» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
311 / 545
»»

hunter01 ::

andrej69 je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

Nevem zakaj ampak kljub temu da me zelo vleče na Ambilight kar nekako ne morem biti 100% v nakup Philipsa, ravno zaradi vašega kolobarjenja dobro/slabo, nateg/ni nateg...

65PUS8555/12

/

Panasonic TX-65GX820E

Oba sta 750€.. Oba 2 leti garancije (želel bi več)..


Ker imam tale Pansonic doma Philipsa pa v prodajalni, ti lahko povem iz prve roke, da je Philips vsekakor kvalitetnejši:) Pa tudi same smart možnosti so na strani Philipsa.. Sicer pa je tudi Panasonic zelo dober televizor, tako, da karkoli vzameš ne boš zgrešil. Edini minus Panasonica je, da ne omogoča DTS zvoka.


To je zelo zanimiv odgovorov. Torej na slo-techu na vse možne načine najdeš razlog, zakaj nekomu raje priporočiš Philips TV, potem pa lahko preberemo, da za domov si pa kupil Panasonic TV? Kot da pred nakupom, pa nisi mogel v prodajalni videt, da je Philips "vsekakor kvalitetnejši"?

Cveto ::

Al ga ma pa "fotr". :p

rs1975 ::

A lahko nekdo odgovori na tole vprašanje - kateri proizvajalci TV NE podpirajo DTS? Vem za Panasonic in Samsung, a ostali pa? Verjetno niso pa še take cvetke, da samo določeni modeli nekega proizvajalca podpirajo DTS, dolčeni modeli pa ne?
Saj vem, da je rešitev kakšen Android box, ampak če že kupujem nov TV, hočem da je vsaj nekaj časa (let) mir in kasneje kupim box-a, ko bo OS na TV počasnejše deloval.

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

He.he.. kaj se še nisi odpravil spat, jutri je nov delovni dan:)


Resnica boli. :P


Neumnosti mene nikdar niso bolele..;)


:)) Kakšna neumnost, da sem citiral tebe, da nimaš 65PUS8505 v prodajalni, se pravi, da nasprotuješ sam sebi.


Seveda nimam trenutno te velikosti, imam pa tale model v drugih velikostih kar je enako:)

hunter01 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

Nevem zakaj ampak kljub temu da me zelo vleče na Ambilight kar nekako ne morem biti 100% v nakup Philipsa, ravno zaradi vašega kolobarjenja dobro/slabo, nateg/ni nateg...

65PUS8555/12

/

Panasonic TX-65GX820E

Oba sta 750€.. Oba 2 leti garancije (želel bi več)..


Ker imam tale Pansonic doma Philipsa pa v prodajalni, ti lahko povem iz prve roke, da je Philips vsekakor kvalitetnejši:) Pa tudi same smart možnosti so na strani Philipsa.. Sicer pa je tudi Panasonic zelo dober televizor, tako, da karkoli vzameš ne boš zgrešil. Edini minus Panasonica je, da ne omogoča DTS zvoka.


To je zelo zanimiv odgovorov. Torej na slo-techu na vse možne načine najdeš razlog, zakaj nekomu raje priporočiš Philips TV, potem pa lahko preberemo, da za domov si pa kupil Panasonic TV? Kot da pred nakupom, pa nisi mogel v prodajalni videt, da je Philips "vsekakor kvalitetnejši"?



Saj imam tud Philipsa.. Tale Panasonic pa je prišel v hišo bo spletu določenih okoliščin:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

rs1975 je izjavil:

A lahko nekdo odgovori na tole vprašanje - kateri proizvajalci TV NE podpirajo DTS? Vem za Panasonic in Samsung, a ostali pa? Verjetno niso pa še take cvetke, da samo določeni modeli nekega proizvajalca podpirajo DTS, dolčeni modeli pa ne?
Saj vem, da je rešitev kakšen Android box, ampak če že kupujem nov TV, hočem da je vsaj nekaj časa (let) mir in kasneje kupim box-a, ko bo OS na TV počasnejše deloval.


DTS od letos ne omogočajo tudi Lg televizori. Tako, da med poznanimi proizvajalcami samo Philips, Sony, TCL,Hisense.

Big Poppa ::

andrej69 je izjavil:


Seveda nimam trenutno te velikosti, imam pa tale model v drugih velikostih kar je enako:)


Ne zavajaj, ker ni enako. 65 ima IPS panel, drugačen kot ostale velikosti.

Pa daj karte na mizo, če si tak as pa pač povej kje delaš, da ne bodo nevedni uporabniki mislili, da si pač en navaden uporabnik, ki ima dobre nameme. Pri tebi je agenda zadaj samo ena, pospeševanje prodaje.

Se strinjam s sogovorniki, da je ta tema s tvojim forsiranjem ene znamke postala neuporabna (zato je tudi nisem vzel za merilo pri nedavnem nakupu). Sem pa včeraj še enega kolega prepričal v nakup sonya, pa je bil malo biased proti philipsu. Še eno dobro delo opravljeno. :)

andrej69 ::

Big Poppa je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Seveda nimam trenutno te velikosti, imam pa tale model v drugih velikostih kar je enako:)


Ne zavajaj, ker ni enako. 65 ima IPS panel, drugačen kot ostale velikosti.

