» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
111 / 127
»»

darck ::

link_up je izjavil:

a te tvji za jurja sploh so za kupit? Jaz sem imel vedno predstavo, da dober tv je 4kE.



Vse odvisno od velikosti itd.... Imaš tudi tisti studijski Sony TV ali monitor kateri stane okrog 40 tisočakov. Najboljši 55" TV ne stane toliko kot ti praviš in recimo že izredno vrhunski TV v tej velikosti ga dobiš za okrog 1.400 EUR LG OLED G2 in letošnji LG G3 kateri je do sedaj najboljši bo imel ceno nekje 2.500 EUR

FireSnake ::

Ransom je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj bi bila razlika med tema dvema:
https://www.ceneje.si/Izdelek/33113651/...

https://www.ceneje.si/Izdelek/33113672/...


Razlika je samo v barvi zadnje stranice (črna ali bela).

Sicer pa ga ima trenutno mimovrste najceneje:

https://www.mimovrste.com/televizorji-o...


Trenutno s kodo: SPM5
5% popusta.
Končna cena: 1.139,05 €
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ransom ::

Zadnjič, ko sem nalepil link je bil 1049€.

FireSnake ::

Jaz sem videl kasneje. Je bil 1099 (vseeno dobra cena).
Ker ga imam za darilo ga takrat še nisem naročil (je bilo prehitro).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sebas4 ::

Gledam


samsung-oled-qe65s95batxxh
24 x 65,70 € ob 2 letni vezavi Telekom
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

in

LG OLED65C21
https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

Kateri je boljši, oz. ali za ta denar okoli 1600 € lahko dobim kaj boljšega. Velikost 65 je max. zaradi konfiguracije prostora.

Hvala.

forplan ::

Imam možnost za smešno ceno dobiti tale LG OLED55A2

Glede slike pa to mi ustreza...

Imam pa problem, ker je namen uporabljat tudi eno Android aplikacijo. Tale TV pa ima webOS 22

Nekaj sem bral na netu, da je možno jo vseeno instalirat preko .apk

Mi lahko kdo iz prve roke pove, oziroma se bolj spozna ali je to možno?

Sem bral tudi o Android boxi ampak to nebi zaenkrat...
da se strinjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: forplan ()

Ales ::

Na LG-jev webOS ni možno namestiti .apk za Android.

klemenSLO ::

A ma kdo morda LG A2 serijo?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

fpbs ::

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?

Odličen TV. Ima ga moj brat. Pomagal sem mu pri nastavitvah.Lahko rečem, da sem bil s sliko in ostalim prijetno presenečen.Vgrajen ima že najnovejši panel.

andrej69 ::

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?


Za nekaj € več že dobiš tale Philips OLED 707, ki je vsekakor boljši nakup;-)

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Ransom ::

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

andrej69 ::

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!


Nisem tečen daleč od tega, samo opozarjam določene uprabnike, da lahko dobijo za približno enak znesek boljši televizor..!!!

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?

Za nekaj € več že dobiš tale Philips OLED 707, ki je vsekakor boljši nakup;-)
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Pred dobrim mesecem sem bil v BB, kjer so imeli 707 razstavljenega. Vgrajen je imel še panel starejše generacije.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?

Za nekaj € več že dobiš tale Philips OLED 707, ki je vsekakor boljši nakup;-)
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Pred dobrim mesecem sem bil v BB, kjer so imeli 707 razstavljenega. Vgrajen je imel še panel starejše generacije.



Kako pa veš, kakšen panel je bil vgrajen..?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?

Za nekaj € več že dobiš tale Philips OLED 707, ki je vsekakor boljši nakup;-) https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
Pred dobrim mesecem sem bil v BB, kjer so imeli 707 razstavljenega. Vgrajen je imel še panel starejše generacije.

Kako pa veš, kakšen panel je bil vgrajen..?

To sva se že najmanj trikrat pogovarjala. Pa ti še vedno ni jasno. Novejši panel ima ožji rob. Če se postaviš pred prižgano TV, boš to takoj opazil. Še bolj oćitno pa je, če imaš dva TVeja, eden s starim panelom, poleg drugega z novim panelom. Razliko boš zapazil na razdalji dveh, treh metrov.

Djole ::

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

Zato so pa ga ze banali iz foruma kaj kupiti(pod nickom tvexpert) :)

Ransom ::

[

Djole je izjavil:

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

Zato so pa ga ze banali iz foruma kaj kupiti(pod nickom tvexpert) :)


A tukaj se ga pa ne da? >:D

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!
Nisem tečen daleč od tega, samo opozarjam določene uprabnike, da lahko dobijo za približno enak znesek boljši televizor..!!!

