» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
121 / 190
»»

vvvvvvvvvvvv ::

buttcrack je izjavil:

če si jo že plačal potemseveda ni pending :)


Razumem, kako pa vem kdaj je prejemnik prejel denar?

Killermode ::

vvvvvvvvvvvv je izjavil:

buttcrack je izjavil:

če si jo že plačal potemseveda ni pending :)


Razumem, kako pa vem kdaj je prejemnik prejel denar?

Samo če ti to prejemnik javi, drugače nikoli ne izveš.

vvvvvvvvvvvv ::

Aha, predvsem me matra to, da ker nisem vpisal vseh podatkov kot na položnici (recimo za elektriko v stanovanju), mi mogoče ne bojo registrirali plačila in bodo potem sankcije.

Se je komu že to zgodilo? Je modro vsakič pisat naslovniku, če je prejel in registriral plačilo položnice?

šernk ::

jst vpišem referenco in to je to, zaenkrat povsod brez problemov.

če pa pošljejo opomin jim pošlješ potrdilo o plačilu. Nič bat ne odklopijo elektrike takoj naslednji dan ko ne plačaš, kot nekateri govorijo. V resnici ti pošljejo prej še 2 ali celo 3 opomine.

Bolj zna bit problem pri kakšnih drugih stvareh, kjer imajo zadevo avtomatizirano in ti blokira dostop zaradi neplačila. Tak primer je bila fakulteta za strojništvo, sem imel za plačat izpit...datum plačila je bil na Nedeljo. Torek je bil praznik do torka sem se rabil prijavit pa na izpit. Sistem mi je avtomatsko blokiral zaradi zamujanja plačila, čeprav zakonsko nisem zamujal, saj če je rok na nedelovni dan lahko plačaš naslednji, na ponedeljek računovodstvo ni delalo in tako so mi odblokirali zadevo šele v sredo in je sem zamudil izpit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fritzz ::

Z današnjim update-om sem se končno znebil dveh pending order. Tap in cancel...

miko22 ::

jeee, meni tudi šlo. Po skoraj 2 mesecih so uredili.

Vaseer ::

Meni tudi deluje, je pa nekaj zamika med pritiskom na Standing order in pojavitvijo okna (1-2 sekundi).

miko22 ::

Naj še kdo javi, če dela zamik plačila za en dan.

delfinus ::

Js Pending orderje se vedno ne morem odstranit na Androidu. Zadnji update N26 aplikacije sem dobil 18.11. Novejsih pravi da ni. Sem poskusil odstranit aplikacijo in ponovno instalirat in se vedno ne morem Pending order izbrisat.

lp, d.

miko22 ::

delfinus je izjavil:

Js Pending orderje se vedno ne morem odstranit na Androidu. Zadnji update N26 aplikacije sem dobil 18.11. Novejsih pravi da ni. Sem poskusil odstranit aplikacijo in ponovno instalirat in se vedno ne morem Pending order izbrisat.

lp, d.

To pa je GooglePlay težava, ker ti ne ponudi update. Žena ima iste težave, ker je telefon kupila v nemčiji(amazon). Očitno GP ne ponudi update vsem naenkrat.

delfinus ::

@miko22. Lahko prosim pod google play pogledas kater datum aplikacije imas?

lp, d.

buneech ::

miko22 je izjavil:

delfinus je izjavil:

Js Pending orderje se vedno ne morem odstranit na Androidu. Zadnji update N26 aplikacije sem dobil 18.11. Novejsih pravi da ni. Sem poskusil odstranit aplikacijo in ponovno instalirat in se vedno ne morem Pending order izbrisat.

lp, d.

To pa je GooglePlay težava, ker ti ne ponudi update. Žena ima iste težave, ker je telefon kupila v nemčiji(amazon). Očitno GP ne ponudi update vsem naenkrat.

Nima veze kje je telefon kupljen, to razvijalci nastavijo kolikšnem % se takoj pokaže nova verzija.

_Sajmon_ ::

Ravnokar updejtal aplikacijo in verjeli ali ne, eno staro nepotrjeno plačilo sem končno lahko storniral... Uf, je trajalo... Predpostavljam, da plačila z datumom v prihodnosti sedaj delujejo.

buttcrack ::

saj delujejo že od vedno...

