» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
50 / 126
»»

krepki ::

Kupiš LG vržeš 500€ vstran,slika je pa na obeh enaka,razen,če se mu dopade,hitro prestavljanje po menijih,zdaj če imaš fetiš na to,kot nekateri tukaj na forumu potem definitivno LG,če hoćeš lepo sliko,potem raje Philips in prišparaš 500€.

fpbs ::

palota999 je izjavil:

Katerega bi izbrali? Philips 65OLED804 4K ali LG OLED65C9 4K? LG je dražji za cca. 500€. Prosim za mnenja. Lp
Nisi navedel cene. Sedaj še ni pravi čas za nakup letošnjih modelov, zato ti svetujem nakup 65B8, ali pa počakaj še dva tri mesece, pa boš tudi C9 dobil po ugodni ceni. Philipsa ti odsvetujem.
https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...

rawlit ::

Na mojem LG B8 je najti nekaj mrtvih pixlov. Kot berem naj bi bilo za OLED zaslone običajno? Vaše izkušnje?

krepki ::

Na mojem Philipsu 9002 nobenega mrtvega pixla.

palota999 ::

Philips 65OLED804 4K 2.088,00€
LG OLED65C9 4K 2.592,00€

andrej69 ::

palota999 je izjavil:

Philips 65OLED804 4K 2.088,00€
LG OLED65C9 4K 2.592,00€


Kar se tiče Philipsa, gre najverjetneje za model 803..?

palota999 ::

Model je 804. Lp

andrej69 ::

palota999 je izjavil:

Model je 804. Lp


Potem pa tako nimaš kaj razmišljat..

easyrider3 ::

Gatsu ::

A so spet umetno znižal ceno z zalogo 0 tko ko lani?

fpbs ::

palota999 je izjavil:

Model je 804. Lp
Ne vem zakaj si tako skrivnosten? Verjetno gre za to zadevo: https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
Če hočeš ohranit mirne živce, odsvetujem Philipsa.

krepki ::

Ne poslušaj fpbsa,ta samo naklada,če ti je všeč Philips nimaš kaj zgrešit odlična slika,adronoid zadovoljiv,problem imajo določeni goldstar uporabniki in še to ne v praksi ampak v glavah.

Nikonja ::

Ali veste mogoče zakaj je nemogoče dobit lanski LG oled 55C8, HarweyN ima en kos na zalogi v Celju in to je to, Mimovrste ga je čist brisal iz ponudbe, ostali pojma nimajo kdaj bo/če bo prišla nova zaloga. To mi je ful čudn ker se C7 (iz 2017) model prodajal še letos, tega pa že ni več za dobit.
Pa sem pridno šparal za letošnji BF, ker sem bil ziher da ga bom dobil za manj kot 1200 ojrov, zdaj pa đoko. C9 pa mi je predrag, trenutno ga ni nikjer pod 1600.

windigo ::

Tudi sam sem ga iskal, pa ga tudi nisem našel. Najdeš lahko 55B8 za dobrega jurja in 55E8 za 1.400€
Oboje sploh nista slabi ceni.
Na Amazonu in v nemških trgovinah je 55C8 1.300€, samo moraš urediti še dostavo v Slovenijo, ker recimo Amazon tega sem ne bo poslal.

fpbs ::

Nikonja je izjavil:

Ali veste mogoče zakaj je nemogoče dobit lanski LG oled 55C8, HarweyN ima en kos na zalogi v Celju in to je to, Mimovrste ga je čist brisal iz ponudbe, ostali pojma nimajo kdaj bo/če bo prišla nova zaloga. To mi je ful čudn ker se C7 (iz 2017) model prodajal še letos, tega pa že ni več za dobit.Pa sem pridno šparal za letošnji BF, ker sem bil ziher da ga bom dobil za manj kot 1200 ojrov, zdaj pa đoko. C9 pa mi je predrag, trenutno ga ni nikjer pod 1600.
Razprodani so. Lahko dobiš še B8, pa ta bo tudi kmalu pošel. Na C9 pa počaj še do konca leta z nakupom, če hočeš ugodno ceno.

fpbs ::

windigo je izjavil:

Tudi sam sem ga iskal, pa ga tudi nisem našel. Najdeš lahko 55B8 za dobrega jurja in 55E8 za 1.400€ Oboje sploh nista slabi ceni. Na Amazonu in v nemških trgovinah je 55C8 1.300€, samo moraš urediti še dostavo v Slovenijo, ker recimo Amazon tega sem ne bo poslal.
Tu imaš še enega na zalogi: https://www.electronic4you.at/lg-oled55...

