» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
14 / 76
»»

IQ Veverica ::

Če si bral temo bi lahko videl da sem testiral z drugimi telefoni in je bila zadeva ista.

Drugače sedaj mi je nekaj kapnilo. Nedosegljiv sem bil včeraj ker sem že govoril z nekom.

Dejte probat tisti k mate HoT nekoga poklicat in nato naj vas nekdo pokliče.

Kaj se zgodi? V mojem primeru je številka nedosegljiva.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Manu ::

@IQ Veverica

Mogoče nimaš vklopljeno opcijo "Call waiting"? To je bilo pri mojem bratu (imel je izklopljeno to funkcijo), uporablja pa Boba.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

IQ Veverica ::

Funkcija klic na čakanju, omogoča da si obveščen da te nekdo kliče, medtem ko ti že govoriš z nekom. Če te funkcije nimaš vklopljene, potem tisti ki te kliče dobi "feedback" v obliki zasedenega tona.

Pri meni je pa ta problem da sogovornik dobi tajnico, ki mu pove da je moja številka nedosegljiva. Klical sem tudi na podporo, nimajo nobenih takih zabeleženih prijav. Tip pravi da kaže da je vse OK. Pravi da bo posredoval tehnikom da bojo preverili.

Mene sedaj zanima a imajo ta problem tudi drugi uporabniki Hot-a ali sem jaz med kakšno izjemo. Lahko kdo preveri to?

Nastavitev telefona nisem spreminjal. Prej sem imel bob in teh problemov nisem imel. To sem tudi tehniku povedal, ko me je vprašal če imam vklopljeno kakšno preusmeritev.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

pero12 ::

Meni se isto to dogaja, če govorim z nekom in me medtem nekdo kliče, ta prejme opozorilo o nedosegljivi številki oz. nekaj v smislu da klic v to omrežje ni dovoljen.

IQ Veverica ::

Torej nisem izjema, na Hot-u se jim o tem ne sanja. Očitno spijo cele dneve ali pa imajo samo uporabnike ki uporabljajo internet, kličejo pa nikoli.

Bojim se da je teh "skritih" problemov enostavno preveč.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Utk ::

V cem tocno je razlika ali dobi on tajnico, ce si nedosegljiv ali ce mu piska? Kako se temu problemu sploh rece? Prevec casa? Nehaj drkat in testirat hitrosti na vsakem vogalu, normalno uporabljaj pa potem komentiraj kaj je narobe. Vsaka cast ce bos pri surfanju na mobitelu opazil razliko med 15 in 20 mb downloada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

IQ Veverica ::

V cem tocno je razlika ali dobi on tajnico, ce si nedosegljiv ali ce mu piska?


Za pismene ljudi (ti seveda ne spadaš v to skupino), pomeni zasedena linija to, da klicoča oseba trenutno govori po telefonu in je samo trenutno nedosegljiva. Nedosegljiv telefon (tajnica) pa je lahko dejavnik:

- Nepokritosti omrežja
- Izklopljenega telefona

Kar da klicatelju vedeti da bo lahko še dolgo časa trajalo preden bo klicoči nazaj na voljo. Prav tako se mi dogaja, da mi pizdijo zakaj imam sklopljen telefon (kar seveda ni bilo nikoli res).


Vsaka cast ce bos pri surfanju na mobitelu opazil razliko med 15 in 20 mb downloada.


Če si bral temo (dvomim), si videl po screenshotih, da na LTE omrežju dosegam hitrosti do 5Mbps. HoT sem vzel z namenom, ker dost downloadam in uploadam fajle 200-300MB. In razlika med 5Mbps in obljubljenih 20 (ajd razumem določene dejavnike ki so vmes, zato pristanem tudi na 15 oz še kak Mb manj), je več kot očitna.

P.S

Call Waiting funkcija ne deluje.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

IQ Veverica ::

Pa še ena zadeva. Zgoraj sem vprašal, če bi lahko kdo testiral to zadevo z nedosegljivostjo številke. Samo eden se je odzval, ampak glede na to koliko HoT uporabnikov je že v tej temi in koliko ogledov je imela tema v roku ene ure, verjamem da tisti ki ste zagrizeni HoT fani, te informacije niste sporočili naprej, ko ste ugotovili, da zadeva res ne deluje.

