» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
783 / 976
»»

PrihajaNodi ::

BTCPRIVATE yeyey

Vazelin ::

evo graft med top500 coinov.

zdravstvujmo

PrihajaNodi je izjavil:

BTCPRIVATE yeyey

sprijazni se. x100 šansa je odpeljala z zclassic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

sprijazni se. x100 šansa je odpeljala z zclassic


Men bo firma prinesla penzijo. 1 leto max.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

sprijazni se. x100 šansa je odpeljala z zclassic


Men bo firma prinesla penzijo. 1 leto max.

1 leto? pa kdo bo to čakal:))

PrihajaNodi ::

Haha, koliko časa jo že ti čakaš?

Vazelin ::

če bo vse po sreči računam konec leta

profdoktor ::

Kdaj penzija?

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

če bo vse po sreči računam konec leta


Z graftom? Boš kaj obiskal socialca Nodija?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

imam več orožij v igri.
pustimo času čas:)

v penziji bo dosti časa za obiskovanje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

imam več orožij v igri.
pustimo času čas:)

v penziji bo dosti časa za obiskovanje :)


Te držim za besedo. Samo sladoled je drag tu v Bukorešti.

janig ::

tommorrow je izjavil:

Saj tukaj je ogromno zavajanja. Ne bom rekla, da direkt škodoželjnega, ampak lahko pa marsikomu škodi.

Bitconnect je trenutno poceni in OneCoin se uporablja v Bolgariji za kupovanje avtov. Trenutno ima OneCoin vecji potencial, da zamenja USD, kot pa NEBL.

PrihajaNodi ::

Zakaj Onecoin ni na MC?

Btcprivate...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj Onecoin ni na MC?

Btcprivate...

zaradi kač in visoke trave:D

Mato989 ::

Goody je izjavil:

Mi sploh ni jasno zakaj še kdorkoli verjame karkoli Mato napiše? Pojdite njegove poste v decembru, januarju brat pri koliko je kupoval in reklamiral KCS, NEBL...


Kdaj sem kupoval in kdaj "reklamiral" oz. Omenjal he bistvena razlika... ampak saj ni vazno kaj en atom iz kemije misli
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profdoktor ::

Mato je promoviral NEBL ko vam ga je prodajal. To je bilo tam pri okoli 60$ za komad. Fant zna kaj shilla in kdaj.

Neon87 ::

Eno začetniško vprašanje:
En coin je na eni interni borzi in na IDEX, na interni borzi je cena 0,80€, na IDEX pa 1,00€. Jaz imam sredstva tam kjer je vreden 0,80€.
Ali lahko brez problema nesem token-e na IDEX, pretvorim v ETH, ta ETH spravim na borzo in tam kupim nazaj več token-ov, kot sem jih prej poslal ter to ponavljam? Kje je fora?

Hvala!
Lp

saule ::

Neon87 je izjavil:

Eno začetniško vprašanje:
En coin je na eni interni borzi in na IDEX, na interni borzi je cena 0,80€, na IDEX pa 1,00€. Jaz imam sredstva tam kjer je vreden 0,80€.
Ali lahko brez problema nesem token-e na IDEX, pretvorim v ETH, ta ETH spravim na borzo in tam kupim nazaj več token-ov, kot sem jih prej poslal ter to ponavljam? Kje je fora?

Hvala!
Lp


Da nisi zračunal za koliko dejansko lahko prodaš vsega kar imaš, koliko je cena transakcije iz ene borze na drugo in koliko tega lahko tam dejansko kupiš. In seveda še cena etra nazaj na borzo kjer je 0.8€

Simple math je fora:)

IL_DIAVOLO ::

Neon87 je izjavil:

Eno začetniško vprašanje:
En coin je na eni interni borzi in na IDEX, na interni borzi je cena 0,80€, na IDEX pa 1,00€. Jaz imam sredstva tam kjer je vreden 0,80€.
Ali lahko brez problema nesem token-e na IDEX, pretvorim v ETH, ta ETH spravim na borzo in tam kupim nazaj več token-ov, kot sem jih prej poslal ter to ponavljam? Kje je fora?

Hvala!
Lp


Zakaj butla glumis?

Vazelin ::

il diavolo: spet nisi posesal p**** za večerjo in si tečen? :P

sivistol ::

trenutno ma kteri coin največji use case ?

rečmo coini za plačevanje in pa icoti oz eth ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

tommorrow ::

janig je izjavil:

tommorrow je izjavil:

Saj tukaj je ogromno zavajanja. Ne bom rekla, da direkt škodoželjnega, ampak lahko pa marsikomu škodi.