Pa daj karte na mizo, če si tak as pa pač povej kje delaš, da ne bodo nevedni uporabniki mislili, da si pač en navaden uporabnik, ki ima dobre nameme. Pri tebi je agenda zadaj samo ena, pospeševanje prodaje.

Se strinjam s sogovorniki, da je ta tema s tvojim forsiranjem ene znamke postala neuporabna (zato je tudi nisem vzel za merilo pri nedavnem nakupu). Sem pa včeraj še enega kolega prepričal v nakup sonya, pa je bil malo biased proti philipsu. Še eno dobro delo opravljeno. :)


Saj smo že včeraj ugotovili, da ima tale velikost MVA panel:) Kontrast preko 10.000:1 in nivo črne izmerjen 0,032 cd/m2. Takšne vrednosti definitivno ne doseže nobeden IPS panel:))

mat11 ::

sasoe je izjavil:

andrej69 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

https://www.aliansa.si/izdelek/led-tv-6...
Andrej69. Tole bi bil torej nekako bestbuy :D?

Kaj ima Philips to nek 2017 dizajn TVjev? Debeli robovi in 5-7kg več "plastike" kot imajo TVji bolj priznanih znamk. :))

Kateremu pa niso všeč ti robovi, se bo pač odločil za kakšen drug Philips model, ali pa kakšnega drugega proizvajalca:) Sicer pa sem jaz osebno vedno gledal pri televizorju kvaliteto slike, zvoka itd.. Saj ljudje ne gledajo teh robov, temveč sliko..

Jaz se ne strinjam ... že nekaj časa so TVji del interiera in dizajn marsikomu ni zanemarljiv faktor, še posebaj pa ne, ker so te gare vedno večje in dominantne v prostoru. In niso prižgane 24/7, so pa tam 24/7. Zato bi bilo kr malo smešno imeti danes v moderno prenovljenem prostoru to srebrno škatlo? V tej lastnosti je Philips precej zaostal za konkurenco. Tanki bezel že nekaj let ni več nič posebnega tudi v tem cenovnem rangu. Doma imam 5 let star Samsung budget TV, pa ima tanjši rob. Sumimm, da je moj novi Philips imel prav zaradi tega napako, ker je tako širok in so se zaradi, predvidevam slabe sestave, vidle led lučke in odsevale na ekran. Zato sem ga bil primoran vrnit. Zamenjat ga pa nisem želel samo zato, ker je TV grd oz. relativno glede na konkurenco ne poznam gršega in mi je že po enem dnevu začel it na živce. Pa ne samo zaradi širine. Tudi ta srebrna barva sem ugotovil, da me moti pri gledanju. Črna je veliko manj moteča in elegantnejša. Res, da je to subjektivni pogled, a pogledam kr nekaj oddaj o prenovi domov, in če danes pomislim,še nisem videl da bi kdo vtaknil tak TV zraven. Zdaj tudi sam vem zakaj. Ja tudi sam sem bil podobenga mnenja, kot ti. Kakovost slike, cena in velikost ... to odloča. No pa sem po tej izkušnji absolutno dodal še dizajn, izgled!


Glede zunanjosti se pa čisto strinjam z teboj. Moj 2.6 let star Philips TV je imel odličen dizajn. Ta 70pus8505 pa je nekaj najgršega , kar sem videl in imel. TV bi šel nazaj, če ne bi bilo take cene 900evrov in dosti dobre slike.
mat

mat11 ::

gradbenik1 je izjavil:

Jaz menim da bo meni katerikoli od teh 2 več kot dovolj dober. Želel bi si le da dela čim dlje. Skrbi me le kako bo androdi oz philips požiral nadgradnje oz. kako tekoče bo deloval čez 5-10 let.. Pravzaprav vsi androidi. S takimi specifikacijami. Nekako mi je veliko denarja dati za tak tv, če bo takrat toliko uporaben oz. odziven kot bi bil danes 5 let star smartphone srednjega razreda..
MIMOGREDE.. Trenutno na razdalji 4m gledamo FHD tv 50 ali 52"..
S tem novim tvjem pa bomo na 65" 4K razdalje 4,8m. Mogoče pogledovat proti 70"?


Kar boš vzel ti bo zaradi prehoda iz 50 inch VELIKO. Približno ista razdalja pa sem šel iz 65 na 70 pus8505, meni je odlično edino sd vsebine so slabe ne ravno full slabe ampak slabe. Pa še out of box ima grozno sliko. Reci Andreju za nastavitve, potem se pa še sam igraj, tako sem sam naredil in meni je zelo dobra slika.
mat

skyform ::

andrej69 je izjavil:

Big Poppa je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Seveda nimam trenutno te velikosti, imam pa tale model v drugih velikostih kar je enako:)


Ne zavajaj, ker ni enako. 65 ima IPS panel, drugačen kot ostale velikosti.

Pa daj karte na mizo, če si tak as pa pač povej kje delaš, da ne bodo nevedni uporabniki mislili, da si pač en navaden uporabnik, ki ima dobre nameme. Pri tebi je agenda zadaj samo ena, pospeševanje prodaje.

