» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
57 / 126
»»

Argica ::

kje najceneje LG OLED65C9PLA ?

Tsunamii ::

Xiaomi 65" 4K OLED Mi TV Master 8-)

https://www.gsmarena.com/xiaomi_release...
Pa se koncno premika tudi pri drugih ... Upam, da se cez par let res pocenijo 75+ ..

fpbs ::

Ja, teh drugih je že 18. Vsekajor se bodo pa 75" pocenili. Do sedaj so imeli pri izdelavi 75" precej odpadnega materiala, sedaj bodo pa iz istega substrata, ki je bil do sedaj odpad, izdelali še tri panele diagonale 48".

DamjanB52 ::

fpbs je izjavil:

Do sedaj so imeli pri izdelavi 75" precej odpadnega materiala, sedaj bodo pa iz istega substrata, ki je bil do sedaj odpad, izdelali še tri panele diagonale 48".
Hmm .. kako to, da jim je to šele zdaj padlo na pamet ? Glede pocenitve pa kaže pomisliti na virusno padanje ekonomskih domin, ki se nam verjetno šele obeta: počasnejši tehnološki razvoj, usihanje plač, dobičkov, penzij, ...

Gatsu ::

Končno nov update za 2017 in 2018 Philips TVje ampak pozor še vedno ni Android 9.0, ki so ga obljubljali... Prav tako še vedno ni opcije da iz Netflixa in Amazon prime dobiš prostorski zvok če nimaš receiverja ki podpira DD5.1+ .... Nekaj kar je Sony v svojem FWju implementiral iz prve nesposobnži pri Philipsu ne popravijo v 2 letih.

Software history Android O
Philips 2K19 9104 range
Philips 2K18 73x3/7503/7803/8303/8503/8x3/9x3 ranges
Philips 2K17 6412/6482/7002/7502/8102/8602/9002 ranges
TPM171E _ 107.001.132.000 - Date: 2020/06/29
- Android Oreo 8.0.0 based software
- Improvements for Ambilight Hue
- Improvements for WiFi connection issue
- Improvements for system stability
- Improvements for TV shop mode
- Improvements for Bluetooth RC firmware upgrade
- Improvements for EPG performance
- Fix for ARD massive stuttering
- Fix for deformed image content during KODI/VLC playback
- Fix for stretched picture content during USB/DLNA playback


Prav tako je neverjetno kok cajta so rabli da fiksajo zadnji dve postavki... Nikol več Philips TV.

Bantani ::

stjan ::

Mnenje o Philips 55OLED754, je ok za nezahtevno uporabo, ima kakšne napake?
Kupil bi ga pri telekomu, pa me zanima če ima veliko boljšo sliko od pol cenejših tv-jev.
Kaj pridobim s tem TV-jem v primerjavi s Sony KD55XG8196BAEP, ali kakšnim podobne cene, ki ga sedaj prodaja Telekom?

Hvala za pomoč

fpbs ::

stjan je izjavil:

Mnenje o Philips 55OLED754, je ok za nezahtevno uporabo, ima kakšne napake?
Kupil bi ga pri telekomu, pa me zanima če ima veliko boljšo sliko od pol cenejših tv-jev.
Kaj pridobim s tem TV-jem v primerjavi s Sony KD55XG8196BAEP, ali kakšnim podobne cene, ki ga sedaj prodaja Telekom?
55OLED754 ima vgrajen slab operacijski sistem, tako da odsvetujem.

easyrider3 ::

stjan je izjavil:

Mnenje o Philips 55OLED754, je ok za nezahtevno uporabo, ima kakšne napake?
Kupil bi ga pri telekomu, pa me zanima če ima veliko boljšo sliko od pol cenejših tv-jev.
Kaj pridobim s tem TV-jem v primerjavi s Sony KD55XG8196BAEP, ali kakšnim podobne cene, ki ga sedaj prodaja Telekom?