Dejstvo je sicer samo eno. HoT je trenutno gnoj. Tudi na podpori nimajo pojma kaj delajo. No moram reči da so vsaj prijazni če ne drugega, ampak to mi žal ne popravi vseh 999 problemov, ki pač trenutno obstajajo.

Mogoče, ko se s časoma zadeve popravijo bo vredno uporabljat tole, prej pa ne. Katastrofa od storitve, če temu to sploh tako rečemo.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Utk ::

Do 5 mb prenosa? Ja, od zgoraj navzdol. Nikoli ti ni nihce garantiral minimalne hitrosti.

Samael ::

Utk je izjavil:

V cem tocno je razlika ali dobi on tajnico, ce si nedosegljiv ali ce mu piska? Kako se temu problemu sploh rece? Prevec casa? Nehaj drkat in testirat hitrosti na vsakem vogalu, normalno uporabljaj pa potem komentiraj kaj je narobe. Vsaka cast ce bos pri surfanju na mobitelu opazil razliko med 15 in 20 mb downloada.


Seveda je dvojna linija oz. ko si v pogovoru z nekom opozorilo, da te kliče druga oseba in opcija prvo osebo dati za moment na čakanje vedno kul oz. že kar standard današnje mobilne telefonije.
Če te opcije pri HoT-u res ni (če sem prav razumel) se mi zdi to dandanes en velik minus za ponudnika mobilne telefonije.

Glede ostalega pa, jaz nisem eden tistih, ki bi operaterja menjal kot gate in mi je vsekakor dobrodošlo, da se v tej temi predstavijo vsi plusi in minusi tega, sicer v mnogih pogledih mamljivega ponudnika telefonskih storitev, predno sam skočim v vodo.
Če ti gre nekaj na jetra, pač tega ne bereš - medtem, ko bi znalo koga drugega (tudi mene - zato še vedno odpiram to temo, čeprav nisem menjal ponudnika) zanimati.

IQ Veverica ::

Če te opcije pri HoT-u res ni (če sem prav razumel) se mi zdi to dandanes en velik minus za ponudnika mobilne telefonije.


Ta opcija seveda je, kot tudi drugih problemov ni, ker jim sistem javlja da je vse v najlepšem redu, lol. Realnost je pa žal čisto drugačna.

Zakaj sem se jaz opekel?

- Hofer je resno podjetje, ima že svoje uveljavljeno ime
- Delujejo že na drugih trgih v mobilni branži, torej niso tako novi na tem področju

Človeku, da takoj vtis zaupanja, ampak resnica je daleč od pričakovanega. Če povem po pravici, sem bil pri bobu dost bolj skeptičen kot pri HoT-u. Ampak da osnovne stvari ne štimajo in za piko na i, sem jaz tisti ki jim skoz sporoča neke probleme za katere se dejansko izkažejo da res obstajajo, mi daje občutek kot da sem edini, ki uporablja HoT in seveda edini v sloveniji ki se je na ta račun tudi opekel.

Pa seveda od njihovih tehnikov nobenega klica (kot mi je bilo obljubljeno - pred 20 dnevi), o informaciji kaj je sedaj z vzporednim netom in klicem.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Pro ::

IQ Veverica; sem probal, imel sem aktiven klic in me je nekdo klical pa mu je avtomat (ženska) povedala: Klicana številka ni dosegljiva. Kmalu zatem sem dobil SMS o zgrešenem klicu.

IQ Veverica ::

Kul, hvala za informacijo. Še en dokaz da nisem zmešan. Seveda na Hot-u se o tem nobenemu niti ne sanja.

V moji prejšnji službi, ko sem imel še šefa bi me pisk (govorim po telefonu), ali tajnica (nedosegljiv), stala 200€ na konc meseca (pripravljenost na delo) in verjetno tudi službe.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Modri dirkač ::

@Pro

Tako je, meni enako. Nisem pa našel nastavitev za urejanje čakajočega klica oz preusmeritev na splošno, razen seveda preusmeritve na drugo telefonsko.
Everybody lies!

galu ::

Pro je izjavil:

IQ Veverica; sem probal, imel sem aktiven klic in me je nekdo klical pa mu je avtomat (ženska) povedala: Klicana številka ni dosegljiva. Kmalu zatem sem dobil SMS o zgrešenem klicu.


