» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
44 / 126
»»

easyrider3 ::

Na android televizorje vem da se normalno da instalirat aplikacije kot so VOYO,T-2 tv 2go,.....vse kar je na google play kaj pa recimo potem na LG ali PANASONIC televizorje a se tudi da inštalirat?

scipascapa ::

meni ni jasno zakaj mi FIREFOX ne pokaže slike, edino ko kliknem nanjo.

andrej69 ::

easyrider3 je izjavil:

Na android televizorje vem da se normalno da instalirat aplikacije kot so VOYO,T-2 tv 2go,.....vse kar je na google play kaj pa recimo potem na LG ali PANASONIC televizorje a se tudi da inštalirat?


Voyo je možno gledat na Lg televizorjih, dočim na Panasonic televizorjih to ni možno. Kar pa se tiče T2-Tv2go, pa ne omogoča nobeden od teh dveh proizvajalcev.

easyrider3 ::

andrej69 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Na android televizorje vem da se normalno da instalirat aplikacije kot so VOYO,T-2 tv 2go,.....vse kar je na google play kaj pa recimo potem na LG ali PANASONIC televizorje a se tudi da inštalirat?


Voyo je možno gledat na Lg televizorjih, dočim na Panasonic televizorjih to ni možno. Kar pa se tiče T2-Tv2go, pa ne omogoča nobeden od teh dveh proizvajalcev.



V čem pa je razlika da na LG lahko VOYO gledaš a T-2 ali kake druge aplikacije pa ne. Seveda na Android televizorjih pa vse kar ti paše

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Na android televizorje vem da se normalno da instalirat aplikacije kot so VOYO,T-2 tv 2go,.....vse kar je na google play kaj pa recimo potem na LG ali PANASONIC televizorje a se tudi da inštalirat?
Voyo je možno gledat na Lg televizorjih, dočim na Panasonic televizorjih to ni možno. Kar pa se tiče T2-Tv2go, pa ne omogoča nobeden od teh dveh proizvajalcev.
Aplikacija T-2 za LG TVeje se testira, zaenkrat še ni znano, kdaj jo bo možno inštalirat.

andrej69 ::

easyrider3 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Na android televizorje vem da se normalno da instalirat aplikacije kot so VOYO,T-2 tv 2go,.....vse kar je na google play kaj pa recimo potem na LG ali PANASONIC televizorje a se tudi da inštalirat?


Voyo je možno gledat na Lg televizorjih, dočim na Panasonic televizorjih to ni možno. Kar pa se tiče T2-Tv2go, pa ne omogoča nobeden od teh dveh proizvajalcev.



V čem pa je razlika da na LG lahko VOYO gledaš a T-2 ali kake druge aplikacije pa ne. Seveda na Android televizorjih pa vse kar ti paše,


Saj sem že nekajkrat napisal, da vsi kateri hočejo imet najboljšo podporo aplikacij, vzamejo kakšen televizor z Android sistemom..Pa tudi v bodoče bo na voljo največ aplikacij za Android, kakor pa za druge smart sisteme:) Predvsem zato, ker gre za odprt sistem..

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Saj sem že nekajkrat napisal, da vsi kateri hočejo imet najboljšo podporo aplikacij, vzamejo kakšen televizor z Android sistemom..Pa tudi v bodoče bo na voljo največ aplikacij za Android, kakor pa za druge smart sisteme:) Predvsem zato, ker gre za odprt sistem..
Če hočeš zanesljivo delovanje TVeja, in najboljšo podporo aplikacij, je veliko bolje, da kupiš TV, ki ga poganja Tizen ali WebOs. Zraven si pa dokupiš Android box, ki ga dobiš že od 20€ dalje. Nekateri Android boxe za boljše delovanje uporabljajo celo v kombinaciji s Philips TVejem. Sicer pa kaj ti pomagajo aplikacije, če se ti potem vse zatika, ali pa sploh ne deluje. Preprosto ne morem verjet, da naprimer Philips na YouTube ne more predvajat nobenega HDR videa. Vprašanje, pa kako, če sploh predvaja 4k videe? Povsem nekaj drugega je na LGeju, ki predvaja vse HDRe, celo HDR10+, ki ga uradno ne podpira, da ne omenjam dalje 8k, HFR 120fps, HFR250fps, 4k 1000fps...

