» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
212 / 534
»»

Konlov ::

Kaj omenjate to, da se nekaj zažge in pozna na ekranu.
Imam 7 let samsung smart tv, siol tv, pa prej ps3, zdej xbox (pretežno fifa), pa se nikjer kakšnih odtisov ne pozna?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@fpbs A te ni sram nekomu priporočat televizorje, če pa res nimaš pojma o teh zadevah:))Saj vem, da rad provociraš itd.. toda najkrajšo bodo potegnili uporabniki, če bodo poslušali tebe..!
Andrej, če bi imel ti čiste namene, se nebi skrival pod različnimi imeni, in nebi pošiljal raznih zasebnih sporočil. Lep dokaz, koliko imaš ti pojma o teh zadevah, in koliko so tvoji nasveti cenjeni, so hrvaški forumi, kjer so te preprosto izbrisali. Ja vem, sedaj si se na Bugu zopet registriral, ampak deluješ samo v ilegali z zasebnimi sporočili, ker bi te ob prvem tvojem postu zopet banali.

Pozor! Na tem forumu se nahaja oseba, ki pod več različnimi imeni na ZS promovira Philips TVeje, s ciljem njihove prodaje. V kolikor boš sprejel tako sporočilo ne nasedaj. V tvojo korist je zaželjeno, da ga nam posreduješ.

MrStein ::

Konlov je izjavil:

Kaj omenjate to, da se nekaj zažge in pozna na ekranu.
Imam 7 let samsung smart tv, siol tv, pa prej ps3, zdej xbox (pretežno fifa), pa se nikjer kakšnih odtisov ne pozna?

To se na LCD skoraj nikoli ne dogaja.
Le na drugih tehnologijah prikazovalnikov (kot recimo CRT, plazma, OLED...).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mustang_993 ::

Glede na pretekle izkusnje, je pricakovati se kaksno zmanjsevanje cen pred oz. na blackfriday? Recimo lanski xf9005 ali pa samsung q70?
RU8000 se mi zdi ok zadeva za slabih 700EUR (kar je okviren budget); 55", VA, 100+Hz(za obcasen gameing preko pc@1440p) ni android kar mi je nekako celo prednost (ni pa android izkljucen). Se vedno prioriteta film/serije(netflix ipd.), redko se tv gleda v popolni temi, ponavadi "tema" v dnevni ter luc v sosednji sobi/hodniku.

Zgodovina sprememb…

fpbs ::

Konlov je izjavil:

Tudi sam menim, da si ga drgnite raje drugje, ne pa tu na Andreju, ki iz prve roke razloži kako in kaj. Morda ima direktno na tem forumu Tomson z sesalci kaj od tega, pa še tu nimam težav, saj od njega tudi ogromno izvemo.
Torej po tvoji logiki, je pomembno, da dobiš neko informacijo, in popolnoma nepomembno, če je ta informacija zavajujoča in v tvojo škodo?

MrStein ::

Ni nepomembno. Zato pa vsakič opozorimo, ko bedarije pišeš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

goremaster ::

mustang_993 je izjavil:

Glede na pretekle izkusnje, je pricakovati se kaksno zmanjsevanje cen pred oz. na blackfriday? Recimo lanski xf9005 ali pa samsung q70?
RU8000 se mi zdi ok zadeva za slabih 700EUR (kar je okviren budget); 55", VA, 100+Hz(za obcasen gameing preko pc@1440p) ni android kar mi je nekako celo prednost (ni pa android izkljucen). Se vedno prioriteta film/serije(netflix ipd.), redko se tv gleda v popolni temi, ponavadi "tema" v dnevni ter luc v sosednji sobi/hodniku.

