» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
75 / 76
»»

zobnik ::

Skyfall je izjavil:

Po novem:
-hot MAXI podatki iz 80gb mesečno na 100gb mesečno
-hot EXTRA pa iz 150gb na 200gb in 1€ manjsa cena(13.99€)

Do 1.7 pa akcija za hot GIGA na neomejeno podatkov, torej za tiste, ki uporabljajo mobilni modem


od kdaj bo veljal

CyberPunk ::

Če sem prav videl, tisti modem, ki ga imajo v paketu, nima ethernet porta? Je kdo sprobal, če deluje potem npr. čez USB na DD-WRT router?

Dennis88 ::

Ne razumem. Promovirajo hot giga 5G, modem pa dobiš 4G.

Vem da je hitrost 50/10, ma 5G prinaša npr. tudi manj pinga.

Torej za 5G si moreš kupiti modem drugje? Čudna zadeva.

_Denny_ ::

Poglej si malo trenutne cene 5G modemov...ni šans, da bodo kaj takega dodali v paket, razen če dvignejo trenutni Wifi2Go iz 50€ oz. koliko pač je na 250+. Glede na to, da imaš še na tem forumu čudake, ki prekinjajo naročnino na optiko in grejo na 300GB Hot paket, ker je pač manj kot 5€/mesec cenejši, tega itak ne bi noben kupil.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hojnikb ::

ironično je 5G ready telefon pol cenejsi kot 5G modem
https://geizhals.eu/tcl-20-r-5g-64gb-gr...
https://geizhals.eu/telekom-zte-hyperbo...

Se potem bolj splača kupit taksen telefon in ga uporabljat izkjučno kot hotspot, če nerabis zične mreze...
#brezpodpisa

kajtimara ::

Ima kdo izkušnje iz WWW geizhals (zgoraj omenjena stran).
kakšne so?

6151 ::

kajtimara je izjavil:

Ima kdo izkušnje iz WWW geizhals (zgoraj omenjena stran).
kakšne so?


Kakšne izkušnje o strani, ki ti išče najnižje cene pa iščeš?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

starfotr ::

Vsi trenutno jezdijo na valu 5G in hočejo zaslužit. 5G je povsem nepotrebna zadeva trenutno. V modemih in v telefonih. Cene bodo padle, ko proizvajalci ne bodo v imena svojih modelov naprav več vključevali naziva 5G.

Tole je samo tuji primerjalnik cen. Kakšne izkušnje bi človek moral imeti z njim?

vinkop ::

6151 je izjavil:

kajtimara je izjavil:

Ima kdo izkušnje iz WWW geizhals (zgoraj omenjena stran).
kakšne so?


Kakšne izkušnje o strani, ki ti išče najnižje cene pa iščeš?

Ta stran ni nujno, da išče najnižjo ceno določenega artikla. Jaz sem zdaj preveril dva artikla, ki sta preko geizhals dražja kot pa pri nas.

6151 ::

vinkop je izjavil:

6151 je izjavil:

kajtimara je izjavil:

Ima kdo izkušnje iz WWW geizhals (zgoraj omenjena stran).
kakšne so?


Kakšne izkušnje o strani, ki ti išče najnižje cene pa iščeš?

Ta stran ni nujno, da išče najnižjo ceno določenega artikla. Jaz sem zdaj preveril dva artikla, ki sta preko geizhals dražja kot pa pri nas.