Joze_K ::

@fbs, @Andrej, ...
kakorkoli sem v glavi odločen, da bom vzel določeno znamko ko bom kupoval OLED.. toliko moram priznati, da me to preforsirano poveličevanje in pomanjševanje ene ali druge znamke dejansko odbija od nakupa TV-ja..

obe strani dejansko s tem obnašanjem ne dvigujeta ugleda nobeni znamki, temveč prav odbijata potencialnega kupca od nakupa TVa..

predstaviti bi bilo objektivno stanje posameznih TVjev potem si pa bo tako kupe sam naredil subjektivno oceno (ki je včasih odvisna lahko lw od tega koliko velik in kake oblike je podstavek... in ne če kateri malo bolj ali manj poševno sliko kaže)

škoda.. plitkost.. res!

andrej69 ::

@Joze_K

Saj, če se le malo spoznaš na tv tehnologijo, boš hitro uvidel kdo ima tukaj prav in kdo ne:))Jaz osebno napišem veliko stvari iz osebnih izkušenj, ki pa jih ni malo..! Večinoma tudi prilepim razne dokaze.. Dočim uporabnik @fpbs piše velikokrat nekaj na pamet.. Ta uprabnik nima nikakršnih osebnih izkušenj z televizorji, še najmanj pa z Philips televizorji.. Potem pa zna takšen uporabnik največ napisat o televizorjih, posebej o Philipsu.. Saj, če pogledaš komentar višje, ki ga je zopet napisal ta uporabnik, vidiš, da je napisanih zopet veliko nepravilnosti:))Saj jaz ne poveličujem Philipsa, toda bom vedno priporočil televizor za katerega vem, da je najboljša opcija za določen denar.. Sicer pa se danes , da dobiti veliko različnih testov, mnenj uporabnikov kjer se vidi kvaliteta določenega televizorja..! Ti pa boš seveda kupil televizor, kateri ti bo najbolj odgovarjal, pa čeprav mogoče ne bo najbolj kvaliteten za določen denar:)

Gatsu ::

Človek ki pretirano in na povsem napačen način uporablja smajlije vsepovprek res ne more bit zaupanja vredna, še manj pa profesionalna oseba. Če si prodajalec TVjev v BigBangu na minimalcu še ne pomen da imaš več pojma o tvjih kot nekdo ki se s tem ljubiteljsko ukvarja - ala Thomson. S svojim nasilnim forsiranjem in limanjem "dokazov" iz konteksta, kjer VEDNO prlimaš samo pozitivne stvari in teste kjer ni kritik pa samo dokazuješ da si totalno pristranski. Da ne omenjam pretirana uporaba pridevnika kvaliteten.

Philips ima še vedno cel kup bugov v zadnjem Android9 FWju ki so jih pridno javljali na Toengels blogu, pa že več ko en mesec ni novega updejta. Takoj ob izidu tega FWja je bilo pa prav tragikomično kaj vse ni pravilno delovalo. Nič čudnega da so ukinili uradni support forum. Resna firma tega pač ne naredi.

andrej69 ::

Gatsu je izjavil:

Človek ki pretirano in na povsem napačen način uporablja smajlije vsepovprek res ne more bit zaupanja vredna, še manj pa profesionalna oseba. Če si prodajalec TVjev v BigBangu na minimalcu še ne pomen da imaš več pojma o tvjih kot nekdo ki se s tem ljubiteljsko ukvarja - ala Thomson. S svojim nasilnim forsiranjem in limanjem "dokazov" iz konteksta, kjer VEDNO prlimaš samo pozitivne stvari in teste kjer ni kritik pa samo dokazuješ da si totalno pristranski. Da ne omenjam pretirana uporaba pridevnika kvaliteten.

Philips ima še vedno cel kup bugov v zadnjem Android9 FWju ki so jih pridno javljali na Toengels blogu, pa že več ko en mesec ni novega updejta. Takoj ob izidu tega FWja je bilo pa prav tragikomično kaj vse ni pravilno delovalo. Nič čudnega da so ukinili uradni support forum. Resna firma tega pač ne naredi.


