» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
310 / 545
»»

Hikari ::

Ima kdo kakšne izkušnje z Xiaomi Mi Laser Projector 4K 150"?

skyform ::

andrej69 je postal precej tih, nima nekih argumentov in dokazil na moja vprašanja in odgovore. A smo morda razkrili, da je andrej69 prevarant? A sploh dela v prodajalni ali za Philips ali vse podatke zbira samo na spletu? A ni to sumljivo, da se zanaša na kr neke neznane review in strani, ki jih noče niti pokazati. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75" PUS8505 medtem, ko VA pri 50", 58", 70", popolnoma enako kot lani na PUS7304.

Lastniki Philips The One modela, Philips PUS8505 / 8535 / 8545 / 8555, dajte prosim poslati kako se obnaša vaš TV v 43", 65" in 75" a ima dober vidni kot ali slab, se slika pod kotom potemni ali posvetli in sperejo barve, so v temi sive črne ali dokaj dobre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

Kaj pa glede 75", tudi MVA? Angleži potrjujejo IPS, pri njih je kot lani 43", 65", 75" so IPS samo, da tokrat 55" ni, 50", 58", 70" VA. Lahko prilepiš kak review, ki potrjuje, da je VA oz kontrast tako visok, sicer en ali dva reviewa nista dovolj, še vedno je lahko miks panelov kot leta 2018. Vse skupaj mi je malo čudno, a nisi ti rekel, da delaš v prodajalni z TVji, potem bi moral vedeti iz osebnih izkušenj kateri panel je v keri velikosti in če imaš kontakte z Philipsom še toliko bolj, sicer če imate v prodajalni razstavljen eden 65" z VA, še ne pomeni da so ostali tudi VA, ker Philips ima vsako leto neke mučke s temi paneli.


Tudi tukaj je opisano, da imajo vsi modeli VA panele. Kar pa se tiče velikosti 75˝, pa ne morem podrdit, ker ga nimamo pri nas. Kolikor pa sem uspel primerjat določene modele imajo izgleda celotna serija 8505 MVA panele, dočim imajo modeli 7505 in 7805 mešane panele.

https://www.flatpanelshd.com/philips_pu...


Sorry andrej ampak sedaj pa postajaš sumljiv, tale stran ni noben dokaz, da so vsi VA, ti sami ne vedo. Sedaj že vse skupaj tako izpade, kot da samo zbiraš podatke iz spleta, kako lahko potem drugim pišeš, da govorijo neumnosti, ko napišejo da je IPS, če sam ne veš točno? Meni je to zelo sumljivo, da samo govoriš o nekih straneh, ki jih sploh ne pokažeš. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75".


Jaz osebno nisem naredil meritev:)) Toda to kar sem primerjal bi naj bilo tako.. Lahko si tukaj pogledaš še eden test. Kar pa se tiče FlatpanelsHD pa imajo vsekakor kar resnične podatke, ker jih dobijo od TPV:) In me prosim ne zmerjat z prevarantom:)



Tudi tukaj je potrjen MVA panel.

https://www.displayspecifications.com/e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

gradbenik1 ::

mogoče še tale dobra primerjava:

https://www.displayspecifications.com/e...

(Philips 8005, Hisense U8B, Sony XF90, vsi 65")

Mene najbolj zanima kako bo smart tv folgal čez 5 let? Ali bo tako kot pri telefonu zanič? Kaj mislite?

Hisense sploh ne zgleda slab..

Cveto ::

skyform je izjavil:

andrej69 je postal precej tih, nima nekih argumentov in dokazil na moja vprašanja in odgovore. A smo morda razkrili, da je andrej69 prevarant? A sploh dela v prodajalni ali za Philips ali vse podatke zbira samo na spletu? A ni to sumljivo, da se zanaša na kr neke neznane review in strani, ki jih noče niti pokazati. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75" PUS8505 medtem, ko VA pri 50", 58", 70", popolnoma enako kot lani na PUS7304.

Lastniki Philips The One modela, Philips PUS8505 / 8535 / 8545 / 8555, dajte prosim poslati kako se obnaša vaš TV v 43", 65" in 75" a ima dober vidni kot ali slab, se slika pod kotom potemni ali posvetli in sperejo barve, so v temi sive črne ali dokaj dobre.


Po čem pa sodiš, da prodajalci vedo te stvari? Saj ne rečem, se najde kakšen bolj strokovno podkovan, večinoma pa so natrenirani bolj na "prodajanje buč" povprečnim kupcem, ki se jim pustijo pregovoriti. Skozi leta sem sicer tudi opazil, da ima največ teh prodajalcev "rekrutiran" Philips. Ne vem, a dajejo kakšne bonuse al kaj, a ko greš v trgovino, bo velika možnost, da ti bo prodajalec priporočil ravno Philipsa, kljub temu, da na resnih opisih, pa tudi izkušnjah "iz terena" ti televizorji ne blestijo najbolj. V tem je Philips nekako to, kar recimo pri telefonih Huawei (in verjetno ni naključje, da gre v obeh primeih za kitajce).

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

Kaj pa glede 75", tudi MVA? Angleži potrjujejo IPS, pri njih je kot lani 43", 65", 75" so IPS samo, da tokrat 55" ni, 50", 58", 70" VA. Lahko prilepiš kak review, ki potrjuje, da je VA oz kontrast tako visok, sicer en ali dva reviewa nista dovolj, še vedno je lahko miks panelov kot leta 2018. Vse skupaj mi je malo čudno, a nisi ti rekel, da delaš v prodajalni z TVji, potem bi moral vedeti iz osebnih izkušenj kateri panel je v keri velikosti in če imaš kontakte z Philipsom še toliko bolj, sicer če imate v prodajalni razstavljen eden 65" z VA, še ne pomeni da so ostali tudi VA, ker Philips ima vsako leto neke mučke s temi paneli.