Spregledal si, da skoraj za eneko ceno, kot A2 dobiš Hisense, ki ima že vgrajen novejši WiFi 6, in več HDMI 2.1 vhodov kot Philips 707: https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...
ali pa za nekoliko več denarja LG B2: https://www.ceneje.si/Izdelek/33113671/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fpbs ()

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

A ma kdo morda LG A2 serijo?

Za nekaj € več že dobiš tale Philips OLED 707, ki je vsekakor boljši nakup;-) https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
Pred dobrim mesecem sem bil v BB, kjer so imeli 707 razstavljenega. Vgrajen je imel še panel starejše generacije.

Kako pa veš, kakšen panel je bil vgrajen..?

To sva se že najmanj trikrat pogovarjala. Pa ti še vedno ni jasno. Novejši panel ima ožji rob. Če se postaviš pred prižgano TV, boš to takoj opazil. Še bolj oćitno pa je, če imaš dva TVeja, eden s starim panelom, poleg drugega z novim panelom. Razliko boš zapazil na razdalji dveh, treh metrov.


Kot prvo si ti zadnji kateremu bi verjel kar si napisal.. Kot drugo pa so izložbeni modeli prva serija, in ne nove serije:) Tako, da so v skladišču novejše serije katere imajo že vgrajene EX panele..! Pa ravno danes ti je eden na bug forumu napisal, da ima njegov Philips 707 že EX panel. Ne vem kaj ne razumeš..? Saj ne pišem nekaj na pamet kakor ti..;((

andrej69 ::

Djole je izjavil:

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

Zato so pa ga ze banali iz foruma kaj kupiti(pod nickom tvexpert) :)


Ja zakaj pa..? Zato, ker je uprabnik @fpbs slišal, da sem prijavljen na tem forumu in se je takoj registriral, da je lahko zopet demantiral moje pisanje in se prerekal z menoj;-) In seveda takšne zadeve admin ne bo prenašal. Saj na enem drugem forumu so ga lepo umirili.;) Sicer pa izgleda, da je ta človek obseden z menoj:D Verjetno cele dneve gleda na katerem forumu sem vse prijavljen.. Izgleda pa, da mu je v življenju zelo dolgčas.:(

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Djole je izjavil:

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

Zato so pa ga ze banali iz foruma kaj kupiti(pod nickom tvexpert) :)

Ja zakaj pa..? Zato, ker je uprabnik @fpbs slišal, da sem prijavljen na tem forumu in se je takoj registriral, da je lahko zopet demantiral moje pisanje in se prerekal z menoj;-) In seveda takšne zadeve admin ne bo prenašal. Saj na enem drugem forumu so ga lepo umirili.;) Sicer pa izgleda, da je ta človek obseden z menoj:D Verjetno cele dneve gleda na katerem forumu sem vse prijavljen.. Izgleda pa, da mu je v življenju zelo dolgčas.:(

Andrej, nič nisem obseden s teboj. Nikakor pa ne prenesem, da nekdo nekoga zavaja, ko ta rabi pomoč pri nakupu TVeja. Saj sem ti že povedal, da me spominjaš na mojega mojstra, ko sem delal še na servisu TVejev. V tistih časih še ni bilo interneta, in so ljudje ob nakupu TVeja klicali na TV servis za nasvet. Vedno se je na klic oglasil moj majster, ki je imel delovno mizo poleg moje, tako da sem slišal vse pogovore. On je vedno svetoval nakup najslabšega TVeja. In nekoč sem ga vprašal, zakaj ljudem vedno svetuje nakup najslabšega TVeja, mi je odgovoril: "Zato, da bomo imeli delo".

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Djole je izjavil:

Ransom je izjavil:

..bemo mater si tecen s tem tvojim filipsom vsepovsod!!

