» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
765 / 976
»»

borci99 ::

kaj je narobe z bolgarko, folk kupuje avte preko platforme dealshaker z kovanci onecoin, 8.10. borza, potem me zanima kakšne komentarje bodo finance pisale? je scam ali ni?

tonis ::

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)

IL_DIAVOLO ::

Ce isces 100x profit, je real use se kako pomemben.

janig ::

borci99 je izjavil:

kaj je narobe z bolgarko, folk kupuje avte preko platforme dealshaker z kovanci onecoin, 8.10. borza, potem me zanima kakšne komentarje bodo finance pisale? je scam ali ni?

Kripto ironija. OneCoin je eden redkih, ki se v praksi uporabljajo :))

profdoktor ::

janig je izjavil:

borci99 je izjavil:

kaj je narobe z bolgarko, folk kupuje avte preko platforme dealshaker z kovanci onecoin, 8.10. borza, potem me zanima kakšne komentarje bodo finance pisale? je scam ali ni?

Kripto ironija. OneCoin je eden redkih, ki se v praksi uporabljajo :))

Dobra kriptovaluta, edino blockchaina nimajo in interpol jih lovi. Ostalo pa vse super.

kamiKaZaA ::

profdoktor je izjavil:

janig je izjavil:

borci99 je izjavil:

kaj je narobe z bolgarko, folk kupuje avte preko platforme dealshaker z kovanci onecoin, 8.10. borza, potem me zanima kakšne komentarje bodo finance pisale? je scam ali ni?

Kripto ironija. OneCoin je eden redkih, ki se v praksi uporabljajo :))

Dobra kriptovaluta, edino blockchaina nimajo in interpol jih lovi. Ostalo pa vse super.

Takšni komentarji mene razkurijo. Ko naprej janig odgovarja in potem še profdoktor. A gre za isto osebo:

janig = profdoktor = valvoline

profdoktor ::

kamiKaZaA = Vazelin
Vazelin = ritopik

Pozabil sem se logoutat vmes, sorry.

kamiKaZaA ::

profdoktor je izjavil:

kamiKaZaA = Vazelin
Vazelin = ritopik

Pozabil sem se logoutat vmes, sorry.

Imam izključno samo en račun na ST. To se lahko preveri, da iz tega IP-ja prihajajo komentarji od samo enega uporabnika. In še kolko vem je Vazelin iz Ljubljane, jaz pa iz Maribora, ter se lahko tudi preko IP-ja preveri lokacija, seveda na zahtevo pri operaterju. In IP od Vazelina se razlikuje od IP-ja katerega imam jaz kamiKaZaA.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

tonis je izjavil:

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)


A se res najdejo taki debili, ki bi plačali prbl. 1000$ dolarjev za tole????

sparovcek2 ::

janig ::

Prosim mode, ce lahko preverijo ali kamikaza ima zares samo en account. To bi mi full pomenilo. Sumim da je on Vazelin.
Dej clovek, prevec verjames kar troli pisemo po tej temi.

sparovcek2 ::

sparovcek2 je izjavil:

Če bi sam hodlal EOS, za en čas raje ne bi gledal cene.



Majhne vsote, ki jih ne boš pogrešal pogrešaš in se ti ne da z njimi ukvarjat, vržeš v kakšne low cape z potencialom, npr SEN, CNN...


CNN x2

profdoktor ::

Je stopil kdo na EOS vlak pri 12$? Čiha puha! :)
Kolega, ki je bolj zajebant in trolski tip človeka mi je priznal da ima na tem forumu 8 računov. Pravi celo, da mu je to hecno. Mene je iskreno zaskrbelo iz dna srca moje duše. :)

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Ne, EOSa se nisem dotikal. Od coinov, ki sem jih kupil malo prekmalu, sem z eth zdaj že v plusu, btc,ltc in neo morajo pa še malo zrasti. Upam, da eth nadaljuje z rastjo, saj sem jih od vseh coinov največ kupil. Malo nad dnom sem dokupil še malo btg. Zakaj btg? Ker so developerji povedali, da jim je najbolj pomembno, da btg ostane asic resistant. Ker kmalu pridejo ven equilhash asici, bo to pomenilo, da bo btg spremenil algoritem, kar zna biti simpatično in bo morda malo bolj dvignilo ceno, kot bi jo sicer. Pa tudi sicer je btg prisoten na vseh pomembenih exchangih.