Tudi tukaj je opisano, da imajo vsi modeli VA panele. Kar pa se tiče velikosti 75˝, pa ne morem podrdit, ker ga nimamo pri nas. Kolikor pa sem uspel primerjat določene modele imajo izgleda celotna serija 8505 MVA panele, dočim imajo modeli 7505 in 7805 mešane panele.

https://www.flatpanelshd.com/philips_pu...


Sorry andrej ampak sedaj pa postajaš sumljiv, tale stran ni noben dokaz, da so vsi VA, ti sami ne vedo. Sedaj že vse skupaj tako izpade, kot da samo zbiraš podatke iz spleta, kako lahko potem drugim pišeš, da govorijo neumnosti, ko napišejo da je IPS, če sam ne veš točno? Meni je to zelo sumljivo, da samo govoriš o nekih straneh, ki jih sploh ne pokažeš. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75".


Jaz osebno nisem naredil meritev:)) Toda to kar sem primerjal bi naj bilo tako.. Lahko si tukaj pogledaš še eden test. Kar pa se tiče FlatpanelsHD pa imajo vsekakor kar resnične podatke, ker jih dobijo od TPV:) In me prosim ne zmerjat z prevarantom:)



Tudi tukaj je potrjen MVA panel.

https://www.displayspecifications.com/e...


Haha, a kaj nisi gledal video, potrdi ti da je 65", ki ga testira IPS in kot sem napisal na avforums, hifi-forum angleži in nemci potrjujejo IPS panel na 43, 65 in 75 in to na gore lastnikov. Kontrast pa je tako visok z dinamičnim kontrastom, kaj še niso čul, da lahko IPS doseže visok kontrast z dinamičnem kontrastu, že pred par leti je en Sony model z IPS imel prek 5000:1 z dinamičnim kontrastom, pozabil kateri model, menda XG85, ampak potem slika ni takšna kot mora biti, black crush, vžgane svetle itd. Wow, zdaj pa si se lepo zasral in dokazal, da sploh ne veš tako dosti, kot se delaš da.

+ tega še ti v komentarih v videju, ki si ga poslal piše
Philips TV panels - IPS: 43, 55, 65 ", VA: 50, 58, 70" (The one series does not have a 55 "model in 2020)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

puginho ::

skyform je izjavil:

andrej69 je postal precej tih, nima nekih argumentov in dokazil na moja vprašanja in odgovore. A smo morda razkrili, da je andrej69 prevarant? A sploh dela v prodajalni ali za Philips ali vse podatke zbira samo na spletu? A ni to sumljivo, da se zanaša na kr neke neznane review in strani, ki jih noče niti pokazati. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75" PUS8505 medtem, ko VA pri 50", 58", 70", popolnoma enako kot lani na PUS7304.

Lastniki Philips The One modela, Philips PUS8505 / 8535 / 8545 / 8555, dajte prosim poslati kako se obnaša vaš TV v 43", 65" in 75" a ima dober vidni kot ali slab, se slika pod kotom potemni ali posvetli in sperejo barve, so v temi sive črne ali dokaj dobre.


poglej kdo je uvoznik za philipse, tam ga boš našel

andrej69 ::

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor z IPS panelom ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu.. Saj tale srbski forum je lani tudi testiral model 7304 z IPS panelom, pa je dosegel kontrast 1.800:1 Tako, da te res prosim ne si nekaj izmišljat:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

andrej69 je izjavil:

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu..


Seveda lahko doseže 4000-5000:1 z dinamičnim na pune, zato pa je potem iznakažena slika, kot sem rekel black crush, vžgana slika itd, tole pol ni za gledat, razn če ti je vseeno kakšna slika je. In še kar zagovarjaš da je VA ali kaj, tip ti potrdi IPS in vsi uporabniki, ki ga imajo, daj prosim no, nea si sramote delaj, sploh ne veš kaj prodajaš! V glavenm lepo si se zasral, ker vsem tu pamet soliš, da je VA in jih imaš za neumne na koncu pa je res IPS pa si ti izpadel največji bebec!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

gradbenik1 ::

/

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu..


Seveda lahko doseže 400-5000
z dinamičnim za 8000 še nisme čul, in še kar zagovarjaš da je VA ali kaj, tip ti potrdi IPS in vsi uporabniki, ki ga imajo, daj prosim no, nea si sramote delaj, sploh ne veš kaj prodajaš!


Da potem mora imet Panasonicov prototip IPS panela, ki ga je razvil Panasonic..:D Kaj pa šele 8.500:1 ali preko 10.000:! Pa tudi nivo črne je na tem modelu izmerjen 0,032 cd / m2, to ne doseže nobeden IPS panel:)) Tako, da je povsem jasno, da gre za MVA panel.

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu..


Seveda lahko doseže 400-5000
z dinamičnim za 8000 še nisme čul, in še kar zagovarjaš da je VA ali kaj, tip ti potrdi IPS in vsi uporabniki, ki ga imajo, daj prosim no, nea si sramote delaj, sploh ne veš kaj prodajaš!


Da potem mora imet Panasonicov prototip IPS panela, ki ga je razvil Panasonic..:D Kaj pa šele 8.500:1 ali preko 10.000:! Pa tudi nivo črne je na tem modelu izmerjen 0,032 cd / m2, to ne doseže nobeden IPS panel:)) Tako, da je povsem jasno, da gre za MVA panel.


Pa kaj ne zastopiš ali kaj, večina reviewerov ne meri kontrast z dinamčnem, sploh na high, normalno ima kontrast 1000/1200:1 ta boljši IPS, z dinamičnim pa lahko doseže tudi 3000 do 5000:1 ampak potem je slika čist mimo, nekatere znamke imajo tako brutaln dinamični kontrast, da dosežejo tako visok kontrast, noben pa ga ne meri s tem, tale pa ga je pač zmeril z dinamičnim kot zgleda, čeprav 8000:1 ne more biti, lahko da se je zmotil, drugače pa je 65" IPS pa lahko ti govoriš kaj hočeš. Tukaj si širil napačne lažne podatke, pa še kr ne priznaš, totalna zguba si še svojih napak ne priznaš. Če misliš da je MVA ok, kr širi naprje lažne informacije, lol pa zavajal ljudi, TV še niti nisi videl v živo a se tukaj vedno hvališ kako imaš vse v prodajalni, omg, kaki fail!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

easyrider3 ::

Dinamični kontrast vsaj pri meni je obvezno potrebno ugasniti ker drugače je slika za nikamor saj ne rečem določeno je bolje kar se tiče črne barve to bolj povedati a kaj ko potem na obrazih ljudi je katastrofalna slika pa tudi uskrijejo se določeni detajli. Tako da dinamični kontrast je vsaj pri meni čist brez veze da je gor na televizorju edino za risanke pa bi bil dober ali kaj podobnega

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu..


