» »

kako najugodneje (se pravi brezplačno) prenest igro delight games free s telefona na računalnik

kako najugodneje (se pravi brezplačno) prenest igro delight games free s telefona na računalnik

mojster_joni ::

na neki na pol crknjeni lumii 630 imam igro delight games free, ki je praktično enaka plačljivi verziji, ampak je na voljo samo za wp telefone

ker bo ta telefon počasi za v smeti igra mi je pa všeč bi jo rad prenesel na računalnik oziroma novi telefon (android - microsoft je žal zanemaril wp, crappla pa ne prebavim)

problem pa je ker ta aplikacija za win 10/android obstaja samo kot plačljiva verzija, kjer je treba vsako poglavje plačat par eur, kar se mi zdi noro glede na to da isto stvar že imam legalno na telefonu

pripravljen sem plačati 5 eur kolikor stane delight games premium za wp, ki ima nekaj več poglavji in so vsa že odklenjena, ampak je tudi ta na voljo samo za wp medtem ko se v android/win 10 verziji vsako poglavje plača po par eur (glede na količino poglavji to nanese 50 eur +)

se pravi kako to spravit s telefona na računalnik oziroma android telefon? obstaja kak wp emulator ali kaj takega?

...:TOMI:... ::

Ostani na WP, če ti je škoda dat 50 eur.
Tomi

mojster_joni ::

bi z veseljem ostal na wp, ampak kaj ko ni telefonov :/

next3steps ::

mojster_joni ::

Gor se razburjam zaradi 50 eur ti mi pa daješ link do telefona za 750 eur :))

Se zmeniva da ti dam št računa pa mi nakažeš 800 eur?

smacker ::

Meni kaže 21,99€: https://play.google.com/store/apps/deta...
Plačaj ali jokaj.

next3steps ::

mojster_joni je izjavil:

Gor se razburjam zaradi 50 eur ti mi pa daješ link do telefona za 750 eur :))

Se zmeniva da ti dam št računa pa mi nakažeš 800 eur?

Si že razmišljal, da bi pisal razvijalcu? Sam če nisi niti prvič plačal, ne boš dobil đabe.

mojster_joni ::

smacker je izjavil:

Meni kaže 21,99€: https://play.google.com/store/apps/deta...
Plačaj ali jokaj.

oo lepa, meni je našlo samo neko verzijo ki je sicer kao brezplačna, ampak je pol not skor vsako poglavje po par eur in si takoj čez 50, ta pa ma dost razumno ceno še posebej ker so hude igre

next3steps je izjavil:

mojster_joni je izjavil:

Gor se razburjam zaradi 50 eur ti mi pa daješ link do telefona za 750 eur :))

Se zmeniva da ti dam št računa pa mi nakažeš 800 eur?

Si že razmišljal, da bi pisal razvijalcu? Sam če nisi niti prvič plačal, ne boš dobil đabe.

na wp ima brezplačna verzija skoraj vso vsebino, za druge platformah mi je pa našlo samo sicer kao brezplačne verzije, ki pa majo zaklenjeno skor vso vsebino in je za vsako poglavje treba plačat par eur in si zaradi števila poglavji takoj čez 50

ampak zdaj itak nima veze, ker tale z zgornjega linka ima pa kr uredu ceno

Zgodovina sprememb…

mojster_joni ::

evo nisem bil klošar/pirat in sem dejansko kupil reč (pa ne na tisto for ko kupiš, dobiš apk in ga nekam shraniš pol pa nardiš refund)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klikin (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16142064 (5771) Machete
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214227 (8561) Mmmmm1
»

Kdo tuki nateguje (dogodivščine s pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214038 (9091) darkolord
»

Ocena strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6315544 (12996) technolog
»

Razvijalci takoj ob izidu poslali na internet še malo pokvarjen torrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9927936 (22019) Gregor P

Več podobnih tem