Seveda, saj je primarno namenjena nemškemu in avstrijskemu trgu.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

frenky119 ::

Običajno ima najnižje cene SatShop.fi.

m3k ::

zobnik je izjavil:

od kdaj bo veljal

HoT GIGA neomejeni je prava izbira, če potrebujete neomejen prenos podatkov v Sloveniji za vaš dom, pisarno ali
na poti. HoT GIGA neomejeni je promocijski paket po promocijski ceni 17,99 €, ki ga lahko Uporabniki aktivirajo
od vključno dne 16. 5. 2023 do najmanj vključno dne 1. 7. 2023. HoT GIGA neomejeni je paket z neomejenim
prenosom podatkov v Sloveniji s hitrostjo do 50/10 Mbit/s (po prenosu 1 TB oz. 1024 GB v obračunskem obdobju
se hitrost zmanjša na do 5 /2 Mbit/s)...


https://www.hot.si/Veljaven_cenik.pdf
Mirko tipka na radirko ////

ZveeZ ::

m3k je izjavil:

zobnik je izjavil:

od kdaj bo veljal

HoT GIGA neomejeni je prava izbira, če potrebujete neomejen prenos podatkov v Sloveniji za vaš dom, pisarno ali
na poti. HoT GIGA neomejeni je promocijski paket po promocijski ceni 17,99 €, ki ga lahko Uporabniki aktivirajo
od vključno dne 16. 5. 2023 do najmanj vključno dne 1. 7. 2023. HoT GIGA neomejeni je paket z neomejenim
prenosom podatkov v Sloveniji s hitrostjo do 50/10 Mbit/s (po prenosu 1 TB oz. 1024 GB v obračunskem obdobju
se hitrost zmanjša na do 5 /2 Mbit/s)...


https://www.hot.si/Veljaven_cenik.pdf

A ni to drazje in pocasnejse od A1 ultra? Pa se modem si moras kupit..

zobnik ::

So nam obstoječim uporabnikom že spremenil avtomatsko iz 80gb na 100gb, super, ker vsak mesec porabil ravno nekje 70-75gb. Nimam domači internet, internet dela preko računalnika in preko telefona s pomočjo aplikacije hotspot

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

fraising ::

_Denny_ je izjavil:

Poglej si malo trenutne cene 5G modemov...ni šans, da bodo kaj takega dodali v paket, razen če dvignejo trenutni Wifi2Go iz 50€ oz. koliko pač je na 250+. Glede na to, da imaš še na tem forumu čudake, ki prekinjajo naročnino na optiko in grejo na 300GB Hot paket, ker je pač manj kot 5€/mesec cenejši, tega itak ne bi noben kupil.



Zakaj bi bili čudaki, če pa daš 15€, namesto 28€, kolikor je pri A1(najcenejsa opcija, ki omogoca samo internet), če drugega kot recimo kakšen netflix in pa brskanje po spletu ne rabiš?

kixs ::

Moram doma sprobat koliko vlece mobilni net... fiksni imam 7/1Mbit in poloznico 35€/mesec. Poraba pa cca 600GB.

Master_Yoda ::

fraising je izjavil:

_Denny_ je izjavil:

Poglej si malo trenutne cene 5G modemov...ni šans, da bodo kaj takega dodali v paket, razen če dvignejo trenutni Wifi2Go iz 50EUR oz. koliko pač je na 250+. Glede na to, da imaš še na tem forumu čudake, ki prekinjajo naročnino na optiko in grejo na 300GB Hot paket, ker je pač manj kot 5EUR/mesec cenejši, tega itak ne bi noben kupil.



Zakaj bi bili čudaki, če pa daš 15EUR, namesto 28EUR, kolikor je pri A1(najcenejsa opcija, ki omogoca samo internet), če drugega kot recimo kakšen netflix in pa brskanje po spletu ne rabiš?


Zato ker mobilni podatki niso tako zanesljivi kot preko optike. Dvomim da je hitrost enaka v konicah, kar lahko pripelje do tega da imas neuporaben net vsaki vecer/vikend ko bi ga najbolj rabil ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

fraising ::

Master_Yoda je izjavil:

fraising je izjavil:

_Denny_ je izjavil:

Poglej si malo trenutne cene 5G modemov...ni šans, da bodo kaj takega dodali v paket, razen če dvignejo trenutni Wifi2Go iz 50EUR oz. koliko pač je na 250+. Glede na to, da imaš še na tem forumu čudake, ki prekinjajo naročnino na optiko in grejo na 300GB Hot paket, ker je pač manj kot 5EUR/mesec cenejši, tega itak ne bi noben kupil.