Hvala za pomoč


LG 55 OLED B9 ti je par eurov dražji in boljša izbira jaz tudi mislim da je zelo veliki minus tisti operacijski sistem na Philipsu,tak televizor ne bi kupil tudi za 800 Eur

blaz6 ::

Pozdravljeni,
Js mam pa mogoče mal čudno vprašanje za koga ampak vseen. Prosim za razumevanje:)
Verjetno tak ni sam z oled tv-ji povezan ampak nasplosno s smart-tvji. Skratka:velikokrat gledam kake filme oz. serije mal pospešeno (namesto 1x hitrost, raje 1.2x) podobno kot se da na youtubu. In me zanima, ce to zadevo tudi omogočajo novi oledi ter da seveda zvok zaradi tega ni uničen. Še posebej me zanima za LG, ker se nagibam, da bi ravno njihov oled kupil. Ma kdo kaksno info oz. izkusnjo s tem?

Upam, da nisem edini konzumator video vsebin na tak nacin:)

Ondre ::

@Blaz6

zakaj pa gledaš tako? Imam sicer Philipsa Oleda, gledaš pa film itak preko VLC app-a, ki to ima. Za zvok pa ne vem.

DamjanB52 ::

VLC app lahko štela hitrost za zvok in sliko od 0.25x do 4x, po procentih (Philips 803)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamjanB52 ()

blaz6 ::

Hja, vcasih se najde kaka serija al pa film, ki mi je mal prevec slow-paced, pa vmes mal pospesim predvajanje. Men vcasih ustreza, marsikomu pa ne.

Ja, za android tv-je sem predvideval, da lahk uporabis tud vlc app pa je zadeva resena.
Ne vem pa kak je s to zadevo pri lg-jih al pa panasonic-ih, ki imata svoje sisteme in nimas vlc-ja.

@Ondre, @DamjanB52
Kak sta pa zadovoljna z vajinima Philipsoma?

s_love_nija ::

Zdravo,
Pred nekaj dnevi sem kupil nov tv znamke sony model xg85, 65 inch, ker se prej nisem nič pozanimal sem sedaj razocaran, kajti gledam ocene za omenjen model in so slabe.
Prodajalec mi je svetoval ta televizor, sedaj pa vidim da bi za 100 eur več dobil xf90 kolikor sem bral veliko boljši model tv.
Je res ta model tako slab?

Hvala lp

Okapi ::

:)) Vključi ga in poglej, kako se vidi. A je slika v redu? Ji kaj manjka?

Pa temo si tudi zgrešil, ker ni OLED.

Bantani ::

s_love_nija je izjavil:

Zdravo,
Pred nekaj dnevi sem kupil nov tv znamke sony model xg85, 65 inch, ker se prej nisem nič pozanimal sem sedaj razocaran, kajti gledam ocene za omenjen model in so slabe.
Prodajalec mi je svetoval ta televizor, sedaj pa vidim da bi za 100 eur več dobil xf90 kolikor sem bral veliko boljši model tv.
Je res ta model tako slab?

Hvala lp


Ja,če nisi zahteven uporabnik je čisto ok xg85 model.Če si pa zahteven uporabnik bi moral pa xf90,xg95 ali oled vzeti.Je pa res,če je bilo samo 100eur razlike med tem pa xf90 modelom,da te je prodajalec malo scat pelu po domače povedano.

Okapi je izjavil:

:)) Vključi ga in poglej, kako se vidi. A je slika v redu? Ji kaj manjka?

Pa temo si tudi zgrešil, ker ni OLED.


Sej na tisti strani je folk tudi malo zgrešil temo,ko samo OLED natapavajo,ki je dejansko namenjen LCD TV;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

Ondre ::

@Blaz6

Meni je 65OLED804 Top. Prej sem imel Philipsa XF9005. Na Sonyu sem imel kar veliko cloudinga in črna ni črna8-) Pri HDR so podnapisi osvetlili tudi nekaj slike ob podnapisih. Sem potem mislil kupit Q90 pa je pri testih bilo enako oemnjeno osvetlitev ozadja pri pondapisih in temna slika pri HDR.