MrStein ::

Glede šumnikov, še pri nas ne delajo vsepovsod:



Da ne omenjam računov iz trgovin in gostiln...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ales ::

A ta naprava je izdelana pri nas? Avtoradio al kaj že?

MrStein ::

Naprava podpira Unicode. Izdelana pa je 100% v tujini.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vvvvvvvvvvvv ::

Včeraj sem dobil kartico po pošti. Mater je grda, Revolutova je neprimerno lepša.

Moje prvo mnenje je, da je N26 boljša le v tem, da imaš 5 dvigov na mesec zastonj (napram Revolutovih 200 €/mesec) in da imaš spletno banko (pri Revolutu je le aplikacija). Drugje mislim da ni razlike, ali pač?

Steinkauz ::

Jst mam oboje in je Revolut v vseh pogledih bolš.
App je sploh neprimerljivo boljši.
Škoda, da je n26 prej prišel v Sloveniji z oglaševanjem in imam N26 samo zato, ker jo ima večina sodelavcev in ponucamo za malice.

perci ::

Ja, omejitve dvigov so rak rana Revoluta.

buttcrack ::

Steinkauz je izjavil:

Škoda, da je n26 prej prišel v Sloveniji z oglaševanjem in imam N26 samo zato, ker jo ima večina sodelavcev in ponucamo za malice.

Za zapret račun potrebuješ manj časa kot dnevno presediš na skretu, če ti je taka muka, lahko to seveda opraviš tudi na skretu.

BigWhale ::

A zato ker pri nas komu ne delajo sumniki je pa ok, da ne delajo banki, ki se hvali kolk je boljsa od ostalih. :)

perci ::

To je sponzorirano s strani skrajnih političnih strank - nadaljevanje ponemčevanja slovencev.

Steinkauz ::

buttcrack je izjavil:

Steinkauz je izjavil:

Škoda, da je n26 prej prišel v Sloveniji z oglaševanjem in imam N26 samo zato, ker jo ima večina sodelavcev in ponucamo za malice.

Za zapret račun potrebuješ manj časa kot dnevno presediš na skretu, če ti je taka muka, lahko to seveda opraviš tudi na skretu.


Kot rečeno, nucam za bill split.

matobeli ::

Pa uporablejte splitwise kot se to normalno uporablja za beleženje deljenih stroškov. Poravnate pa vsak na svoj način.

Meni je ravno app na revolutu obupen, nepregleden, polno fukncij ki še ne delujejo ali pa nimajo kaj iskat v bančni aplikaciji, N26 mi že vizualno deluje bolj čisto.
Čeprav ne vem še kako dolgo, so že dodali podporo emođijem.

Nekdo je omenjal tudi lepoto/nelepoto kartic, ki je sicer subjektivnega značaja, je pa neizpodbitno dejstvo da N26 zmaga pri zbujanju pozornosti kelnarc :))

Groot ::

matobeli je izjavil:

Pa uporablejte splitwise kot se to normalno uporablja za beleženje deljenih stroškov. Poravnate pa vsak na svoj način.

Meni je ravno app na revolutu obupen, nepregleden, polno fukncij ki še ne delujejo ali pa nimajo kaj iskat v bančni aplikaciji, N26 mi že vizualno deluje bolj čisto.
Čeprav ne vem še kako dolgo, so že dodali podporo emođijem.

Nekdo je omenjal tudi lepoto/nelepoto kartic, ki je sicer subjektivnega značaja, je pa neizpodbitno dejstvo da N26 zmaga pri zbujanju pozornosti kelnarc :))


Se strinjam, tudi meni osebno je Revolut app precej manj pregleden. Vedno ko ga odprem imam filing kot da sem pomotoma odprl kakšno sponzorsko stran. Pač stvar subjektivne presoje. Ima pa seveda Revolut svoje prednosti, predvsem glede možnosti konverzije v tuje valute oziroma splošne uporabe na potovanjih.

Iza-Iza ::

Sem pregledovala forum v zvezi z nakazili socialnih transferjev (otroški dodatek)na N26.Se je že kaj spremenilo, ali CSD še vedno zahtevejo SLO osebni račun? Je ta zahteva legalna?

matobeli ::

otroški dodatki grejo že malo več kot leto dni brez problema skoz (CSD Kranj).

buttcrack ::

Mene je CSD spet pozval po stanju na računih oz. tokrat želijo samo izpis stanja na določen dan, zadnjič so želeli ves promet...

matobeli ::

mene so lepo na miru pustil z temi poročili stanj. mogoče se referentka še spomne da ne imela samo delo z mano ko me je nazadnje pozvala :))

kokica2000 ::

Tole je sicer tema o N26 (o Revolutu se razpravlja tule, ampak ker je bilo zgoraj nekaj pripomb glede tega, kako nepregledna je Revolutova aplikacija, pošiljam informacijo za vse, ki jih množica funkcij moti.

