» »

ISDN PRO TA prosim pomoč

ISDN PRO TA prosim pomoč

scenic ::

Frendu smo na novo naložili sistem WIN 98 SE Slo na osnovni plošči QDI, celeron, 32 Mb rama, ...
Problem pa je naslednji, sistem prepozna omenjeni modem, in vzpostavi povezavo, do tu vse lepo in prav, ko računalo ugasnemo in ponovno prižgemo se ob ponovni uspostavitvi povezave napiše "da je modem izključen ali pa ni pravilno nameščen" na nadzorni plošči, "modem" izberem lasnosti in ne more komunicirati z računalnikom, ker javi da so vrata že odprta...
Vgrajen je tudi notranji navadni ali je to vzrok, do sedaj mu je delalo vse normalno, ALI JE MOGOČE SKURJEN MODEM, zadnjič je treskalo.
Prosim za pomoč, ker res ne vem kaj bi bilo.
Sam z omenjenim modemom nisem imel nikakšnih težav.
Sem še pozabil, da zadeva dela v upravitelju naprav izbrišem oba COM-a, ponovno zaženem in dela.
Hvala

Scenic
  • spremenil: scenic ()

Cokolesnik ::

Mogoče pa oba želita uporabljati ista vrata (npr. COM2) in zato pride do težav?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Turtle ::

Upam, da si namestil gonilnike iz CDja, ker gonilniki, ki jih 98Se sam poda so (kljub temu, da kaže pravilno ime) napačni.....

krneki0001 ::

_Za ta modem uporabljaj samo gonilnike iz cd-ja, tisti, ki so že v win98se ne delujejo tudi v ostalih sistemih ne(win2000/winXP).

LP
Nebivedu

bmandelj ::

poizkusi na usb

saj je pa res da je ta modem zelo obcutljiv jaz sem ga imel ze kar nekajkrat na servisu, vsakic ko malo treska mu pokur analogne porte. ne pomaga nic nobena zascita. a mogoce kdo ve kako se da to zrihtat (baja je treba menjat neke cipe u notranjosti) ker mi je prevec vsaka 2 meseca dajat 10k sit za popravilo.

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

simonchelo ::

Jest ti šenkam moj modem! I-surf USB! Pali ko majka! Če glih rabš, dal mi boš za en pir, pa bo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281808 (1467) Wad@
»

Problem s prepoznavanjem kabelskega modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
193663 (3347) Azrael
»

USB ali com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
271844 (1630) cekr
»

Problem z USR modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151219 (1061) TheHijacker
»

Ima kdo ELSA Microlink 56k USB?

Oddelek: Strojna oprema
111534 (1446) Loki

Več podobnih tem