Sedaj sem zadovoljen. Na začetku je bil malo strah zaradi burn in-a, samo sčasoma na to pozabil. Gledamo pa kar veliko TV-ja. Bomo videli čez čas. Je še leto in pol v garanciji :D

DamjanB52 ::

@Blaz6

Philips 803, 55": imam ga kakšno leto in pol, šolska ocena bi bila 4 na 5, zaradi napak(ic) v prikazu gibanja, ampak ta problem imajo itak vsi OLEDi (in LCDji) .. glede tega sem razvajen še iz CRT časov. V nastavitvah za prikaz gibanja se najde kaj uporabnega, mal sem se pa že navadil .. Ostale probleme, tipične za OLED, ne opažam, vžgalo se ni še nič, screen-saver se hitro vklopi .. res pa je, da ga ne matram: TV itak ne gledam, ne skačem intenzivno po app-ih, in ga ne uporabljam kot monitor

kristian35 ::

s_love_nija je izjavil:

Zdravo,
Pred nekaj dnevi sem kupil nov tv znamke sony model xg85, 65 inch, ker se prej nisem nič pozanimal sem sedaj razocaran, kajti gledam ocene za omenjen model in so slabe.
Prodajalec mi je svetoval ta televizor, sedaj pa vidim da bi za 100 eur več dobil xf90 kolikor sem bral veliko boljši model tv.
Je res ta model tako slab?

Hvala lp


Kot je že drug komentator omenil, te je prodajalec scat pelal. Serija 9xxx ima VA panel, kar pomeni boljši kontrast in posledično sliko, nižje serije pa imajo IPS panel, ki ima dosti slabši kontrast. Edina prednost IPS je, da se slika, ko je gledaš s kota ne poslabša, pri VA panelih pa se dosti bolj opazi razlika, kot pa takrat go ga gledaš s centra ali le malo od strani. Sam sem se podobno "zasral" s Philipsom 6804, ker se nisem spoznal na te stvari, nato sem ga po dobrega pol leta nadomestil z xf9005, s katerim sem zadovoljen. Jaz bi šel do prodajalca in mu povedal svoje :)

fpbs ::

The Ultimate Small TV, Big Gaming Monitor | LG CX 48-Inch 4K OLED:

kanarin ::

kristian35 je izjavil:

s_love_nija je izjavil:

Zdravo,
Pred nekaj dnevi sem kupil nov tv znamke sony model xg85, 65 inch, ker se prej nisem nič pozanimal sem sedaj razocaran, kajti gledam ocene za omenjen model in so slabe.
Prodajalec mi je svetoval ta televizor, sedaj pa vidim da bi za 100 eur več dobil xf90 kolikor sem bral veliko boljši model tv.
Je res ta model tako slab?

Hvala lp


Kot je že drug komentator omenil, te je prodajalec scat pelal. Serija 9xxx ima VA panel, kar pomeni boljši kontrast in posledično sliko, nižje serije pa imajo IPS panel, ki ima dosti slabši kontrast. Edina prednost IPS je, da se slika, ko je gledaš s kota ne poslabša, pri VA panelih pa se dosti bolj opazi razlika, kot pa takrat go ga gledaš s centra ali le malo od strani. Sam sem se podobno "zasral" s Philipsom 6804, ker se nisem spoznal na te stvari, nato sem ga po dobrega pol leta nadomestil z xf9005, s katerim sem zadovoljen. Jaz bi šel do prodajalca in mu povedal svoje :)


In kaj ima veze ta konkretna debata o Sony-jih (IPS vs. VA) s to temo ?

fender2206 ::

SONY KD-55AG8 z brezzicno povezavo ima velike tezave bodisi WiFi bodisi ethernet,ali bo v krajsem casu kaksen novi update zadevo poriktal.

Hvala za odgovore

TOP ::

fender2206 je izjavil:

SONY KD-55AG8 z brezzicno povezavo ima velike tezave bodisi WiFi bodisi ethernet,ali bo v krajsem casu kaksen novi update zadevo poriktal.