Nadzorno ploščo (Dashboard) si lahko prilagodite svojemu okusu. Na dnu le-te je ukaz Personalize dashboard/Prilagodi nadzorno ploščo, pa si skrijte tiste funkcije, ki jih ne uporabljate.

dussan ::

Še meni se je naložila posodobitev in ni več pending orders problema...

buttcrack ::

matobeli je izjavil:

mene so lepo na miru pustil z temi poročili stanj. mogoče se referentka še spomne da ne imela samo delo z mano ko me je nazadnje pozvala :))

vprašanje koliko časa se ji bo dalo še z mano ukvarjat, ker imamo 2× N26, 2× Revolut in 2× Ferratum :) Pri prvih dveh sicer ni panike, maltežani pa imajo grozno platformo sploh za izpiske - če ni bilo prometa, ti ga izpiše praznega, brez podatkov, časovnega intervala in stanja, kr neki :)

Kitajc01 ::

App dela kot je treba ?

PARTyZAN ::

Ima še kdo težave s fingerprint loginom v kombinaciji z in-screen fingerprint scannerjem? Opcije v aplikaciji na OnePlus 7T sploh ni :\

Iza-Iza ::

Hvala za odgovor!

kriko1 ::

@PARTyZAN: Na 6T zaenkrat se deluje in opcija je na voljo (Android 10).

   -S\/\/-   ::

Steinkauz je izjavil:

Jst mam oboje in je Revolut v vseh pogledih bolš.
App je sploh neprimerljivo boljši.
Škoda, da je n26 prej prišel v Sloveniji z oglaševanjem in imam N26 samo zato, ker jo ima večina sodelavcev in ponucamo za malice.


Zame je bistvenega pomena izvoz transakcij iz spletne banke. Ko sem se odločal med N26 in Revolutom, slednji tega ni imel.

buttcrack ::

Fingerprint na A1 dela BP, je pa crknil na R4Pro, zna bit, da ima muzejski android prste vmes (7), supportu se pa itak ne sanja zakaj to, oni bi za vsak drek re-pairal napravo :)

matobeli ::

Meni je tud crknil na R4Pro. Preden ugotovim zakaj bo itak že primarni nazaj iz servisa :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

PARTyZAN ::

Sem že našel, opcija za vklop je v Application settings meniju in ne v Security. Zdaj deluje :)

buttcrack ::

pri meni je gumb mrtev/osivel in nič ne nuca če ga pokneš

Izak ::

Tudi na Redmi 3S me je crknil fingerprint login, medtem ko na MI 9 Lite (onscreen) dela...

BigWhale ::

N26 Black je zdaj na voljo skoraj v vseh drzavah!

"Availability: Not available in Slovenia."

:)))

miko22 ::

Z novim updateom, nimam več "money beam" iz imenika.
Ne morem poslat kolegu, tudi ce ga ročno vnesem. Spet so zajebali.

miko22 ::

Kolega mi je nakazal, jaz njemu ne morem nazaj. Jaooooo

BuDi79 ::

miko22 je izjavil:

Kolega mi je nakazal, jaz njemu ne morem nazaj. Jaooooo
Po novem je treba uvoziti kontakte ali pa jih dodati. Če so "nevidni" je treba ročno dodat, kar pa - vsaj meni - ne deluje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Izak ::

Vračilo cestne takse ob odjavi vozila gre na na N26? Ima kdo izkušnje?

harvey ::

Izak je izjavil:

Vračilo cestne takse ob odjavi vozila gre na na N26? Ima kdo izkušnje?

Zakaj ne bi šlo, račun kot račun v sepa sistemu. Če gre sociala, zdravstvena blagajna preplačilo, ne vem zakaj bi se cestna taksa v tem razlikovala.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Izak ::

Imaš izkušnje da gre brez problema? Že večkrat smo ugotovili da določene zadeve pač niso prilagojene za tuje banke...
««
121 / 190
»»