Se strinjam s sogovorniki, da je ta tema s tvojim forsiranjem ene znamke postala neuporabna (zato je tudi nisem vzel za merilo pri nedavnem nakupu). Sem pa včeraj še enega kolega prepričal v nakup sonya, pa je bil malo biased proti philipsu. Še eno dobro delo opravljeno. :)


Saj smo že včeraj ugotovili, da ima tale velikost MVA panel:) Kontrast preko 10.000:1 in nivo črne izmerjen 0,032 cd/m2. Takšne vrednosti definitivno ne doseže nobeden IPS panel:))


Smo ugotovili? Kaj te govoriš v množini, to si ti samo domišlaš ali si pa sanjal čez noč. V glavnem folk zavajaš, nimaš 65" v prodajalni, tak da bodi raje tiho, 58" ali 70" ni enak kot 65", zaradi drugačnega panela so stvari kot, črne, kontrast vidni kot, barve, motion drugačne.

Evo ti za 65PUS8505 iz avforums, ti pa še kr naprej sanjaj, da je MVA.

The native contrast does not exceed 1000:1
Calibrated on d65, in SDR, with the contrast mode "optimized for the image" it reaches 5000: 1
In HDR it also exceeds 10000: 1 Coverage of DCI-P3 (hdr) = 87% (with rgb at 127,127,127), calibrated on d65 = 85%
It's an IPS! If you look at the Calman graph on the video https://ww.youtube.com/watch?v=0txuyOfH... and the black level = 0.058 nit you will understand that it was measured with contrast enhancement active (without that it should be 0.15 / 0.30)



Sorry guys, I forgot to share precise settings
So, these are new and absolutely more accurate - the white is now perfect and it is no longer pink ..
I profiled my new colorimeter (i1d3 rev.B-02 of 07/2020 :D) with my new i1pro2 spectrophotometer by calculating the spectrum of our IPS..

Philips 65PUS8555:
Picture style: ISF Night/Day:
Colour 50
Backligt contrast 100
Brightness 50
Sharpness 1

Advanced:
Colour enhancement: off
Colour Gamut - Normal
Contrast mode - Off
HDR Upscaling - Off
Dynamic contrast - Off
Video contrast - 100
Light sensor - off
Gamma +4

2 point Colour temperature - Warm D65:
R-127
G-121
B-68
R-BL 0
G-BL 0
B-BL 0

Colour Control:
Red Hue = -1 Sat = +1
Yellow Hue = -3 Sat = -2
Green Hue = +3 Sat = +1
Cyan Hue = 0 Sat = +2
Blue Hue = -2 Sat = +1
Magenta Hue = +1 Sat = +1

Picture style: ISF Night/Day (with the correct gamma and more detail in the shadows):
Colour 50
Backligt contrast 100
Brightness 50
Sharpness 1

Advanced:
Colour enhancement: off
Colour Gamut - Normal
Contrast mode - Off or optimized for picture
HDR Upscaling - Off
Dynamic contrast - Off or minimum
Video contrast - 100
Light sensor - off
Gamma +4

2 point Colour temperature - Warm D65:
R-106
G-108
B-54
R-BL +5
G-BL 0
B-BL +5

White Point 20 point (Corresponds to gamma 3.5)
Level 1 = R 0 G 0 B 0
Level 2 = R 0 G +3 B 0
Level 3 = R 0 G +5 B 0
Level 4 = R 0 G +5 B 0
Level 5 = R 0 G +5 B 0
Level 6 = R 0 G +5 B 0
Level 7 = R 0 G +5 B 0
Level 8 = R 0 G +5 B 0
Level 9 = R 0 G 0+3 B 0
Level 10 = R 0 G +3 B 0
Level 11 = R 0 G 0 B 0
Level 12 = R 0 G 0 B 0
Level 13 = R 0 G -3 B 0
Level 14 = R 0 G -5 B 0
Level 15 = R 0 G -5 B 0
Level 16 = R 0 G -2 B 0
Level 17 = R 0 G -3 B 0
Level 18 = R 0 G -3 B 0
Level 19 = R 0, G -2, B 0
Level 20 = R 0 G 0 B 0

Colour Control:
Red Hue = 0 Sat = 0
Yellow Hue = -3 Sat = -1
Green Hue = +3 Sat = 0
Cyan Hue = 0 Sat = +2
Blue Hue = -2 Sat = 0
Magenta Hue = +1 Sat = 0

p.s. we don't have DCI-P3 90% coverage but 85% (those Philips bastards ..) and I guess on VA it will be even less:



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

kluks ::

Pozdrav!

odločam se za televizijo velikosti 55!
Vem da je veliko govora v tem forumu glede tega, pa vseeno!

Bi mi lahko nekdo svetoval, katero izbrati, kasneje bom kupil tudi PS5?

https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd55...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/lg-5...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/sony...

Če je še kakšna alternativa, se priporočam!

LpA

andrej69 ::

kluks je izjavil:

Pozdrav!

odločam se za televizijo velikosti 55!
Vem da je veliko govora v tem forumu glede tega, pa vseeno!

Bi mi lahko nekdo svetoval, katero izbrati, kasneje bom kupil tudi PS5?

https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd55...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/lg-5...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/sony...

