» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
45 / 189
»»

Mare2 ::

TheHijacker je izjavil:

Za 11 dni gremo na Hrvaško. Kakšne so kaj provizije, če recimo v trgovini ali gostilni plačam za N26 kartico? Se splača na bankomatu dvigovat kune ali boljše, da menjam v menjalnicah/bankah?

Hvala za info.


Evo. Marca 2018 cena v kunah.107.00 HRK → 14.45 EUR
Amount
Exchange Rate 0,130000 HRK → 1,00EUR

-------------
@Lakotnik, pusti me na miru, prosim. Si nezaželen na tem forumu. Hvala. EDIT. Najdi si drugo žrtev, meni se ne da več s tabo ukvarjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

matobeli ::

30.6.2018 exchange rate: 0.1365

Tečaj pri NLB (8.7.2018): 0.1377

Dodatna provizija je samo pri dvigih gotovine iz bankomata, vse ostalo pa je ceneje kot če bi fizično zamenjal eur v hrk.

Najcenejše je plačevanje direktno z kartico. Če to ni mogoče pa se da enostavno izračunati ali je cenejše:
Ugoden tečaj+provizija iz bankomata
Manj ugoden tečaj+menjava v menjalnici

eMarek ::

V bistvu je tako, da ko dviguješ gotovino na hrvaškem bankomatu, te bankomat vpraša ali želiš, da konverzijo naredi bankomat ali banka, oziroma nekaj v smislu bremenitev v eur ali bremenitev v hrk. Če izbereš bremenitev v eur, potem bankomat naredit koverzijo in je vedno oderuška. Če daš pa bremenitev v hrk, bo pa n26 naredila konverzijo, ki je zelo zelo vredu.

Ravnokar sem dvigoval 1600 hrk, bankomat me je želel bremeniti 238 eur (bremenitev v eur), na koncu me je prišlo pa 216 eur (bremenitev v hrk). Sam taprav knof sem moral pritisnt na bankomatu pa sem prišparal 22 eur. :)

 Bankomat

Bankomat

Mare2 ::

eMarek je izjavil:

Sam taprav knof sem moral pritisnt na bankomatu pa sem prišparal 22 eur. :)

 Bankomat

Bankomat



Verjetno te čaka še bremenitev par EUR za dvig iz bankomata. :)

mestalla ::

Pozdravljeni,
sem nov uporabnik tule, me pa v zadnjem času precej mika, da bi šel na buisness račun N26. Imam težavo, o kateri ste morda že pisali, se opravičujem če sem spregledal.
Zaradi sprememb zakonodaje mora biti od 1.7.2018 naprej račun v Ajpesu viden, če ne grozi kazen od 500 do 5000e. Ajpes torej more imeti vpogled v račun. Na banki, kjer sem zdaj to ni mogoče, zahtevajo, da grem na poseben buisness račun, seveda, da lahko čim več iztržijo od mene.
Zato se sprašujem, če je vpogled Ajpesu možen pri tem buissness računu N26 ali ne? Če ni, pol se mi ne splača postati njihov komitent.
Se zahvaljujem za vsako pomoč.

eMarek ::

Mare2 je izjavil:

eMarek je izjavil:

Sam taprav knof sem moral pritisnt na bankomatu pa sem prišparal 22 eur. :)

 Bankomat

Bankomat



Verjetno te čaka še bremenitev par EUR za dvig iz bankomata. :)


Za enkrat mi niso še nič zaračunal, pa tudi ne spomnim se, da bi mi že kdaj.
Pa tudi če mi bodo teh 1.7 procenta, bo še vedno ceneje kot sicer.
 Withdrawal limit

Withdrawal limit

matobeli ::

eMarek je izjavil:


Za enkrat mi niso še nič zaračunal, pa tudi ne spomnim se, da bi mi že kdaj.


Bo prišlo, meni je dva dni kasneje. Preveri svojo zgodovino.

N26 Bank -0.92€ Message: 1.7 percent foreign ATM usage mark-up fee


Dvignil sem 54.4€

starfotr ::

Zlato pravilo je, da vedno plačujte v lokalni valuti. Naj bo to v tujini na spletu ali pa fizično. Vedno ima banka, pri kateri imaš odprt račun bolj ugodno pretvorbo, kot bankomati, pos terminali ali pa trgovine, paypal ipd.

matobeli ::

Izpod katerega kamna pa ti?