Zato so pa ga ze banali iz foruma kaj kupiti(pod nickom tvexpert) :)

Ja zakaj pa..? Zato, ker je uprabnik @fpbs slišal, da sem prijavljen na tem forumu in se je takoj registriral, da je lahko zopet demantiral moje pisanje in se prerekal z menoj;-) In seveda takšne zadeve admin ne bo prenašal. Saj na enem drugem forumu so ga lepo umirili.;) Sicer pa izgleda, da je ta človek obseden z menoj:D Verjetno cele dneve gleda na katerem forumu sem vse prijavljen.. Izgleda pa, da mu je v življenju zelo dolgčas.:(

Andrej, nič nisem obseden s teboj. Nikakor pa ne prenesem, da nekdo nekoga zavaja, ko ta rabi pomoč pri nakupu TVeja. Saj sem ti že povedal, da me spominjaš na mojega mojstra, ko sem delal še na servisu TVejev. V tistih časih še ni bilo interneta, in so ljudje ob nakupu TVeja klicali na TV servis za nasvet. Vedno se je na klic oglasil moj majster, ki je imel delovno mizo poleg moje, tako da sem slišal vse pogovore. On je vedno svetoval nakup najslabšega TVeja. In nekoč sem ga vprašal, zakaj ljudem vedno svetuje nakup najslabšega TVeja, mi je odgovoril: "Zato, da bomo imeli delo".


In na kakšen način jaz zavajam uporabnike tega foruma..? Saj sam veš, da imam jaz veliko bolj natančne informacije kar se tiče televizorjev od tebe.. Tako, da boš to moral enkrat sprejet.

klemenSLO ::

Zdej mam 55" samsunga H6400 iz leta 2015, kateri ima težavo s vijoličnami flekiv panelu. Na svetli podlagi precej opazno, se pa navadiš :8)
V osnovi iŠčem 65" OLED. Precej sem že prebral. 65" pa se že precej dvignejo v ceni. Mislim, ja, kdo ne bi mel sonya za 2k€... to se mi zdi preveč in zato iščem neko sprejemljivo alternativo. nek p/p model. Nimam osebnih preferenc.
Za Lg A2 model sprašujem za to , ker sem zdele dubu letak iz avstrijskega metroja za 999€ za ta 65" model.
-ker nimam namene priključiti PS5, se mi zdi da je 120Hz nek višek ki ga ne bi rabil in bi se dalo shajati z 60Hz paneli.
-večino se bo gledalo filme in serije iz priključenega PCja , iger se ne bo igralo.

Zato recimo razmišljam o hisense A9g, al pa LG a2 . ČE pa že kupim pa raje dam kak evro več kot manj.
Ker se ti paneli in tehnologija, čipi vsako leto zboljšujejo bi rad kupil 2022 model.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

andrej69 ::

klemenSLO je izjavil:

Zdej mam 55" samsunga H6400 iz leta 2015, kateri ima težavo s vijoličnami flekiv panelu. Na svetli podlagi precej opazno, se pa navadiš :8)
V osnovi iŠčem 65" OLED. Precej sem že prebral. 65" pa se že precej dvignejo v ceni. Mislim, ja, kdo ne bi mel sonya za 2k€... to se mi zdi preveč in zato iščem neko sprejemljivo alternativo. nek p/p model. Nimam osebnih preferenc.
Za Lg A2 model sprašujem za to , ker sem zdele dubu letak iz avstrijskega metroja za 999€ za ta 65" model.
-ker nimam namene priključiti PS5, se mi zdi da je 120Hz nek višek ki ga ne bi rabil in bi se dalo shajati z 60Hz paneli.
-večino se bo gledalo filme in serije iz priključenega PCja , iger se ne bo igralo.

Zato recimo razmišljam o hisense A9g, al pa LG a2 . ČE pa že kupim pa raje dam kak evro več kot manj.
Ker se ti paneli in tehnologija, čipi vsako leto zboljšujejo bi rad kupil 2022 model.


Če že kupuješ OLED ti predlagam, da daš nekaj več denarja in kupiš kakšen odličen OLED. Recimo tale Philips OLED model 707 dobiš sedaj za zelo dobro ceno.. In, da ti malo pojasnim določene zadeve. Kot prvo kar se tiče 60Hz osveževanja pomeni, da boš izgubljal ostrino v dinamiki. To je predvsem vidno pri športu in filmih kjer je veliko hitrih kadrov. Zato je Philips tukaj recimo kar v prednosti napram Lg-ju A2.. Kot drugo ima Philips boljše procesiranje slike in nekaj višjo svetilnost samega panela. In kot tretje Philips omogoča tako HDR10+ in DTS zvok. In kot zadnje je Android odlična izbira kar se tiče samih apikacij in samih možnosti različnih povezav. In pa tudi za igre, ki jih ti ne boš igral je Philips boljša izbira.

https://www.bigbang.si/philips-oled-65o...

fpbs ::

klemenSLO je izjavil:

Zdej mam 55" samsunga H6400 iz leta 2015, kateri ima težavo s vijoličnami flekiv panelu. Na svetli podlagi precej opazno, se pa navadiš :8)
V osnovi iŠčem 65" OLED. Precej sem že prebral. 65" pa se že precej dvignejo v ceni. Mislim, ja, kdo ne bi mel sonya za 2k€... to se mi zdi preveč in zato iščem neko sprejemljivo alternativo. nek p/p model. Nimam osebnih preferenc.
Za Lg A2 model sprašujem za to , ker sem zdele dubu letak iz avstrijskega metroja za 999€ za ta 65" model.
-ker nimam namene priključiti PS5, se mi zdi da je 120Hz nek višek ki ga ne bi rabil in bi se dalo shajati z 60Hz paneli.
-večino se bo gledalo filme in serije iz priključenega PCja , iger se ne bo igralo.
Zato recimo razmišljam o hisense A9g, al pa LG a2 . ČE pa že kupim pa raje dam kak evro več kot manj.
Ker se ti paneli in tehnologija, čipi vsako leto zboljšujejo bi rad kupil 2022 model.

Za tvoje potrebe, kot si jih omenil, in za ceno 999€, bo to odličen nakup, in boš z lahkoto shajal s 50Hz, ker ta model nudi vse dobre lastnosti OLEDa. Če se boš pa odločil za 100Hz nodel, ti pa svetujem tega: https://www.makspro.si/hisense-oled-tv-...

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Jaz sem videl kasneje. Je bil 1099 (vseeno dobra cena).
Ker ga imam za darilo ga takrat še nisem naročil (je bilo prehitro).


Zadeva je doma (malo je bilo treba čakati, ker je bilo darilo).
Na koncu bom rekel samo: uau! Hvala za nasvet.

Škoda samo, da nimam prostora za več, kot 55, hahaha.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fpbs ::

FireSnake je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz sem videl kasneje. Je bil 1099 (vseeno dobra cena).
Ker ga imam za darilo ga takrat še nisem naročil (je bilo prehitro).

Zadeva je doma (malo je bilo treba čakati, ker je bilo darilo).
Na koncu bom rekel samo: uau! Hvala za nasvet.
Škoda samo, da nimam prostora za več, kot 55, hahaha.

Za kateri TV si se potem odločil?

FireSnake ::

Tega

Navdušen zelo (partnerka še bolj).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

klemenSLO ::

FireSnake je izjavil:

Tega

Navdušen zelo (partnerka še bolj).

Odlična izbira, tudi sam mam tole ogledano, sam 65" je 400€ dražji :(
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

fpbs ::

klemenSLO je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tega
Navdušen zelo (partnerka še bolj).

Odlična izbira, tudi sam mam tole ogledano, sam 65" je 400€ dražji :(

Kaj čakaš? Cene se ne bodo več znižale. Zaloge bodo počasi pošle.

FireSnake ::

klemenSLO je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tega

Navdušen zelo (partnerka še bolj).

Odlična izbira, tudi sam mam tole ogledano, sam 65" je 400€ dražji :(


Vzami.
Ko ga boš prižgal se boš samo smejal in denar bo v sekundi pozabljen.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

darck ::

Saj LG OLED B2 je tud kar dobra zadeva vsaj tako pravijo in rečeno je,da pri večjih zaslonih je dosti manj opaženo,ko ima TV manjšo svetilnost. Nekako tako je,če recimo imaš 55" velikost in potem 75" isti model TV se zdi,da pri večjim je dosti višja svetilnost

fpbs ::

Kako pomembna je zanesljivost, vzdržljivost in s tem življenska doba TVeja, tu lepo obrazloži Fomo. Od Andreja ima ravno nasprotno mišlenje, kakor tudi jaz:

darck ::

Še vedno mi ni jasno kako je potem s tem zatemnjevanjem panela,ko se toliko nasploh o tem govori pri OLED TV. Kakor zastopim sploh ni problema za običajno gledanje TV in pri daljšem gledanju temnega prizora se potem pojavi zatemnevanje panela. Kaj vi uporabniki OLED panela pravite kako je res to glede tega zatemnevanje panela a je res vse premočno in pretemno?

fpbs ::

darck je izjavil:

Še vedno mi ni jasno kako je potem s tem zatemnjevanjem panela,ko se toliko nasploh o tem govori pri OLED TV. Kakor zastopim sploh ni problema za običajno gledanje TV in pri daljšem gledanju temnega prizora se potem pojavi zatemnevanje panela. Kaj vi uporabniki OLED panela pravite kako je res to glede tega zatemnevanje panela a je res vse premočno in pretemno?

