» »

Drago kot ps!

Drago kot ps!

DarkLord69 ::

Pozdravljeni!
Zgodba je taka. Delamo novo kuhinjo. Včeraj sem malo gledal po Harvey Normanu in mi je v oci takoj padlo tole. Takoj sem rekel tole bom pa jaz imel.


Zadeva se imenuje EVOline backflip. Vprašam gospoda koliko stane. Odgovori 190 €!! :D Pridem domov malo poguglam in najdem takole zadevo za cca. 85 € na ebay iz Nemčije. Kitajci vse tako hitro pofejkajo a tegale pa nemorejo al kako. Je kdo našel kakšno kitajsko kopijo ker 85 € nedam. Proizvodni stroški se nezdijo ravno toliko dragi. Kje se kitajci da mi prodate kaj podobnega za 30 €. :D
Lep dan
  • predlagal izbris: FTad ()

Siddh ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

DarkLord69 ::

52$ pa še dosti bolj gnilo zgleda. Ni še to kar iščem ampak hvala za pomoč :D.

Bubbles ::

Mi smo Evoline Backflip kupili za cca 80 € na komad na amazon.de. Je pa bilo brez poštnine, ker smo prevzeli v Avstriji (edino evro je bila ležanina).
Drugače pa je zadeva praktična, pa še usb je zraven. Kupili smo dva in sta že vgrajena v kuhinjski pult. Ne priporočam pa tistega na tri, ki je izvlečen, ker se zna hitro zlomiti.

Kurzweil ::

Pa saj smo v EU, zakaj bi kupoval v Sloveniji, še posebej če je 2x dražje? Drugače pa zanimiva zadeva, sem šel na njihovo spletno stran in malce pregledal vseh 10-15 stvari, ki jih imajo in verjetno si tudi sam kdaj omislim kaj podobnega, je pa ravno tisti, kjer sta dva štekerja in en USB delovalo najbolj slabo, že pri predstavitvenem videu vidim, da ko porine kabel v vtičnico, da se stvar premika in "počepne". Kot je povedal Bubbles pred mano, imamo povsem isti občutek, ne da bi to v praksi probal.

Machete ::

Normalna (končna) cena. Konferenčne vtičnice (podobnih sistemov), ki jih sam vgrajujem so ponavadi še mnogo več.
Točno tega linkanega ne poznam, ampak ko boš enkrat preučil vse detajle, lahko o 30EUR sanjaš. Če misliš dati pa nekaj, samo da je in da komaj drži sebe skupaj, pa še izgleda grdo, potem pa tudi prav.
Plus jaz ti svetujem, da vsekakor rešiš priklope stensko. Pusti te potopne in vgradne vtičnice, če le imaš šanso.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

MH0 ::

Pa je to dovolj dobro narejeno, da se lahko polije brez, da te ubije?

Utk ::

Zakaj bi sploh to hotel, kabel mora it v luft in v steno, da imaš pult prost, ne pa da je razpasen po celem pultu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB Type C

Oddelek: Pomoč in nasveti
405697 (2197) KTr1sk
»

MP3 predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
203867 (2766) Badwolff
»

Kje kupiti poceni NiMH 14.4V 2000mAh baterijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91812 (1435) Heavy
»

Pozicija zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
121275 (848) Wisor
»

Modularni kabli za napajalnik Chieftec 850W

Oddelek: Kaj kupiti
81205 (1024) Assass1n

Več podobnih tem