Mare2 ::

mestalla je izjavil:

Pozdravljeni,
sem nov uporabnik tule, me pa v zadnjem času precej mika, da bi šel na buisness račun N26. Imam težavo, o kateri ste morda že pisali, se opravičujem če sem spregledal.
Zaradi sprememb zakonodaje mora biti od 1.7.2018 naprej račun v Ajpesu viden, če ne grozi kazen od 500 do 5000e. Ajpes torej more imeti vpogled v račun. Na banki, kjer sem zdaj to ni mogoče, zahtevajo, da grem na poseben buisness račun, seveda, da lahko čim več iztržijo od mene.
Zato se sprašujem, če je vpogled Ajpesu možen pri tem buissness računu N26 ali ne? Če ni, pol se mi ne splača postati njihov komitent.
Se zahvaljujem za vsako pomoč.


-------------
Sem našel zate odgovore.
--------------

dimko_rk :: 22. jun 2018, 13:16
citiraj

#

dimko_rk je 22. jun 2018 ob 11:00 izjavil:

4. Je potrebno racun iz tujine javiti AJPES-u? Ali je pa AJPES obvescen samodejno preko FURS-a? Da je racun potrebno prijaviti na FURS, je razumljivo.
https://www.ajpes.si/novica/Odslej_lahk...


Aha, odgovor na ta del je pravzaprav na priloženem linku: "Podatki o številkah računov, ki jih imajo pravne osebe odprte v tujini, se v PRS objavljajo v skladu z novelo Zakona o Poslovnem registru Slovenije (ZPRS-1A), Uradni list RS, št. 19/2015, ki jih Finančna uprava Republike Slovenije dnevno posreduje AJPES."

--------------
perci :: 22. jun 2018, 15:58
citiraj

#

5. Je po nasi zakonodaji ob N26 potrebno imeti/ohraniti dodaten slovenski sp racun? Verjetno ne?


Ne, ni potrebno. Ta račun zadostuje.

barakus ::

mestalla je izjavil:

Pozdravljeni,
sem nov uporabnik tule, me pa v zadnjem času precej mika, da bi šel na buisness račun N26. Imam težavo, o kateri ste morda že pisali, se opravičujem če sem spregledal.
Zaradi sprememb zakonodaje mora biti od 1.7.2018 naprej račun v Ajpesu viden, če ne grozi kazen od 500 do 5000e. Ajpes torej more imeti vpogled v račun. Na banki, kjer sem zdaj to ni mogoče, zahtevajo, da grem na poseben buisness račun, seveda, da lahko čim več iztržijo od mene.
Zato se sprašujem, če je vpogled Ajpesu možen pri tem buissness računu N26 ali ne? Če ni, pol se mi ne splača postati njihov komitent.
Se zahvaljujem za vsako pomoč.



Ja, se da. Namesto tisti DR02 obrazec mislim, da izpolnis DR03 obrazec in oddas fursu ali nekaj takega. Potem furs poskrbi, da pride do ajpesa in racun se preverjeno pojavi na PRS.

Smesno vse skupaj, ce imas osebni racun v tujini, ga komot prijavis za poslovanje prek fursa. Ce ga imas pa v Sloveniji, potem pa ga mora banka, ki pa ne bo hotela razen ce vzames nek drag paket. Moralo bi biti tako, da _sam_ prijavis kateri racun uporabljas za poslovanje. Podjetniki, cim prej migrirajte na racune v tujini!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

mestalla ::

O super. Čeprav ta DR03 mi ne zgleda pravi?
Res je smešno, da je stanje takšno. Sej zato pa hočem ven na N26.

amacar ::

Js sem preko edavkov vložil (NF-LD Lastni dokument), kot prilogo sem pa dal pdf sestavljen iz treh screenshotov IBANA iz aplikacije ter dveh vrstic napisa, da prijavljam račun.

Spoštovani,
obveščam FURS o odprtju bančnega računa za Ime Priimek S. P. pri banki N26 (Nemčija) s številko
DE381XXXX ter BIC banke NTSBDEB1XXX. Odprt je bil 27. 3. 2018. Spodaj prilagam
uraden izpisek iz spletne aplikacije.