Ne razumem te, kaj hočeš povedat s tem zatemnevanjem panela. OLED ti lahko prikaže precej več temnih odtenkov, pa tudi barve pri OLEDu v temnih scenah izginejo kasneje, kot pri LCDeju.

darck ::

fpbs je izjavil:

darck je izjavil:

Še vedno mi ni jasno kako je potem s tem zatemnjevanjem panela,ko se toliko nasploh o tem govori pri OLED TV. Kakor zastopim sploh ni problema za običajno gledanje TV in pri daljšem gledanju temnega prizora se potem pojavi zatemnevanje panela. Kaj vi uporabniki OLED panela pravite kako je res to glede tega zatemnevanje panela a je res vse premočno in pretemno?

Ne razumem te, kaj hočeš povedat s tem zatemnevanjem panela. OLED ti lahko prikaže precej več temnih odtenkov, pa tudi barve pri OLEDu v temnih scenah izginejo kasneje, kot pri LCDeju.


Pa tisto,ko je toliko govora o ASBL in APL problemu in kaj podobnega vendar kakor razumem do tega pride edino,ko se gleda kakšne športe s svetlim prizorom kot je hokej ali temnejše prizore ko se slika kar občutno potemni.

Nekaj sličnega je v tem prispevku spodaj.

 1

1



 2

2



 3

3





Drugače pa imata LG in pa tudi Sony OLED TV kar nekaj boljše glede regeneracije TV saj kakor je govora ima Philips kar zelo moteče tisto non stop opozorilo,da bo TV delal regeneracijo in se bo vmes tudi ugasnil itd.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

fpbs ::

darck je izjavil:

Pa tisto,ko je toliko govora o ASBL in APL problemu in kaj podobnega vendar kakor razumem do tega pride edino,ko se gleda kakšne športe s svetlim prizorom kot je hokej ali temnejše prizore ko se slika kar občutno potemni.
Drugače pa imata LG in pa tudi Sony OLED TV kar nekaj boljše glede regeneracije TV saj kakor je govora ima Philips kar zelo moteče tisto non stop opozorilo,da bo TV delal regeneracijo in se bo vmes tudi ugasnil itd.....

Jaz nisem še nikdar zapazil, da bi se mi slika obćutno zatemnila. Ja, ta opozorila in prekinjanje z regeneracijo je pa resnično pri Philipsu zelo moteče, nedodelano.

darck ::

Saj kakor vse zastopim in kakor omenjajo je za SDR način gledanja potrebna znatno majhna svetilnost v primerjavi z HDR kjer je potrebna močna svetilnost. Nekako veliko jih pravi,da ima za gledanje čez dan nastavljeno svetilnost minimalno na 60 a po večini imajo 70-80 nastavljeno saj kakor pravijo drugače je vse pretemno .
Na koncu zgleda vse nekako tako,da za vse te programe kateri se vrtijo pri naših ponudnikih je najbrž dober že vsak OLED TV saj se vse vrti v SDR načinu



Brightness when viewing SDR content.
I've just switched from a Sony XH90 (LED) to a 77" C1.

Now I realise LED are brighter but I just set my C1 with HDTV'S settings on You Tube and surly this is faaaaar to dark. They recommend Filmmaker mode, Oled light set to 25 and peak brightness turned off.

This looks bloody awful to me, even in a dimly lit room so in the day time is definitely going to be far to dark.

I've changed oled brightness to 80 and peak brightness to high and it looks far better. Also using ISF brightroom.

-------------------------------------------

I used some settings from hdtvtest on YouTube and I think for SDR I have it at 80 with filmmaker. I recently tried watching something at 60 and it was a bit dark. 70 was better than 60.

--------------------------------

https://www.reddit.com/r/LGOLED/comment...

fpbs ::

darck je izjavil:

Pa tisto,ko je toliko govora o ASBL in APL problemu in kaj podobnega vendar kakor razumem do tega pride edino,ko se gleda kakšne športe s svetlim prizorom kot je hokej ali temnejše prizore ko se slika kar občutno potemni.
Nekaj sličnega je v tem prispevku spodaj.
 1

1


 2

2


 3

3




Drugače pa imata LG in pa tudi Sony OLED TV kar nekaj boljše glede regeneracije TV saj kakor je govora ima Philips kar zelo moteče tisto non stop opozorilo,da bo TV delal regeneracijo in se bo vmes tudi ugasnil itd.....