Seveda pa btg ni imun na padanje cen btcja. Če btc pade, potem pade velika večina coinov.

Od TA vedeževalcev, ki ste jih omenili: Tone Vays je kr en tip. Napovedal je, da bo cena bchja na začetku 5$. Zmotil se je za več kot 20x. Trader of futures je medved, ki najbolj uživa, ko cene coinom padajo. Če padajo, bo rekel: evo, prav sem imel, če pa rastejo, bo pa rekel: ja, saj sem med drugim tudi povedal, da bo bitcoin letos 30k$ (pa da vidimo, ha ha). Tisti Slovenec pa... eh zeh, nisem ga dosti poslušal, ker mi je bil že takoj v štartu antipatičen. Če vam pomaga, nimam nič proti temu.

Osebno mislim, da je v kripto bistveno bolj pomembno, kakšne so novice in pričakovanja, kot nekaj tehnična analiza. Tehnična analiza, kot jo izvajajo Tone Vays, dobe4ever in podobni, je po mojem mnenju branje prihodnosti iz kavine usedline. Trader of futures priporoča "volumetric analysis", ki predvideva bodoče cene na podlagi preteklih točk, kjer se je obračalo in kjer je bilo največ prometa oz volumna. Je določen pokazatelj, ki ga je možno upoštevati, ni pa bistveno boljši, kot TA (za katero ima trader of futures zelo slabo mnenje, tisto kar pa on počne je pa kao oh in sploh vedno pravilno). Malo je smešno, kako je pri ceni bitcoina med 6800 in 7500 napovedoval, da bo bitcoin še naprej padal in da bo padel do 5700... pa smo potem dosegli in ponekod presegli 10000, o 5700 pa ne duha ne sluha.

Sam sem dostikrat opazil "double bottom", se mi zdi kar dober pokazatelj. Posebej, če je drugi bottom malo višje. Upam, da tole zdaj zdrži, da bo spet fomo in da bomo hitro nad 9000.

tommorrow ::

tonis je izjavil:

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)


Sam to je res. On več pove kot večina tukaj in to je žalostno.

sparovcek2 ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj btg? Ker so developerji povedali, da jim je najbolj pomembno, da btg ostane asic resistant.


Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

hamez66 ::

Kaj bi rad povedal? Sem tudi predlagal izbris, ker je tvoj komentar totalno neuporaben.

Baja ::

asice je kupjo

neverlucky ::

tommorrow je izjavil:

tonis je izjavil:

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)


Sam to je res. On več pove kot večina tukaj in to je žalostno.


Tako kot je Hamez povedal en post zgoraj. Zakaj bi si želel vsak dan slišati 1001 različno napoved TA analize, zato da se bo na koncu tisti, ki jo je po sreci zadel lahko hvalil kako je dober?

sparovcek2 ::

Raje iskreno povej, da je to navaden shitty scam coin z velikim preminom in upaš, da je kartel dobil delež tega in mu bo v interesu da stvar pumpa.

janig ::

tommorrow je izjavil:

tonis je izjavil:

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)


Sam to je res. On več pove kot večina tukaj in to je žalostno.


Se strinjam. Dajmo dvignit nivo debate, ker tole trolanje profdoktorja ne pelje nikamor. Na tem forumu je zazeljen Harvardski nivo debate.
Je kaksen ICO ali airdrop za x10-x20 na vidiku?

hamez66 ::

Ja in kaj ima veze, če je po tvoje to navaden shitty scam coin z velikim preminom?