Seveda lahko doseže 400-5000
z dinamičnim za 8000 še nisme čul, in še kar zagovarjaš da je VA ali kaj, tip ti potrdi IPS in vsi uporabniki, ki ga imajo, daj prosim no, nea si sramote delaj, sploh ne veš kaj prodajaš!


Da potem mora imet Panasonicov prototip IPS panela, ki ga je razvil Panasonic..:D Kaj pa šele 8.500:1 ali preko 10.000:! Pa tudi nivo črne je na tem modelu izmerjen 0,032 cd / m2, to ne doseže nobeden IPS panel:)) Tako, da je povsem jasno, da gre za MVA panel.


Pa kaj ne zastopiš ali kaj, večina reviewerov ne meri kontrast z dinamčnem, sploh na high, normalno ima kontrast 1000/1200:1 ta boljši IPS, z dinamičnim pa lahko doseže tudi 3000 do 5000:1 ampak potem je slika čist mimo, nekatere znamke imajo tako brutaln dinamični kontrast, da dosežejo tako visok kontrast, noben pa ga ne meri s tem, tale pa ga je pač zmeril z dinamičnim kot zgleda, čeprav 8000:1 ne more biti, lahko da se je zmotil, drugače pa je 65" IPS pa lahko ti govoriš kaj hočeš. Tukaj si širil napačne lažne podatke, pa še kr ne priznaš, totalna zguba si še svojih napak ne priznaš. Če misliš da je MVA ok, kr širi naprje lažne informacije, lol pa zavajal ljudi, TV še niti nisi videl v živo a se tukaj vedno hvališ kako imaš vse v prodajalni, omg, kaki fail!


Poglej ne bom se raspravljal s teboj.. In močno dvomim, da sta se lahko oba zmotila, edino, če sta imela oba naprave za merjenje v okvari:) Pa kot sem že napisal izmerjen nivo črne je zelo dober, kar je zasigurno prvi pokazatelj , da ne gre za IPS panel.. Sedaj pa me lahko naprej provociraš, zmerjaš itd.. ;)

gradbenik1 je izjavil:

mogoče še tale dobra primerjava:

https://www.displayspecifications.com/e...

(Philips 8005, Hisense U8B, Sony XF90, vsi 65")

Mene najbolj zanima kako bo smart tv folgal čez 5 let? Ali bo tako kot pri telefonu zanič? Kaj mislite?

Hisense sploh ne zgleda slab..


Hisense je vsekakor slabši od Philipsa in Sonya:) Kar pa se tiče smarta (Android) deluje na Philipsu najbolje.. In kar se tiče podpore za Android treba povedat, da bo to trajalo nekje 5 let ali nekaj malega več.. Obljubljeno je, da naj bi se Android 9.0 nadgrajeval več kakor 5 let..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

Ne pisat neumnosti, ker nobeden televizor ne doseže kontrast 5000:1 z dinamičnim kontrastom, kaj šele 8500:1 koliko je dosežen v teh meritvah:)) Ali pa preko 10.000:1 koliko je izmerjen na francoskem testu..


Seveda lahko doseže 400-5000
z dinamičnim za 8000 še nisme čul, in še kar zagovarjaš da je VA ali kaj, tip ti potrdi IPS in vsi uporabniki, ki ga imajo, daj prosim no, nea si sramote delaj, sploh ne veš kaj prodajaš!


Da potem mora imet Panasonicov prototip IPS panela, ki ga je razvil Panasonic..:D Kaj pa šele 8.500:1 ali preko 10.000:! Pa tudi nivo črne je na tem modelu izmerjen 0,032 cd / m2, to ne doseže nobeden IPS panel:)) Tako, da je povsem jasno, da gre za MVA panel.


Pa kaj ne zastopiš ali kaj, večina reviewerov ne meri kontrast z dinamčnem, sploh na high, normalno ima kontrast 1000/1200:1 ta boljši IPS, z dinamičnim pa lahko doseže tudi 3000 do 5000:1 ampak potem je slika čist mimo, nekatere znamke imajo tako brutaln dinamični kontrast, da dosežejo tako visok kontrast, noben pa ga ne meri s tem, tale pa ga je pač zmeril z dinamičnim kot zgleda, čeprav 8000:1 ne more biti, lahko da se je zmotil, drugače pa je 65" IPS pa lahko ti govoriš kaj hočeš. Tukaj si širil napačne lažne podatke, pa še kr ne priznaš, totalna zguba si še svojih napak ne priznaš. Če misliš da je MVA ok, kr širi naprje lažne informacije, lol pa zavajal ljudi, TV še niti nisi videl v živo a se tukaj vedno hvališ kako imaš vse v prodajalni, omg, kaki fail!