Hvala za odgovore

Kake težave imaš,ker tole dela BP.Da niso težave pri tebi.

fender2206 ::

Vedno ko TV ugasnem iz elektricnega omrezja in kadar ga nazaj priklopim powezave med WiFi in ethernet omrezjem ne deluje
NETFLIX dela ampak YOUTUBE podpbno pa ne.Klical sem na servis pravijo da se je naprava skregala z Google podporo in da zadevo urejajo da bo pri novi posodobitvi urejeno.Bomo videli

easyrider3 ::

fender2206 je izjavil:

Vedno ko TV ugasnem iz elektricnega omrezja in kadar ga nazaj priklopim powezave med WiFi in ethernet omrezjem ne deluje
NETFLIX dela ampak YOUTUBE podpbno pa ne.Klical sem na servis pravijo da se je naprava skregala z Google podporo in da zadevo urejajo da bo pri novi posodobitvi urejeno.Bomo videli



Ne bi smelo biti teh težav koikokrat pa ti to izključuješ iz električnega omrežja ker to je bedasto saj se delajo posodobitve tudi ko televizor ni prižgan. Jaz imam televizor skoz prikljopljenega v električno omrežje bi moralo res orenk treskati in bliskati da ga bi izklopil saj drugače je pa brez potrebe.

Bantani ::

Ne razumem zakaj folk izklaplja tv iz električnega omrežja.Razumem slabo vreme ampak,da za brez veze tv izklapljaš iz glavne vtičnice tega pa ne razumem.Pri nas se izklaplja samo,če je res slabo vreme ali pa ko gremo na dopust.
Sej ne vem a je to sploh dober delat,da skoz izklapljaš tv iz glavne vtičnice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

easyrider3 ::

Bantani je izjavil:

Ne razumem zakaj folk izklaplja tv iz električnega omrežja.Razumem slabo vreme ampak,da za brez veze tv izklapljaš iz glavne vtičnice tega pa ne razumem.Pri nas se izklaplja samo,če je res slabo vreme ali pa ko gremo na dopust.
Sej ne vem a je to sploh dober delat,da skoz izklapljaš tv iz glavne vtičnice?



isto dela moj foter da izklopi iz elektrike televizor in sprejemnik od T-2 in potem ko vse nazaj priklopi se avtomatsko vedno glasnost postavi na isto mejo pri T-2 sprejemniku kot je običajno in ker bebec ima še televizor na orenk na glas nastavljen začne vse to ropotati v hiši kot pri norcih. A potem bi on rad da ne bi tako na glas zaropotalo ko vključi v elektriko televizor in sprejemnik a cisto enostavno mu poveš,da z televizorjem reguliraj glasnost ne z sprejemnikom saj če na televizorju boš pustil na mali glasnosti ti tudi pri vnovičnem vklopu ne bo na glas ropotalo. Tem starim je težko nekaj dopovedat sploh pa takim kateri se imajo za take da vedno je po njihovo.

fender2206 ::

TV ponavadi Izsklopim zato ker opstaja vticnica na steni in je namenjena predvsem tem da v slucaju slabega vremena oziroma grmenja iste naprave locis od elektricnega udara zaradi strele.
Drugo celi forum ste naredili teren medsebojnega kreganja pametovanja kot mali otroci ne pa namena istega da dobis kaksne koristne informacije
Sramota

BorutK-73 ::

Ne pozabit izklopit še kabelske ali lan kabla od tv boxa. Sunek ne pride vedno po elektriki.

Zgodovina sprememb…

easyrider3 ::

jaz televizorja sploh ne izklapljam iz elektrike in do sedaj mi je samo enkrat zaradi strele crknil modem za internet za TV programe in od takrat vem,da ko začne orenk grmeti in se bliskati izklopim samo ta modem ker to je tisto kar je najbolj kritično,da pride večji kakšen sunek na modem za kaj drugega pa se ne bojim pa nimam hiše zavarovane. Če ti bo kaj strela zjebala ti bo prvo ta posrani modem v katerega pride telefonska žica z napetostjo 6 voltov in katera je po veliki večini napeljana pod zemljo zato verjetno pride do tega.

Vanadium ::

grega295 je izjavil:

Pol ne morem vzet LG, za gledanje prek T2 nočem imet ločenega daljinca in njihovo škatlo.


https://www.t-2.net/novice/aplikacija-t...