Zakaj bi bili čudaki, če pa daš 15EUR, namesto 28EUR, kolikor je pri A1(najcenejsa opcija, ki omogoca samo internet), če drugega kot recimo kakšen netflix in pa brskanje po spletu ne rabiš?


Zato ker mobilni podatki niso tako zanesljivi kot preko optike. Dvomim da je hitrost enaka v konicah, kar lahko pripelje do tega da imas neuporaben net vsaki vecer/vikend ko bi ga najbolj rabil ...


Okej, imaš prav, ampak nisem še naletel na to težavo pa sem večinoma na podatkih...

zobnik ::

kixs je izjavil:

Moram doma sprobat koliko vlece mobilni net... fiksni imam 7/1Mbit in poloznico 35€/mesec. Poraba pa cca 600GB.


7 je mal
Mislim da men vleče nekje 15-25 preko telefona.

kixs ::

Ne mi rect :lol:

Se pa bojim, da mobilni ne bo nic kaj dosti boljsi. Mislim, da sem pred leti ze nekaj primerjal.

Yerpo ::

Ima še kdo težave s HoT ta teden (Ljubljana in okolica)? Že par dni me meče z omrežja, kadar ga zazna pa je signal tako slab, da lahko kar pozabim na kak prenos podatkov.
Mrbit ja

V-i-p ::

Hmm, Lj-Moste dela bp.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Haxballer ::

Pozdrav. Zanimam se za HoT GIGA paket (300gb), do 50/10 Mbit/s za 14,99€/mesec. Če prav razumem, lahko samo kupim HoT SIM kartico in posebej router. V router pa potem vstavim HoT SIM kartico ali kako? Ker na telefonu, ki ga imam (imam bob naročnino), imam prostor samo za 1 SIM kartico.

Razmišljam pa o routerju Huawei B535 232-LTE-4G

Dennis88 ::

Ja, lahko pa vzameš pri njih komplet za 40€.

Haxballer ::

V stanovanju smo s prijatelji preizkušali internetno povezavo preko mobilnih podatkov preko HoT (Hofer Telekom) in bob. Ugotovili smo, da A1 internetno omrežje zelo slabo deluje v tem stanovanju (preverjali smo preko https://www.speedtest.net/). Bo tako tudi preko optičnega omrežja ali je v primeru optičnega kabla drugače?

P.S.: Iz A1 so mi sporočili, da ima stanovanjski blok, v katerem stanujem optično omrežje nacionalnega operaterja.

xseki ::

Če imaš v bloku na voljo optiko, potem jo kar naroči. To bo veliko boljše kot mobilni podatki.

Haxballer ::

Pa misliš, da bodo A1 optika dobra, čeprav so bili mobilni podatki na A1 omrežju res zelo slabi? Je optično omrežje neodvisno od tega?

hojnikb ::

seveda, optika je čisto druga stvar...
#brezpodpisa

Haxballer ::

Zdaj pa se odločam med ponudniki, katerega vzeti za optiko...

SambaShare ::

V Avstriji vidim da ima HOT že VoLTE in VoWIFI. Kakšne informacije kdaj to pride do nas?

starfotr ::

Leto, 2 ali 3 zamika.

V-i-p ::

SambaShare je izjavil:

V Avstriji vidim da ima HOT že VoLTE in VoWIFI. Kakšne informacije kdaj to pride do nas?

Jih bom povprašal na FB ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CyberPunk ::

Ko smo ze pri Avstriji... njihovi imajo v ponudbi en malo boljsi "modem" kot pri nas (med drugim ima tudi ethernet porte). Je za upati, da takega ponudijo tudi pri nas (mogoce glede na nedavno znizanje cene tega v slovenskem paketu)?

barakus ::

A lahko poves kaj vec o tem modemu? Cena, je zakljenjen na avstrijo?