Iz lastne grenke izkusnje ti povem samo stran od samsungov, to so taka jajca da glava pece. Prav danes sem vrnil nazaj q70r zaradi katastrofalno slabega gibanja. In enako je tudi z najdrazjimi flagship modeli ala q9fn in q90r. Poln internet pritozb glede gibanja, dirty screen effecta in black crusha. Qled je en velik drek. Da o ostalih modelih niti ne razpravljamo. Samo pri samsungu so tako predrzni da si drznejo naredit v k... flagship tv za 3 jurje (q90r) poln dirty screen effecta in slabega gibanja. Vzami sony x900f, ali pa se bolje x950g. Prvi ima malenkost prevec ociten blooming v hdr, medtem ko je x950g najblizje perfektnemu lcdju. Tega sem jaz zdaj narocil. Je pa precej drag, okrog 1500 eur, skoraj enaka cena kot oled lg c9, ampak je vreden svojega denarja, sploh ce te skrbi burnin pri oledu.

krepki ::

Začuda,da vseh teh pritožb nisi našel pred nakupom tvja,takrat je bil tv top nekaj najboljšega kar se ti je zgodilo v življenju,same pohvale,mislim,da si samo še eden več od nakladačev tipa fpbs,ki nimajo pojma o pojmu.

Zanimivo je tudi,da še pred slabim mesecem nisi imel pojma o tvjih,v dveh dneh si osvojil vso znanje,zdaj si že stokovnjak ala Andrej,malo je takih talentov,vsaka ti čast res si čudo foruma.

edi45 ::

krepki je izjavil:

Začuda,da vseh teh pritožb nisi našel pred nakupom tvja,takrat je bil tv top nekaj najboljšega kar se ti je zgodilo v življenju,same pohvale,mislim,da si samo še eden več od nakladačev tipa fpbs,ki nimajo pojma o pojmu.

Zanimivo je tudi,da še pred slabim mesecem nisi imel pojma o tvjih,v dveh dneh si osvojil vso znanje,zdaj si že stokovnjak ala Andrej,malo je takih talentov,vsaka ti čast res si čudo foruma.


Hahaha!

goremaster je izjavil:

mustang_993 je izjavil:

Glede na pretekle izkusnje, je pricakovati se kaksno zmanjsevanje cen pred oz. na blackfriday? Recimo lanski xf9005 ali pa samsung q70?
RU8000 se mi zdi ok zadeva za slabih 700EUR (kar je okviren budget); 55", VA, 100+Hz(za obcasen gameing preko pc@1440p) ni android kar mi je nekako celo prednost (ni pa android izkljucen). Se vedno prioriteta film/serije(netflix ipd.), redko se tv gleda v popolni temi, ponavadi "tema" v dnevni ter luc v sosednji sobi/hodniku.

Iz lastne grenke izkusnje ti povem samo stran od samsungov, to so taka jajca da glava pece. Prav danes sem vrnil nazaj q70r zaradi katastrofalno slabega gibanja. In enako je tudi z najdrazjimi flagship modeli ala q9fn in q90r. Poln internet pritozb glede gibanja, dirty screen effecta in black crusha. Qled je en velik drek. Da o ostalih modelih niti ne razpravljamo. Samo pri samsungu so tako predrzni da si drznejo naredit v k... flagship tv za 3 jurje (q90r) poln dirty screen effecta in slabega gibanja. Vzami sony x900f, ali pa se bolje x950g. Prvi ima malenkost prevec ociten blooming v hdr, medtem ko je x950g najblizje perfektnemu lcdju. Tega sem jaz zdaj narocil. Je pa precej drag, okrog 1500 eur, skoraj enaka cena kot oled lg c9, ampak je vreden svojega denarja, sploh ce te skrbi burnin pri oledu.


Za taksen denar si pa rajse C9 kupim kot navaden led.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

mustang_993 ::

Ja, za 1k+ se mi ne zdi smiselno kupovati lcd, sploh za mojo uporabo, ko kljub obcasnem gameingu (hud-i) in yt, ter netflix, filmi in tv programi tv zopet ni toliko obrmenjen.

Kot receno, budget je nekje 700€, ce bo do BF kak boljsi model zgubil na ceni potem vzamem tisto. V nasprotnem dejansko ne vem kaj bi vzel za okoli 700€, lanski NU8000 se mi zdi boljsi kot letosnji RU, vendar jih ni vec za dobiti.