BladE_ ::

kalorijagr je izjavil:

predi je izjavil:

@BladE_, da ne bi slučajno kaj sam nazaj nakazoval, saj ne moreš vedeti ali gre morda za prevaro. Obvesti N26 in naj se oni s tem ukvarjajo dalje.


Kako pa bo banka vedela, kaj je počelo podjetje? Lahko da ima podjetje napako v sistemu in avtomatsko stornira nekatera naročila. Kontaktirati mora podjetje, ki mu je storniralo transakcijo in ne banko, ker banka nima nič s tem.


Kontaktiral podjetje in pojasnil, pravijo, da je vse ok, jih ponovno opozorim in "Ja dokler ni naročilo zaključeno so sredstva rezervirana na vaši banki, kar pomeni v primeru stornacije naročila, zajem avtorizacije kartice ni zajet.". Čeprav mi tole ne pije vode saj imam jaz vrnjen denar ampak ok, prosil, da denar vzamejo nazaj jih pa ne bom.
Akcija - Reakcija

barakus ::

mestalla je izjavil:

O super. Čeprav ta DR03 mi ne zgleda pravi?
Res je smešno, da je stanje takšno. Sej zato pa hočem ven na N26.



Vprašanje 4: Na kakšen način prijavim plačilne račune iz tujine?
Fizične osebe prijavijo plačilni račun iz tujine na obrazcu DR-02 (v obrazec je potrebno vpisati
davčno številko, osebno ime in podatke o tujem računu v rubriko 10).
Fizične osebe, ki opravljajo dejavnost, prijavijo plačilni račun iz tujine, ki je odprt za namene
opravljanja dejavnosti, na obrazcu DR-03 (v obrazec je potrebno vpisati davčno številko,
osebno ime, firmo in podatke o tujem računu v rubriko 20).
4
Pravne osebe prijavijo plačilni račun iz tujine na obrazcu DR-04 (v obrazec je potrebno vpisati
davčno številko, firmo in podatke o tujem računu v rubriko 22).
Zavezanci morajo k obrazcu, s katerim prijavljajo plačilni račun iz tujine, predložiti kopijo bančne
listine oziroma drugega dokumenta, na katerem so razvidni podatki o plačilnem računu iz tujine,
da finančni urad lahko preveri pravilnost oziroma točnost podatkov.
a. Kje se dobijo obrazci za prijavo plačilnih računov iz tujine?
Obrazci za prijavo plačilnih računov iz tujine se dobijo na spletni strani finančne uprave
http://www.fu.gov.si/davki_in_druge_daj...
n_davcna_stevilka/ in na vseh finančnih uradih http://www.fu.gov.si/kontakti/.
b. Ali je mogoče obrazec za prijavo plačilnega računa iz tujine oddati preko eDavkov? DA,
kot lastni dokument NF-LD.
c. Ali je mogoče obrazec za prijavo plačilnega računa iz tujine poslati po elektronski pošti?
NE, obrazec (z zgoraj navedenimi dokazili) lahko pošljete po navadni pošti, ga oddate
preko eDavkov kot lastni dokument ali vložite osebno na vseh finančnih uradih.

http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...

predi ::

kalorijagr je izjavil:

predi je izjavil:

@BladE_, da ne bi slučajno kaj sam nazaj nakazoval, saj ne moreš vedeti ali gre morda za prevaro. Obvesti N26 in naj se oni s tem ukvarjajo dalje.
Kako pa bo banka vedela, kaj je počelo podjetje? Lahko da ima podjetje napako v sistemu in avtomatsko stornira nekatera naročila. Kontaktirati mora podjetje, ki mu je storniralo transakcijo in ne banko, ker banka nima nič s tem.
Seveda ima. Sumljive transakcije preverjajo vse banke. Sploh, ker so lahko tudi same odgovorne za napako. Če ne verjameš meni, pa daj kakšni tretji osebi:
What should you do?
If you do receive an unexpected payment into your bank account, you should always inform your bank immediately.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

Groot ::

Ima še kdo morda probleme s prejemom obvestil? Nikakor ne dobivam e-mail obvestil o dvigih, nakazilih, itd. Poizkusil že večkrat na računalniku in tudi direktno app na novo obkljukat vse izbire, pa še vedno ne gre.

Kako pa ostali prejemate obvestila na telefonu? Malce me namreč moti, da moraš za push notifications ostati prijavljen v app. Torej če ti slučajno kdo izmakne telefon lahko teoretično samo klikne na app in dela marsikaj.