Poglej ne bom se raspravljal s teboj.. In močno dvomim, da sta se lahko oba zmotila, edino, če sta imela oba naprave za merjenje v okvari:) Pa kot sem že napisal izmerjen nivo črne je zelo dober, kar je zasigurno prvi pokazatelj , da ne gre za IPS panel.. Sedaj pa me lahko naprej provociraš, zmerjaš itd.. ;)


Jop, seveda, zato pa vsi ostali lastniki potrjujejo IPS, en ima celo kalibracijske naprave, s katerimi je potrdil IPS panel in ima tudi GZ1000, s katerim je tudi primerjal 65PUS8505. Kot sme že rekel, dva reviewa nista dovolj, vse je možno da ima Philips spet različne panele pri 43, 65 in 75 nikakor nima smao VA, preveč lastnikov je potrdilo IPS, ti pa sam ne veš kaj ima 100% in tu drugim praviš, da pišejo neumnosti, ko napišejo da je IPS panel v 65PUS8505, mislim ti si en ej, ti lahko drugim praviš, da pišejo neumnosti a niti sam ne veš.

andrej69 ::

Saj ti sam tudi z zagotovostjo ne veš kakšen panel ima vgrajen tale model, temveč verjameš ljudem kateri pač pišejo svoja mnenja.. Sicer pa sploh ne vem zakaj se raspravljam okoli teh zadev:);(( Kateri bo kupil Philps televizor ga lahko v miru doma preizkusi, in bo videl, če mu odgovarja ali pa ne kar se tiče samega kontrasta in prikaza črne. Če ne bo zadovoljen, ga bo pač vrnil.. To je nasploh dobra zadeva, ker lahko res prizkusiš vse segmente televizorja do potankosti, ne samo kvaliteto slike temveč tudi ostale zadeve od smart možnosti, zvoka itd..

DarwiN ::

Most reliable TV brands

Torej pokvarljivost TVjev različnih znamk, LG, Panasonic, Samsung, Sony in Philips. Kako dolgo povprečno zdržijo TVji? Rezultat na podlagi 12.000 primerkov. Ampak se je treba prijavit oz. je članek plažljiv. :(

Andrej, zdaj nam lahko dokažeš, da so Philipsi res uber alles oziroma na nivoju bolj priznanih znamk. No, vsaj v pogledu dolgoživosti.
Skoči do tajnice in naj v marketinške namene poskrbi za dostop do tega članka. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

Most reliable TV brands

Torej pokvarljivost TVjev različnih znamk, LG, Panasonic, Samsung, Sony in Philips. Kako dolgo povprečno zdržijo TVji? Rezultat na podlagi 12.000 primerkov. Ampak se je treba prijavit oz. je članek plažljiv. :(

Andrej, zdaj nam lahko dokažeš, da so Philipsi res uber alles oziroma na nivoju bolj priznanih znamk. No, vsaj v pogledu dolgoživosti.
Skoči do tajnice in naj v marketinške namene poskrbi za dostop do tega članka. :D


Saj sem že prilepil graf, sicer ne najnovejši, toda nič se ni kaj spremenilo v tem času:) Philips ima v Sloveniji znotraj 2 letne garancije nekje okoli 1,8 % okvar in nekje 4,8 znotraj 5 letne garancije::) Za mene je to zelo dober rezultat.. Vidim, da nekateri pač hočete za vsako ceno naredit antireklamo za Philips, pa vam nekako ne uspeva..!:D Sem že napisal stokrat, da se vsi televizorji priznanih proizvajalcev kvarijo nekje enako.. Rzlika je kakšen odstotek ali dva..
Ker sem se večino svojega posla ukvarjal z servisiranjem, mi ravno ne morete soliti pameti, kar se tiče teh zadev:))

skyform ::

andrej69 je izjavil:

Saj ti sam tudi z zagotovostjo ne veš kakšen panel ima vgrajen tale model, temveč verjameš ljudem kateri pač pišejo svoja mnenja.. Sicer pa sploh ne vem zakaj se raspravljam okoli teh zadev:);(( Kateri bo kupil Philps televizor ga lahko v miru doma preizkusi, in bo videl, če mu odgovarja ali pa ne kar se tiče samega kontrasta in prikaza črne. Če ne bo zadovoljen, ga bo pač vrnil.. To je nasploh dobra zadeva, ker lahko res prizkusiš vse segmente televizorja do potankosti, ne samo kvaliteto slike temveč tudi ostale zadeve od smart možnosti, zvoka itd..


Seveda ne vem, in tudi ne rabim, ker jaz ne prodajam Philipsov, ti pa jih in jih tudi vsem svetuješ in vsem praviš da je VA kar sploh ne veš in ravno zato pa bi moral vedeti kateri je, ne pa da govoriš, da nima IPS in še celo govoriš drugim, da pišejp neumnosti, na koncu pa še imajo, ki prav. Glej, preveč lastnikov je potrdilo, da je IPS, norvežan je imel celo 5 komadov 65ke in 70ke, potrdil 65" dober kot, sive črne v temi, 70 dober kontrast, slab kot. Eden ima kalibracijske naprave, skor vsak tedn že od poletja pošilja različne nastavitve, merila in dela primerjave z 65PUS8505 in GZ1000, potrdil IPS, ne govorim o nekih lolekih, ki ne vidijo nobene razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

DarwiN ::

andrej69 je izjavil:

Saj sem že prilepil graf, sicer ne najnovejši, toda nič se ni kaj spremenilo v tem času:) Philips ima v Sloveniji znotraj 2 letne garancije nekje okoli 1,8 % okvar in nekje 4,8 znotraj 5 letne garancije::) Za mene je to zelo dober rezultat.. Vidim, da nekateri pač hočete za vsako ceno naredit antireklamo za Philips, pa vam nekako ne uspeva..!:D Sem že napisal stokrat, da se vsi televizorji priznanih proizvajalcev kvarijo nekje enako.. Rzlika je kakšen odstotek ali dva..
Ker sem se večino svojega posla ukvarjal z servisiranjem, mi ravno ne morete soliti pameti, kar se tiče teh zadev:))

Jaz bi se vseeno rad prepričal, ker sem po naravi skeptik. ;)