Sony x9005f je po prebranem odlicen, vendar omenjeno tu in drugod, plus yt primerjave se mi zdi blooming izredno motec, je videti recimo na Q70 precej bolje.

andrej69 ::

mustang_993 je izjavil:

Ja, za 1k+ se mi ne zdi smiselno kupovati lcd, sploh za mojo uporabo, ko kljub obcasnem gameingu (hud-i) in yt, ter netflix, filmi in tv programi tv zopet ni toliko obrmenjen.

Kot receno, budget je nekje 700€, ce bo do BF kak boljsi model zgubil na ceni potem vzamem tisto. V nasprotnem dejansko ne vem kaj bi vzel za okoli 700€, lanski NU8000 se mi zdi boljsi kot letosnji RU, vendar jih ni vec za dobiti.

Sony x9005f je po prebranem odlicen, vendar omenjeno tu in drugod, plus yt primerjave se mi zdi blooming izredno motec, je videti recimo na Q70 precej bolje.


Jaz bi ti priporočil tale dva zelo dobra modela.

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

https://www.electronic4you.si/panasonic...

edi45 ::

mustang_993 je izjavil:

Ja, za 1k+ se mi ne zdi smiselno kupovati lcd, sploh za mojo uporabo, ko kljub obcasnem gameingu (hud-i) in yt, ter netflix, filmi in tv programi tv zopet ni toliko obrmenjen.

Kot receno, budget je nekje 700EUR, ce bo do BF kak boljsi model zgubil na ceni potem vzamem tisto. V nasprotnem dejansko ne vem kaj bi vzel za okoli 700EUR, lanski NU8000 se mi zdi boljsi kot letosnji RU, vendar jih ni vec za dobiti.

Sony x9005f je po prebranem odlicen, vendar omenjeno tu in drugod, plus yt primerjave se mi zdi blooming izredno motec, je videti recimo na Q70 precej bolje.


Xf9005 je dober tv, ampak blooming effect pri hdr vsebinah je moteč. Drugače pa je boljši kot q70. Boljše gibanje, procesiranje slike, dolby vision, podpira vse kodeke pri gledanju iz usb ključa in podpira prostorski zvok, medtem ko samsung ne podpira nic od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

Kar se tiče Sony XF9005 in Samsung Q7R modela ima vsak svoje prednosti in slabosti. Sony zmore večjo svetilnost tako pri SD kakor pri HDR vsebinah, siva uniformiranost panela je nekoliko boljša pri Sonyu, tudi odsev panela je boljši pri Sonyu, kar se tiče game je tudi na strani Sonya, barvni razpon imata oba nekje enak, kar se tiče barvnih prehodov je kvalitetnejši Sony, kar se tiče gibanja slike sta pa oba zelo dobra. Kar pa se tiče Samsunga ima še nekoliko večji nativni kontrast, kakor tudi z vključenim zatemnenjem . Lokalno zatemnenje namreč ni mogoče popolnoma izključit, kar je seveda minus tega televizorja.. Samsung ima kar nekaj kvalitetnejšo črno uniformiranost panela. Kar se tiče samega procesiranja slike pa sta oba zelo kvalitetna, vendar bi dal nekaj malega prednosti Sonyu. Samsung ne omogoča DTS zvoka in pa ne Dolby Visiona. Samsung, ima tudi nekaj več težav z samimi okvarami osvetljenja ozadja, kakor tudi samimi pixli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

mustang_993 ::

Zelja je po 100hz panelu, ker bo na tv priklopljen pc, ni pa to nuja, ce bodo drugi parametri dosezeni. Sem pa gledal tega panasonica, deluje vredu, dobri testi, ima vse razen 100hz panela, se najvecji problem je, ker ce dam ta tv na omarico, zraven ne spravim novih zvocnikov (oz gre v milimetre), kupljenih z namenom priklopa na tv :)

andrej69 ::

mustang_993 je izjavil:

Zelja je po 100hz panelu, ker bo na tv priklopljen pc, ni pa to nuja, ce bodo drugi parametri dosezeni. Sem pa gledal tega panasonica, deluje vredu, dobri testi, ima vse razen 100hz panela, se najvecji problem je, ker ce dam ta tv na omarico, zraven ne spravim novih zvocnikov (oz gre v milimetre), kupljenih z namenom priklopa na tv :)