Če je še kakšna alternativa, se priporočam!

LpA


Philips 8505 je vsekakor kvalitetnejši od ostalih modelov:) Boljše alternative za takšen denar ni in takšno velikost.. Lahko pa ga vzameš tudi tukaj za enako ceno, in ti priporočam, da dokupiš 5 let garancije:) Ali pa vsaj 3.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

Andy9 je izjavil:

Ali je še kdo za to, da se odpre nova tema: Kateri 55" in večji LCD televizor, razen Philipsa?
Pa da se naredi konec prodajalcu Philipsov. Redno spremljam tole temo, ker bom v bližnji prihodnosti nekaj nabavil, ampak mi tole počasi že preseda...
Želja vsakega ki si želi nasvet je, da dobi pravilne podatke imetnika ali poznavalca artikla, brez podtikanj. Tale tema se je pa že čisto izrodila, žal...


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje, da se rešimo tega. Sicer dvomim, da se bo tu kaj ukrepalo, moderatorji tu so precej neuporabni, na drugih portalih bi že za to vse poskrbeli.

andrej69 ::

@skyform

A si sedaj celi avforums spreobrnil, da bi lahko te podatke prikazal.. Sicer pa ti podatki ne veljajo za velikost 65˝..! Saj si videl dva profesionalna testa, da gre za MVA panel.. Edino, če ima Philips vgrajen res vrhunski IPS panel v tej velikosti, v kar pa dvomim..

skyform je izjavil:

Andy9 je izjavil:

Ali je še kdo za to, da se odpre nova tema: Kateri 55" in večji LCD televizor, razen Philipsa?
Pa da se naredi konec prodajalcu Philipsov. Redno spremljam tole temo, ker bom v bližnji prihodnosti nekaj nabavil, ampak mi tole počasi že preseda...
Želja vsakega ki si želi nasvet je, da dobi pravilne podatke imetnika ali poznavalca artikla, brez podtikanj. Tale tema se je pa že čisto izrodila, žal...


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje, da se rešimo tega. Sicer dvomim, da se bo tu kaj ukrepalo, moderatorji tu so precej neuporabni, na drugih portalih bi že za to vse poskrbeli.


Lahko pa se piše samo o Sony televizorjih:):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

Jaz sem na avforums od leta 2006, super forum, debatiram v vseh različnih temah, od Philips, Panasonic, Sony... ker so kul ljudje in se, da pogovarjati normalno, in tudi sposobne moderatorje imajo, da takoj odpravijo takšne kot si ti in tebi podobnim. Se vidi, da si si bogi, + tega so te že benali iz večih portalov, tako da se takoj ve kdo tu je čudak, tak da bodi raje kar tiho, mene še niso odstranili z nobenega portala in na vseh uporablam ta enak vzdevek.

andrej69 je izjavil:

@skyform

A si sedaj celi avforums spreobrnil, da bi lahko te podatke prikazal.. Sicer pa ti podatki ne veljajo za velikost 65˝..! Saj si videl dva profesionalna testa, da gre za MVA panel.. Edino, če ima Philips vgrajen res vrhunski IPS panel v tej velikosti, v kar pa dvomim..

skyform je izjavil:

Andy9 je izjavil:

Ali je še kdo za to, da se odpre nova tema: Kateri 55" in večji LCD televizor, razen Philipsa?
Pa da se naredi konec prodajalcu Philipsov. Redno spremljam tole temo, ker bom v bližnji prihodnosti nekaj nabavil, ampak mi tole počasi že preseda...
Želja vsakega ki si želi nasvet je, da dobi pravilne podatke imetnika ali poznavalca artikla, brez podtikanj. Tale tema se je pa že čisto izrodila, žal...


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje, da se rešimo tega. Sicer dvomim, da se bo tu kaj ukrepalo, moderatorji tu so precej neuporabni, na drugih portalih bi že za to vse poskrbeli.


Lahko pa se piše samo o Sony televizorjih:):D


Ne, pisalo se bi o vseh TVjih razen Philips in to samo zaradi tebe, nima Philips nič pri tem ampak ti. Ti bi lepo imel svojo temo v kateri bi promoviral in prodajal svoje Philipse in se bi lahko tam penil in šopiril koliko bi hotel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

MrStein ::

skyform je izjavil:


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje

eh... topic lahko odpre kdorkoli, a veš? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

skyform ::

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje

eh... topic lahko odpre kdorkoli, a veš? ;)


Seveda vem, ampak tak topic nam potem nič ne pomaga, ker se bo Philips majster slej kot prej pojavil v njem. Lahko pa vseeno poskusimo odpreti novo temo in bomo vidli.

skyform ::

Še eden dokaz, da ima 65PUS8505 IPS panel, bolj očitno pa ne gre!

My 65pus8555 looks without serious flaws, except this (will it be dirt?):

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

kunguruj ::

rs1975 je izjavil:

A lahko nekdo odgovori na tole vprašanje - kateri proizvajalci TV NE podpirajo DTS? Vem za Panasonic in Samsung, a ostali pa? Verjetno niso pa še take cvetke, da samo določeni modeli nekega proizvajalca podpirajo DTS, dolčeni modeli pa ne?
Saj vem, da je rešitev kakšen Android box, ampak če že kupujem nov TV, hočem da je vsaj nekaj časa (let) mir in kasneje kupim box-a, ko bo OS na TV počasnejše deloval.


