» »

Sd card 128gb problem!

Sd card 128gb problem!

Gutjerez ::

Pozdravljeni
Prijatelj je prodal samsung 128gb sd kartico. Izbriso je vse slike dol z kartice. Nato jaz dam kartico v moj telefon s7 edge. In so vse slike spet gor. Ce izbrisem prek telefona vse slike dol ko dam kartico ven in nazaj not so spet vse slike gor. Kako lahko resim ta problem?
Naj še povem da je on poskusil prek pcja formatirat in mu je javilo da je datoteka samo za branje.
Jaz pa sedaj prek telefona nemorem to zadevo rešit

Kartica je samsung 128 evo+
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech
  • spremenil: Gutjerez ()

ST-777 ::

Formatiraj SD kartico preko čitalca kartic. Čitalec kartic je sploh dobro imeti, če se ukvarjaš s fotografijo.

"Hitrost branja in zapisovanja doseže 260 Mb/s. Hitrost bo navdušila fotografe, ker je prenos fotografij in videov izjemno hiter. Čitalec kartic potrebuje le 38 sekund za prenos 8GB velike datoteke." https://www.mimovrste.com/citalniki-pom...

Če SD kartice ni možno formatirat, ker se pojavi opozorilo, da je datoteka samo za branje, preveri tole: desni klik na ključek Properties / Security / Edit, poglej kako imaš tukaj nastavljene pravice in jih nastavi vse na Allow (Full control).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ST-777 ()

Gutjerez ::

Brez tega nebo šlo formatirat?
Ker jaz doma v prenosniku imam režo za to kartico. Ampak če mi je on rekel da ko je poskuso prek računalnika mu je reklo da so datoteke samo za branje. Čeprav je hotu formatirat.

Kaj pa če ima kdo rootan telefon? Bi on lahko formatiro?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Grega3 ::

https://www.google.si/search?q=sd+card+...

Pobrskaj malo tukaj kako formatirat

hojnikb ::

da nisi to kakega fejka fasal..
#brezpodpisa

mat11 ::

Imam jaz isti problem z Samsung 32gb kartico kar naenkrat je ne moreš več formatirati, zbrišeš fajle zgleda da so zbrisani pa v resnici niso...... Po moje jo lahko stran vržeš kot bom jaz svojo...
mat

mat11 ::

Kaj ti piše od zadaj na kartici made in Korea ali made in Taivan?
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19236138 (11194) LuIK
»

SD kartice ne zazna nobena naprava pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
426967 (2932) Machete
»

Avtomatsko pobriše slike iz SD kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
161767 (1492) abyssus
»

Prenosnik ne bere slik z SD kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
171585 (1375) beni
»

Canon A530 umira

Oddelek: Pomoč in nasveti
221499 (1260) KoMar-

Več podobnih tem