Trupl0 ::

Si lasti kdo CX serijo od LGja?
Sem gledal B9 pa potem C9 in vidim, da je sedaj letos to zamenjava CX.
If you are going through Hell, keep going !

fpbs ::

Trupl0 je izjavil:

Si lasti kdo CX serijo od LGja?
Sem gledal B9 pa potem C9 in vidim, da je sedaj letos to zamenjava CX.
Ta X je rimska 10.

Trupl0 ::

lol nisem poštekal .. torej direkten naslednik c9
ima kdo v tem rangu ali pa te oledke?

večinoma netflix, video pa seveda ps4 in ps5 ko pride
If you are going through Hell, keep going !

scipascapa ::

itaq LG rula. Nimaš kaj falit.

fender2206 ::

Lahko vam samo recem da so oledi velika sra..a ne glede SONY LG Philips,paneli so itak od LG
Dober LCD LED meni osebno bolj dela lepso sliko naredi samo primerjam mojega SONY OLED AG8 ko gleda NETFLIX
posnetke DOLBY VISION ali HD pride mi na jok ko vidim luknjice na obrazih
Danes so ze na trgu 8K televizorji pa ne vem komu in zakaj bo prav prislo
Men se zdi da tehnologija nazaduje in smo blizo katodnih ekranov
Samo globalni interes da se cim vec zasluzi da ne recem koliko je novih televizorjev na servisu koliko reklamacij da dol pades

andrej69 ::

fender2206 je izjavil:

Lahko vam samo recem da so oledi velika sra..a ne glede SONY LG Philips,paneli so itak od LG
Dober LCD LED meni osebno bolj dela lepso sliko
naredi samo primerjam mojega SONY OLED AG8 ko gleda NETFLIX
posnetke DOLBY VISION ali HD pride mi na jok ko vidim luknjice na obrazih
Danes so ze na trgu 8K televizorji pa ne vem komu in zakaj bo prav prislo
Men se zdi da tehnologija nazaduje in smo blizo katodnih ekranov
Samo globalni interes da se cim vec zasluzi da ne recem koliko je novih televizorjev na servisu koliko reklamacij da dol pades


Če bi to napisal na kakšnem drugem forumu, bi se ti vsi smejali:)

XS!D3 ::

Trupl0 je izjavil:

lol nisem poštekal .. torej direkten naslednik c9
ima kdo v tem rangu ali pa te oledke?

večinoma netflix, video pa seveda ps4 in ps5 ko pride

Kolega ma CX, po pričakovanjih brez pripomb. Drugače pa LG CX OLED (2020) vs LG C9 (2019).

fender2206 ::

LG ima dobro multimedija podporo za kaj boljsega pa Philips 984,Panasonic TX-HZ2000 ali LG GX vse drugo je lari fari

easyrider3 ::

fender2206 je izjavil:

LG ima dobro multimedija podporo za kaj boljsega pa Philips 984,Panasonic TX-HZ2000 ali LG GX vse drugo je lari fari


ah ti si tudi lari fari kr neki

fpbs ::

fender2206 je izjavil:

Lahko vam samo recem da so oledi velika sra..a ne glede SONY LG Philips,paneli so itak od LGDober LCD LED meni osebno bolj dela lepso sliko naredi samo primerjam mojega SONY OLED AG8 ko gleda NETFLIXposnetke DOLBY VISION ali HD pride mi na jok ko vidim luknjice na obrazih Danes so ze na trgu 8K televizorji pa ne vem komu in zakaj bo prav prislo Men se zdi da tehnologija nazaduje in smo blizo katodnih ekranov Samo globalni interes da se cim vec zasluzi da ne recem koliko je novih televizorjev na servisu koliko reklamacij da dol pades
Žal imaš OLEDa, ki je bil najslabše ocenjen.

fender2206 ::

fpbs je izjavil:

fender2206 je izjavil:

Lahko vam samo recem da so oledi velika sra..a ne glede SONY LG Philips,paneli so itak od LGDober LCD LED meni osebno bolj dela lepso sliko naredi samo primerjam mojega SONY OLED AG8 ko gleda NETFLIXposnetke DOLBY VISION ali HD pride mi na jok ko vidim luknjice na obrazih Danes so ze na trgu 8K televizorji pa ne vem komu in zakaj bo prav prislo Men se zdi da tehnologija nazaduje in smo blizo katodnih ekranov Samo globalni interes da se cim vec zasluzi da ne recem koliko je novih televizorjev na servisu koliko reklamacij da dol pades
Žal imaš OLEDa, ki je bil najslabše ocenjen.