Saj nisem samo prodajalec, da sva si na jasnem:))In osebno me ne poznaš, da lahko kar nekomu rečeš za koliko denarja dela..! Kar se tiče Thomsona, je večinoma njegovih komentarjev izhajala iz testov..Saj drugače nima možnosti, primerjave določenih televizorjev:))Kot drugo ni vse samo kar vidiš od zunaj, temveč je zelo važno tudi kar je od znotraj..! Jaz osebno vem kaj je vgrajeno v določene televizorje , dočim drugi na tem forumu tega iz osebnih izkušenj ne veste:)Kar pa se tiče limanja pozitivnih lastnosti, pa jih tako prikazujem kakor drugi uporabnik, saj veš kateri.. Kar pa se tiče Androida 9.0, pa bo vsekakor kvalitetnejši kakor pa 8.0.. Kar pa se tiče bugov, pa bodo brez skrbi odpravljeni:)Pa, da ne boš mislil, da so drugi televizorji , ki uporabljajo druge sisteme imuni na določene težave:)) Vsak ima določene težave..! Sicer pa kot sem že nekajkrat napisal, če kateremu vgrajen Android ne odgovarja, še vedno obstajajo druge alternative..Če pa ima televizor slabo kvaliteto slike, in vgrajeno slabo kvaliteto elektronike pa ne moreš nič več narediti:))
Sicer pa ne vem zakaj nisi kupil Lg-ja , če z Philipsom nisi zadovoljen.. Pa ne mi sedaj z komentarji, da je prevagal Ambilight, ali pa, da enostavno nisi vedel kako deluje ta televizor itd.. Ker danes se da, če le imaš interes dobiti veliko informacij glede določenega televizorja..

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@Joze_K Saj, če se le malo spoznaš na tv tehnologijo, boš hitro uvidel kdo ima tukaj prav in kdo ne:))Jaz osebno napišem veliko stvari iz osebnih izkušenj, ki pa jih ni malo..! Večinoma tudi prilepim razne dokaze.. Dočim uporabnik @fpbs piše velikokrat nekaj na pamet.. Ta uprabnik nima nikakršnih osebnih izkušenj z televizorji, še najmanj pa z Philips televizorji.. Potem pa zna takšen uporabnik največ napisat o televizorjih, posebej o Philipsu.. Saj, če pogledaš komentar višje, ki ga je zopet napisal ta uporabnik, vidiš, da je napisanih zopet veliko nepravilnosti:))Saj jaz ne poveličujem Philipsa, toda bom vedno priporočil televizor za katerega vem, da je najboljša opcija za določen denar.. Sicer pa se danes , da dobiti veliko različnih testov, mnenj uporabnikov kjer se vidi kvaliteta določenega televizorja..! Ti pa boš seveda kupil televizor, kateri ti bo najbolj odgovarjal, pa čeprav mogoče ne bo najbolj kvaliteten za določen denar:)
Ja, večinoma prilepiš razne dokaze, kot naprimer tega:
"Direct led vs Edge led - Of course, the Direct LED backlight is much more efficient, as it allows you to control the backlight on the TV. Significantly improved image quality. Televisions in the upper price range use only Direct Led backlight. The matrixes of screens are made with support for controlling the backlight LEDs by zones. Produced models of screens in which the backlight can be divided into more than 200 zones.Global shipments of TVs featuring direct LED backlighting--also known as direct-lit LED--accounted for a whopping 77% share in Q2 2017, where it stayed for the rest of the year, up from 69% the same time in 2016. Direct LED has been used since 2014 in various ultra-high-definition TV models for both the entry and mainstream TV segments, which has led to a progressive decrease in shipments of TV panels using the rival edge LED backlighting technology.Direct LED backlighting can help lower panel-manufacturing cost. Fewer LEDs are required compared to edge LED, and light-guide plates are not needed given that the LED arrays are situated directly on the back of the backlight rather than at the sides.However, direct LED backlighting is comparatively thicker than edge LED--the latter is best for a slim design--because the LED array of direct backlights must be kept at a specific distance from the diffuser plate in the backlight module. Even so, it is this gap, also known as optical distance (OD), that enables the uniform and bright illumination of the TV backlight prized in direct LED.The biggest benefit from direct LED backlighting is local or 2D dimming, a feature that dims the backlight behind areas of the screen that display black. Necessary for LCD TVs featuring High Dynamic Range (HDR), 2D dimming allows for greater contrast, so that blacks appear darker and deeper when film or video is viewed; HDR is not possible with edge LED".
Iz tega članka se vidi, da je pisec popolnoma nepodkovan in ne loči Direct LED osveževanja od Full Array Local Dimming, ter je vse prednosti FullArraya pripisal Direct LEDu. In ti si vse to vzel za sveto. Je pa povsem jasno, če bi bil ti samo 1% tako strokoven, kot se proglašaš, kaj takega nebi lepil kot neki dokaz.
Kar se pa tiče mojih izkušenj s TVeji, pa računaj: 33 let X 5 TVejev na dan, odvit zadnjo steno, in popravit, X 250 dni na leto = cca 40 000. Tako, da jih boš moral še dolgo časa prodajat, da jih boš prodal toliko, kot sem jih jaz popravil.