Tudi, če boš priklopil na tv računalnik, ni nobena ovira 50Hz osveževanje panela. Sta pa tako Philips kakor Panasonic, skupno gledano kvalitetnejša od Samsunga.. Kar pa se tiče priklopa zunanjih audio naprav, pa sam najbolje veš kako in kaj..

mustang_993 ::

Ce je racunalnik sposoben proizvesti vec kot 50fps (50hz), potem to je ovira, ali pac? Je pa drugo, koliko je vec fps pri amaterskem igranju vredno v primerjavi z boljso sliko - ki mi je realno bolj pomembna.

andrej69 ::

mustang_993 je izjavil:

Ce je racunalnik sposoben proizvesti vec kot 50fps (50hz), potem to je ovira, ali pac? Je pa drugo, koliko je vec fps pri amaterskem igranju vredno v primerjavi z boljso sliko - ki mi je realno bolj pomembna.


Če bi res igral profesionalno potem je pomemben čim manjši zamik in čim boljša odzivnost panela, drugače pa kot sem napisal za normalno igranje iger je 50Hz osveževanje povsem dovolj:)Kot pa si sam napisal, ti je bolj ppomembna kvaliteta slike, kar je meni osebno tudi najbolj pomembno.. Vse ostalo se da nadomestit, kvalitete slike pač ne..

edi45 ::

Xf9005 tud podpira vec resolucij ce se ne motim in vem da podpira tudi 1440p 120hz.

Je pa res da ko izkusis 100hz+ se tezko vrnes na 50

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

Da omogoča naslednje resolucije.

1080p @ 60 Hz
1080p @ 60 Hz Outside Game Mode
1440p @ 60 Hz
4k @ 60 Hz
4k @ 60 Hz + 10 bit HDR
4k @ 60 Hz @ 4:4:4
4k @ 60 Hz Outside Game Mode
4k @ 60 Hz With Interpolation
1080p @ 120 Hz
1440p @ 120 Hz

goremaster ::

Verjamem da bi vecina raje kupila oled lg c9 kot pa sony lcd x950g ker je cena za 55" skoraj enaka, ampak raje imam slednjega, pa da sem miren ce zaspim pri igri na pauzi ali pa na cnn programu.
Z x950g bom najmanj zgresil.
Kar pa se x900f tice, sodec po avforums owners threadih,ima premocan blooming v hdr in zato veliko returnov. Q70r bloominga sicer ni imel, a je imel zato manjse detajle v temni sliki.
Cakam kdaj bo kak internet warrior "tough guy" ala krepki ali pa rokfeler izjavil da je tudi sony x950g jajc od tvja. Ajde navali.

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče Sony XF9005 in Samsung Q7R modela ima vsak svoje prednosti in slabosti. Sony zmore večjo svetilnost tako pri SD kakor pri HDR vsebinah, siva uniformiranost panela je nekoliko boljša pri Sonyu, tudi odsev panela je boljši pri Sonyu, kar se tiče game je tudi na strani Sonya, barvni razpon imata oba nekje enak, kar se tiče barvnih prehodov je kvalitetnejši Sony, kar se tiče gibanja slike sta pa oba zelo dobra. Kar pa se tiče Samsunga ima še nekoliko večji nativni kontrast, kakor tudi z vključenim zatemnenjem . Lokalno zatemnenje namreč ni mogoče popolnoma izključit, kar je seveda minus tega televizorja.. Samsung ima kar nekaj kvalitetnejšo črno uniformiranost panela. Kar se tiče samega procesiranja slike pa sta oba zelo kvalitetna, vendar bi dal nekaj malega prednosti Sonyu. Samsung ne omogoča DTS zvoka in pa ne Dolby Visiona. Samsung, ima tudi nekaj več težav z samimi okvarami osvetljenja ozadja, kakor tudi samimi pixli.