DTS kolikor opažam je vedno bolj zgodovina, v poštev pride za bolj stare filme, pri novejših ga ne zaznam. Pa vseeno pride tudi prav. Zanima pa me sledeče. Imaš TV ki ne podpira DTS-a, film imaš posnet na zunanjem HD-ju priključen direktno preko USB na TV, ali lahko zvok vseeno pošlješ preko TV-ja na receiver, ki potem razkodira DTS in pošlje na posamezne zvočnike (passthrough), meni na Panasonicu to še ni uspelo. Drugače imam tudi EON Box in preko njega lahko pošljem na receiver, samo z uporabo TVja pa mi ne uspe. Torej, je možno poslati DTS na receiver in kako?

andrej69 ::

skyform je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:


Sem popolnoma za to, dajmo glasovati, kdo je za to, da nardijo topic kjer se ne govori o Philips TVjih ali samo en topic za Philips TVje

eh... topic lahko odpre kdorkoli, a veš? ;)


Seveda vem, ampak tak topic nam potem nič ne pomaga, ker se bo Philips majster slej kot prej pojavil v njem. Lahko pa vseeno poskusimo odpreti novo temo in bomo vidli.


Poglej saj jaz nisem otrok, da se bom boril za svoj del peskovnika:)) Tako, da lahko brez skrbi odprete svojo temo, in obljubim, da v njej ne bom sodeloval, ker sem ti to zdi zelo otročje..!

mat11 ::

kunguruj je izjavil:

rs1975 je izjavil:

A lahko nekdo odgovori na tole vprašanje - kateri proizvajalci TV NE podpirajo DTS? Vem za Panasonic in Samsung, a ostali pa? Verjetno niso pa še take cvetke, da samo določeni modeli nekega proizvajalca podpirajo DTS, dolčeni modeli pa ne?
Saj vem, da je rešitev kakšen Android box, ampak če že kupujem nov TV, hočem da je vsaj nekaj časa (let) mir in kasneje kupim box-a, ko bo OS na TV počasnejše deloval.

DTS kolikor opažam je vedno bolj zgodovina, v poštev pride za bolj stare filme, pri novejših ga ne zaznam. Pa vseeno pride tudi prav. Zanima pa me sledeče. Imaš TV ki ne podpira DTS-a, film imaš posnet na zunanjem HD-ju priključen direktno preko USB na TV, ali lahko zvok vseeno pošlješ preko TV-ja na receiver, ki potem razkodira DTS in pošlje na posamezne zvočnike (passthrough), meni na Panasonicu to še ni uspelo. Drugače imam tudi EON Box in preko njega lahko pošljem na receiver, samo z uporabo TVja pa mi ne uspe. Torej, je možno poslati DTS na receiver in kako?


Moraš box povezati v receiver(HDMI) in nato iz receiverja na tv (HDMI). Iz TVja če ti ne omogoča DTS ne bo nič.
Od kje tebi da je DTS zgodovina?
mat

ufek ::

Tako, počasi mi je dovolj navadnega 4K UHD LG tvja. Ima kdo mnenje/izkušnje s Samsung Q80T QLED serijo? V Bigbangu sem gledal QE55Q80T in mi je bila super slika. Itak bi imel OLED, ampak ne bom tvegal z burn inom in ostalimi možnimi problemi, še posebej ker imam večino časa TV priklopljen na HTPC, kjer laufa na brskalniku twitch. To pomeni da je zgornji in levi pas ekrana vedno statičen. In pri teh pogojih bodo ziher problemi z OLED. Kolk sem malce gledal, je QLED še najboljši približek OLEDu. Ali je še kaj boljšega trenutno na voljo?

andrej69 ::

ufek je izjavil:

Tako, počasi mi je dovolj navadnega 4K UHD LG tvja. Ima kdo mnenje/izkušnje s Samsung Q80T QLED serijo? V Bigbangu sem gledal QE55Q80T in mi je bila super slika. Itak bi imel OLED, ampak ne bom tvegal z burn inom in ostalimi možnimi problemi, še posebej ker imam večino časa TV priklopljen na HTPC, kjer laufa na brskalniku twitch. To pomeni da je zgornji in levi pas ekrana vedno statičen. In pri teh pogojih bodo ziher problemi z OLED. Kolk sem malce gledal, je QLED še najboljši približek OLEDu. Ali je še kaj boljšega trenutno na voljo?


Kar se tiče tega Samsunga za takšno ceno sedaj, boš teško dobil kaj kvalitetnejšega. Drugače je tudi tale Philips model odlična izbira. Ali pa tudi tale odličen Sony model.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...

https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd55...

hdx ::

Samsung Q80/90T ali Sony XH95. To je top kar se LCDjev tiče

settler ::

Imam QE65Q82T in je res odličen, pomojem najboljši približek OLEDu. Ima ta Samsungov Tizen, kjer mogoče manjka kakšna aplikacija, ni ravno Android a ne :) Deluje pa tekoče, tako da nimam pripomb. Tudi svetilnost je izredno velika, ponoči kar malo moteče na trenutke :D

ufek ::

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.