Jaz sem ga kupil in povedal, zakaj mislim, da mu bo cena zrasla. Me prav malo briga, če ti in tebi podobni mislite, da je scam. Trejda se na bitfinexu, bittrexu, okexu, bithumbu, upbitu, binancah in verjetno še kje. Je bitcoin fork, tako, kot bch, stane okoli 58$, njegova glavna prednost naj bi bila pa točno to, kar sem napisal - da se ga bo dalo rudariti z grafičnimi tudi takrat, ko bodo equilhash dominirali asic minerji, kar se bo zgodilo čez 3 mesece.

Vaše blodnje, da je vse scam, me ne zanimajo. Ja, cel kripto je scam, trejdam pa zato, da imam potem na koncu več evrov. Nekateri pač tu pišejo, da bi radi malo več objektivne debate. Zaradi mene lahko nadaljujete s tajskimi prostitutkami, lambo traktorji in ostalimi kozlarijami, ker očitno je vsaka stvar, ki jo napišem, po vaše scam.

NE vem, kaj sploh delate v kriptu. Dej razloži.

Drugače btg premine sploh ni nenormalno velik. Mislim, da so si vzeli 100.000 coinov. Je pa tudi v interesu velike večine holderjev katerega koli coina, da mu cena dolgoročno zraste. Mislim fak, kere butaste izjave mate eni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

tonis ::

neverlucky je izjavil:

Tako kot je Hamez povedal en post zgoraj. Zakaj bi si želel vsak dan slišati 1001 različno napoved TA analize, zato da se bo na koncu tisti, ki jo je po sreci zadel lahko hvalil kako je dober?

Jaz sem TA amater, in na podlagi omejenega znanja indikatorjev sem že nekajkrat napisal kje so možni supporti in resistanci - pa ne vem če sem se kdaj po prsih tolkel ko je bil odboj res tam. Napisal sem da se mi zdi da bo šlo težko čez 10k, pa res ni šlo, pa da je 8300 support, in se je ustavilo, pač, želim samo opozorit, da ne bo kdo, ki še manj ve, prodajal spodaj, ampak vsaj na odboju.
Če nekdo utemelji svoj prispevek, se mi zdi OK, če pa nekdo kar na pamet nekaj strelja, tisto je pa drugo. Kadar so pa cilji jasni za več dni naprej, takrat me pa ne moti, če se vmes pogovarjamo tudi o Tajkah :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Mato989 ::

tommorrow je izjavil:

tonis je izjavil:

Meni kripto terminologija ni bila poznana zato mi je bilo lažje, če sem zadevo poslušal v svojem jeziku. Meni je povsem jasno, da tip nabira nove ovce, ker je praktično v vsakem videu omenil svoj tečaj kjer za fakin 2-urno seanso kasira 0,1BTC.
Ampak kakorkoli obrnem, o TA sem več izvedel od njega, kot pa tu na forumu. Vem da marsikdo od vas marsikaj ve o TA, ne vem pa zakaj nič ne napišete... Ne trdim pa da je forum neuporaben. O raznih potencialih določenih kovancev se da tudi tu dobit koristne informacije.
Saj sem že omenil, !vse! nas zanima finančni potencial, tehnologija je sekundarnega pomena :)


Sam to je res. On več pove kot večina tukaj in to je žalostno.