Oprosti ampak gibanje ni dobro na q70r. Dalec od tega.ravno to da ima na rtings dobro oceno v gibanju in 100hz, me je zavedlo pri nakupu. Ko pa ga doma gledas, pa vidis da ima katastrofalno slabo gibanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

andrej69 ::

goremaster je izjavil:

Verjamem da bi vecina raje kupila oled lg c9 kot pa sony lcd x950g ker je cena za 55" skoraj enaka, ampak raje imam slednjega, pa da sem miren ce zaspim pri igri na pauzi ali pa na cnn programu.
Z x950g bom najmanj zgresil.
Kar pa se x900f tice, sodec po avforums owners threadih,ima premocan blooming v hdr in zato veliko returnov. Q70r bloominga sicer ni imel, a je imel zato manjse detajle v temni sliki.
Cakam kdaj bo kak internet warrior "tough guy" ala krepki ali pa rokfeler izjavil da je tudi sony x950g jajc od tvja. Ajde navali.

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče Sony XF9005 in Samsung Q7R modela ima vsak svoje prednosti in slabosti. Sony zmore večjo svetilnost tako pri SD kakor pri HDR vsebinah, siva uniformiranost panela je nekoliko boljša pri Sonyu, tudi odsev panela je boljši pri Sonyu, kar se tiče game je tudi na strani Sonya, barvni razpon imata oba nekje enak, kar se tiče barvnih prehodov je kvalitetnejši Sony, kar se tiče gibanja slike sta pa oba zelo dobra. Kar pa se tiče Samsunga ima še nekoliko večji nativni kontrast, kakor tudi z vključenim zatemnenjem . Lokalno zatemnenje namreč ni mogoče popolnoma izključit, kar je seveda minus tega televizorja.. Samsung ima kar nekaj kvalitetnejšo črno uniformiranost panela. Kar se tiče samega procesiranja slike pa sta oba zelo kvalitetna, vendar bi dal nekaj malega prednosti Sonyu. Samsung ne omogoča DTS zvoka in pa ne Dolby Visiona. Samsung, ima tudi nekaj več težav z samimi okvarami osvetljenja ozadja, kakor tudi samimi pixli.

Oprosti ampak gibanje ni dobro na q70r. Dalec od tega.ravno to da ima na rtings dobro oceno v gibanju in 100hz, me je zavedlo pri nakupu. Ko pa ga doma gledas, pa vidis da ima katastrofalno slabo gibanje.


Najverjetneje nisi imel nastavljeno tako kot treba.. Če izlopiš Auto Motion Plus ali daš na Manual, in vklopiš BFI ni nikakršnih omembe vrednih težav. Lahko pa da si naletel na res slab primerek tega modela. Je pa seveda treba reči, da sta še vedno referenca na tem področju Philips in pa Sony.

goremaster ::

Andrej, vse nastavitve sem sprobal verjemi. Celih 7 ur sem se ubadal izkljucno z automotion nastavitvami. Sprobal vse mozne kombinacije sliderjev, off, on ,led motion clear, game mode itd..
Stvar je taka. Ce je auto motion na off, je vsakrsno gibanje (bodi film, program ali igra) zamegljeno, enako velja za game mode. Ce je na auto, je sicer gladko, toda z groznimi podvojitvami slike. Za primer: hud pri rdr2 dobi se dodatni krog kadar se premakne kamera. Pri custom je takole, blur slider nima kaksnega posebnega opaznega efekta, dejudder pa pri 3 ze zgladi sliko, a z cedalje hujsimi podvojitvami. Led clear motion pa je itak bfi in mezika pri 60hz, tako da skoraj dobis migreno po 5 minutah.
Ni bil problem samo v moji enoti, internet je poln enakih pritozb. Za prakticno vse qlede in celo samsunge na splosno.

https://www.google.com/url?q=https://us...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

andrej69 ::

goremaster je izjavil:

Andrej, vse nastavitve sem sprobal verjemi. Celih 7 ur sem se ubadal izkljucno z automotion nastavitvami. Sprobal vse mozne kombinacije sliderjev, off, on ,led motion clear, game mode itd..
Stvar je taka. Ce je auto motion na off, je vsakrsno gibanje (bodi film, program ali igra) zamegljeno, enako velja za game mode. Ce je na auto, je sicer gladko, toda z groznimi podvojitvami slike. Za primer: hud pri rdr2 dobi se dodatni krog kadar se premakne kamera. Pri custom je takole, blur slider nima kaksnega posebnega opaznega efekta, dejudder pa pri 3 ze zgladi sliko, a z cedalje hujsimi podvojitvami. Led clear motion pa je itak bfi in mezika pri 60hz, tako da skoraj dobis migreno po 5 minutah.
Ni bil problem samo v moji enoti, internet je poln enakih pritozb. Za prakticno vse qlede in celo samsunge na splosno.