Bitconnect je trenutno poceni in OneCoin se uporablja v Bolgariji za kupovanje avtov. Trenutno ima OneCoin vecji potencial, da zamenja USD, kot pa NEBL.


O, ful hvala (kh kh, jerk, kh).

PrihajaNodi ::

Btcp?

Egii ::

Za vse masternod freake oz. tiste ki še želite kaj zaslužit preden odpeljejo zadnji vlaki (Gin coin)
Ko bodo dokončali z Shared masternodes algotom, mislim da bo še to kar lepa igra, super tim in za moje pojme trenutno super naložba. Samo moje mnenje da nebo preveč pluvanja po meni.
https://masternodes.online/currencies/G...
https://coinmarketcap.com/currencies/gi...

neverlucky ::

Kako spravit denar na tako obskurno menjalnico kot je CryptoBridge? Si preprican da bi kaksnim takim lolekom zaupal svoj denar?

Egii ::

Ja ti verjamem da te moti to, glede nato kar se dogaja na vseh menjalnicah ne samo stranskih je pa samo prehod itak prideš in odideš z nje. Nažalost ne gre drugače zaenkrat vstopit v gin. Jaz sem že kar lep čas v kripto svetu in sem se močno opekel z samim trejdanjem in vsem okoli tega upam da se tokrat ne bom (nikoli pa ne veš).Saj berem vse te vaše pump in dumpe poste samo mi ni do trolanja itak vas je že tu preveč nebom še jaz pametoval. No v glavnem moje mišlinje da je malo zaj cajt za masternode in ne samo ico-te.

sparovcek2 ::

Verge ni slab coin za trejdanje, je podprt z dobrimi pumperji :))

Uporablja se ga pa približno enako kot Bitcoin. Vsi coini so enakovredni, vsi so shitcoini, brez izjem. Ko rastejo, rastejo vsi skupaj, ko padajo, padejo vsi skupaj. Uporabno vrednost imajo pa vsi enako. Nimajo je :))

Vazelin ::

problem je, ker trenutno ni kripto zanosa (ne vem kako bi temu rekel). noben se o tem ne meni. saj lani so bili tudi vzponi in padci ampaka je bil vedno chat prisoten glede kripta. letos nič, ništa, zero. sentiment je takšen kot je trenutno. seveda se lahko hitro spremeni ampak za nove ATH bo potrebno ponovno vzpodbuditi ljudi. trenutno se mi zdi zadeva glede na publiciteto precej visoko (market cap).

Evo to je bila moja analiza trenutnega stanja!

moralna avtoriteta Hoper se je vdala in zapustila to temo?:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sparovcek2 ::

Lani ni bilo nobenih padcev,bolj ali manj cel čas le navzgor, potem se nam pa je piramida zrušila.

Žal je čas za zaslužit penzijo že mimo. Sedaj bo vedno težje, sploh zato ker bo vedno več profesionalcev, ki nas bodo zdrobili.

IL_DIAVOLO ::

Nimas pojma.

profdoktor ::

Vazelin je izjavil:

problem je, ker trenutno ni kripto zanosa (ne vem kako bi temu rekel). noben se o tem ne meni. saj lani so bili tudi vzponi in padci ampaka je bil vedno chat prisoten glede kripta. letos nič, ništa, zero. sentiment je takšen kot je trenutno. seveda se lahko hitro spremeni ampak za nove ATH bo potrebno ponovno vzpodbuditi ljudi. trenutno se mi zdi zadeva glede na publiciteto precej visoko (market cap).

Evo to je bila moja analiza trenutnega stanja!

moralna avtoriteta Hoper se je vdala in zapustila to temo?:8)

Počakaj no, pred kratkim je bilo kitajsko novo leto in se je na veliko rabilo fiat. Zdaj se zečenjajo dopusti počasi in vsi ven vlečejo fiat spet. Decembra bi pa znalo bit konec kripto blockchain revolucije 4100 kakeckojnov, ker bojo vsi ven potegnili za dedka mraza, ne bo pa novih vlagateljev v piramido kot je bilo to lani.

neverlucky ::

Profdoktor, na redditu slisim novice, da bo po soboti novi bullrun, je to res? Namrec govori se, da je cena padla zaradi tega, ker folk rabi fiat, zato da lahko stavi na favorite za sobotno ligo prvakov. In takoj ko bo to mimo, bodo vlozili nazah v kripto.