andrej69 ::

@fpbs

Izgleda, da si zelo trmast in se ti nekaterih stvari ne da objasnit:) Kar pa se tiče popravil televizorjev, je mogoče res, da imaš nekoliko daljši staž, toda to še v času CRT televizorjev.. Sedaj pa te je čas že povozil:))In, če bi ti imel izkušnje z današnjimi televizorji, potem bi vedel, da kvaliteta slike ni samo pomembna od panela..! Včeraj sem ti zopet dokazal tvojo zmoto, ko si napisal v smislu, da imajo vsi OLED televizorji enak kontrast..

bauci ::

Ali imajo Oled tv Philips, Sony in LG aplikacijo Neo, Tvin in Eon?

Gatsu ::

andrej69 je izjavil:


Sicer pa ne vem zakaj nisi kupil Lg-ja , če z Philipsom nisi zadovoljen.. Pa ne mi sedaj z komentarji, da je prevagal Ambilight, ali pa, da enostavno nisi vedel kako deluje ta televizor itd.. Ker danes se da, če le imaš interes dobiti veliko informacij glede določenega televizorja..


Prevagala je cena 1080€ takoj ob izidu modela 803 in še to na 24 obrokov preko Telekoma. Drugače bi itak nabavu LGjev Oled. Če bi ga nabavil po redni ceni v BBju bi ga dobili nazaj še isti dan kot sem ga domov pripeljal.

GRT ::

Joze_K je izjavil:

@fbs, @Andrej, ...
kakorkoli sem v glavi odločen, da bom vzel določeno znamko ko bom kupoval OLED.. toliko moram priznati, da me to preforsirano poveličevanje in pomanjševanje ene ali druge znamke dejansko odbija od nakupa TV-ja..

obe strani dejansko s tem obnašanjem ne dvigujeta ugleda nobeni znamki, temveč prav odbijata potencialnega kupca od nakupa TVa..

predstaviti bi bilo objektivno stanje posameznih TVjev potem si pa bo tako kupe sam naredil subjektivno oceno (ki je včasih odvisna lahko lw od tega koliko velik in kake oblike je podstavek... in ne če kateri malo bolj ali manj poševno sliko kaže)

škoda.. plitkost.. res!

Točno to kar je povedal Joze_K. Zasrala sta temo: Kateri 55" in večji LCD televizor?
Zasrala bosta sedaj še to temo. Eni in isti @fbs, @Andrej, pa tisti pametnjakovič edi pa še kakšen bi se našel, da ne naštevam naprej.
Moderatorji pa nič.
In potem onemogočijo komentriranje meni, ki sem na to opozarjal že pred časom. Ti pacijenti pa serjejo po temah že leta, eno in isto sranje pa nikome ništa.
plitkost.. res! Predvsem moderatorjev, saj tem pacijentom ni za zamerit, ker jim itak ni pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

scipascapa ::

Moderatorji ne delajo že lep čas.

fpbs ::

Gatsu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Sicer pa ne vem zakaj nisi kupil Lg-ja , če z Philipsom nisi zadovoljen.. Pa ne mi sedaj z komentarji, da je prevagal Ambilight, ali pa, da enostavno nisi vedel kako deluje ta televizor itd.. Ker danes se da, če le imaš interes dobiti veliko informacij glede določenega televizorja..
Prevagala je cena 1080€ takoj ob izidu modela 803 in še to na 24 obrokov preko Telekoma. Drugače bi itak nabavu LGjev Oled. Če bi ga nabavil po redni ceni v BBju bi ga dobili nazaj še isti dan kot sem ga domov pripeljal.
Andrej, Gatsu LGeja ni kupil zato, ker je bolj verjel tebi, ki si vseskozi zavajal s tem Philipsom. Enako je nasedel tudi Edi. Na moje dobronamerne komentarje sta se oba burno odzivala, in to kot se je izkazalo, jih je stalo precej živcev in tudi denarja. Verjamem, da je pretehtala cena 1080€, na katero sem tudi opozarjal, da ta TV ni vreden niti tega denarja. In zanimivo pri vsem tem je to, da sedaj ko sta povedala svoje izkušnje s Philipsom, jih ti sedaj, obtožuješ, da lažeta.

andrej69 ::

@fpbs

Daj se malo umiri:))

fpbs ::

GRT je izjavil:

Točno to kar je povedal Joze_K. Zasrala sta temo: Kateri 55" in večji LCD televizor?
Zasrala bosta sedaj še to temo. Eni in isti @fbs, @Andrej, pa tisti pametnjakovič edi pa še kakšen bi se našel, da ne naštevam naprej. Moderatorji pa nič.
In potem onemogočijo komentriranje meni, ki sem na to opozarjal že pred časom. Ti pacijenti pa serjejo po temah že leta, eno in isto sranje pa nikome ništa.plitkost.. res! Predvsem moderatorjev, saj tem pacijentom ni za zamerit, ker jim itak ni pomoči.
GRT, svetujem ti, da odpreš svojo temo, tako, kot sem jaz to. Mogoče ti bo potem bolj jasno, kje kdo "serje".

GRT ::

fpbs je izjavil:

GRT je izjavil:

Točno to kar je povedal Joze_K. Zasrala sta temo: Kateri 55" in večji LCD televizor?
Zasrala bosta sedaj še to temo. Eni in isti @fbs, @Andrej, pa tisti pametnjakovič edi pa še kakšen bi se našel, da ne naštevam naprej. Moderatorji pa nič.
In potem onemogočijo komentriranje meni, ki sem na to opozarjal že pred časom. Ti pacijenti pa serjejo po temah že leta, eno in isto sranje pa nikome ništa.plitkost.. res! Predvsem moderatorjev, saj tem pacijentom ni za zamerit, ker jim itak ni pomoči.
GRT, svetujem ti, da odpreš svojo temo, tako, kot sem jaz to. Mogoče ti bo potem bolj jasno, kje kdo "serje".

No vidiš, to temo si odprl ti. In kaj imaš?
Nima veze, če se ti potem pribašejo taki pacijenti in ti jo uničijo. Mene ne zanima vajino-vaše duvanje kateri ima daljšega, pridem pogledat v take in podobne teme, da bi izvedel kaj novega oziroma, če bi že kupoval katerega. Potem pa naletiš na take komentarje. To ni od včeraj ampak dobesedno že par let.
Eno in isto. Eno in isto...
Potem se pa eni čudijo, če popi-diš.
Več ali manj pa si problem TI. Če ne bi za vsak komentar kontriral Andreju do tega ne bi prihajalo!
Razumem, da se ne strinjaš z njim, toda to ni tvoj problem, temveč problem uporabnikov, ki bi mu nasedli.
Predvsem vama, bi bilo prepovedano sodelovanje v istih temah, potem naj se pa vsak sam odloči katerega bo poslušal.
Vsakemu, ki pa bi kakorkoli sral po temi pa takoj za opozorilo enomesečni ban. Bi se hitro naučili reda.
Da o dodatnih računih ne govorim. To pa je delo moderatorjev.

andrej69 je izjavil:

@fpbs

Daj se malo umiri:))

Ti se pa poberi v svojo temo pa tam nakladaj!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

andrej69 ::

@GRT

Vsak ima pravico sodelovat v tej temi, kakor tudi zagovarjat določeno znamko:)) Saj tudi ti lahko priporočaš televizorje, ti nihče ne brani..! Samo pljuvate po drugih, v tem primeru po meni, sami pa ne naredite nič koristnega:)) Sicer pa, če ne najdeš tukaj pametnih predlogov ali karkoli, obstaja še veliko drugih forumov.. Saj ta forum ni edini:)Da pa je takšno stanje kakršno je, v tej temi, se pa v veliki meri zahvali saj veš komu..! Temu uporabniku sem bil v napoto, že ko sem prišel na ta forum.. Ker dotedaj je on obvladoval to temo, kar se tiče priporočil itd.. Me pa moti, da se je kar dostikrat spustil na osebni nivo, kar pa se od takšnega uporabnika vsekakor ne spodobi:)) Razni žaljivi komentarji, provociranja itd.. Kakor si napisal, naj vsak priporoči kar misli da je najbolje, uporabniki pa se bodo sami odločili kaj je najbolje za njih..