Zahvali se moderatorjem stja za to situacijo... ko smo hoteli imet debato so pustli totalne offtopic trole in niso izkljucili ljudi iz teme.. prvi tak vztrajen je bil valvolibe pa tudi dronyx... krivda za stanje teme je izkljucno na modih. Kdo se bo pa trudil ko pa stancajo trol poste vsak teden
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

dronyx in valvoline nista trola, sta samo hardcore crypto beara. Zato se mi ne zdi smiselno, da bi se jih banalo, ker je fajn vedet, kako razmišljajo tisti, ki ne verjamejo v kripto. Potem pa na podlagi različnih mnenj ustvariš svoje mnenje in pokupiš coine (ali pa shortaš), kot ti paše. Na koncu odgovarjaš s svojim kapitalom. Ponavadi je tako, da ko se pojavi valvoline, je treba začeti razmišljati o nakupih.. :)

ps: to je samo moje mnenje. Če nekateri mislite, da vas hočem s svojim mnenjem okoli prenesti, pa mirno preskočite moje komentarje.. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Aquafriend ::

pundi x ze podvojen odkar je acc slotechar risal puscice. Skoraj 4x gor odkar je bil prvic omenjen pred 20+ dnevi

se kdo holda? neverjetno stabilna rast zaenkrat. Bomo videli, ce bo res nov trx.

janig ::

Jaz predlagam kripto magnatom Mato, nebivedu, Aqua, ... da naj zberejo kapital (v eur) in naj placajo mode, da se tema spuca. S takimi dobicki to ne bi smel bit problem.
Ker konec koncev tudi jaz bi rad sluzil kot mogodci tukaj. Trolat in brat profdoktorja mi financno ne koristi.

Vazelin ::

Profdoktor piše sublimna sporočila. Če znate dešifrirati komot duplirate.

Mato: da, rad bi cashoutal koncem leta in si privoščil enomesečni fak party na tajskem. Zato me bodo vsakem mesec bolj zanimali euri in ne satošiji:D za tak izlet bi kar rabil tja 25 jurjev

janig ::

Zakaj bi pa cashoutal? Ne verjames v blockchain revolucijo? Konec leta bos lahko tajke placeval s XVG.

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

Profdoktor piše sublimna sporočila. Če znate dešifrirati komot duplirate.

Mato: da, rad bi cashoutal koncem leta in si privoščil enomesečni fak party na tajskem. Zato me bodo vsakem mesec bolj zanimali euri in ne satošiji:D za tak izlet bi kar rabil tja 25 jurjev


Kako je bilo včeraj na Iglesiasu? Se je splačalo dat 50€ za karto?

Vazelin ::

Mislim da lahko na prste ene roke minerja s 30 let izkušenj preštejemo tiste ki so tule zaradi tehnologije:D

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

dronyx in valvoline nista trola, sta samo hardcore crypto beara. Zato se mi ne zdi smiselno, da bi se jih banalo, ker je fajn vedet, kako razmišljajo tisti, ki ne verjamejo v kripto. Potem pa na podlagi različnih mnenj ustvariš svoje mnenje in pokupiš coine (ali pa shortaš), kot ti paše. Na koncu odgovarjaš s svojim kapitalom. Ponavadi je tako, da ko se pojavi valvoline, je treba začeti razmišljati o nakupih.. :)

ps: to je samo moje mnenje. Če nekateri mislite, da vas hočem s svojim mnenjem okoli prenesti, pa mirno preskočite moje komentarje.. :D


Bear ti razloži zakaj, ponavljajoče vpitje valvolina o kakeckojnih in zaporih za vse vpletene v cryptu vsake žnj ur potem pa mir x tednov je navadno trolanje...Če je bil 4knative stil še zabaven ene 4x za prebrat, pa zdaj profdoktor nadaljuje in močno preseda...

Mato: da, rad bi cashoutal koncem leta in si privoščil enomesečni fak party na tajskem. Zato me bodo vsakem mesec bolj zanimali euri in ne satošiji:D za tak izlet bi kar rabil tja 25 jurjev


Za 1 mesečni fuk party na Tajskem ne rabiš niti 20% tvojih 25k... razen če misliš umret od seksa in še drog povrh... in spat v Hiltonu... lani bi lahko šel, pa nisem mel dopusta 18 dni je prišlo dva kolega z bejbami in partiyi vštetih cca. 1.7k... pa nista glih škrtarla...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

V enem stavku je Vazelin povedal toliko bedarij, da mi je kar slabo ...