A si mogoce zaradi tega srecen te zadovoljuje da sem kupil slabo TV.
Probaj tudi ti kupit enkrat v zivljenju TV za 1500 eurov ne za 300 pa bos videl kaj je pravi pomen biti zadovoljen
ne pa poslusat razne cvenke ali brati razne kvazi komercijalne medije.
Sony ima pomankljivosti vendar nemores LG ali kaksnega Samsunga primerjat z Japonsko tehnologijo

NejcSSD ::

Tvoj OLED Sonyjev je bil res slabo ocenjen in ne more parirat Lgju B9/C9/CX
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fpbs ::

fender2206 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Žal imaš OLEDa, ki je bil najslabše ocenjen.


A si mogoce zaradi tega srecen te zadovoljuje da sem kupil slabo TV.
Probaj tudi ti kupit enkrat v zivljenju TV za 1500 eurov ne za 300 pa bos videl kaj je pravi pomen biti zadovoljen
ne pa poslusat razne cvenke ali brati razne kvazi komercijalne medije.
Sony ima pomankljivosti vendar nemores LG ali kaksnega Samsunga primerjat z Japonsko tehnologijo
Kje ti živiš? To bi lahko zapisal pred 20 leti. Sony bi s proizvodnjo TVjev že zdavnaj propadel, če nebi bilo LGeja, ki mu je omogočil prodajo OLEDov, kar ga je postavilo zopet nazaj na noge. Kar nekaj let zaporedoma je bil v izgubah, in je napovedoval konec proizvodnje TVejev.

easyrider3 ::

fpbs je izjavil:

fender2206 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Žal imaš OLEDa, ki je bil najslabše ocenjen.


A si mogoce zaradi tega srecen te zadovoljuje da sem kupil slabo TV.
Probaj tudi ti kupit enkrat v zivljenju TV za 1500 eurov ne za 300 pa bos videl kaj je pravi pomen biti zadovoljen
ne pa poslusat razne cvenke ali brati razne kvazi komercijalne medije.
Sony ima pomankljivosti vendar nemores LG ali kaksnega Samsunga primerjat z Japonsko tehnologijo
Kje ti živiš? To bi lahko zapisal pred 20 leti. Sony bi s proizvodnjo TVjev že zdavnaj propadel, če nebi bilo LGeja, ki mu je omogočil prodajo OLEDov, kar ga je postavilo zopet nazaj na noge. Kar nekaj let zaporedoma je bil v izgubah, in je napovedoval konec proizvodnje TVejev.


Zdaj pa že mal preveč napihuješ da je LG rešil SONY in ta letošnji model Oled A8 je kar dobro ocenjen najbolj pa večina skrbi koliko časa bo televizor deloval itak pa tako ogromnih razlik sploh ni med proizvajalci kar se tiče glede prikaza slike razen nekaterih dodatnih načinov prikaza in podobno kar spet pri nekaterih sploh ne pride do izraza. Jaz gledam film na Pop tv ali A kanalu in kaj če mi takrat HDR,Dolbyvison,4K,ko tega ne prikazuje ajde povej kaj ti bo takrat televizor z najboljšim HDR veš kaj ti povem NIČ. Preveč ste pametni že s tem ocenjevanjem med proizvajalci in napihovanjem in hvaljenjem enega ali drugega kar je res bolj pomembno je koliko dolgo ti bo televizor deloval in da ne vržeš 1.500 EUR ali še več po parih letih v zrak.