GRT ::

Ja nobenemu se ne more prepovedat sodelovat v določeni temi(no ja, se da). Toda vsak sam bi moral vedet kdaj in kje je treba nehat. Vse ostalo je potem samo še podjebavanje.
Kot rečeno odpri si svojo temo in potem notri po mili volji priporočaj karkoli ti paše. Kdor te bo hotel poslušat bo prišel not vprašat za nasvet. Tako kot je to storil Thomson. Za vse ostalo so pa odgovorni moderatorji, da potem naredijo red.
To temo je odprl fpbs tako, da si se ti pribasal not in začel delat štalo.

andrej69 ::

@GRT

Kar se tiče nekakšne štale, bi se dalo raspravljat:)Je kar nekaj takšnih akterjev na tem forumu, ki so zelo pripomogli takšni zmedi na tem forumu..! Tako, da nikar ne obsojaj mene..

fpbs ::

GRT je izjavil:

Več ali manj pa si problem TI. Če ne bi za vsak komentar kontriral Andreju do tega ne bi prihajalo! Razumem, da se ne strinjaš z njim, toda to ni tvoj problem, temveč problem uporabnikov, ki bi mu nasedli.Predvsem vama, bi bilo prepovedano sodelovanje v istih temah, potem naj se pa vsak sam odloči katerega bo poslušal. Vsakemu, ki pa bi kakorkoli sral po temi pa takoj za opozorilo enomesečni ban. Bi se hitro naučili reda.Da o dodatnih računih ne govorim. To pa je delo moderatorjev.
Brez skrbi, če bi Andrej dal koristen nezavajajoč nasvet, bi ga pri tem podprl. Odločno sem pa proti zavajanju. Jaz nisem trgovec kot Andrej, da bi pri tem služil. Dam samo svoj nasvet, potem mi je pa vseeno kaj kdo stori. Žal večina teh, ki zavračajo dobronamernost, kot naprimer Edi in Gatsu prepozno spoznajo da so bili zavedeni.

andrej69 ::

@fpbs
Jaz se lahko ukvarjam kakorkoli z trženjem televizorjev, toda nikakor nočeš razumeti, da jaz od teh nasvetov tukaj nimam popolnoma nikakršne finančne koristi:)) Kot prvo, če bi hotel imeti finančno korist, bi morali tukaj uporabniki na veliko kupovat televizorje, pa jih ne.. Kot drugo, pa nisem nikoli dajal linke od prodajalne kjer delam, temveč sem dal link od vseh prodajaln kjer se da določen televizor kupiti...! Tako, da tukaj pisati, da imam jaz nekakšno finančno korist je iz tvoje strani zelo nekorektno:)) Kar pa se tiče teh dveh uporabnikov, pa sta le igla v kopici sena.. A ti sploh veš, koliko se proda Philips televizorjev v Sloveniji. In, če imata dva težave, to sploh ne pomeni nič pri takšni masovni prodaji:))Kot sem že napisal, televizorja brez kakršnih koli težav še trenutno ni na tržišču, in ga še lep čas ne bo..!

BorutK-73 ::

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.

andrej69 ::

BorutK-73 je izjavil:

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.


Drugi uporabnik pa priporoča samo Lg:)Tako, da jaz nisem edini problem tukaj..;)Kar pa se tiče kvalitete slike, je vsekakor po testih sodeč najkvalitetnejši, če ne pa med najkvalitetnejšimi, in si nisem jaz to izmislil:))Pa, če pogledamo cenovno je vsekakor best buy:))

BorutK-73 ::

To je Oled tema in tukaj je LG pač edini proizvajalec oled panelov. Tvoj problem je da VEDNO prvo priporočaš philips in zraven dodaš seveda "najkvalitetnejši", potem še mogoče omeniš kak samsung in sony.

ps
Nisem fan nobenega podjetja.;)

andrej69 ::

BorutK-73 je izjavil:

To je Oled tema in tukaj je LG pač edini proizvajalec oled panelov. Tvoj problem je da VEDNO prvo priporočaš philips in zraven dodaš seveda "najkvalitetnejši", potem še mogoče omeniš kak samsung in sony.

ps
Nisem fan nobenega podjetja.;)


In kaj, če je Lg edini proizvajalec panelov:)Kaj hočeš s tem povedat..

Gagarin ::

BorutK-73 je izjavil:

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.


Popolnoma enak, če ne večji problem je fpbs, ki reklamira goldstar. Fpbs niti ne poskuša maskirati pristranosti kot to neuspešno počne Andrej69. Pa očitno si problem tudi ti ki tega ne opaziš
.

GRT ::

BorutK-73 je izjavil:

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.

fpbs je odprl to temo. Predvidevam, da tudi zato, da bi imel mir pred andrejem.
Če bi to storil andrej ne bi bilo problema dokler ne bi not skakal fpbs.
Edini problem tukaj pa so moderatorji, ki bi nemudoma morali počistit to nesnago. Vključno z tem zadnjimi komentarji, ki ne sodijo v to temo. Toda kaj, ko so nesposobni in potem ne vedo koga bi brisali potem pa brišejo tiste, ki so najmanj krivi.