Yup. Tudi ko je call timeout (se ne zglasiš 60s) pove isto. In dobiš SMS o zgrešenem klic. Slab UX, kar se tega tiče.
Tako to gre.

facepalm ::

Tudi jaz potrjujem, da javi nedosegljivo, ce si zaseden. Crap:/ To pa ni v redu.

kixs ::

Bodo ze ustimal.

dev ::

IQ Veverica je izjavil:

Pa še ena zadeva. Zgoraj sem vprašal, če bi lahko kdo testiral to zadevo z nedosegljivostjo številke. Samo eden se je odzval, ampak glede na to koliko HoT uporabnikov je že v tej temi in koliko ogledov je imela tema v roku ene ure, verjamem da tisti ki ste zagrizeni HoT fani, te informacije niste sporočili naprej, ko ste ugotovili, da zadeva res ne deluje.

Dejstvo je sicer samo eno. HoT je trenutno gnoj. Tudi na podpori nimajo pojma kaj delajo. No moram reči da so vsaj prijazni če ne drugega, ampak to mi žal ne popravi vseh 999 problemov, ki pač trenutno obstajajo.

Mogoče, ko se s časoma zadeve popravijo bo vredno uporabljat tole, prej pa ne. Katastrofa od storitve, če temu to sploh tako rečemo.


Sem pravkar preveril. Bil v klicu in me je punca poklicala, njej je zvonilo normalno, jaz sem dobil call waiting obvestilo na telefon. Vse dela kot pričakovano. Sem na 3G omrežju, če mogoče to kaka razlika (LTE je danes s hitrostjo zafrkaval nekaj, na 3G pa dela bp).
Lp
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

IQ Veverica ::

Tudi sam sem na 3G omrežju, tako da to verjetno ni krivec za to težavo.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Qcube ::

Pri meni je bil "Čakajoči klic" po defaultu izklopljen. Poiščite to funkcijo in vklopite.

Qcube ::

Pri meni je bil "Čakajoči klic" po defaultu izklopljen. Poiščite to funkcijo in vklopite.

Modri dirkač ::

Res je, čakajoči klic je izklopljen.
To se da spremenit.

Ostaja pa problem, da se ne da izklopit ostalih presumeritev. Po defaultu je vse presumerjeno na glasovni predal.
Telefon javi, da nastavitve ni bilo možno spremeniti.
Everybody lies!

aiko ::

to, da je številka nedosegliva, ni problem HOT-a, ampak simobila že cca 10 let. če pokličeš še 1x takoj zatem je pa v 60-70% primerov čudežno dosegljiva. prejemnik sicer prejme sms o zgrešenem klicu.
edina učinkovita rešitev je iti na telekom/izi, pač nekaj kar uporablja telekom omrežje..

če imaš veliko klicev (sam jih nisem imel) se to bistveno bolj opazi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

IQ Veverica ::

Ni res. Na bobu teh problemov prej nisem imel nikoli, na HoT-u je pa bil ta problem prisoten že od prvega dne. Ne olepšujte zadev za HoT ta trenutek, ker storitve so popolnoma v pizdi.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Modri dirkač ::

No, no. Si probal vklapljat/izklapljat preusmeritve?
Everybody lies!

IQ Veverica ::

O kakšnih preusmeritvah govorimo? Preusmeritev na telefonu nisem tikal nikoli.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

dev ::

Sem poskusil dat telefon v airplane mode in se poklical z drugega telefona. Sporočilo je bilo "ta storitev ni na voljo za vašo številko" malce nenavadno, zakaj ni preprosto "ta številka trenutno ni dosegljiva" ali kaj podobnega kot imajo ostali operaterji. No vsekakor pa ni šlo v glasovni predal, ne vem kje ste si to aktivirali (po defaultu je najbrž off)? Opažam pa tudi da že 5 minut nisem prejel smsa o neodgovorjenem klicu. Čudno, ker danes dopoldan je to še delalo, ko sem testiral v službi s sodelavcem.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

aiko ::