@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?

settler ::

ufek je izjavil:


@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.


V kakšen smislu problemi? Ja kar opažam je da v temnih scenah, nabije svetilnost podnapisov. Je pa bil prejšnji teden nek update, pa še nisem preveril kaj so spremenili...

ufek ::

settler je izjavil:

ufek je izjavil:


@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

V kakšen smislu problemi? Ja kar opažam je da v temnih scenah, nabije svetilnost podnapisov. Je pa bil prejšnji teden nek update, pa še nisem preveril kaj so spremenili...

Tale je vprašal:

Joris
5 months ago
Did they fix the issue with subtitles (it's a nightmare on Q80R series) ?

In dobil odgovor:

Stephen Brook
2 months ago
No comment

Glede na ta "no comment" si razlagam, da je bi naj bili še vedno isti problemi. Ne piše pa kaj bi to naj bilo, zato sem vprašal. No če praviš da je ok, potem super.

andrej69 ::

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.

@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Kot prvo ne verjet vse kar tukaj nekateri pišejo:)) Kot drugo pa bo zasigurno kakšen komentar več glede Philipsa, ker se Philipsov v Sloveniji proda več kot jih prodajo ostali proizvajalci skupaj..! Sicer pa se boš seveda sam odločil, in kot sem napisal so vsi ti televizorji odlični.

settler ::

Bi rekel da se navezuje na svetilnost podnapisov ja. Je pa res da gledam večinoma Netflix. Ampak predvidevam da tudi drugje delujejo normalno. Sem pa našel guide kako nastaviti TV, da se ne dogaja presvetljevanje podnapisov:
Picture settings (for non HDR movies/series etc):
- Standard mode
- activate HDR+ mode
- Local dimming is set to low (important)
- Backlight between 40-50 (I like max 40, but that's taste)
- Brightness 0 (I have -2 in combination with contrast enhancer set on high)
- Contrast 45
- Color 25 (I did 27, again; taste)
- Sharpness 0-5 (I have 5)
- Motion plus 0 - 4 (I like 4)
- Color tone: warm 1
- (or) Turn the sliders of blur reduction + judder to 0 (if option is available)
- !! The most important one is to change Color Space Settings to AUTO
- Contrast enhancer to high (personal taste - play with what u like)



Also change the Color Space Settings for all other settings to auto (so for HDR-mode, game mode, PC-mode etc)

andrej69 ::

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.

@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Tukaj si lahko nekaj prebereš.

The 65Q800T has a good full-array local dimming feature, but there are a few issues associated with it. When there’s a bright object flashing across the screen, the transition between the dimming zones is slow, so the zones are lighting up after the object has moved. This creates a ‘Golf Ball Effect’ on fast-moving circles, where the object has checkered dark zones, similar to the TCL 8 Series 2019/Q825 QLED, but not as obvious. Luckily, this issue isn’t very noticeable in real scenes. It crushes light sources a bit and there’s not a lot of blooming around bright objects. With subtitles, the text doesn’t light up much, which might be annoying for some people.

hdx ::

andrej69 je izjavil:

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.

@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Kot prvo ne verjet vse kar tukaj nekateri pišejo:)) Kot drugo pa bo zasigurno kakšen komentar več glede Philipsa, ker se Philipsov v Sloveniji proda več kot jih prodajo ostali proizvajalci skupaj..! Sicer pa se boš seveda sam odločil, in kot sem napisal so vsi ti televizorji odlični.


Zato pa imajo klovne po forumih, da prodajajo Philipse? LOL
V Sloveniji taka neverjetna prodaja, v Evropi in po svetu pa na dnu lestvice :D

ufek ::

Hvala za komentarje. Ni še pa noben nič napisal glede vprašanja o Nanocell od LG. Je torej primerljivo z QLED ali slabše/boljše?

kunguruj ::

mat11 je izjavil:

kunguruj je izjavil:

rs1975 je izjavil:

A lahko nekdo odgovori na tole vprašanje - kateri proizvajalci TV NE podpirajo DTS? Vem za Panasonic in Samsung, a ostali pa? Verjetno niso pa še take cvetke, da samo določeni modeli nekega proizvajalca podpirajo DTS, dolčeni modeli pa ne?
Saj vem, da je rešitev kakšen Android box, ampak če že kupujem nov TV, hočem da je vsaj nekaj časa (let) mir in kasneje kupim box-a, ko bo OS na TV počasnejše deloval.

DTS kolikor opažam je vedno bolj zgodovina, v poštev pride za bolj stare filme, pri novejših ga ne zaznam. Pa vseeno pride tudi prav. Zanima pa me sledeče. Imaš TV ki ne podpira DTS-a, film imaš posnet na zunanjem HD-ju priključen direktno preko USB na TV, ali lahko zvok vseeno pošlješ preko TV-ja na receiver, ki potem razkodira DTS in pošlje na posamezne zvočnike (passthrough), meni na Panasonicu to še ni uspelo. Drugače imam tudi EON Box in preko njega lahko pošljem na receiver, samo z uporabo TVja pa mi ne uspe. Torej, je možno poslati DTS na receiver in kako?


