» »

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

dc10 ::

Je že kaj znano, kateri mobilni internet je najugodneje za to poletje na hrvaškem??:)

lp

matobeli ::

To misliš to poletje, ko pride v veljavo odprava gostovanja in boš lahko na hrvaškem uporabljal svojo kartivo kot da bi bil v sloveniji, ali kakšno drugo poletje? :P

dc10 ::

Ja to mislim, zato me ravno zanima, če bo bolj ugodno uporabiti sim kartico katerega izmed hrvaških operaterjev ali uporabiti svojo zakupljeno količino, ker neomejene količine, ki so pri nas imajo tam omejitve, koliko sem bral novice o tem... tukaj

matobeli ::

Nsjbolje preverit kako bo to rešil tvoj operater. Nek neomejen internet bo tudi na hrvaškem drag, če bo sploh na voljo kot predplačniška kartica.

Vzemi hofer mobil in za 15eur 50gb podatkov, če se ne motim. Se boš moral kar potrudit vse to zapravit :)

6151 ::

Hofer ima "samo" 3,2GB v tujini. Verjetno bodo kakšne poceni tarife za hrvaško po juniju, še posebej če potrebuješ več podatkov.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

dc10 ::

Ja saj to je ravno problem pri zakupljenih paketih, ker v EU imaš omejene količine, če pa moraš doplačati, pa bo verjetno kar veliko naneslo in bo verjetno bolje za ta namen kakšno predplačniško kartico za HR kupit in na njo nalagat za čas bivanja količine za prenos podatkov...

A mogoče kdo ve, če je Huawei E8372 od Telekoma zaklenjen samo na njegove kartice ali lahko tudi kakšno drugo uporabim?

DjTonic ::

Jaz sem dol uporabljal vedno bonbon. Sedaj pa bom imel kar slovensko simko, saj so po novem vključeni tudi podatki (en del). Predlagam pa, da dopust naj bo dopust brez elektronike, ne pa visenje na internetu. Za novice in občasno kak filmček pa bo 1-2GB preko glave.

xmetallic ::

Hrvaški telekom. 80kn, 7 dni, LTE (75 Mbit/s), neomejen prenos podatkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Modri dirkač ::

xmetallic je izjavil:

Hrvaški telekom. 80kn, 7 dni, LTE (75 Mbit/s), neomejen prenos podatkov

What he said ^^
Everybody lies!

Nikonja ::

Mislim da rabim pomoč razumet ampak zakaj rabiš več kot 1GB prenosa podatkov če greš na morje. A reees nimaš kaj druzga za počet kot drkat po mobitelu ko si na morju ?
Nočem se delat pametan ampak a ni glih smisel dopusta da izklopiš telefon in delaš vse tisto kaj drugače nimaš časa za delat ?

Zakaj bi rabil neomejen prenos podatkov ta 1 teden na morju je beyond me !!

dc10 ::

dc10 je izjavil:

A mogoče kdo ve, če je Huawei E8372 od Telekoma zaklenjen samo na njegove kartice ali lahko tudi kakšno drugo uporabim?


glede tega usb ključa/routerja nihče ne ve, če je mogoče zakljenjen na Telekom SLO???

harvey ::

dc10 je izjavil:

Je že kaj znano, kateri mobilni internet je najugodneje za to poletje na hrvaškem??:)

lp

"Paketi EU" bodo aktualni in bodo zamenjali klasične ponudbe in iskanje kartic za tujino. Telekom EU vključeni je že en tak, ko bo več tega bo tudi več prilagojene ponudbe.

Drugače pa na morju spijte kak hladen pir in manj prenosa ter visenja na elektroniki, analogne zadeve v bikinijih so precej bolj privlačne...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

GrX ::

xmetallic je izjavil:

Hrvaški telekom. 80kn, 7 dni, LTE (75 Mbit/s), neomejen prenos podatkov


Mene pa zanima če se tole ponudbo tudi dobi v Tisak kioskih? Ali se SIM ustavi v mobitel ali v USB modem?

SaXsIm ::

dc10 je izjavil:

dc10 je izjavil:

A mogoče kdo ve, če je Huawei E8372 od Telekoma zaklenjen samo na njegove kartice ali lahko tudi kakšno drugo uporabim?


glede tega usb ključa/routerja nihče ne ve, če je mogoče zakljenjen na Telekom SLO???