Gagarin ::

No največji problem je pa GRT, ki ne zna, v nobeni temi, nič drugega kot jokat proti m9deratorjem...

GRT ::

Gagarin je izjavil:

No največji problem je pa GRT, ki ne zna, v nobeni temi, nič drugega kot jokat proti m9deratorjem...

A bejž no. Kdo se oglaša.
A si se kdaj vprašal zakaj? To je pa že preveč zate ane. Če bi malo poznal zgodovino se ne bi brukal.
Take kot si ti bi jaz poslal v taborišče.8-)

Gagarin ::

Ja jype bi ti rekel da od nacijev kaj drugega ni za pričakovati, jaz pa da od totalitaristov, pa naj si bodo levi ali pa desni

GRT ::

Je že privlekel politko v temo od TVjev. Itak od takega pacijenta kaj drugega ni za pričakovat.
Moderatorji pa na dopustu. Itak.
O kako bi vas jaz zbrisal. Bi bil hitro red nč bat.

Gagarin ::

Politika ? Lol, posiljaj ti svojo mamo v taborišče pol pa pametuj o politiki.

GRT ::

Gagarin je izjavil:

Politika ? Lol, posiljaj ti svojo mamo v taborišče pol pa pametuj o politiki.

Tebe v peč pa zažgat. Da bo mir pred takimi fanatiki, ki samo serjejo traparije po forumih.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

To je Oled tema in tukaj je LG pač edini proizvajalec oled panelov. Tvoj problem je da VEDNO prvo priporočaš philips in zraven dodaš seveda "najkvalitetnejši", potem še mogoče omeniš kak samsung in sony.
In kaj, če je Lg edini proizvajalec panelov:)Kaj hočeš s tem povedat..
Andrej, s tega, da je LG edini proizvajalec panelov, lahko sklepaš, da je tehnološko daleč, najmanj 8 let, pred konkurenco. To bo mogoče čez kaki dve leti osvojil Samsung, tvoj Philips pa nikoli. Se pa čudim, kako da LG še prodaja svoje OLED panele Philipsu, ker s svojo šlamparijo škodi ogledu OLED TVejev.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

To je Oled tema in tukaj je LG pač edini proizvajalec oled panelov. Tvoj problem je da VEDNO prvo priporočaš philips in zraven dodaš seveda "najkvalitetnejši", potem še mogoče omeniš kak samsung in sony.
In kaj, če je Lg edini proizvajalec panelov:)Kaj hočeš s tem povedat..
Andrej, s tega, da je LG edini proizvajalec panelov, lahko sklepaš, da je tehnološko daleč, najmanj 8 let, pred konkurenco. To bo mogoče čez kaki dve leti osvojil Samsung, tvoj Philips pa nikoli. Se pa čudim, kako da LG še prodaja svoje OLED panele Philipsu, ker s svojo šlamparijo škodi ogledu OLED TVejev.


Pa saj s teboj ni vse v redu:))) Potem pa ispade, da sem jaz tisti, ki dela težave na tem forumu.. Kdaj boš prenehal s tvojim provokativnim pisanjem..?>:D

fpbs ::

Gagarin je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.
Popolnoma enak, če ne večji problem je fpbs, ki reklamira goldstar. Fpbs niti ne poskuša maskirati pristranosti kot to neuspešno počne Andrej69. Pa očitno si problem tudi ti ki tega ne opaziš
Kje je tvoja razsodnost, tvoj razum? Jaz nimam kaj maskirati, ali prikrivati, kot to počne Andrej. Ker so moji nameni čisti, ne potrebujem tako kot Andrej nekaj različnih uporabniških imen, da bi naprimer lahko sam s seboj komentiral in zavajal druge uporabnike. Še nikomer nisem poslal zasebnega sporočila, kateri TV naj kdo kupi, kot to počne Andrej, in kjer je popolnoma jasno, da ZS pošilja z namenom zavajanja, ker ve če bi to napisal tu v temi, bi bile reakcije na njegovo pisanje prehude.

Gagarin ::

"Andrej, s tega, da je LG edini proizvajalec panelov, lahko sklepaš, da je tehnološko daleč, najmanj 8 let, pred konkurenco. To bo mogoče čez kaki dve leti osvojil Samsung, tvoj Philips pa nikoli. Se pa čudim, kako da LG še prodaja svoje OLED panele Philipsu, ker s svojo šlamparijo škodi ogledu OLED TVejev."