Pri meni doma še vedno deluje moj televizor Sony k sem ga dal fotru res,da je takrat bil višji njihov razred ampak verjetno to tudi nekaj pomeni,verjetno so boljši deli vgrajeni itd..... Do spomladi sem imel leto starega Sony televizor in je v njega med zaslon prišla mušica in je bilo kr mal nadležno dokler niso otroci poškodovali zaslon in sem moral kupiti novega.

easyrider3 ::

Ocene so ocene in razlike so male med modeli kar tudi pomeni da običajen človek ne bo videl neke razlike. Dostikrat za gledanje filmov je izbran Sony Oled televizor vendar po določeni oceni je za odtenek boljši in tisti odtenek verjetno ni opazen za običajnega človeka kar pomeni da so si potem takem čisto blizu vsi oled televizorji. Mene in marsi katerega zanima kateri televizor bo deloval kar se da najdlje preden se pokvari nas ne zanima blesarije kako se bodo igrice na njem igrale in podobne stvari in kdo bo sedaj povedal kako se bo kateri proizvajalec obnesel na dolgoročen rok. Lahko da se bodo najbolj ocenjeni televizorji ta prvo pokvarili kdo ve jaz sigurno ne ,Mercedes,Bmw se tudi kvari sploh zadnje čase je Bmw totalen drek od dizel mašine z tisto njihovo ketno ko jo je treba pred 200 tisočaki zamenjati ali pa moli boga da imaš srečo da ti jo ne strga.



Best OLED TVs of 2020: ranked

1.Best OLED TV overall: LG CX Series
2.Runner up: Panasonic HZ2000
3.Best for movies: Sony A8H
4.Best feature: Philips OLED 804
5.Most stylish OLED TV: LG E9 Series
6.Best value: Philips OLED 754

https://www.techradar.com/news/best-ole...



The Best OLED 4k TVs - Summer 2020 RTINGS.COM

1.Best OLED TV: LG CX OLED
OCENA: 8.8
9.3 Movies
8.2 TV Shows
8.6 Sports
9.1 Video Games
8.7 HDR Movies
8.8 HDR Gaming
8.6 PC Monitor
2.Best OLED TV For Movies: Sony A8H OLED
OCENA: 8.7
9.4 Movies
8.2 TV Shows
8.6 Sports
8.6 Video Games
8.8 HDR Movies
8.3 HDR Gaming
8.3 PC MonitoR
3.Best Sounding OLED TV: LG E9 OLED
OCENA: 8.8
9.4 Movies
8.3 TV Shows
8.7 Sports
9.1 Video Games
8.7 HDR Movies
8.8 HDR Gaming
8.7 PC Monitor

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/...

 OCENE Televizorjev 1

OCENE Televizorjev 1


 ocene 2

ocene 2


 ocene 3

ocene 3


 ocene 4

ocene 4


 ocene 5

ocene 5



Best OLED TV 2020: the best budget and premium OLED TVs https://www.whathifi.com/best-buys/tvs/...

https://www.trustedreviews.com/best/bes...
Best LG OLED TV: LG OLED55CX
Best Ambilight OLED TV: Philips 55OLED805
Best OLED TV: Panasonic TX-55GZ2000
Best value OLED TV: LG OLED55C9
Best HDR OLED TV: Panasonic TZ-55GZ1500
Best OLED TV sound: Philips 65OLED934
Best stylish OLED TV: LG E9 OLED
Best sounding OLED TV: Sony KD-65AG9
Best entry-level OLED: LG OLED65B9
Best 2020 OLED TV: LG OLED65GX

andrej69 ::

Kar se tiče OLED televizorjev, bosta letos zasigurno v ospredju Philips modela 805 in 935, in pa Panasonic HZ1500/2000 kakor tudi lanski model GZ2000.
Saj po testih sodeč.. Tukaj imam v mislih seveda v prvi vrsti kvaliteto slike.

https://www.avforums.com/reviews/philip...
https://www.homecinemachoice.com/conten...
https://www.trustedreviews.com/reviews/...
https://www.homecinemamagazine.nl/2020/...

https://www.avforums.com/reviews/panaso...
https://www.techradar.com/reviews/panas...
https://www.pocket-lint.com/tv/reviews/...

easyrider3 ::

Ja samo kar se tiče pa za gledanje filmov pa skoz je v ospredju letošnji SONY A8H kjer ima najboljšo barvo slike,gibanje slike,črni prizori v glavnem v tem je najboljši res da potem verjetno gubi točke kje drugje samo kakor sem že stokrat pvedal odvisno kaj kupec želi še boj pomembno pa je kakšni deli so notri kakšna je kvaliteta saj nobeden ne želi,da televizor po 2 ali 3 letih crkne.