Jan50 ::

Gledam na idealo.at https://www.idealo.at/preisvergleich/Pr..., pa sem opazil, da je OLED65B8PLA dražji kot OLED65B8LLA. Kaj ni slednji boljši, ker ima možnost slike v sliki? 65B8PLA je tudi dražji kot 65C8PLA, kar je prav tako nelogično, ker je serija C8 boljša kot B8.

zlabra ::

fpbs je izjavil:

palota999 je izjavil:

Model je 804. Lp
Ne vem zakaj si tako skrivnosten? Verjetno gre za to zadevo: https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
Če hočeš ohranit mirne živce, odsvetujem Philipsa.



tole nej dajo kak popust za vezavo 24mesecev, ne to pa ne, telekom prebrisan, tole s točkam ni nič.

fpbs ::

Neverjetna skrb Samsunga za OLED TVeje:

LeQuack ::

fpbs je izjavil:

Neverjetna skrb Samsunga za OLED TVeje:



Naj raje še kakšno funkcijo odstranijo, kakšen port ali pa malo zaokrožijo robove al pa kej podobno neuporabnega. Samsung je res čist nehal inovirat nažalost, samo še kopirajo za Kitajci in to še slabše.
Quack !

fpbs ::

LeQuack je izjavil:

Naj raje še kakšno funkcijo odstranijo, kakšen port ali pa malo zaokrožijo robove al pa kej podobno neuporabnega. Samsung je res čist nehal inovirat nažalost, samo še kopirajo za Kitajci in to še slabše.
Ne vem, kaj si s tem mislil? Samo glede na to, da naj bi Samsung leta 2021 ponudil na tržišče prve TV OLEDe, verjetno upajo, da se nihče več ne bo spomnil tega videa, še posebno, ker ima Samsung pri svojem razvoju OLEDov veliko večje težave z burn-inom, kot jih je imel LG.

andrej69 ::

Nekaj je tukaj povsem jasno. Dokler ne bosta Panasonic ali pa Sony razvila svojo OLED ali kakšno drugo kvalitetnejšo tehnologijo, tako dolgo bodo določene težave z OLED paneli:)) Ker tako Lg kakor tudi Samsung nista sposobna razviti OLED panele, ki ne bi imeli določenih anomalij..! Zato je res škoda, da Panasonic ali Sony ne proizvajata OLED panele.. Posebej Panasonic , ki ima na tem področju res velike izkušnje, pa tudi vedo kako se tem rečem streže:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Hikari ()

LeQuack ::

andrej69 je izjavil:

Nekaj je tukaj povsem jasno. Dokler ne bosta Panasonic ali pa Sony razvila svojo OLED ali kakšno drugo kvalitetnejšo tehnologijo, tako dolgo bodo določene težave z OLED paneli:)) Ker tako Lg kakor tudi Samsung nista sposobna razviti OLED panele, ki ne bi imeli določenih anomalij..! Zato je res škoda, da Panasonic ali Sony ne proizvajata OLED panele.. Posebej Panasonic , ki ima na tem področju res velike izkušnje, pa tudi vedo kako se tem rečem streže:))


Kitajci nočejo več za pest riža delat, tako da imajo problem kako delat velike profite.
Quack !

andrej69 ::

LeQuack je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Nekaj je tukaj povsem jasno. Dokler ne bosta Panasonic ali pa Sony razvila svojo OLED ali kakšno drugo kvalitetnejšo tehnologijo, tako dolgo bodo določene težave z OLED paneli:)) Ker tako Lg kakor tudi Samsung nista sposobna razviti OLED panele, ki ne bi imeli določenih anomalij..! Zato je res škoda, da Panasonic ali Sony ne proizvajata OLED panele.. Posebej Panasonic , ki ima na tem področju res velike izkušnje, pa tudi vedo kako se tem rečem streže:))


Kitajci nočejo več za pest riža delat, tako da imajo problem kako delat velike profite.