Kot sem v eni drugi nitki podal anekdoto.. Pred časom sem za simbolično ceno prodal pokvarjen Philips TV, s katerim so bile 6 let same tažave, dokler ni končno čist crknil. In ker na Bolhi eni mojstri odkupujejo pokvarjene TVje, sem enemu ponudil mojga Philipsa.. Njegov odgovor, citiram: "Vse samo philips ne, hvala" :)) Tudi pove marsikaj, ko takšno mnenje poda nek mojster, ki se dolgo ukvarja s popravilom TVjev.. In čist naključno mu je tudi ime Andrej. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Saj sem že prilepil graf, sicer ne najnovejši, toda nič se ni kaj spremenilo v tem času:) Philips ima v Sloveniji znotraj 2 letne garancije nekje okoli 1,8 % okvar in nekje 4,8 znotraj 5 letne garancije::) Za mene je to zelo dober rezultat.. Vidim, da nekateri pač hočete za vsako ceno naredit antireklamo za Philips, pa vam nekako ne uspeva..!:D Sem že napisal stokrat, da se vsi televizorji priznanih proizvajalcev kvarijo nekje enako.. Rzlika je kakšen odstotek ali dva..
Ker sem se večino svojega posla ukvarjal z servisiranjem, mi ravno ne morete soliti pameti, kar se tiče teh zadev:))

Jaz bi se vseeno rad prepričal, ker sem po naravi skeptik. ;)

Kot sem v eni drugi nitki podal anekdoto.. Pred časom sem za simbolično ceno prodal pokvarjen Philips TV, s katerim so bile 6 let same tažave, dokler ni končno čist crknil. In ker na Bolhi eni mojstri odkupujejo pokvarjene TVje, sem enemu ponudil mojga Philipsa.. Njegov odgovor, citiram: "Vse samo philips ne, hvala" :)) Tudi pove marsikaj, ko takšno mnenje poda nek mojster, ki se dolgo ukvarja s popravilom TVjev.. In čist naključno mu je tudi ime Andrej. :)


Poglej, če si imel pač slabo izkušnjo z Philipsom, ga najverjetneje več ne boš kupil in zgodba zaključena:) Tako je z vsemi ljudmi, preizkusili so že več različnih proizvajalcev, in potem se je nekaterim pokvaril Sony ali Panasonic in več nočejo slišat o tej znamki.. Ljudje prehitro delajo nekatere zaključke:) Če se kateremu pač pokvari določena znamka ali ima kakršnekoli težave, ne pomeni, da bo imel recimo težave z drugim televizorjem iste znamke..! Ker vsak televizor ni identičen drugemu že pri sami proizvodnji. Potem je tudi odvisno za kakšen model gre, kakšen Softwer je vgrajen kakšna je sama elektronika itd.. Nečeloma seveda od najnižjega ranga ne moreš pričakovat, da ti bo deloval ne vem koiko delovnih ur.. Sicer pa to ni pravilo:) So primeri, ko televizorji najnižjega ranga dosežejo večjo življensko dobo, kot modeli najvišjega ranga.. Toda to seveda ne pomeni masovno. Danes karkoli kupiš je najboljša garancija, da dokupiš podaljšano garancijo:)) Pa naj bo to televizor, računalnik itd.. Pa ne delam zopet reklame, temveč hočem vsem dobro kateri se odločajo za nakup. Ker potem pa pride do okvare panela, garancije več ni in potem je jok in stok..! In strošek 300€ ali 500€ je kar veliko:))

fpbs ::

gradbenik1 je izjavil:

mogoče še tale dobra primerjava:

https://www.displayspecifications.com/e...

(Philips 8005, Hisense U8B, Sony XF90, vsi 65")

Mene najbolj zanima kako bo smart tv folgal čez 5 let? Ali bo tako kot pri telefonu zanič? Kaj mislite?

Hisense sploh ne zgleda slab..
Vsekakor je tu najboljši Sony, ki je Triluminos 100Hz FALD, nekoliko slabši je Hisense, ki je 100 Hz ULED edge z dimmingom. Ta Philips se s tem dvema ne more primerjat, ker ima vgrajen panel zastarele tehnologije, je Direct LED brez con,z najslabšo svetilnostjo med temi, 50Hz, poleg tega je pa še glossy.

Morientes ::

andrej69 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Most reliable TV brands

Torej pokvarljivost TVjev različnih znamk, LG, Panasonic, Samsung, Sony in Philips. Kako dolgo povprečno zdržijo TVji? Rezultat na podlagi 12.000 primerkov. Ampak se je treba prijavit oz. je članek plažljiv. :(

Andrej, zdaj nam lahko dokažeš, da so Philipsi res uber alles oziroma na nivoju bolj priznanih znamk. No, vsaj v pogledu dolgoživosti.
Skoči do tajnice in naj v marketinške namene poskrbi za dostop do tega članka. :D


Vidim, da nekateri pač hočete za vsako ceno naredit antireklamo za Philips


Če ti nebi spamal z reklamo teh jajc in vsakemu predlagal phillipsa, predvsem LCD pred FALDom in QLedom, se jaz in še marsiker drug nebi oglašal.
Ampak, če ti trosiš bučke po tej temi, pol se moramo tut mi oglasit s svojimi mnenji.
Zarad mene, lahko to temo tut spremeniš v Phillips best buy 55", tok da vem, da te več ne berem v drugi temi, kjer se uporabnikom predlaga televizorje za njihovo potrebo in ne tvojo prodajo.

fpbs ::

1BSN je izjavil:

Pozdravljeni,sicer se nisem, ne vem kako poglabljal (v upanju, da mi vi lahko pomagate), a iščem bestbuy 65 TV. Nekako sem se ustavil pri teh dveh pa me zanima vaše mnenje, in sicer:

SONY

LG

Sicer sem gledal nekaj primerjav (review) med QLED, Nanocell in OLED, a do cenovnega razreda QLED se res ne bi rad stegnil. Torej nekako sem pripravljen plačati max 1200 EUR.
Mogoče še to: Tv se bo predvsem uporabljal za gledanje Netflix vsebin in občasno kakšen špil.