Moraš box povezati v receiver(HDMI) in nato iz receiverja na tv (HDMI). Iz TVja če ti ne omogoča DTS ne bo nič.
Od kje tebi da je DTS zgodovina?


Žal na receiverju nimam HDMI-ja. EON Box preko HDMI-ja povežem s TV. Iz TV-ja pa zvok naprej z optiko na receiver in deluje, zvok gre dejansko preko TV-ja naprej do recieverja, ki razkodira DTS. Za gledanje filma moram uporabiti aplikacijo na EON Box-u. EON Boc in receiver neposredno sploh nista povezana, čeprav bi lahko bila. Prav tako imam HD preko USB-ja priklopljen na TV. Na takšen način torej dobim DTS zvok na receiverju, tudi zvok na TV dobim na takšen način vendar stereo.

Če pa ne uporabljam EON Boxa ampak aplikacijo za gledanje filmov nameščeno na samem Panasonicu potem pa ne dobim zvoka niti na TV niti na receiverju, tišina. Niti nikjer ne vidim možnosti "passthrough", da bi zvok poslal vsaj na receiver. Za to obstaja kakšna rešitev?

Da se DTS ne uporablja več veliko, je moje subjektivno mnenje. Kolikor vidim določene zadeve novejšega datuma na Partisu se ne spomnim, da bi kje zasledil DTS zvok, pri kakšnih starejših zadevah pa je DTS bolj prisoten. Pri novejših zadevah se mi zdi bolj prisoten Dolby Atmos.

andrej69 ::

hdx je izjavil:

andrej69 je izjavil:

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.

@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Kot prvo ne verjet vse kar tukaj nekateri pišejo:)) Kot drugo pa bo zasigurno kakšen komentar več glede Philipsa, ker se Philipsov v Sloveniji proda več kot jih prodajo ostali proizvajalci skupaj..! Sicer pa se boš seveda sam odločil, in kot sem napisal so vsi ti televizorji odlični.


Zato pa imajo klovne po forumih, da prodajajo Philipse? LOL
V Sloveniji taka neverjetna prodaja, v Evropi in po svetu pa na dnu lestvice :D


Po tvojem pisanju sklepam, da imaš IQ kar nizek:)) Kaj moreš, tudi takšni morate živeti.. Ko se začnete nekateri spuščat na osebni nivo, potem tako veš kam spadate takšni ljudje..!

ufek je izjavil:

Hvala za komentarje. Ni še pa noben nič napisal glede vprašanja o Nanocell od LG. Je torej primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Nano Cell, Qled itd..to je vse samo velik marketing:)) Še vedno so to LED televizorji z razliko, da imajo ti vgrajen barvni filter kar omogoča nekoliko boljšo barvno reprodukcijo.. To je vsa prednost teh televizorjev.. Sicer pa ti Lg-ja nikakor ne priporočam, če ti je primarna kvaliteta slike:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

hdx ::

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

andrej69 ::

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?


To je samo nekakšna fikcija v tvoji glavi:)) In ravno zaradi takšnih ne obupam..!!;)

fpbs ::

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fpbs ()

skyform ::

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?


fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "


Danes se je registriral na avforums, samo zato, da je v PUS8505 topic napisal, da ima 65" MVA panel (ki ga seveda nima), a veta kako očitno je bilo, bolj ni moralo biti, še drugi uporabniki na forumu so pogruntali, da se je ta uporabnik prijavil samo za to, res bolano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.
@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Input lag je manjši na Q80T, slika pa boljša na XH95, odločiš se za tisto kar ti je bolj poomembno.

Tu lahko pogledaš primerjavo za input lag
https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

LG nanocel se ne more primerjati z Samsung FALD in Sony FALD TVji, ker ima IPS panel in dosti slabši local dimming algoritem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

andrej69 ::

skyform je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?


fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "


Danes se je registriral na avforums, samo zato, da je v PUS8505 topic napisal, da ima 65" MVA panel (ki ga seveda nima), a veta kako očitno je bilo, bolj ni moralo biti, še drugi uporabniki na forumu so pogruntali, da se je ta uporabnik prijavil samo za to, res bolano.


Kdo se je registriral na Avforums..? A si ti umsko bolan....? Zgleda, da nimaš samo ti teh problemov, temveč še kar nekaj uporabnikov na tem forumu:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "


Izgleda, da tebi nekatere stvari o televizorjih niso jasne:) Daj 10 ali 20 takšnih komentarjev, iz Buga, pa bom takoj nehal priporočat Philips televizorje..!!
Imaš celo noč časa, da pregledaš celo temo mogoče še boš našel kakšen takšen komentar..:D

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "


Izgleda, da tebi nekatere stvari o televizorjih niso jasne:) Daj 10 ali 20 takšnih komentarjev, iz Buga, pa bom takoj nehal priporočat Philips televizorje..!!
Imaš celo noč časa, da pregledaš celo temo mogoče še boš našel kakšen takšen komentar..:D

Ali naj to pregledujem samo pod vzdevkom "Garfield", ali tudi pod "Santiago", "Antezg"..........................?

hdx ::

skyform je izjavil:

ufek je izjavil:

@andrej69 glede na to koliko prepirov je tukaj glede Philipsa in kvarjenja (za ostale znamke nisem zasledil toliko komentarjev), bi se ga raje izognil.
@hdx za PS4/5 na 4K sem nekje prebral, da je Q80T boljši od tega XH95, ker ima boljši input lag?