Da, to postaja teževa zato se že iščejo cenejše alternative, kot je Vietnam in podobne zadeve.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Nekaj je tukaj povsem jasno. Dokler ne bosta Panasonic ali pa Sony razvila svojo OLED ali kakšno drugo kvalitetnejšo tehnologijo, tako dolgo bodo določene težave z OLED paneli:)) Ker tako Lg kakor tudi Samsung nista sposobna razviti OLED panele, ki ne bi imeli določenih anomalij..! Zato je res škoda, da Panasonic ali Sony ne proizvajata OLED panele.. Posebej Panasonic , ki ima na tem področju res velike izkušnje, pa tudi vedo kako se tem rečem streže:))
Verjetno še nisi slišal za firmo Joled, ki sta jo pred kakimi petimi leti ustanovila Sony in Panasonic. Do sedaj jima je uspel zagon proizvodnje 32" OLEDov. O kakšnih večjih diagonalah, pa jima zaenkrat še ni jasno " kako se tem rečem streže".

Skylord ::

Nikonja je izjavil:


Pa sem pridno šparal za letošnji BF, ker sem bil ziher da ga bom dobil za manj kot 1200 ojrov, zdaj pa đoko. C9 pa mi je predrag, trenutno ga ni nikjer pod 1600.

Na to sem tudi jaz računal. Sedaj ne vem, če se mi splača čakat? V E4Y dobiš C9 za 1400€.
Mislim da je to trenutno best bay. Mogoče bodo do novega leta spustili ceno za kakšnih 5% več sigurno ne, tako da ne vem če se splača čakat. Že tako predolgo odlašam.

edi45 ::

Skylord je izjavil:

Nikonja je izjavil:


Pa sem pridno šparal za letošnji BF, ker sem bil ziher da ga bom dobil za manj kot 1200 ojrov, zdaj pa đoko. C9 pa mi je predrag, trenutno ga ni nikjer pod 1600.

Na to sem tudi jaz računal. Sedaj ne vem, če se mi splača čakat? V E4Y dobiš C9 za 1400€.
Mislim da je to trenutno best bay. Mogoče bodo do novega leta spustili ceno za kakšnih 5% več sigurno ne, tako da ne vem če se splača čakat. Že tako predolgo odlašam.


ne splača se, dvomim da bodo. Cene bodo začele padati drugo leto marec-april tak kot letos c8, preden pride c10.

Skylord ::

Ne morš da verjameš. Danes bil v BB in gledal LG OLED55C9 PLA je pri njih 2.360€.

Skylord ::

Mal me edin skrbi s kom se EON Box bolje razume ali z Web OSom ali Androidom.

clancy ::

Kateri OLED? Cena je približno ista:

LG 55C9 ali Philips 55OLED804,
ali kaj tretjega?

Skylord ::

clancy je izjavil:

Kateri OLED? Cena je približno ista:

LG 55C9 ali Philips 55OLED804,
ali kaj tretjega?

Ja to je vprašanje za 1400/1500€
Jaz Philipsa ziher ne vzamem. Sem skoraj 99% da bo C9. Edino mogoče, če zdržim počakam še do BF.
Sem ga že hotel vzet preko makspro pa ga nima na zalogi.

LeQuack ::

Quack !

edi45 ::

clancy je izjavil:

Kateri OLED? Cena je približno ista:

LG 55C9 ali Philips 55OLED804,
ali kaj tretjega?


Definitivno C9. Je overall boljsi TV, z novejsim panelom.

andrej69 ::

clancy je izjavil:

Kateri OLED? Cena je približno ista:

LG 55C9 ali Philips 55OLED804,
ali kaj tretjega?