Seveda je res, sem bil njihov (simobilov) naročnik cca 8 let in sms-ov o zgrešenih klicih sem imel pol preveč.
Sedaj sem na izi-ju in zaenkrat (potrkam po lesu) nisem še imel tega primera

hojnikb ::

same here; na sluzbenem simobil/a1 dobim dostkrat sms o zgresenem, na telemachu oz.prej telekomu pa nikol....
#brezpodpisa

IQ Veverica ::

dev je izjavil:

Sem poskusil dat telefon v airplane mode in se poklical z drugega telefona. Sporočilo je bilo "ta storitev ni na voljo za vašo številko" malce nenavadno, zakaj ni preprosto "ta številka trenutno ni dosegljiva" ali kaj podobnega kot imajo ostali operaterji. No vsekakor pa ni šlo v glasovni predal, ne vem kje ste si to aktivirali (po defaultu je najbrž off)? Opažam pa tudi da že 5 minut nisem prejel smsa o neodgovorjenem klicu. Čudno, ker danes dopoldan je to še delalo, ko sem testiral v službi s sodelavcem.


Aja tud to? Sedaj se sestavlja naslednji puzzle piece, ko mi je nekdo pizdil, da ko me je enkrat klical (verjetno sem imel izklopljen telefon), mi je povedal da mu skoz neki govori o storitvah in številki. Nakar mu ni bilo jasno kaj se dogaja.


aiko je izjavil:

Seveda je res, sem bil njihov (simobilov) naročnik cca 8 let in sms-ov o zgrešenih klicih sem imel pol preveč.
Sedaj sem na izi-ju in zaenkrat (potrkam po lesu) nisem še imel tega primera


Mogoče si bil na kraju kjer je simobilov signal slabši in si imel bad izkušnjo. Vse je mogoče. Meni je uglavnem vedno delalo brez problema. Na simobilu in nato bobu ko sem migriral.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

aiko ::

aiko je izjavil:



Mogoče si bil na kraju kjer je simobilov signal slabši in si imel bad izkušnjo. Vse je mogoče. Meni je uglavnem vedno delalo brez problema. Na simobilu in nato bobu ko sem migriral.



Koper center in okolica, torej signal je bil več ali manj 80%, več kot dolvolj. Sicer me ni to tako strašno motilo (pač ljudje se na marsikaj navadimo), ko mi je pa po menjavi službe sredi mesta v pisarni zgubljalo signal ali v večini primerov preklopilo na italijansko omrežje pa je bilo enostavno preveč in sem jih poslal v del telesa iz katerega vsi pridemo :)

IQ Veverica ::

Zanimivo, ampak ti verjamem. Vseeno storitve večinoma časa delujejo brez problema. To kar se je tebi dogajalo (in hojniku zgoraj, lahko še komu drugemu), je lahko nek "one time" event na toliko časa. Kar se pa sedaj s HoT-om dogaja je pa to vedno, 100% časa. To potrjujejo tudi nekateri uporabniki zgoraj.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

dev ::

Prestavim na telefonu omrežje iz 3G na LTE in prestavim v airplane mode. Se pokličem z drugega telefona, tokrat reče "ta številka ni dosegljiva", se prijavim v omrežje nazaj in 5 sekund za tem dobim sporočilo o zgrešenem klicu. O tistih dveh zgrešnih prej (ko sem imel nastavljeno na 3G) pa ne duha ne sluha. Ugibam - mogoče je pomembno na kater oddajnik si bil povezan preden si se odjavil z omrežja?
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

aiko ::

samo teoretično....