Če boš gledal sam, potem vzemi Sonyja, če bo pa to družinski TV, potem pa LGeja.

andrej69 ::

Morientes je izjavil:

andrej69 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Most reliable TV brands

Torej pokvarljivost TVjev različnih znamk, LG, Panasonic, Samsung, Sony in Philips. Kako dolgo povprečno zdržijo TVji? Rezultat na podlagi 12.000 primerkov. Ampak se je treba prijavit oz. je članek plažljiv. :(

Andrej, zdaj nam lahko dokažeš, da so Philipsi res uber alles oziroma na nivoju bolj priznanih znamk. No, vsaj v pogledu dolgoživosti.
Skoči do tajnice in naj v marketinške namene poskrbi za dostop do tega članka. :D


Vidim, da nekateri pač hočete za vsako ceno naredit antireklamo za Philips


Če ti nebi spamal z reklamo teh jajc in vsakemu predlagal phillipsa, predvsem LCD pred FALDom in QLedom, se jaz in še marsiker drug nebi oglašal.
Ampak, če ti trosiš bučke po tej temi, pol se moramo tut mi oglasit s svojimi mnenji.
Zarad mene, lahko to temo tut spremeniš v Phillips best buy 55", tok da vem, da te več ne berem v drugi temi, kjer se uporabnikom predlaga televizorje za njihovo potrebo in ne tvojo prodajo.


Če bi dobro sledil temi, bi opazil, da ne predlagam samo Philipsa:) Kar se tiče tvojega mnenja in ostalih me ne moti, toda samo znate demantirat moja priporočila, da bi pa kaj svetovali pa ne..! Če ti televizorji niso tuji, lahko brez problema predlagaš sploh ne bom jezen, samo ne pljuvat po meni, ko jaz kaj predlagam:)) Ko kateri vpraša za mnenje za nakup, se samo jaz oglasim in tu pa tam @skyform, drugi skoraj nobeden.. @fpbs tako ni mirodajen za nasvete:) Drugega pa skoraj ni.. Saj sem že velikokrat napisal, vsak lahko sodeluje v temi in priporoča, če su mu televizorji blizu in ima izkušnje z določenimi televizorji..!

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Ko kateri vpraša za mnenje za nakup, se samo jaz oglasim in tu pa tam @skyform, drugi skoraj nobeden.. @fpbs tako ni mirodajen za nasvete:)
A zato stalno dobivam zasebna sporočila s prošnjo za nasvet. In ko jih vprašam, zakaj se ne poslužujejo te, in sorodnih tem, mi odgovorijo, da ne marajo imeti opravka z Andrejem.

TOP ::

Vse uredu in prav,kar se tiče nasvetov sam tukaj bi treba mal gledat tudi za koliko denarja kdo da,ker recimo 65 za 1300 ja menda neboš predlagal Philipsa,ki se izgubi napram Sonyju z Fald ekranom.

Machete ::

To žaljenje med vami ni na mestu. Mogoče pa bi Andrej in fpbs morala položiti karte na mizo, kdo in v kakšni poslovni poziciji sta? Nista pa seveda nikomur nič dolžna. Mi sprašujemo neznance in to je treba vzeti v obzir, da si pač na internetu :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Ko kateri vpraša za mnenje za nakup, se samo jaz oglasim in tu pa tam @skyform, drugi skoraj nobeden.. @fpbs tako ni mirodajen za nasvete:)
A zato stalno dobivam zasebna sporočila s prošnjo za nasvet. In ko jih vprašam, zakaj se ne poslužujejo te, in sorodnih tem, mi odgovorijo, da ne marajo imeti opravka z Andrejem.


Potem pa prilepi nekaj teh ZS..

andrej69 ::

TOP je izjavil:

Vse uredu in prav,kar se tiče nasvetov sam tukaj bi treba mal gledat tudi za koliko denarja kdo da,ker recimo 65 za 1300 ja menda neboš predlagal Philipsa,ki se izgubi napram Sonyju z Fald ekranom.


Recimo, če bi predlagal Philips model 9435, bi vsekakor kupec dobil res odličen televizor:)) Generalno gledano vsekakor eden izmed najboljših nakupov.. "Odlična" kvaliteta slike, odličen zvok, Ambilight, kvaliteten daljinski itd.. Saj tale Sony ni v vseh pogledih dominanten.. Kvalitetnejši je recimo samo pri HDR vsebinah:)

sasoe ::

andrej69 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

https://www.aliansa.si/izdelek/led-tv-6...

Andrej69. Tole bi bil torej nekako bestbuy :D?


Kaj ima Philips to nek 2017 dizajn TVjev? Debeli robovi in 5-7kg več "plastike" kot imajo TVji bolj priznanih znamk. :))


Kateremu pa niso všeč ti robovi, se bo pač odločil za kakšen drug Philips model, ali pa kakšnega drugega proizvajalca:) Sicer pa sem jaz osebno vedno gledal pri televizorju kvaliteto slike, zvoka itd.. Saj ljudje ne gledajo teh robov, temveč sliko..


Jaz se ne strinjam ... že nekaj časa so TVji del interiera in dizajn marsikomu ni zanemarljiv faktor, še posebaj pa ne, ker so te gare vedno večje in dominantne v prostoru. In niso prižgane 24/7, so pa tam 24/7. Zato bi bilo kr malo smešno imeti danes v moderno prenovljenem prostoru to srebrno škatlo? V tej lastnosti je Philips precej zaostal za konkurenco. Tanki bezel že nekaj let ni več nič posebnega tudi v tem cenovnem rangu. Doma imam 5 let star Samsung budget TV, pa ima tanjši rob. Sumimm, da je moj novi Philips imel prav zaradi tega napako, ker je tako širok in so se zaradi, predvidevam slabe sestave, vidle led lučke in odsevale na ekran. Zato sem ga bil primoran vrnit. Zamenjat ga pa nisem želel samo zato, ker je TV grd oz. relativno glede na konkurenco ne poznam gršega in mi je že po enem dnevu začel it na živce. Pa ne samo zaradi širine. Tudi ta srebrna barva sem ugotovil, da me moti pri gledanju. Črna je veliko manj moteča in elegantnejša. Res, da je to subjektivni pogled, a pogledam kr nekaj oddaj o prenovi domov, in če danes pomislim,še nisem videl da bi kdo vtaknil tak TV zraven. Zdaj tudi sam vem zakaj. Ja tudi sam sem bil podobenga mnenja, kot ti. Kakovost slike, cena in velikost ... to odloča. No pa sem po tej izkušnji absolutno dodal še dizajn, izgled!
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

mat11 ::

Senior Dev je izjavil:

To je res da Philips načeloma zelo zatika ker ima Androida. Sprobano 100x.