CyberPunk ::

Tale je bil:
https://www.hofer.at/de/p.zte-hot-wlan-...
(oz. uradna stran https://ztedevices.com/en-gl/4g-wireles... )
Ampak vidim, da imajo zdaj ze ene par novih poleg tega. Mislim pa, da na 5G se niso prisli.

blink ::

Ali se je mozno na Hot odregistrirati, da imas ponovno anonimen prepaid kot na zacetku ko kupis SIM?

Adrijan0 ::

A kdo ve, ce bo HOT imel esim v kratkem? Sem jim ze pakrat pisal pa pravijo, da bo kmalu, datuma pa ne znajo povedati.

Obstaja kateri drugi prepaid ponudnik v SLO, ki ima esim?

sloxl8 ::

Imam še en telefon, v katerega sem dal novo SIM kartico od Hota. Kako v starem telefonu v MojHot appu dodaš novo SIM kartico, da jo upravljaš s starega telefona?

_Denny_ ::

Po novem ponujajo "normalni" Huawei B535-232a modem

https://www.hot.si/ponudba/telefoni.htm...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

starfotr ::

Odlično, korak v pravo smer.

Upam, da se prodaja neuporabnih smeti v obliki modemov za 20 eur konča.

CyberPunk ::

"But will it run dd-wrt?" :D

hojnikb ::

CyberPunk je izjavil:

"But will it run dd-wrt?" :D

zakaj bi hotu v 2023 namescat dd-wrt?

Pravilno vprasanje je če gor laufa openwrt. Odgovor je verjetno negativen, če nič druga, zarad proprietery modema.
#brezpodpisa

peckajb93 ::

https://www.hofer.si/sl/p.zte-wifigo-pa...

Morda kdo ve če je tale modem odklenjen ali deluje le na HOT? Je moc oddajanja vsaj primerljiva z mobilno dostopno točko?

bf4ed ::

Kolko vem morejo vse mobilne naprave prodane v slo bit odklenjene že par let. Jaz sem mel do zdaj par teh mobilnih modemov (4 različne) pa so vsi bli odklenjeni.

barakus ::

Ali kdo ve kaj se zgodi v priner izgube / kraje sim kartice? Se da dobiti nov sim z obstoječo številko?

rokp ::

Meni se je enkrat SIM kartica "pokvarila", sem skocil v Hofer po novo (z drugo stevilko) in so mi staro prenesli nanjo (klic na podporo). Je pa vprasanje, kako je s tem, ce je stara SIM kartica s tvojo stevilko se aktivna...

ZveeZ ::

Sej tastaro deaktivirajo ko aktivirajo novo. Meni so ponudili, da mi posljejo novo sim brezplacno, pa sem imel ze drugo pri sebi.

mtosev ::

A ima kdo problem, da od Amazona na hotu ne dobijo OTP one time password?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

errhec ::

Ne vem če je problem v Hot-u. Včasih gre včasih ne.
Zadnji dve izkušnji: Prva gre takoj, pri drugi je šlo čez šele čez dva dni (večkratni poizkus nakupa).
dd

CyberPunk ::

hojnikb je izjavil:

CyberPunk je izjavil:

"But will it run dd-wrt?" :D

zakaj bi hotu v 2023 namescat dd-wrt?

Pravilno vprasanje je če gor laufa openwrt. Odgovor je verjetno negativen, če nič druga, zarad proprietery modema.


Kaj pa fali DD-WRT v 2023? Saj ga se vedno aktivno vzdrzujejo, enako kot OpenWRT.
««
75 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
579064 (4648) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15650190 (12518) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116266 (10227) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15441024 (17370) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035751 (24060) AštiriL

Več podobnih tem