» »

Anketa [pametni telefoni][študent]

Anketa [pametni telefoni][študent]

ivekoprivek ::

Pozdravljeni, sem študent Ekonomsko - poslovne fakultete v Mariboru in zaključujem magistrsko nalogo z naslovom “Primerjalna analiza mednarodnih marketinških strategij proizvajalcev mobilnih telekomunikacijskih naprav”. Za potrebe, da potrdim ali ovržem zadnjo hipotezo v nalogi potrebujem vašo pomoč. Prepričan sem, da se spoznate na lastnosti mobilnikov, zato sem se namensko odločil za objavo ankete tukaj.

Anketa vam bo vzela po ocenah 1ke 3 minute in 5 sekund, naredili pa boste dobro delo in zagotovo pričarali nasmešek na mojem obrazu ter mi omogočili konec mojega dolgega šolanja.

Še povezava do ankete: Izpolnite anketo

Za vašo pomoč se vam že vnaprej iskreno zahvaljujem. :)

En lep forumski pozdrav.

SaXsIm ::

Brezžično polnjenje ni WiFi, ampak Qi.
SaXsIm

KraitPay ::

Sem rešil; mogoče samo dober nasvet, da se tehniki poklicno izogibaj. Za ekonomista boš že dober. Dodal bi enako kot predhodnik, vzamem pa vse nazaj in se opravičujem, če je bilo dejansko mišljeno "PoWiFi" in ne WiFi.

DOOM_er ::

rešil, Wifi polnjenje, in ti boš magistriral, čestitke....
Dokaz več da magisterij ne pomeni nič več
Robots will steal your job. But that's OK

PromeuZ ::

Kliknite in vpišite besedilo vprašanja


Tole ti je ostalo v anketi :D
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

dasf ::

Merilec hemoglobina? 8-O

googleg1 ::

dasf je izjavil:

Merilec hemoglobina? 8-O
Hemoglobin je indikator nasicenosti krvi s kisikom. Ceprav nisem ziher ce se avtor te ankete tega zaveda. Vrednost je znana tudi kot SpO2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: googleg1 ()

harvey ::

Merilec hemoglobina?

Avtorju ankete pač niso jasne osnove biološke in tehnične stvari, za ekonomijo furat tega ne rabiš...:))
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Siddh ::

"Da ne šteka" uporabiš v anketi za magisterij. Bravo.


aborko ::

Tole se hitro reši, kake 3 minute neki... edina obvezna odgovora sta starost in spol :) Komaj čakam da bo tale mojstrovina od magistrske dostopna na dkum - glede na anketo bo "zanimivo" branje.Tole na katerikoli naravoslovni smeri ne bi šlo skozi niti pod razno.

dasf ::

googleg1 je izjavil:

dasf je izjavil:

Merilec hemoglobina? 8-O
Hemoglobin je indikator nasicenosti krvi s kisikom. Ceprav nisem ziher ce se avtor te ankete tega zaveda. Vrednost je znana tudi kot SpO2


SpO2 je razmerje med nasičenim (s kisikom) hemoglobinom in vsem hemoglobinom ;)

Za merjenja česarkoli v zvezi z hemoglobinom rabiš par kapelj krvi, si ne predstavljam da bi to funkcioniralo na mobitelih :D
Verjetno je avtor mislil pulz, to se saj približno lahko izmeri s kamero in flešom.

čuhalev ::

Jezus Marija, Apple ni blagovna znamka. To so imena podjetij, ki telefone proizvajajo. Galaxy je blagovna znamka, ne pa Samsung. Lumia je blagovna znamka, ne pa Microsoft.

googleg1 ::

dasf je izjavil:

googleg1 je izjavil:

dasf je izjavil:

Merilec hemoglobina? 8-O
Hemoglobin je indikator nasicenosti krvi s kisikom. Ceprav nisem ziher ce se avtor te ankete tega zaveda. Vrednost je znana tudi kot SpO2


SpO2 je razmerje med nasičenim (s kisikom) hemoglobinom in vsem hemoglobinom ;)

Za merjenja česarkoli v zvezi z hemoglobinom rabiš par kapelj krvi, si ne predstavljam da bi to funkcioniralo na mobitelih :D
Verjetno je avtor mislil pulz, to se saj približno lahko izmeri s kamero in flešom.
To je res kar si napisal, samo da za SpO2 meritev ne potrebujes krvi, ker lahko dobis s presvetlitvijo prsta (ali usesa) z dvema valovnima dolzinama.

GupeM ::

čuhalev je izjavil:

Jezus Marija, Apple ni blagovna znamka. To so imena podjetij, ki telefone proizvajajo. Galaxy je blagovna znamka, ne pa Samsung. Lumia je blagovna znamka, ne pa Microsoft.

Apple je tudi blagovna znamka.
Tako kot Samsung in Microsoft.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

čuhalev ::

GupeM je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Jezus Marija, Apple ni blagovna znamka. To so imena podjetij, ki telefone proizvajajo. Galaxy je blagovna znamka, ne pa Samsung. Lumia je blagovna znamka, ne pa Microsoft.

Apple je tudi blagovna znamka.

Zanimivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč pri magistrski nalogi

Oddelek: Šola
142579 (1946) D3m
»

Kršenje znamke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510866 (9395) neskoncno
»

Telekom ukinja "blagovno znamko" Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8517655 (14913) jusv
»

Facebook kani izgubiti blagovno znamko "facebook"

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
147105 (5550) Jst
»

Kri.

Oddelek: Loža
282222 (1230) jype

Več podobnih tem