@settler kako je pa s podnapisi pri filmih? Nekje je en omenjal, da je prejšnja generacija Q80R imela velike probleme.

Aja, kako pa je z Nanocell od LG? Je to primerljivo z QLED ali slabše/boljše?


Input lag je manjši na Q80T, slika pa boljša na XH95, odločiš se za tisto kar ti je bolj poomembno.

Tu lahko pogledaš primerjavo za input lag
https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

LG nanocel se ne more primerjati z Samsung FALD in Sony FALD TVji, ker ima IPS panel in dosti slabši local dimming algoritem.


Andrej je napisal, da je to samo marketing, tako da ne seri :=)

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "


Izgleda, da tebi nekatere stvari o televizorjih niso jasne:) Daj 10 ali 20 takšnih komentarjev, iz Buga, pa bom takoj nehal priporočat Philips televizorje..!!
Imaš celo noč časa, da pregledaš celo temo mogoče še boš našel kakšen takšen komentar..:D

Ali naj to pregledujem samo pod vzdevkom "Garfield", ali tudi pod "Santiago", "Antezg"..........................?


Pod karkoli hočeš.. Potem pa ti bom jaz prilepil kar nekaj mnenj uporabnikov, ki so samo lani kupili Philips televizor:) Ti pa boš mogoče našel dva ali tri komentarje v obdobju nekaj let..

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "
Izgleda, da tebi nekatere stvari o televizorjih niso jasne:) Daj 10 ali 20 takšnih komentarjev, iz Buga, pa bom takoj nehal priporočat Philips televizorje..!!
Imaš celo noč časa, da pregledaš celo temo mogoče še boš našel kakšen takšen komentar..:D

Ali naj to pregledujem samo pod vzdevkom "Garfield", ali tudi pod "Santiago", "Antezg"..........................?

Pod karkoli hočeš.. Potem pa ti bom jaz prilepil kar nekaj mnenj uporabnikov, ki so samo lani kupili Philips televizor:) Ti pa boš mogoče našel dva ali tri komentarje v obdobju nekaj let..
Andrej, ne delaj si sramote, bolje da prenehaš, jaz imam še veliko municije.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hdx je izjavil:

Mi reče nategun, ki laže in zavaja s podatki, zato da proda TV in nategne uporabnike na forumu. Pod vzdevkom "tvpozanavlec" si že obupal?

Pod vzdevkom "Garfield" z BUGa pa za vedno izbrisan, a nekateri še vedno čutijo posledice Andrejevih nasvetov:
"Ja imam Philipsa, prije 5 godina ga kupio na preporuku nekog Garfilda i proklinjem njega i philips sve ove godine😩 "
Izgleda, da tebi nekatere stvari o televizorjih niso jasne:) Daj 10 ali 20 takšnih komentarjev, iz Buga, pa bom takoj nehal priporočat Philips televizorje..!!
Imaš celo noč časa, da pregledaš celo temo mogoče še boš našel kakšen takšen komentar..:D

Ali naj to pregledujem samo pod vzdevkom "Garfield", ali tudi pod "Santiago", "Antezg"..........................?

Pod karkoli hočeš.. Potem pa ti bom jaz prilepil kar nekaj mnenj uporabnikov, ki so samo lani kupili Philips televizor:) Ti pa boš mogoče našel dva ali tri komentarje v obdobju nekaj let..
Andrej, ne delaj si sramote, bolje da prenehaš, jaz imam še veliko municije.


Ti si delaš sramoto z zelo otročjim obnašanjem..! Pa saj verjetno nisi star 10 ali 15 let, ali pač..? Verjemi, da bom vedno korak pred teboj kar se tiče televizojev..! Kar pa se tiče municije imaš veliko toda manevrske, ne pa bojne:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

TOP ::

kluks je izjavil:

Pozdrav!

odločam se za televizijo velikosti 55!
Vem da je veliko govora v tem forumu glede tega, pa vseeno!

Bi mi lahko nekdo svetoval, katero izbrati, kasneje bom kupil tudi PS5?

https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd55...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/lg-5...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...
https://www.mimovrste.com/smart-tv/sony...

Če je še kakšna alternativa, se priporočam!

LpA

Če vzameš Philipsa vzemi še 5 letno garancijo,za vsak slučaj.

Mato989 ::

Pozdravljeni, torej v naslednjih 14 dneh bom kupil TV... 55 inčov, želja je

OLED
100 herčni panel
Da lahko gor laufam Tvin televizijo (torej preko appa)

Kaj se najbolj splača?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

andrej69 ::

Mato989 je izjavil:

Pozdravljeni, torej v naslednjih 14 dneh bom kupil TV... 55 inčov, želja je

OLED
100 herčni panel
Da lahko gor laufam Tvin televizijo (torej preko appa)

Kaj se najbolj splača?


Koliko denarja..?
««
311 / 545
»»