Mare2 ::

Groot je izjavil:


Malce me namreč moti, da moraš za push notifications ostati prijavljen v app. Torej če ti slučajno kdo izmakne telefon lahko teoretično samo klikne na app in dela marsikaj.


Jaz imam že GSM nastavljen, da se ga lahko odklene le z vzorcem ali prstnim odtisom. Tudi za vstop v Aplikacijo je potreben vpis PIN-a.

Pojdi v nastavitve. Kateri GSM imaš? Meni puš dela tudi, če nisem v aplikaciji.

Glugy ::

Ima kdo od vas N26 kot edino banko ?

https://n26.com/en-eu/pricing
Zgleda so izbrisal tisto 2,9 € iz tabele; očitno so si zaenkrat premislil in ne predvidevajo zaračunavanja Mastercard mesečno.

Mare2 ::

Glugy je izjavil:

Ima kdo od vas N26 kot edino banko ?

https://n26.com/en-eu/pricing
Zgleda so izbrisal tisto 2,9 € iz tabele; očitno so si zaenkrat premislil in ne predvidevajo zaračunavanja Mastercard mesečno.


Jaz imam skor samo N26. Sicer imam še Revolut, s katerim se mi ne da poslovat ker je N26 OK.

Dinners bom pa verjetno kmalu vrnil, ker na polovici mestih, kjer kupujem, pijem in jem ne jemljejo kartice. :)

Gamo12 ::

Ali kdo ve koliko časa traja odobritev/pregled dokumentov(slika osebne in selfi) da se odpre račun? Jaz čakam od prejšnjega čet 05.7.2018.

Glugy ::

Poglej e-mail ; gotov so ti zavrnil ker ni bila dobra kvaliteta / osvetlitev slike in boš moral še enkrat naložit zadevo; vsaj men so poslal na e-mail ko se je to zgodil.

Killermode ::

Mare2 je izjavil:

Glugy je izjavil:

Ima kdo od vas N26 kot edino banko ?

https://n26.com/en-eu/pricing
Zgleda so izbrisal tisto 2,9 € iz tabele; očitno so si zaenkrat premislil in ne predvidevajo zaračunavanja Mastercard mesečno.


Jaz imam skor samo N26. Sicer imam še Revolut, s katerim se mi ne da poslovat ker je N26 OK.

Dinners bom pa verjetno kmalu vrnil, ker na polovici mestih, kjer kupujem, pijem in jem ne jemljejo kartice. :)

Jaz pa revolut uporabljam zaradi kalkulatorja valut.
Mare a pol nikoli ne potuješ z letalom? Jaz imam Diners samo in izključno za brezplačen vstop v letališke salone. Da so potovanja malo lažja. Samo pazit je treba, da zaradi preveč alkota ne zamudiš kakšnega letala :P.

barakus ::

Kateri Diners pa imaš za to?

Killermode ::

barakus je izjavil:

Kateri Diners pa imaš za to?

Najprej sem imel navadno diners kartico. Sedaj sem spremenil na AMZS diners kartico.

BuDi79 ::

Killermode je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Dinners bom pa verjetno kmalu vrnil, ker na polovici mestih, kjer kupujem, pijem in jem ne jemljejo kartice. :)

Mare a pol nikoli ne potuješ z letalom? Jaz imam Diners samo in izključno za brezplačen vstop v letališke salone.
ampak moraš za to ugodnost z Dinerosm zapraviti kar precej (za mnoge preveč glede na nerazširjenost sprejemanja kartice) + velja samo za eno osebo, če sam potuješ mogoče gre. Ampak takrat pa verjetno že firma/organizacija/gostitelj plača (redko kdo kar tako potuje sam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Killermode ::

BuDi79 je izjavil:

Killermode je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Dinners bom pa verjetno kmalu vrnil, ker na polovici mestih, kjer kupujem, pijem in jem ne jemljejo kartice. :)

Mare a pol nikoli ne potuješ z letalom? Jaz imam Diners samo in izključno za brezplačen vstop v letališke salone.
ampak moraš za to ugodnost z Dinerosm zapraviti kar precej (za mnoge preveč glede na nerazširjenost sprejemanja kartice) + velja samo za eno osebo, če sam potuješ mogoče gre. Ampak takrat pa verjetno že firma/organizacija/gostitelj plača (redko kdo kar tako potuje sam).

