» »

Neighbours From Hell

Neighbours From Hell

Xplicit ::

A je ze kdo spilu?

tolk odbitga spil k je pa to pa ze dolg ni blo. Sm se tolk nasmeju k takrt k sm igral monkey island 3, ce ne se clo bl

ce ne poznate spila www.neighbours-from-hell.com/
Poanta spila je da ti snemas oddajo in mors sosedu cim vec 'pasti' nastavt da se on not ujame in s tem dobivas tocke oz. se gledanost oddaja povecuje.
Sam skoda je ke spil ful kratek (sm obrnu u dveh dneh, ceprov bi z intenzivnim igranjem to naredu v enmu dnevu)

se en screenshot - KLIK

BaRtMaN ::

Jst igram malo na izi. Dej mi povej, kje bi lahko uporabil peno za rast dlak?

siegmund ::

MIslim da mu jo daš v banjo (noter mora bit voda), al pa v dezodotant.
Mne zanima kako uporabit kompostv (zemljo).

Xplicit ::

peno se uporabi prvo za deodorant, pol pa se k se gre kopat mu das u banjo (tko k je siegmund reku) da model zgleda k en jeti :D al pa tko k un iz starwars in chibaqua al kaj je ze :D

zemljo pa das u kavo za boljsi okus (ce misls uno k je na balkonu), una k je v dnevni sobi pa je za na preprogo (si mors z eno vrtnarsko lopatko pomagat) sam mors pol se sesalcu vreco prebodt :D

BaRtMaN ::

Za tonik za dlake sem že sam ugotovil. Zdej me zanima samo še pasta za čevlje, ki nimam ideje kam bi jo dal... to je v tisti epizodi, ko gleda fotoalbum in dela puding in se kopa. :)

Xplicit ::

brisaca v kopalnici - da model se bl popizdi k je ze tko dlakav pol je pa se crn :D

Lith ::

namaži mu brisačo v kopalnici :-))

BaRtMaN ::

To sem tudi že sam ugotovil... :)
Sem končal vso prvo sezono z ratingi nad 90% in dobil Zlatega soseda. :)) Ko enkrat ugotoviš, kako se fatso giblje, je vse stvar tajminga.

Binji ::

Kaj nardis pa v 3. sezoni tam ko puca bajto z unmi frnikolami pa klescami? sm mu probou likalnik razstavt pa nece
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Xplicit ::

klesce so za un susilec zravn pralnega stroja, likalnik pa zrihtas brez kakrsnega orodja sam more bit prkloplen - k ga model priklop gre v sosednjo sobo medem pa ti prilezes vn izpod pojstle in 'popravs' likalnik

frnikole pa grejo lahka v klet al pa dobr jih je dat ke k ribam da mas vec cajta za 'popravljanje' likalnika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre za 12letnega smrkovca? :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
587849 (6208) Glugy
»

Največje bedarije ali smešni dogodki ki ste jih kdajkoli videli ali doživeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114302 (9775) Unknown_001
»

AEG ali Bosch sušilnik s toplotno črpalko?

Oddelek: Kaj kupiti
248662 (8351) Šimpanz
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534676 (3787) ordan
»

adsl in 2 compa. vpršanje glede čalnka...

Oddelek: Omrežja in internet
221772 (1532) cackec

Več podobnih tem