In ti sprašuješ o razumu in razsodnosti? LOLZ...Verjetno sta tudi Samsung in LG tehnološko vsaj 8 let pred Applom, ker za Apple proizvajata OLED panele ;).

Meni gresta oba z Andrejem popolnoma enako na živce, ti si vernik LG, on je pa prodajalec Philipsa...bolano, če mene vprašaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Gagarin je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Edini problem v tej temi je andrej69 ki priporoča samo Philips in ga oglašuje kot najboljšega.
Popolnoma enak, če ne večji problem je fpbs, ki reklamira goldstar. Fpbs niti ne poskuša maskirati pristranosti kot to neuspešno počne Andrej69. Pa očitno si problem tudi ti ki tega ne opaziš
Kje je tvoja razsodnost, tvoj razum? Jaz nimam kaj maskirati, ali prikrivati, kot to počne Andrej. Ker so moji nameni čisti, ne potrebujem tako kot Andrej nekaj različnih uporabniških imen, da bi naprimer lahko sam s seboj komentiral in zavajal druge uporabnike. Še nikomer nisem poslal zasebnega sporočila, kateri TV naj kdo kupi, kot to počne Andrej, in kjer je popolnoma jasno, da ZS pošilja z namenom zavajanja, ker ve če bi to napisal tu v temi, bi bile reakcije na njegovo pisanje prehude.


Sem ti že nekajkrat napisal, da naj ti admini preverijo moj IP naslov, pa boš videl, če se res pogovarjam sam sabo.. Sicer pa nimam težav kakor ti, da bi se pogovarjal sam sabo..Kar pa se tiče sporočil, pa je res, da me uporabniki kar dosti kontaktirajo na PS:)To pa zato, ker so že naveličani tvojih demantiranj na vsaki moj komentar..! In vsi , ki iščejo nasvet pri nakupu novega televizorja, posebej Philipsa, mislijo, da sem vsekakor najboljši naslov za te reči:))
Sedaj pa sem res zaključil s teboj, ti pa še lahko pišeš naprej kar ti paše..!

Kitajc01 ::

andrej69, hvala da si me s svojim vztrajnim sodelovanjem na tem forumu pripeljal do tega, da sem nabavil Lg oled.

andrej69 ::

Kitajc01 je izjavil:

andrej69, hvala da si me s svojim vztrajnim sodelovanjem na tem forumu pripeljal do tega, da sem nabavil Lg oled.


Ni za kaj, samo, da boš zadovoljen..:D

M1tj4 ::

Kupil Sony, bil v igri še Samsung. Samo da ni Philips ali LG. Kar rabi dosti reklame ima ponavadi skrite hibe. TopShop roba ipd.

batista ::

Vprašanje za lastnike LGjev oled B8 ali C8... glede na teste tv izklopi motion interpolation ob scenah ko je dosti gibaja da ne prihaja do artefaktov. Ali to počne ob vsaki nastavitvi jakosti motion interpolationa ali samo na višjih?
Ali se ta preskok morda opazi, recimo da slika rahlo "cukne" ali kako drugače?

fpbs ::

batista je izjavil:

Vprašanje za lastnike LGjev oled B8 ali C8... glede na teste tv izklopi motion interpolation ob scenah ko je dosti gibaja da ne prihaja do artefaktov. Ali to počne ob vsaki nastavitvi jakosti motion interpolationa ali samo na višjih? Ali se ta preskok morda opazi, recimo da slika rahlo "cukne" ali kako drugače?
Imam 65C8. Jaz nisem v vezi s tem niti nič nastavljal, niti nisem opazil nobenega cukanja, ali karkoli drugega.

hunter01 ::

Zveza potrošnikov Slovenije je objavila test OLED in nekaj LCD TVjev.

Tako 55 kot tudi 65 je zmagal LG C8 prvi, B8 drugi. Pri 65 je bil 3 navaden LG LCD SK8500. Sledijo Sony OLED KD-65AF8BAEP in 3 Samsung modeli, Philips OLED873/12. Razlike v ocenah sicer niso velike (79 C8 - 71 Philips). Vsi imajo isto oceno pri kvaliteti slike. Philips gubi točke na pametnih funkcijah, preprostosti uporabe ter nekoliko na kakovosti zvoka.

Tolk v vednost, ce bo komu pomagalo pri odlocitvi za nakup :)

scipascapa ::

link?
««
44 / 126
»»