Medtem ko si to dvakrat vprašal na forumu, bi lahko že ene 5 krat poklical na Telekom in jih to vprašal.
SaXsIm

kumer ::

imam telemach paket VEČ za 4 eur, ima 600 mb prenosa podatkov, ne vem koliko od tega je za tujino, če spoh kaj
kaj naj sedaj naredim preden grem na morje, dokupim dodatne GB, je to možno in koliko stane oz je bolje vzet hr kartico

v preteklih letih sem uporabljal vipnet in je internet deloval zelo dobro, hitro...

torej, kaj predlagate?

hvala

LP

krneki0001 ::

vip usb ključek (3G modem) s kartico in 20 kunami naloženimi na računu stane 129 kun. vip wifi router s kartico in 20 kunami prednaloženimi pa 299 kun.
Potem pa naložiš 100 kun, spremeniš paket iz dnevnega v giga, da se ti obračuna po DL-ju in ne 10 kun na dan, pa imaš poceni internet.


Ko pa domov prideš pa lahko to uporabiš še kje (samo firmware naložiš drug, da ni zaklenjen - tako sem jaz naredil in imam ključek še za po sloveniji)

scipascapa ::

Nikonja: ljudje so postali cyborgi, resistance is futile.

aborko ::

vip usb ključek (3G modem)

A ta ključek nima podpore za 4G lte? Meni so sicer ti ključki dandanes odveč, saj že vsak pametni telefon omogoča (4G) tethering. Sem jih pa uporabljal okoli leta 2010 :) Sedaj imam od izimobila naročnino 3 GB za 6,9EUR, ki jih lahko v celoti porabim na hrvaškem. Ker grem ravno konec meseca imam ubistvu na voljo 6 giga, več kot dovolj zame..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

M@73Y ::

Nikonja je izjavil:

Mislim da rabim pomoč razumet ampak zakaj rabiš več kot 1GB prenosa podatkov če greš na morje. A reees nimaš kaj druzga za počet kot drkat po mobitelu ko si na morju ?
Nočem se delat pametan ampak a ni glih smisel dopusta da izklopiš telefon in delaš vse tisto kaj drugače nimaš časa za delat ?

Zakaj bi rabil neomejen prenos podatkov ta 1 teden na morju je beyond me !!


Mislim, da ne bo edini, ki si bo želel internet na Hrvaškem, zato ker se začne predvajati konec julija Game of Thrones.
..jump into psytrance tunnel..

Gogo ::

xmetallic je izjavil:

Hrvaški telekom. 80kn, 7 dni, LTE (75 Mbit/s), neomejen prenos podatkov

No tole sem jaz uporabljal lansko leto. Vstavil v Mefafon Turbo in laufal 4G bp. Gor je viselo: 2x GSM, 2X tablica in 1x prenosnik. Delalo bp. Letos bo enako.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

xmetallic ::

GrX je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Hrvaški telekom. 80kn, 7 dni, LTE (75 Mbit/s), neomejen prenos podatkov


Mene pa zanima če se tole ponudbo tudi dobi v Tisak kioskih? Ali se SIM ustavi v mobitel ali v USB modem?

Tisak, Hrvatska pošta, iNovine, INA, tifon, crodux.

Dobiš SIM kartico z nastavki za vse velikosti. Vstaviš v telefon, tablico.

https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting...

Zgodovina sprememb…

qwertyy ::

Mene pa zanima, kako je z prenosom podatkov na Hrvaski pri Bobu?
Na njihovi strani namrec ni jasno napisano. Hrvasko niso umestili med ex yu partnerje, ki imajo svojo tarifo. Med svetovnimi partnerji pa jih tudi ni. Ker je Hrvaska sedaj v Eu me zanima, ce lahko svojih 5gb porabim brez dodatnih stroškov?

KTr1sk ::

A to imajo že dve leti ?
http://mob.hr/ht-tjedan-dana-flat-inter...
bom tudi jaz to nabavi na hrvaškem, hvala :P
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

slomakita ::

Novo leto, nove opcije..
je kdo že kaj gledal ponudbo VIP ( 120 GB 120 kn) in HT ( flat rate 1 teden 75 kn) in predvsem splošne pogoje, da ni kje kakega čudnega drobnega tiska?
Obstaja kak še bolj smiselna ponudba?
res da imamo roaming podatkov, ampak malo smo se razvadili s prenosom podatkov pa zna teh par Gb kar imamo, hitro zmanjkat..