Meni čisto nič, nasprotno sem glede Androida precej navdušen. Tako sem prodal Nvidio Shiel in uporabljam kodi na televiziji.
mat

mat11 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je postal precej tih, nima nekih argumentov in dokazil na moja vprašanja in odgovore. A smo morda razkrili, da je andrej69 prevarant? A sploh dela v prodajalni ali za Philips ali vse podatke zbira samo na spletu? A ni to sumljivo, da se zanaša na kr neke neznane review in strani, ki jih noče niti pokazati. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75" PUS8505 medtem, ko VA pri 50", 58", 70", popolnoma enako kot lani na PUS7304.

Lastniki Philips The One modela, Philips PUS8505 / 8535 / 8545 / 8555, dajte prosim poslati kako se obnaša vaš TV v 43", 65" in 75" a ima dober vidni kot ali slab, se slika pod kotom potemni ali posvetli in sperejo barve, so v temi sive črne ali dokaj dobre.


70PUS8505 ima vsaj glede kota iz katerega gledamo TV vse ok. Eden gleda naravnos eden pa pod kotom 45stopinj.
mat

gradbenik1 ::

Kdor ima Panasonic tv me zanima tale njihov OS.. Je možna uporaba EON aplikacije ali bo potreben EON box?

andrej69 ::

gradbenik1 je izjavil:

Kdor ima Panasonic tv me zanima tale njihov OS.. Je možna uporaba EON aplikacije ali bo potreben EON box?


Panasonic ne omogoča EON aplikacije:)

gradbenik1 ::

Torej Box ali npr. Firestick, Nvidia shield ipd.?

andrej69 ::

gradbenik1 je izjavil:

Torej Box ali npr. Firestick, Nvidia shield ipd.?


Tako je..

gradbenik1 ::

Nevem zakaj ampak kljub temu da me zelo vleče na Ambilight kar nekako ne morem biti 100% v nakup Philipsa, ravno zaradi vašega kolobarjenja dobro/slabo, nateg/ni nateg...

65PUS8555/12

/

Panasonic TX-65GX820E + Chromecast

Oba sta 750EUR.. Oba 2 leti garancije (želel bi več)..

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

gradbenik1 je izjavil:

Nevem zakaj ampak kljub temu da me zelo vleče na Ambilight kar nekako ne morem biti 100% v nakup Philipsa, ravno zaradi vašega kolobarjenja dobro/slabo, nateg/ni nateg...

65PUS8555/12

/

Panasonic TX-65GX820E

Oba sta 750€.. Oba 2 leti garancije (želel bi več)..


Ker imam tale Pansonic doma Philipsa pa v prodajalni, ti lahko povem iz prve roke, da je Philips vsekakor kvalitetnejši:) Pa tudi same smart možnosti so na strani Philipsa.. Sicer pa je tudi Panasonic zelo dober televizor, tako, da karkoli vzameš ne boš zgrešil. Edini minus Panasonica je, da ne omogoča DTS zvoka.

gradbenik1 ::

Ta odgovor mi nekako še najbolj paše trenutno, pa čeprav bi človek pomislil, da bo še v večji dilemi.

Dejansko me mika da bi vzel še Philipsa in sprobal za ta 1 mesec testa.. Drugo pa je če se mi da hecat s tem, da ga bom vračal, če ne bo ok :D

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

gradbenik1 je izjavil:

Ta odgovor mi nekako še najbolj paše trenutno, pa čeprav bi človek pomislil, da bo še v večji dilemi.

Dejansko me mika da bi vzel še Philipsa in sprobal za ta 1 mesec testa.. Drugo pa je če se mi da hecat s tem, da ga bom vračal, če ne bo ok :D


Saj veš kako je glede tega.. Nekateri od določenih televizorjev pričakujejo preveč, potem pa ko kupijo določen televizor so razočarani.. Seveda niti eden od teh dveh televizorjev ni na ravni OLED televizorjev, ali najbolj kvalitetnih FALD televizorjev.. Lahko pa ti povem, da sta oba modela zelo dobra, v določenih segmentih odlična:)) Kar se tiče Philipsa pa mislim, da ga ne boš vračal, ker boš zasigurno zadovoljen..

gradbenik1 ::

Jaz menim da bo meni katerikoli od teh 2 več kot dovolj dober. Želel bi si le da dela čim dlje. Skrbi me le kako bo androdi oz philips požiral nadgradnje oz. kako tekoče bo deloval čez 5-10 let.. Pravzaprav vsi androidi. S takimi specifikacijami. Nekako mi je veliko denarja dati za tak tv, če bo takrat toliko uporaben oz. odziven kot bi bil danes 5 let star smartphone srednjega razreda..

MIMOGREDE.. Trenutno na razdalji 4m gledamo FHD tv 50 ali 52"..
S tem novim tvjem pa bomo na 65" 4K razdalje 4,8m. Mogoče pogledovat proti 70"?

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

gradbenik1 je izjavil:

Jaz menim da bo meni katerikoli od teh 2 več kot dovolj dober. Želel bi si le da dela čim dlje. Skrbi me le kako bo androdi oz philips požiral nadgradnje oz. kako tekoče bo deloval čez 5-10 let.. Pravzaprav vsi androidi. S takimi specifikacijami. Nekako mi je veliko denarja dati za tak tv, če bo takrat toliko uporaben oz. odziven kot bi bil danes 5 let star smartphone srednjega razreda..


