» »

Kako zvesti smo avtomobilskim blagovnim znamkam?

Kako zvesti smo avtomobilskim blagovnim znamkam?

tops ::

Pozdravljeni,

moje ime je Gregor in sem študent Ekonomske fakultete. Za potrebe magistrske naloge opravljam raziskavo na temo zvestobe slovenskih kupcev avtomobilskim blagovnim znamkam. Iz tega razloga vas prosim za izpolnitev kratke in preproste ankete, ki vam bo tako vzela le nekaj minut. Odgovori bodo uporabljeni izključno za namene statistične analize, sodelovanje v anketi pa je anonimno. Anketa bo aktivna še kar nekaj časa oz. dokler ne dobim dovolj odgovorov. V kolikor bodo koga zanimali rezultati ankete, me lahko po končanem zbiranju kontaktira na ZS.

Link do ankete: https://www.1ka.si/a/129467

Ker zaradi same teme raziskave potrebujem res velik vzorec, bom vesel vsake rešene ankete.

Za sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujem. :)

Lp

tops ::

Pozdravljeni,

anketa je še aktivna tako, da lahko še vedno sodelujete.

Hvala!
Lp

pegasus ::

Skoraj bi raje videl raziskavo na temo zakaj je nakup novega avtomobila tako frustrirajoč, zakaj je ponudba avtomobilov tako nesmiselna in kako to, da še ni nekih applov in UX geekov v tem segmentu, da bi vseskupaj malo izboljšali.

#000000 ::

Mogoče neb bilo napak narest raziskavo in potem objavit, česa vse se bojijo kupci rabljenih tako pri pooblaščenih kot avto.bet-u :)

specing ::

pa zakaj so vsi avtomobili proprietarne vendor lock-in kante na štirih kolesih.

Horejšio ::

Al pa novih magistrov ekonomije, no tega me je strah. Me pa zanima, kdo je mentor ?

sandmat ::

zakaj me anketa vpraša, "zakaj boste menjali znamko vozila", čeprav sem pri obstoječem in novem avtu izbral isto znamko?

HotBurek ::

moje ime je Gregor in sem študent Ekonomske fakultete. Za potrebe magistrske naloge opravljam raziskavo na temo zvestobe slovenskih kupcev avtomobilskim blagovnim znamkam.

Ne verjamem. Temu se reče seminarska naloga v 2. letniku srednje šole.

Lahko da gre za kakšno add agencijo, ki pod pretvezo "študenta" raziskuje trg. I bet! :)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa [pametni telefoni][študent]

Oddelek: Šola
142008 (1634) čuhalev
»

Nakup avtomobilov med Slovenci

Oddelek: Na cesti
172416 (1103) avto_slo
»

Anketa za magistrsko nalogo

Oddelek: Šola
91339 (1098) Unknown_001
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183503 (2663) Machete
»

Pomoč pri raziskavi

Oddelek: Mobilne tehnologije
71092 (927) KristaG

Več podobnih tem