LP!

xmetallic ::

HT Flat deluje kot se oglašuje. 7 dni maš do 75 Mbps brez podatkovnih in hitrostnih omejitev. Če se veliko ljudi obesi na omrežje hitrost pade nekje na 15-20 Mbps. Za ostale ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

KTr1sk ::

Jaz sem lani uporabljal
VIP Unlimited surfing for only
HRK 75 (€10) per week!
http://www.vipnet.hr/tourist-offer/en
delalo vse ok, verjetno bom letos enako
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

jb_j ::

a je kdo uporablju kodi android box, preko 4g lte in ali lavfa zadeva?

Egidij88 ::

Gostovanje is no more. Kaj bi še radi več na dopustu?

slomakita ::

Novo leto, nove opcije..
je kdo že kaj gledal ponudbo, kaj je letos "in"?
Prosim ne o gostovanju, ker teh nekaj GB ki jih imamo v paketih, vsem ne zadošča..

Tilen ::

20GB za 10 EUR pri TS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

slomakita ::

nisem TS naročnik...preberi prosim še enkrat par vrstic bolj zgoraj, potem pa dalje..

Scorpy84 ::

Tele2 na hrvaskem ima za 199kn(26 evrov?), na bone, kjer imas en mesec neomejeno prenos podatkov.

less ::

https://www.a1.hr/tourist-offer/en
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting...

Kdo uporablja te sim kartice na Hrvaškem? Mogoče kakšno mnenje?

ne_kdo ::

Jaz sem kupil kr v trafiki sim kartico samo za prenos podatkov, torej internet in delala odlično.
Mislim da je bilo 10 GB za 80 kun. Ko porabiš porabiš, ni neke omejitve za 14 dni

Naabo ::

Uporabljam od Hrvatski telekom za 85kun neomejeni internet za en teden. Brez pripomb, porabil več kot 30gb.

msjr ::

+1 za turističko (t.j. tedensko) od T-Coma, mi jih uporabljamo v poslovne namene, odlično, brez pin-a, daš v device in dela. Se sploh ne splača podaljševat, samo vzameš novo in to je to.

chucki ::

Jaz imam A1 za 160hrk na mesec... 4g+ ter 200gb na mesec limit, kasneje ti povezavo znizajo na 2mbit. Drugace pa vleče okoli 30mbit/s. Lokacija Krk v apartmaju
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

clip ::

Naabo je izjavil:

Uporabljam od Hrvatski telekom za 85kun neomejeni internet za en teden. Brez pripomb, porabil več kot 30gb.


Jaz sem imel letos ta paket in mi je 4g delalo samo do 20 gb, nato se je preklopilo na 3g, ki pa je neuporaben.
Uporabljali smo Eon preko chromecasta.
Pozdrav od Clipa

xmetallic ::

clip je izjavil:

Jaz sem imel letos ta paket in mi je 4g delalo samo do 20 gb, nato se je preklopilo na 3g, ki pa je neuporaben.
Uporabljali smo Eon preko chromecasta.

Si prepričan, da si imel kartico od hrvaškega telekoma? Hrvaški telekom ima LTE z neomejeno količino prenosa podatkov. Hrvaški A1 ima pa nastavljeno tako kot si napisal, LTE do 20GB potem pa žalost od hitrosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

jb_j ::

En hrvaški paket ima neomejeno število podatkov v omrežju 4g, za en teden in okol 10EUR.
Vsaj lansko leto je blo tko.

Prejšnja leta sem uporabljal bonbon omrežje oz. paket.
https://www.bonbon.hr/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

slomakita ::

AloAlo,
kako je stanje letos, ima kdo kakšne informacije, cena/gb, pokritost... ??

LP!

Scorpy84 ::

V istri kjer sem vecinoma, vzamem od tele2 za 200kn neomejen net cel mesec. A1 in ht imata bolj ali manj ves cas preobremenjeno omrezje, tudi zdaj ko ni turistov. Tele2 pa kar vredu hitrost, tudi lani v spici sezone je delal s spodobno hitrostjo v primerjavi s konkurenco.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos podatkov - Kje najceneje za hrvaško?

Oddelek: Loža
172150 (1627) Scorpy84
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127320 (9952) Daniel
»

Hr - operaterji (dopust)

Oddelek: Mobilne tehnologije
326313 (5262) MrStein
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
256450 (5711) mirancar
»

Kateri instant internet na Hrvaškem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7124897 (16542) klemenSLO

Več podobnih tem