Zame še vedno veljajo samo tista 3 ocenjevanja katera so prikazana v razpredelnici MOVIES,TV SHOWS in SPORTS vse ostalo ni POMEMBNO-VIDEO GAMES,HDR MOVIES,HDR GAMING,PC MONITOR pa ozvočenje

 Ocene televizorjev

Ocene televizorjev



easyrider3 je izjavil:

Ja samo kar se tiče pa za gledanje filmov pa skoz je v ospredju letošnji SONY A8H kjer ima najboljšo barvo slike,gibanje slike,črni prizori v glavnem v tem je najboljši res da potem verjetno gubi točke kje drugje samo kakor sem že stokrat pvedal odvisno kaj kupec želi še boj pomembno pa je kakšni deli so notri kakšna je kvaliteta saj nobeden ne želi,da televizor po 2 ali 3 letih crkne.

Zame še vedno veljajo samo tista 3 ocenjevanja katera so prikazana v razpredelnici MOVIES,TV SHOWS in SPORTS vse ostalo ni POMEMBNO-VIDEO GAMES,HDR MOVIES,HDR GAMING,PC MONITOR pa ozvočenje

 Ocene televizorjev

Ocene televizorjev

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

easyrider3 je izjavil:

Ja samo kar se tiče pa za gledanje filmov pa skoz je v ospredju letošnji SONY A8H kjer ima najboljšo barvo slike,gibanje slike,črni prizori v glavnem v tem je najboljši res da potem verjetno gubi točke kje drugje samo kakor sem že stokrat pvedal odvisno kaj kupec želi še boj pomembno pa je kakšni deli so notri kakšna je kvaliteta saj nobeden ne želi,da televizor po 2 ali 3 letih crkne.

Zame še vedno veljajo samo tista 3 ocenjevanja katera so prikazana v razpredelnici MOVIES,TV SHOWS in SPORTS vse ostalo ni POMEMBNO-VIDEO GAMES,HDR MOVIES,HDR GAMING,PC MONITOR pa ozvočenje

 Ocene televizorjev

Ocene televizorjev



easyrider3 je izjavil:

Ja samo kar se tiče pa za gledanje filmov pa skoz je v ospredju letošnji SONY A8H kjer ima najboljšo barvo slike,gibanje slike,črni prizori v glavnem v tem je najboljši res da potem verjetno gubi točke kje drugje samo kakor sem že stokrat pvedal odvisno kaj kupec želi še boj pomembno pa je kakšni deli so notri kakšna je kvaliteta saj nobeden ne želi,da televizor po 2 ali 3 letih crkne.

Zame še vedno veljajo samo tista 3 ocenjevanja katera so prikazana v razpredelnici MOVIES,TV SHOWS in SPORTS vse ostalo ni POMEMBNO-VIDEO GAMES,HDR MOVIES,HDR GAMING,PC MONITOR pa ozvočenje

Kar se tiče barvne reprodukcije je tako najkvalitetnejši Panasonic, nato sledita Philips OLED 805 in letošnji Lg model CX. Sony letos tukaj izgublja primat..
Tudi kar se tiče prikaza črnih kadrov je Philips kvalitetnejši. Sony ima edino še "nekaj malega" kvalitetnejši Motion. Philips OLED 805 posebej pa model 935 sta vrhunska OLED televizorja, kakor tudi Panasonic modela HZ1500/2000. In tukaj ni nikakršne dileme, da so tile modeli najkvalitetnejši kar se tiče kvalitete slike:)

 Ocene televizorjev

Ocene televizorjev

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče OLED televizorjev, bosta letos zasigurno v ospredju Philips modela 805 in 935, in pa Panasonic HZ1500/2000 kakor tudi lanski model GZ2000.
Saj po testih sodeč.. Tukaj imam v mislih seveda v prvi vrsti kvaliteto slike.
Andrej, upajmo, da bodo Philipsovi OLEDi čez kake dve leti na nivoju letošnjih LGejev. Kje je HDMI 2.1,VRR, ALLM, eARC, HFR.......
««
57 / 126
»»