Jaz ti priporočam Philips model. Drugače pa je tudi Lg zelo dobra izbira. Pojdi v kakšno prodajalno in zraven vzemi nekaj različnih video vsebin od HD, 4K ,HDR in prosi prodajalca pa malo testiraj določena modela:)Pa boš videl kateri ti bolj odgovarja. Sicer povsem realne ocene ne boš dobil, ker so televizorji nastavljeni na tovarniških nastavitvah, pa vendarle boš dobil saj približno oceno.

fpbs ::

clancy je izjavil:

Kateri OLED? Cena je približno ista:
LG 55C9 ali Philips 55OLED804, ali kaj tretjega?
Tukaj nimaš kaj razmišljat, LG 55C9 je v vseh pogledih boljši.

Pozor! Na tem forumu se nahaja oseba, ki pod več različnimi imeni na ZS promovira Philips TVeje, s ciljem njihove prodaje. V kolikor boš sprejel tako sporočilo ne nasedaj. V tvojo korist je zaželjeno, da ga nam posreduješ.

Skylord ::

Pozna kdo trgovino mediamarket. V Ljubljani na Kajuhovi imajo sedež?
https://www.mediamarket.si/ads/tv_sprej...

Je za kupovat pri njih? Ima kdo kakšne izkušnje?

pia2001slo ::

@RokFeler

mislim da je včasih bilo tako da je v garanciji aparat romal v tujino (ni pri nas servisa) in si malo dlje čakal - jaz recimo Panasonic plazmo 14 dni (menjava panela). Sicer pa vse ok,včasih so bile cene res vrhunske,je pa vse na cash (no vsaj včasih je bilo)

tale bi znal biti zanimiv ?

https://www.mediamarket.si/ads/samsung_...

kaj je razlika proti temu ?

https://www.mediamarket.si/ads/samsung_...

Skylord ::

O podjetju nobenih konkretnih podatkov. Kaj pa če trgovino čez eno leto zaprejo kam pa potem pelješ v tujino?

Kitajc01 ::

Jaz sem kupil pioneer plazmo pri njih že 2007 in še danes dela. Podjetje pa tud.

bauci ::

Pred leti kupil Sony tv pri njih. Korektni, brez problemov, tv še danes dela.

Tsunamii ::

Tudi sam kupil plazmo 10 let nazaj pri njih ..dela se danes.

Skylord ::

Hvala za informacije.

Andy9 ::

Jaz tudi kupil plazmo pred desetimi leti. Panasonic. Noče crknit, da bi kupil kaj novejšega.

Tsunamii ::

Andy9 je izjavil:

Jaz tudi kupil plazmo pred desetimi leti. Panasonic. Noče crknit, da bi kupil kaj novejšega.


DA..sva ze dva ! Jaz imam V10 serijo in dela in kar dela. Naj zdrzi se par let..da bi se vsaj malo pocenili 70+ OLEDi.

clancy ::

Tudi moja plazma Panasonic 42x10 je stara 10 let in ni bilo nobenih težav z njo. Ampak jaz ne bom počakal, da se pokvari. Namreč se zna zgoditi, da bo to predolgo trajalo :D

6151 ::

Starši imajo doma 50" philips že od februarja 2008 razen velike porabe ni problemov

KDoG-23 ::

Od danes naprej novi lastnik LG OLED 65C9. Na papirju se sliši vse super, kako pa se bo zadeva obnesla v praksi pa javim čez nekaj tednov. Mogoče sem ga kupil malo prehitro (black friday), ampak cena 2100€ se mi ni zdela predraga.

Tsunamii ::

KDoG-23 je izjavil:

Od danes naprej novi lastnik LG OLED 65C9. Na papirju se sliši vse super, kako pa se bo zadeva obnesla v praksi pa javim čez nekaj tednov. Mogoče sem ga kupil malo prehitro (black friday), ampak cena 2100€ se mi ni zdela predraga.



Superca ! Naj ti odlično služi! PA obvezno poročaj kako se tebi/očem obnese ! Kje si pa ga kupil...?

KDoG-23 ::

Hvala... Priporočam.si je pa trgovina

neocodexx ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()
««
50 / 126
»»