» »

Copy slike iz *.pdf

Copy slike iz *.pdf

IR Babun ::

Zanima me kako bi iz pdf dokumenta izluščil sliko (shemo elektronskega vezja)?
SCREW THE GOVERNMENT

msmiha ::

Rabiš Adobe Acrobat (ne readerja). Sicer pa ne vem zakaj bi rad to delal, ker če boš to naredu se velikosti ne bojo ojemal, kar je pa pomjem zelo pomembno da se.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

IR Babun ::

Sem probal z Acrobatom (ne Readerjem), pa dam lahko sam select in poj ne morem dat copy
SCREW THE GOVERNMENT

Cosmo ::

Ko vse ostalo zataji pomaga prt scr :D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Cokolesnik ::

Cosmo ima prav. Če tega ne omogoča program sam, poskusi pritisniti tipko PrintScreen in v programu, kjer jo želiš prilepiti (npr. nek grafični program, urejevalnik besedil Word ipd.), pa Shift+Insert oz. opcijo Prilepi.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

IR Babun ::

Se mi je zdel da mi ostane samo se to, sam poj moram za eno stran to ene 6x nardit, da bo vredu kvaliteta, ker se oznake razlocno vid sele pri ene 300x povecavi. Pa to je ene 1000 nacrtov, aua, ubogi jest.
SCREW THE GOVERNMENT

Gandalfar ::

Najdi virtual driver, ki ti bo omogocil nastavitev resolucije na mljon krat mljon ;)

Drugace moznost je da natisnes pdf v .ps in ga odpres z kaksnim Photoshopom pa od tam naprej delas :)

ubistvu bi photoshop morda ze znal kar .pdfje brat..

IR Babun ::

Jap Photoshop res zna .pdf-je brat (se bi blo cudn ce jih nebi saj sta obadva od Adobe-ja), sam mi pri odpiranju napise: "This file has security settings that prevent it from being opened. Please remove all security settings before opening it."
Kako hudica naj pa odstranim security settings?
SCREW THE GOVERNMENT

Ziga Dolhar ::

Ta zaščita je tam z namenom, fante ...
https://dolhar.si/

M@re ::

Acrobat reader 5.05 ima tako imenovani picture tool, s katerim lahko brez težav slikco označiš potem pa ctrl+c pa ctrl+v pa maš....
..:Do, or do not. There is no try:..

AlienGT ::

Da o Acrobat Readerju 6 Pro niti ne govorimo.

krneki ::

Če je zadeva zaščitena pa si pozabil (:D) geslo poišči "Advanced PDF Password Recovery". Dela super.

lopov ::

Lahko poskusis tudi z GhostScript, kateri ob ponovnem shranjevanju ignorira zascito in je novi PDF "odklenjen". Slabost je le, da je nova datoteka vcasih precej "tezja" od originala. Super stvarca, pa se free.

PDF bere tudi precej graficnih programov (Illustrator, Corel, Freehand) in si lahko pomagas tudi na ta nacin.

IR Babun ::

Ma se ma Ziggga prov, zascita je z namenom:D(yeah right), jest bi pa te nacrte rabu za komercialne namene, tok da raj nebi reskirov kaksne tozbe, al pa BSA-jevcecev na vratih.

Ampak vseen hvala, ce se premislim>:D .
SCREW THE GOVERNMENT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PDF dokument in dodajanje besedila

Oddelek: Loža
81274 (1097) Manu
»

Office 12 bo podpiral PDF

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
305757 (4076) amigo_no1
»

Zaščiteni PDFji?

Oddelek: Programska oprema
101531 (1369) poweroff
»

Kako sprintat PS file?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61268 (1237) RacaClone
»

pdf ali doc

Oddelek: Programska oprema
7988 (877) poweroff

Več podobnih tem