Drugače pa, danes vse raste. Najbrž želi večina notri, v pričakovanju consenzusa jutri in najverjetnega pumpa cen. Mislite, da bo rast po consenzusu šla naprej gor ali bo spet nazaj padec, ker bodo nekateri prodat ta swing?

Tilen ::

Sell the news!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da lahko na prste ene roke minerja s 30 let izkušenj preštejemo tiste ki so tule zaradi tehnologije:D


Poglej, za samo tehnologijo, da bi jo lahko sam uporabil boš še naslednjih 3-5 let moral bit programer... če nisi ti tehnologija ki je, ne nuca kaj dosti v 95%... ampak jaz osebno sem zelo proti pump'n'dump coinom ala Tron ipd... ker škodujejo celotni kriptosceni... zato sem tudi sam priporočal vedno dolgoročne primere coinov kjer kapital ostane znotraj crypta morda prodajaš stake rewarde ali bonus allocatione in rasteš skupaj s kripto sceno (tudi padaš)

Vsak kovanec kjer je drkanje na x5 in potem keširanje v FIAT in na kurbe je dolgoročno slab za kripto. Ali pa vsaj zaustavi dviganje kriptomarketa s sell offi... (seveda ni samo to krivda sell offov ampak je tudi faktor!)

Zato bi sam community moral zavreči idejo teh zadev in skakanje na hype coine brez vsega odzadaj in še nepreverjeni... Ampak razlog da se to dogaja pa so novinci ki so videli kako smo oz. so eni naredili x1000 nekateri za njimi so naredili x100, zdaj nekateri lani smo naredli x7-x20 (danes vs januar) in potem skačejo na te dejanske shit pumpndump coine z upanjem da bi dohiteli vsaj nas ki smo notri od lani... rezultat pa so sell offi, ker sleparji keširajo na račun debilov ki kupujejo bedne coine brez nekega smiselnega progressa.

Dokler bo tako bo kripto imel take visoke pretrese kot je bil tisti januarja...

Kar se pa consensusa tiče, pa ja, po consensusu je bitcoin zmeraj zraste... od +50 pa do +110%... ali bo letos tudi tako? Zgodovina pravi da ja, kaj bo pa povedal trg? Osebno upam da traste vsaj preko 10k... in se tam ustali. Ker ko bitcoin stoji nad 10k, je to dobro za kriptotrg v celoti.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Pumpa spet zalaufala.

Amdforce ::

Aquafriend je izjavil:

pundi x ze podvojen odkar je acc slotechar risal puscice. Skoraj 4x gor odkar je bil prvic omenjen pred 20+ dnevi

se kdo holda? neverjetno stabilna rast zaenkrat. Bomo videli, ce bo res nov trx.


Jaz sem pravkar izstopil z lepim plusom.

IL_DIAVOLO ::

Aquafriend je izjavil:

pundi x ze podvojen odkar je acc slotechar risal puscice. Skoraj 4x gor odkar je bil prvic omenjen pred 20+ dnevi

se kdo holda? neverjetno stabilna rast zaenkrat. Bomo videli, ce bo res nov trx.


Prevelik supply

profdoktor ::

NEBL mi deluje kot da bi imel na 12$ rezistanc. EOS je čudežno prebil 15$. Nisem si mislil da bo še kdaj višje od 15$ iskreno... :D

Vazelin ::

NEBL je bil oktobra 1usd. Prilezel na cca 60. 60-ica v dobrih treh mescih. Za lažjo primerjavo: jurja not, 60 ven bi bilo v najbolj idealnem scenariju

Če bi bil vedež ne bi bil revež:)

Je Ethereum Classic dokončno kapituliral. Šele za 18 mestu cmc je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

profdoktor je izjavil:

NEBL mi deluje kot da bi imel na 12$ rezistanc. EOS je čudežno prebil 15$. Nisem si mislil da bo še kdaj višje od 15$ iskreno... :D


Tak kot za bitcoin nisi mislil, da bo prebil 1k

Vazelin ::

če bo vse po sreči grem čez dva tedna na pivo z prej omenjenim "socialcem" brez dneva delovne dobe in lepim številom BTCjem. Ga moram povprašati koliko točno je kaj prodal sedaj ko je bil boom:P Stavim, da je prodal več BTCjev samo v decembru kot sem jaz zaslužil z delom od 2010 dalje :D

btw, where Nodi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

profdoktor ::

Fotografiraj ga, da si ga dam na steno namesto Bieberja. Bieber mi ni več faca, ker je zbrisal Instagram z 80mio sledilcev. Vazelin, veš kaj to pomeni? Ena objava tam od oke 200k$. To imaš penzijo v parih dneh, sploh ne rabiš kupit BTC leta 2008 za 4 cente in ga hodlat 10 let in na vrhu prodat. :D

kakob ::

janig je izjavil:

Jaz predlagam kripto magnatom Mato, nebivedu, Aqua, ...


Haha.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Vazelin ::

jaz sem kripto peasant

wb, kakob :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

18Jerry18 ::

Bo kdo vložil v cherr.io https://ico.cherr.io/ ? Sicer še en SLO ICO, ki so ga na icobench kar dobro ocenili https://icobench.com/ico/cherr-io

18Jerry18 ::

18Jerry18 je izjavil:

Bo kdo vložil v cherr.io https://ico.cherr.io/ ? Sicer še en SLO ICO, ki so ga na icobench kar dobro ocenili https://icobench.com/ico/cherr-io

Moj referal: https://platform.cherr.io/en/?ref=xbuFA

profdoktor ::

18Jerry18 je izjavil:

18Jerry18 je izjavil:

Bo kdo vložil v cherr.io https://ico.cherr.io/ ? Sicer še en SLO ICO, ki so ga na icobench kar dobro ocenili https://icobench.com/ico/cherr-io

Moj referal: https://platform.cherr.io/en/?ref=xbuFA

Kripto revolucija? 4092 kojnov je že na sceni: https://coinlib.io/global-crypto-charts...
Vsak dan pride par novih rešitev za svet. Znanstvenikom se že šibijo kolena. Ni mi všeč to pršenje marketa, ker privoščim mojim kakeckojnov vsaj x10.

Aquafriend ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

pundi x ze podvojen odkar je acc slotechar risal puscice. Skoraj 4x gor odkar je bil prvic omenjen pred 20+ dnevi

se kdo holda? neverjetno stabilna rast zaenkrat. Bomo videli, ce bo res nov trx.


Prevelik supply

Drugac majo vsake tolk burn token se mi zdi. Tako, da se scasoma zmanjsuje supply.
Drugac pa cestitke za lep dobicek, tisti ki ste izstopili.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

18Jerry18 je izjavil:

Bo kdo vložil v cherr.io https://ico.cherr.io/ ? Sicer še en SLO ICO, ki so ga na icobench kar dobro ocenili https://icobench.com/ico/cherr-io



Spet slovenski nateg =)

New Crypto Exchanges Open in Korea, Thailand, Vietnam, and the Philippines


CRYPTOCURRENCY PERSONALITY CRYPTO CROW GETS TV SERIES ON CBS


Commonwealth Bank loses chief financial officer to Cayman Islands blockchain firm


Bitcoin BOOST: Wall Street TITAN Goldman Sachs gives 'BACKING' to cryptocurrency


Central Bank Can't Ban Cryptocurrency in Pakistan

Pakistanis Find Ways to Trade Bitcoin Rendering Ban Ineffective


GOLDMAN SACHS VP LEAVES TO PURSUE CRYPTOCURRENCY FORTUNE
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
765 / 976
»»