» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
47 / 47
»
»»

Ales ::

fireX88 je izjavil:

a mogoče kdo ve, koliko je limit prenosa iz kreditne kartice na revolut? na n26 je max 150€.

Dobesedno prvi link na iskalniku: https://community.revolut.com/t/topping...

kokica2000 ::

Dark000 ::

Še komu več ne deluje auto top-up? Manual gre bp. Je pa top-up iz n26.

šernk ::

so nekje drugje problemi pomojem.

zadnjič mi je zavrnilo auto top-up, potem mi je še 2x manual top-up in v tretje je šlo skozi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

metalc ::

Malo lutam po prenovljenem UI in naključno ugotovim, da so mi neznano kdaj določili še št. računa za notranje transakcije v funtih znotraj UK (kjer ne uporabljajo IBANov). Sort code je 04-00-75, account nr. pa je nekaj čisto drugega kot v IBANu. Sort Code Checker mi pravi, da ima to sort kodo nek britanski plačilni servis Modulr in nekako kaže, kot da je ta koda samo za Revolutove uporabnike.

Čakam še, da bo kaj od podpore, mogoče pa kdo ve, ali je ta račun odprt na moje ime in ga je posledično treba prijaviti FURSu?

BuDi79 ::

metalc je izjavil:

Čakam še, da bo kaj od podpore, mogoče pa kdo ve, ali je ta račun odprt na moje ime in ga je posledično treba prijaviti FURSu?
Račun je odprt na tvoje ime. Gre pa za isti račun kot si ga že prijavil kot EU račun - gre pač za 'preusmeritev'. Ne moreš imet istega denarja na dveh posebej prijavljenih računih, ker bi ti potem FURS iz 100EUR naredil 2x 100EUR, 100 na enem računu in 100 na drugem.

Je pa povsem legitimen račun v okviru britanskega sistema, pred nedavnim sem bil upravičen do nekega vračila kjer so mi ponujali nakazilo na UK račun (s sort code) ali PayPal, sem izbral UK račun in dobil denar v nekaj urah.

Že dlje časa obljubljajo podobno tudi US račun, vendar se je zavleklo.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: BuDi79 ()

MrStein ::

Po zadnjem update spet teži za vpis tel.št., PIN, potem pa še kode poslane po SMS.
A to bo zdaj praksa?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BuDi79 ::

MrStein je izjavil:

Po zadnjem update spet teži za vpis tel.št., PIN, potem pa še kode poslane po SMS.
A to bo zdaj praksa?
Če govoriš o android verziji 7.1.1. to ni praksa ampak je pri tebi nekaj narobe.

Skyman ::

MrStein je izjavil:

A to bo zdaj praksa?

Jaz imam 7.2 in ni tega zaenkrat na iOS
:4770K@4.2GHz:Corsair H110; Asus Maximus VI Exstreme Z87; 16GB RAM :
:AsusStrix 2080 OC8G ;SSD OCZ Vector 150 240GB;WD Black2TB; ASUS 27"IPS
:Corsair HX850W;Asus Phoebus 7.1;Corsair Obsidian900D+k95,Logitech g700s,z906
««
47 / 47
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1318685 (255) Vazelin
»

Katera predplacniska kreditna kartica (strani: 1 2 )

6811253 (345) kuall
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

26161605 (17805) Andro457
»

Prijava računov iz tujine - Leupay

486639 (4248) jype

Več podobnih tem