Kar se tiče rok trajanja, je predvsem odvisno koliko delovnih ur bo televizor dosegel v 5 letih. Kar se tiče 10 let močno dvomim, da ti bo tako dolgo deloval, seveda pa kot sem napisal, odvisno od delovnih ur.. Pri televizorju se gledajo predsem delovne ure, ne pa leta:) Kar pa se tiče Androida je kot sem danes že napisal, obljubili so, da naj bi za Android 9.0 omogočali nagradnjo saj 5-6 let.

skyform ::

andrej69 je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

Nevem zakaj ampak kljub temu da me zelo vleče na Ambilight kar nekako ne morem biti 100% v nakup Philipsa, ravno zaradi vašega kolobarjenja dobro/slabo, nateg/ni nateg...

65PUS8555/12

/

Panasonic TX-65GX820E

Oba sta 750€.. Oba 2 leti garancije (želel bi več)..


Ker imam tale Pansonic doma Philipsa pa v prodajalni, ti lahko povem iz prve roke, da je Philips vsekakor kvalitetnejši:) Pa tudi same smart možnosti so na strani Philipsa.. Sicer pa je tudi Panasonic zelo dober televizor, tako, da karkoli vzameš ne boš zgrešil. Edini minus Panasonica je, da ne omogoča DTS zvoka.


Če pa ga nimaš, sam si prej napisal, da nimaš 65" v prodajalni ampak druge velikosti, zakaj se potem lažeš?

mat11 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je postal precej tih, nima nekih argumentov in dokazil na moja vprašanja in odgovore. A smo morda razkrili, da je andrej69 prevarant? A sploh dela v prodajalni ali za Philips ali vse podatke zbira samo na spletu? A ni to sumljivo, da se zanaša na kr neke neznane review in strani, ki jih noče niti pokazati. Lastniki iz ostalih EU držav, kot anglija, nemčija, norveška, vsi potrjujejo IPS pri 43", 65" in 75" PUS8505 medtem, ko VA pri 50", 58", 70", popolnoma enako kot lani na PUS7304.

Lastniki Philips The One modela, Philips PUS8505 / 8535 / 8545 / 8555, dajte prosim poslati kako se obnaša vaš TV v 43", 65" in 75" a ima dober vidni kot ali slab, se slika pod kotom potemni ali posvetli in sperejo barve, so v temi sive črne ali dokaj dobre.


70PUS8505 ima vsaj glede kota iz katerega gledamo TV vse ok. Eden gleda naravnos eden pa pod kotom 45stopinj.


Mene zanima za 43", 65" in 75", za 70" se ve 100%, da je VA panel, vseeno hvala

sasoe je izjavil:

andrej69 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

gradbenik1 je izjavil:

https://www.aliansa.si/izdelek/led-tv-6...

Andrej69. Tole bi bil torej nekako bestbuy :D?


Kaj ima Philips to nek 2017 dizajn TVjev? Debeli robovi in 5-7kg več "plastike" kot imajo TVji bolj priznanih znamk. :))


Kateremu pa niso všeč ti robovi, se bo pač odločil za kakšen drug Philips model, ali pa kakšnega drugega proizvajalca:) Sicer pa sem jaz osebno vedno gledal pri televizorju kvaliteto slike, zvoka itd.. Saj ljudje ne gledajo teh robov, temveč sliko..


Jaz se ne strinjam ... že nekaj časa so TVji del interiera in dizajn marsikomu ni zanemarljiv faktor, še posebaj pa ne, ker so te gare vedno večje in dominantne v prostoru. In niso prižgane 24/7, so pa tam 24/7. Zato bi bilo kr malo smešno imeti danes v moderno prenovljenem prostoru to srebrno škatlo? V tej lastnosti je Philips precej zaostal za konkurenco. Tanki bezel že nekaj let ni več nič posebnega tudi v tem cenovnem rangu. Doma imam 5 let star Samsung budget TV, pa ima tanjši rob. Sumimm, da je moj novi Philips imel prav zaradi tega napako, ker je tako širok in so se zaradi, predvidevam slabe sestave, vidle led lučke in odsevale na ekran. Zato sem ga bil primoran vrnit. Zamenjat ga pa nisem želel samo zato, ker je TV grd oz. relativno glede na konkurenco ne poznam gršega in mi je že po enem dnevu začel it na živce. Pa ne samo zaradi širine. Tudi ta srebrna barva sem ugotovil, da me moti pri gledanju. Črna je veliko manj moteča in elegantnejša. Res, da je to subjektivni pogled, a pogledam kr nekaj oddaj o prenovi domov, in če danes pomislim,še nisem videl da bi kdo vtaknil tak TV zraven. Zdaj tudi sam vem zakaj. Ja tudi sam sem bil podobenga mnenja, kot ti. Kakovost slike, cena in velikost ... to odloča. No pa sem po tej izkušnji absolutno dodal še dizajn, izgled!


Se popolnoma strinjam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

andrej69 ::

@skyform

He.he.. kaj se še nisi odpravil spat, jutri je nov delovni dan:)

skyform ::

andrej69 je izjavil:

@skyform

He.he.. kaj se še nisi odpravil spat, jutri je nov delovni dan:)


Resnica boli. :P

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

He.he.. kaj se še nisi odpravil spat, jutri je nov delovni dan:)


Resnica boli. :P


Neumnosti mene nikdar niso bolele..;)

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@skyform

He.he.. kaj se še nisi odpravil spat, jutri je nov delovni dan:)


Resnica boli. :P


Neumnosti mene nikdar niso bolele..;)


:)) Kakšna neumnost, da sem citiral tebe, da nimaš 65PUS8505 v prodajalni, se pravi, da nasprotuješ sam sebi.

Andy9 ::

Ali je še kdo za to, da se odpre nova tema: Kateri 55" in večji LCD televizor, razen Philipsa?
Pa da se naredi konec prodajalcu Philipsov. Redno spremljam tole temo, ker bom v bližnji prihodnosti nekaj nabavil, ampak mi tole počasi že preseda...
Želja vsakega ki si želi nasvet je, da dobi pravilne podatke imetnika ali poznavalca artikla, brez podtikanj. Tale tema se je pa že čisto izrodila, žal...

hdx ::

https://www.reddit.com/r/4kTV/
Tukaj vprašaj oz. na avsforum
««
310 / 545
»»