če že samo simobil (a1) omrežje ne deluje brezhibno, in recimo da HOT naročnike prioritizirajo sekundarno, pol seveda ne more delat..

problem z nedosegljivostjo smo imeli vsi, kateri smo bili na simobilu (isto področje; obala) , je pa tudi res, da smo se pač navadili na to da še enkrat (ali pa dvakrat) pokličeš in je pač rešeno..
Recimo v Postojni ali LJ sem bil vedno dosegljiv (no, vsaj nisem vedel če nisem :p )


edit typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

OmegaBlue ::

Evo ravno testirano na mojem in ženinem telefonu, med klicem podatki preklopimo na 3G/HSDPA z LTE kar je za pričakovat. Med kličem mi zapiska in pokaže drugi klic. Tole malo kaže na PEBKAC probleme. Ali ste pa na izredno čudnem področju kjer ni 3G in ga pokriva samo GSM./edge in LTE.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Modri dirkač ::

IQ Veverica je izjavil:

O kakšnih preusmeritvah govorimo? Preusmeritev na telefonu nisem tikal nikoli.

Ja, potem pa malo poglej v nastavitve, kaj je vklopljeno
Everybody lies!

mat11 ::

IQ Veverica je izjavil:

Ni res. Na bobu teh problemov prej nisem imel nikoli, na HoT-u je pa bil ta problem prisoten že od prvega dne. Ne olepšujte zadev za HoT ta trenutek, ker storitve so popolnoma v pizdi.


Seveda, da ne, saj na Bobu ni obvestila o zgrešenih klicih.
mat

Utk ::

Ja, tak poweruser, pa tega ni pogrešal. In vsak dan 10x prenaša fajle po 200-300 mega, in to na bobu s podatkovno opcijo par giga. Ali niti prej ni bilo vse bajno ali pa pretirava.

MArkusPrimus ::

Če sem nedosegljiv mi javi na HoT: "Klicana številka ni dosegljiva". Ne vam, kako imate vi v nastavtvah ali pa kakor koli drugače. Meni dela Ok, tko da nisem prepričan, da je nakapa HoT-a.

IQ Veverica ::

Modri dirkač je izjavil:

IQ Veverica je izjavil:

O kakšnih preusmeritvah govorimo? Preusmeritev na telefonu nisem tikal nikoli.

Ja, potem pa malo poglej v nastavitve, kaj je vklopljeno


Kot sem že omenil nastavitev na telefonu nisem nikoli tikal. Pogledal sem in nastavitve (preusmeritve) so privzeto vse izklopljene.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

IQ Veverica ::

OmegaBlue je izjavil:

Evo ravno testirano na mojem in ženinem telefonu, med klicem podatki preklopimo na 3G/HSDPA z LTE kar je za pričakovat. Med kličem mi zapiska in pokaže drugi klic. Tole malo kaže na PEBKAC probleme. Ali ste pa na izredno čudnem področju kjer ni 3G in ga pokriva samo GSM./edge in LTE.


Mogoče informacija, kje okvirno se nahajaš? Ker redkim celo večina stvari deluje ima mogoče kakšen vpliv tudi sama lokacija oz. določeni deli slovenije. Ne vem, razmišljam na glas. Mogoče samo obrazložitev zakaj misliš da bi lahko bil tole PEBKAC problem.

- Hitrost interneta: screenshoti speedtestov niso dovolj? (sploh tisti z 0.5MBps)
- Izpad interneta: med klicem na LTE omrežju pride do izpada prenosa podatkov (podkrepljeno z videjem + nekdo je ta isti problem tudi potrdil).
- Klic: Nedosegljivost med samim klicem (podkrepljeno s strani drugih uporabnikov po tem ko sem jih pozval naj to tudi testirajo).
- Funkcija "klic na čakanju": To tudi ne deluje, efekt je isti kot zgornja točka - nedosegljivost

Si moderator, zato se tudi obnašaj tako in začni brat celotno temo. Kako po vseh priloženih dokazih upaš trditi da gre za PEBKAC problem, če si ti eden izmed desetine ljudi, ki jim večina storitev deluje?


Če nekomu nekaj funkcionira in drugemu ne, ne more biti kriv ponudnik ampak gre za nastavitve.


Pri pizdi materni o kakšnih nastavitvah sploh govorimo tukaj?