Ni čisto tako. Eno kartico lahko uporabljata do 2 osebi (dodatna kartica ki je vezana na Glavno in je potrebno zapraviti samo na glavni kartici, da so upravičene obe kartice do zastonj vstopov v VIP).
zapraviti je potrebno 2000 eur (AMZS 1000) na navadni kartici vsake 6 mesecev. Kar za neko gospodinjstvo samo v Špar,Tuš,Merkator verjetno ni problem. Majhni otroci imajo vstop v VIP lounge zastonj.

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

Popravljam, sedaj je tudi na AMZS kartici potrebno imeti porabo nad 2000eur na 6 mesecev.

perci ::

To pa ni tko mau.

No ja. V bistvu ni velik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

buttcrack ::

Kok pa daš za dinners na let? 4k na let zapravt na kartico je drobiž, če greš tankat pa pa po fasngo.

Killermode ::

buttcrack je izjavil:

Kok pa daš za dinners na let? 4k na let zapravt na kartico je drobiž, če greš tankat pa pa po fasngo.

Pazi pri tankanju je 0,55€ manipulativnih stroškov za plačilo.
12,5€ me stane letna članarina za diners kartico.
Da se tudi kupiti letalske karte z Diners kartico, ter avtomobilsko zavarovanje servis in registracijo.
Potujem pa približno 3x do 5x na leto z vsaj enim prestopom z letali, kar nanese približno 10 do 20 vstopov v vip lože letno.

buttcrack ::

Čemu pa 0.55 za tankanje?

Killermode ::

buttcrack je izjavil:

Čemu pa 0.55 za tankanje?

Tole je iz diners cenika:
Kaj je manipulativni strošek?
To je strošek, ki ga obračunamo za nakupe na vseh bencinskih servisih v Sloveniji. Ta strošek znaša 0.55 EUR, neodvisno od zneska nakupa.

Mare2 ::

Killermode, deluješ kot velik navdušenec plačevanja dodatnih stroškov Dinersu. Malo se pomiri. Ustavi konje. :)

barakus ::

V koliko od teh salonov pa prideš not (zastonj) v praksi?

St235 ::

Vse

Oziroma bolj natančno vse, ki so v programu diners launge. Teh pa je kakih 700 po celem svetu. http://www.dinersclublounges.com/
V ZDA, EU in okolici, še nisem naletel na večje letališče, ki ga ne bi imelo. Največ kar se ti zgodi, je da je na drugem terminalu. Kje točno so ali niso imaš pa na zgornjem linku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

frke ::

Glugy je izjavil:

Ima kdo od vas N26 kot edino banko ?


Imam samo N26 malo več kot eno leto.

Sem pa zadnjič po dolgem času naletel na eno težavo: Avto Krka d.o.o. ni hotela vrniti cestne takse na N26 račun.

Prijazna referentka za šalterjem je rekla: Saj sploh nimam toliko mest, da bi lahko vpisala IBAN račun N26

modelno1 ::

To se moraš pa na Direkcijo Republike Slovenije za infoastrukturo pritožit. Vsaj tako so me podučili na AMZSju.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

Mare2 ::

frke je izjavil:

Glugy je izjavil:

Ima kdo od vas N26 kot edino banko ?


Imam samo N26 malo več kot eno leto.

Sem pa zadnjič po dolgem času naletel na eno težavo: Avto Krka d.o.o. ni hotela vrniti cestne takse na N26 račun.

Prijazna referentka za šalterjem je rekla: Saj sploh nimam toliko mest, da bi lahko vpisala IBAN račun N26


Tudi na AMZS nimajo toliko mest. Če se odločiš za po pošti, si poštar vzame nekaj provizije. :)

FireSnake ::

Pro je izjavil:

Meni je uspelo na BOB in mi že več kot eno leto trgajo.


Bob je prenovil spletno stran in ti avtomatično zače z SI56.
Sem klical v center za pomoč, pa so mi rekli, da ni mogoče plačati z drugimi karticami, kot "našimi".

Kako je to mogoče?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dimko_rk ::

FireSnake je izjavil:

Pro je izjavil:

Meni je uspelo na BOB in mi že več kot eno leto trgajo.


Bob je prenovil spletno stran in ti avtomatično zače z SI56.
Sem klical v center za pomoč, pa so mi rekli, da ni mogoče plačati z drugimi karticami, kot "našimi".

