» »

"Skakanje" web strani

"Skakanje" web strani

MrStein ::

A se še komu to dogaja?
Premakneš spletno stran (skrol) na en del, pa ona skoči nazaj.

To se mi dogaja na telefonu (Android, Chrome), zdaj pa celo na Windows (10, spet Chrome).

Torej s prstom potegnem stran na en njen del, ki me zanima, a ko spustim, stran skoči nazaj na prejšnjo pozicijo. Če ponovim vajo, spet skoči nazaj. Ponavadi nekje v petem poskusu telefon reče "čak, a uporabnik bi rad videl tisti del strani? OK, mogoče pa bom naredil kar uporabnik želi... čeprav je čudno".

Podobno je z zoom-om. Malo povečam, da je lažje za brat, a ko spustim prste, skoči nazaj na prejšnje stanje.

Zdaj na PC gledam link tale in mi kaže REVIEWS, del kjer je ocena in bar graf. Če pritisnem tipko PgUp, skoči na vrh strani, ampak potem takoj skoči nazaj.

Gre za Version 58.0.3029.81 (64-bit)

Na Androidu pa kaj je trenutno aktualno, dogaja pa se itak že dlje, čez več verzij. Najbolj pogosto na http://rtvslo.si
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

MrStein je izjavil:


Zdaj na PC gledam link tale in mi kaže REVIEWS, del kjer je ocena in bar graf. Če pritisnem tipko PgUp, skoči na vrh strani, ampak potem takoj skoči nazaj.

Pa kaki minuti (ko sem prejšnje sporočilo pisal), pa dela OK. Torej lahko skroliram stran po želji.
Kar je konsistetno s prejšnjim opisom, da po določenem času neha hecati in deluje normalno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

na pcju (sicer opera, ampak isti engine) in telefonu (ios10/chrome58) nikol mel te težave..
#brezpodpisa

mtosev ::

lahko probaš, če se isto dogaja v firefoxu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Seljak ::

Tudi meni se včasih to dogaja. Sploh, ko pregledujem po Facebook-u. Sicer ni ne vem kako moteče. Uporabljam pa Chrome.

MrStein ::

Zgleda, da se z enimi stranmi to dogaja pogosteje (ne vedno), z drugimi pa manj ali nikoli.
Recimo za slo-tech.com se ne spomnim, da bi kdaj. Na omenjenem rtvslo pa kar pogosto.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

chort ::

na rtvslo je meni chrome na androidu že parkrat delal isto.

filip007 ::

Na namizju skače Slo-tech.com, če imaš ABP plus, ki blokira reklamo, če greš z drsnikom do konca strani.

Na Android uporabljam Opero zna slovensko s kompresorjo podatkov in "speed dial", to ni Opera Mini, da ne bo pomote in ni nobenega skakanja.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490033 (832) bastadu
»

Microsoft Edge postavlja Flash na stranski tir

Oddelek: Novice / Brskalniki
237984 (6369) MrStein
»

Težava s prijavljanjem na slo.tech

Oddelek: Omrežja in internet
201491 (1027) Barbarpapa2
»

PIC 16f84A - utripanje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
222073 (1873) ql000
»

Logi v MSN Messengerju

Oddelek: Programska oprema
101134 (1019) Cokolesnik

Več podobnih tem