1. Prej sem imel BOB, vse je delovalo brez problemov. Kar sem naredil je samo to da sem zamenjal SIM kartice!? Če so drugi uporabniki naredili ENAKO, kako je lahko potem tukaj problem v nastavitvah?
2. Če bi bile krive kakršnekoli nastavitve bi mi verjetno na podpori tudi na to opozorili in verjetno bi tudi vedeli za kakšen problem se gre!? Ampak seveda kot rečeno nimajo pojma.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

gorann ::

sem zvedel, da bo telemach mel na paketu VEČ za 6eur v gostovanju vec podatkov kot pri nas:) tukaj ima 600MB pa 120min, v eu pa 1,3GB in 120min :))

a ima kdo hot start paket, a mors tud dat 10eur na zacetku, ali je pa tako kot predplacniska, nalozis dobroimetje in uporabljas

ocitno imajo pri telemachu dovolj uporabnikov in mi niti odpisat ne morejo v parih dneh, tako da danes naredim prehod na hot, sam se ne vem kateri paket bom vzel

thramos ::

IQ Veverica je izjavil:


- Izpad interneta: med klicem na LTE omrežju pride do izpada prenosa podatkov (podkrepljeno z videjem + nekdo je ta isti problem tudi potrdil).


Pri Bobu je pri meni isti "problem". Preverjeno.

IQ Veverica ::

Zanimivo. A je to res tako naključje ali pa tega nisem nikoli opazil. Internet sem namreč med klicem vedno oz. velikokrat uporabljal.

Bom to informacijo preizkusil na partnerkinem telefonu kadar pride domov.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

Grega3 ::

Imel bob 5 let nazaj in iste težave kot jih navaja IQ Veverica. Imel poln signal in velikokrat nedosegljiv. Med klicem tako ali tako me nihče ni upal priklicat. Ne vem zakaj je bilo tako ampak sem bil primoran zamenjati operaterja. Sedaj vse dela tako kot mora. P.S. Sem pa iz okolice Nove Gorice

HOT FAN CLUB ::

Naštimajte si call waiting, deluje. Za ostalo pa so mi v klicnem Hota povedali, da bo zadeva urejena kmalu.

IQ Veverica ::

Naštimajte si call waiting, deluje.


Call waiting (čakajoči klic) tudi zame sedaj deluje. Me prav zanima a je to začasno, al bo to sedaj delovalo. Včeraj zadeva zame še NI delovala. Očitno se nekaj premika v tej smeri, hvala kurcu.

Če to sedaj deluje je problem z nedoseglivostjo med samim klicem rešen. Me prav zanima.


Za ostalo pa so mi v klicnem Hota povedali, da bo zadeva urejena kmalu.


Za ostalo, govorimo o kakšnih bolj specifičnih problemih?

Imel bob 5 let nazaj in iste težave kot jih navaja IQ Veverica. Imel poln signal in velikokrat nedosegljiv. Med klicem tako ali tako me nihče ni upal priklicat. Ne vem zakaj je bilo tako ampak sem bil primoran zamenjati operaterja. Sedaj vse dela tako kot mora. P.S. Sem pa iz okolice Nove Gorice


Glede na to da sva iz iste okolice je zelo zanimivo da si imel ti te probleme oz. vem da nisi edini ker so tudi nekateri moji kolegi zaradi tega migrirali na drugega operaterja. Jaz začuda teh problemov nisem imel. Edino kar je bilo na našem koncu problem, je bilo to da je ob večji nevihti poleti skoraj vsakič zmanjkal signal. To je bilo nekje 3 leta nazaj, nisem se sicer pretirano sekiral zaradi tega, ker telefona nisem toliko uporabljal kot danes, pa tudi zgodilo se je nekje 2-3x na celo poletje. Sklepam da so to sedaj popravili, ker teh težav ne opažam več.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

Modri dirkač ::

No, meni call waiting ne dela (čeprav je vklopljen) in tudi ostalih presumeritev ne morem spreminjat.
Sicer se trenutno ne sekiram preveč, ker uporabljam samo podatke, čez kakšen mesec, ko bom prenesel št. pa mora delat.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

viknet ::

Čakajočega klica ne morete aktivirati dokler ne prekličete vseh preusmeritev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: viknet ()

Modri dirkač ::

Aktiviraš ga lahko, samo dela ne. :)
Everybody lies!
««
14 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578996 (4580) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649971 (12299) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116190 (10151) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440930 (17276) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035686 (23995) AštiriL

Več podobnih tem