Kako je to mogoče?

Na bob portalu, kjer nastavis SEPA direktno bremenitev, pise: "SEPA trajni nalog (direktno bremenitev) bo poskrbel za popolno brezskrbnost pri plačevanju računov in ga enostavno vklopiš v portalu moj bob. V primeru, da se tvoja banka nahaja v drugi članici EU, nam pa zahtevo pošlji na placila@bob.si in navedi spodnje podatke: ime in priimek, telefonska številka, IBAN, BIC, banka". To sem storil, nato so SDD tudi brez nadaljnjega vklopili na N26 racun (je pa trenutno prikaz nemskega IBAN-a na bob portalu nekoliko zmeden; namesto z DE se pricne s SI56; sledi del a ne celoten nemski IBAN; prej ga je prikazovalo pravilno). Nisi pa nemskega IBAN-a nikoli mogel vpisati/nastaviti neposredno sam v bob portalu; le preko omenjenega e-mail kontakta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dimko_rk ()

FireSnake ::

Uuu, lepa igra ;)
Hvala.

(spregledal)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

miko22 ::

Goody je izjavil:

Nesta je izjavil:

Kakšna je prednost N26 napram Revolutu?


Že parkrat povedano - Revolut ni bančni račun.


Kak ne? Jaz ga mam.

Goody ::

miko22 je izjavil:

Goody je izjavil:

Nesta je izjavil:

Kakšna je prednost N26 napram Revolutu?


Že parkrat povedano - Revolut ni bančni račun.


Kak ne? Jaz ga mam.


A jebiga, zmen se z Revolutom; z njihove spletne: "Revolut gives you everything you'd expect from a bank and so much more, all without actually being one."

user4683 ::

Goody je izjavil:

miko22 je izjavil:

Goody je izjavil:

Že parkrat povedano - Revolut ni bančni račun.


Kak ne? Jaz ga mam.


A jebiga, zmen se z Revolutom; z njihove spletne: "Revolut gives you everything you'd expect from a bank and so much more, all without actually being one."


https://www.swiftcodes.info/united-king...

Citat (ki ni njihov) je verjetno misljen v smislu, da niso "tradicionalna" banka (fizicne poslovalnice ipd).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Mare2 ::

user4683 je izjavil:

Goody je izjavil:

miko22 je izjavil:

Goody je izjavil:

Že parkrat povedano - Revolut ni bančni račun.


Kak ne? Jaz ga mam.


A jebiga, zmen se z Revolutom; z njihove spletne: "Revolut gives you everything you'd expect from a bank and so much more, all without actually being one."


https://www.swiftcodes.info/united-king...

Citat (ki ni njihov) je verjetno misljen v smislu, da niso "tradicionalna" banka (fizicne poslovalnice ipd).


Tole si ti "po svoje". :) Mišljeno je kot "povečevalnica" kot da je to več kot samo bančni račun. :)

Povečevalnica v tem kontekstu pomeni obratno od pomanjševalnica (miš, miška. Mačka, mucka). :)

Ales ::

Goody je izjavil:

miko22 je izjavil:

Goody je izjavil:

Nesta je izjavil:

Kakšna je prednost N26 napram Revolutu?


Že parkrat povedano - Revolut ni bančni račun.


Kak ne? Jaz ga mam.


A jebiga, zmen se z Revolutom; z njihove spletne: "Revolut gives you everything you'd expect from a bank and so much more, all without actually being one."

Revolut sam ni banka, ampak preko njih odpreš pravi bančni račun (če ga želiš, ni nujno oz. vsaj ni bilo) pri drugi banki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

miko22 ::

Za FURS je še to kako bačni račun :)

matobeli ::

A kdo ve kolk hitro pride nakazilo iz revoluta na n26 oziroma obratno?

Ales ::

miko22 je izjavil:

Za FURS je še to kako bačni račun :)

Nimajo vsi aktiviran bančni račun pri Revolutu, dela tudi brez njega. Podobno kot PayPal, imaš sredstva pri Revolutu vendar brez lastnega bančnega računa. Če pa si si aktiviral bančni račun pri Revolutu, potem pa ga seveda moraš prijaviti FURS, to pa imaš čisto prav.

Že n-krat povedano, pravzaprav...
««
45 / 189
»»