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Profdoktor, na redditu slisim novice, da bo po soboti novi bullrun, je to res? Namrec govori se, da je cena padla zaradi tega, ker folk rabi fiat, zato da lahko stavi na favorite za sobotno ligo prvakov. In takoj ko bo to mimo, bodo vlozili nazah v kripto.



To ni res. Prestavili bodo vse v Nebla.

PrihajaNodi ::

pejt_u_kujac ::

Hodl ti svojo čuno nodi >:D...pa kje najdeš te šitmagarce...jesus na blokčejnu, hvco, jaka desanka šakič itd...skratka complete horseshit 8-)
The Federal Reserve System (((FED))) is as federal
as Federal Express. -Eustace Mullins

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

HODL: STRONG HANDS


Tole mi je pa vsec, da coin lepo sledi svojemu imenu. Samo pravi holderji bodo nakonci imeli lambote.

Machete ::

NEO bo kmalu izpodrinil butcoin!! noro! Prihodnost človeštva je v NEO
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PlayTheGame ::

Gospodinje, frizerji in ostali navadni smrtniki, ki so ali pa še bodo vložili par sto €, ne vplivajo kaj dosti na ceno. Bull run bo, ko bodo vstopili institucionalni vlagatelji. Odtod tudi vse napovedi o skorajšnji rasti, problem je samo v tem, ker noben ne ve ali se bo to zgodilo naslednji teden, mesec, čez 1 leto,... ali pa nikoli.:8) Ko in če se bo to zgodilo pa se bo verjetno v trenutku, ko bomo to najmanj pričakovali. Mark my words.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

pejt_u_kujac ::

I mark your words>:D. Sam te premiki se bodo videli, ker to niso par sto milijonske finančne šprice, ampak več deset milijard, če ne kar par sto milijard $. To se pa vidi, saj to ne potegneš iz štumfa, tko da zaenkrat ne vidim tega. Velik se govori in piše o tako zvanih institucionalnih vlagateljih, ampak da bi kdo udaru po miz in rekel evo kle je 50 milijard $...forget it. Če ima kdo na razpolago take šolde, potem gre raje v šoping za podcenjenimi firmami, rudniki, farmami itd...
The Federal Reserve System (((FED))) is as federal
as Federal Express. -Eustace Mullins

PrihajaNodi ::

Če bi imel jaz 50 miljard bi vrgel vse v Nebla.

Vazelin ::

je kdo izračunal verjetnost, da coin pride nazaj med top100, ko je enkrat že bil notri? Recimo Iconomi.

PrihajaNodi ::

Pa saj ti greš letos v penzijo, zakaj bi to računal? Raje še dokupi dokler je poceni.

Vazelin ::

saj mogoče je bolje tako. nočem staknit kakšnega disease-a v Aziji pri kaki piški:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

saj mogoče je bolje tako. nočem staknit kakšnega disease-a v Aziji pri kaki piški:))


Predvsem tega se je za bat...

seniorman ::

Bomo danes prebili 7k :)

Vazelin ::

HODL damn it! just HODL!
not one step back soldier!
:D

seniorman ::

Vazelin je izjavil:

HODL damn it! just HODL!
not one step back soldier!
:D


Ne poslušat tega in ne holdat, prodajte predno bomo na 7k in pol na 6k.

lamborđini ::

seniorman je izjavil:

Vazelin je izjavil:

HODL damn it! just HODL!
not one step back soldier!
:D


Ne poslušat tega in ne holdat, prodajte predno bomo na 7k in pol na 6k.


Predlažeš otvaranje dubokog šorta?

Baja ::

dajte že prodat kitom kar ste po dupli ceni kupovali, da se premaknemo spet kam.

Aquafriend ::

Eos ze na 3. mestu po mesecnem volumnu (ce ne upostevamo tether) in ze zelo blizu ethereuma na dnevnem volumnu. Eth na 2. mestu z $2.739.630.000 in eos $2.270.980.000

Eos mainnet bo odlocilen ce bo slo gor ali dol.

https://coinmarketcap.com/currencies/vo...

Zgodovina sprememb…

tonis ::

seniorman je izjavil:

Bomo danes prebili 7k :)




Nisem PRO, se mi pa zdi da boti rišejo trikotnik...
««
783 / 976
»»