Ja, to so te sličice in ta video, ki ga nam Andrej noče razkriti v sosednji temi, in trdi, da se to dogaja samo na LG TVejih.

andrej69 ::

Da res se to dogaja samo na Lg-ju, ker ne deluje pravilno algoritem za zatemnevanje;-) Drugi trenutno teh težav nimajo..

darck ::

Po 5-6 minutah gledanja hokej tekme se po večini vsem OLED TV slika stemni omenjen je že bil tudi Philips razen Sony nekako najmanj zatemni. Dosti primerjav je tudi med LG C1 in Sony X80J kjer se vidi kako LG ima bolj temno sliko kakor Sony čeprav ima Sony najmanjšo svetilnost od OLED proizvajalcev. Saj je Vincent tudi o tem že govoril,da ima Sony nekako drugače to narejeno glede svetilnosti in zatemnjevanja. Sigurno pa, če daš pri LG OLED TV nastavitve na tisto,da se ti ne bi slika zapekla potem se ti najpoprej zatemni panel in po večini imajo vsi kar vse na off.

polde66 ::

Pomoje bo nekaj narobe s tem, da to vse moti tiste, ki LG oleda nimajo, tiste ki ga pa imamo pa nič. Nekdo je tukaj nor.
polde

darck ::

Saj kakor je za razumeti se to zgodi, če OLED TV ima nekaj minut bolj kakor ne isto sliko,da je ves čas nekako bolj svetla kot gledanje hokeja, če se ves čas prikazuje samo igrišče ali pa mogoče več minut prikazovanje istega temnega prizora. Pri običajnem gledanju pa sploh ni nobenega problema kakor je vse skupaj za razumeti.

fpbs ::

polde66 je izjavil:

Pomoje bo nekaj narobe s tem, da to vse moti tiste, ki LG oleda nimajo, tiste ki ga pa imamo pa nič. Nekdo je tukaj nor.

Ja, Andrej ne more, da nebi zlival gnojnice po LGeju. Ne moti ga pa, če te Philipsov OLED med gledanjem kake priljubljene oddaje obvesti, da se mora regenerirati in ti za nekaj časa prekine gledanje.

polde66 ::

Marketing stane 2/3 proizvodnje.
polde

streki ::

polde66 je izjavil:

Pomoje bo nekaj narobe s tem, da to vse moti tiste, ki LG oleda nimajo, tiste ki ga pa imamo pa nič. Nekdo je tukaj nor.

Jah,smo se pač zajeb...:))

darck ::

Zdaj,če res pri Philips OLED TV tako pogostoma meče ven opozorilo,da se bo TV ugasnil ali ugašal in prižigal potem je to vsaj zame en drek po domače povedano. Boš gledal TV pa ti glih takrat koje najbolj napeto začne s tem sranjem ma jaz bi popizdu in TV zabrisal prek okna na dvorišče bolje,da nimam OLED kakor to nadležno opozarjenje.

polde66 ::

darck je izjavil:

Zdaj,če res pri Philips OLED TV tako pogostoma meče ven opozorilo,da se bo TV ugasnil ali ugašal in prižigal potem je to vsaj zame en drek po domače povedano. Boš gledal TV pa ti glih takrat koje najbolj napeto začne s tem sranjem ma jaz bi popizdu in TV zabrisal prek okna na dvorišče bolje,da nimam OLED kakor to nadležno opozarjenje.

Verjetno so filipsova opozorila manj nadležna od tvojih postov tukej gor.
polde

darck ::

polde66 je izjavil:

darck je izjavil:

Zdaj,če res pri Philips OLED TV tako pogostoma meče ven opozorilo,da se bo TV ugasnil ali ugašal in prižigal potem je to vsaj zame en drek po domače povedano. Boš gledal TV pa ti glih takrat koje najbolj napeto začne s tem sranjem ma jaz bi popizdu in TV zabrisal prek okna na dvorišče bolje,da nimam OLED kakor to nadležno opozarjenje.

Verjetno so filipsova opozorila manj nadležna od tvojih postov tukej gor.


mogoče imaš prav :D:))

batista ::

Kako je glede dobavljivosti LG oled77C2. Že več mesecev ni zaloge v bigbang, harvey norman, mimovrste... Cena še kar vztraja blizu 3k.
Se bo ta model sploh še prodajal pri nas, ima kdo kake insajderske informacije?
««
111 / 127
»»