Kar smo mi preizkušali, kot sem že napisal ni bilo nikakršnih večjih težav. Kar pa se tiče interneta in določenih uporabnikov, pa sam veš, da se večino javljajo samo tisti, kateri imajo določene težave:) Veliko pa je tistih kateri so zadovolnji, toda ti pač ne podajo svojega mnenja.. Televizor pa ni niti eden identičen drugemu:)) Sicer pa kot sem napisal, kateri hoče imet res najboljšo možno gibanje slike, bo moral kupiti Sony ali Philips.. Posebej to velja za modele z 50Hz osveževanjem panela.. Ker to so ponavadi vstopni modeli, in imajo tudi slikovne procesorje kar nekaj slabše kakor pa višji modeli.. Tukaj sta res izjema Philips in Sony.

goremaster ::

Ja za philips sem bil prav presenecen ko sem bral po netu, da imajo novejsi modeli presenetljivo dobro gibanje. Ampak input lag ni ravno najboljsi. Vsaj tako pisejo gamerji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

Skylord ::

goremaster je izjavil:


Cakam kdaj bo kak internet warrior "tough guy" ala krepki ali pa rokfeler izjavil da je tudi sony x950g jajc od tvja. Ajde navali.

Največji "internet warrior" tukaj gor si ti. Vse kar veš je na podlagi nekih kot ti praviš "sodeč po tem" sem prebral tukaj sem prebral tam...
Ti malo preveč sodiš in nakladaš... To si že dokazal.;)

goremaster je izjavil:

Andrej, vse nastavitve sem sprobal verjemi. Celih 7 ur sem se ubadal izkljucno z automotion nastavitvami. Sprobal vse mozne kombinacije sliderjev, off, on ,led motion clear, game mode itd..
Stvar je taka...

Stvar je taka: Če si nesposoben ne krivi potem druge in TV;)

andrej69 ::

goremaster je izjavil:

Ja za philips sem bil prav presenecen ko sem bral po netu, da imajo novejsi modeli presenetljivo dobro gibanje. Ampak input lag ni ravno najboljsi. Vsaj tako pisejo gamerji.


Kar se tiče gibanja so imeli že dobro gibanje prvi modeli z P5 procesorjem, sedaj pa je to še opazno boljše z novejšimi P5 procesorji.. Kar se tiče pa input laga na Philips televizorjih, je zelo dober ni pa odličen ali vrhunski. Sicer pa je to tako zopet marketing, ker danes, če televizor nima input laga okoli 15ms ali še manj ni najbolje ocenjen.. V praksi pa je zgodba povsem drugačna:) Sem preizkušal že modele, ki so imeli input lag tudi 60ms ali še nekaj več, pa so igre delovale povsem v redu.. Saj ni vse odvisno od input laga, temveč tudi od zmogljivosti samega procesorja in pa odzivnosti samega panela:))Tako, da če ima danes televizor input lag okoli 30ms in res kvaliteten procesor in samo odzivnost panela, igre delujejo zelo dobro.. Kateri pa je profesionalni igralec pa tako ve kaj mora kupiti..

goremaster ::

Skylord je izjavil:

goremaster je izjavil:


Cakam kdaj bo kak internet warrior "tough guy" ala krepki ali pa rokfeler izjavil da je tudi sony x950g jajc od tvja. Ajde navali.

Največji "internet warrior" tukaj gor si ti. Vse kar veš je na podlagi nekih kot ti praviš "sodeč po tem" sem prebral tukaj sem prebral tam...
Ti malo preveč sodiš in nakladaš... To si že dokazal.;)

goremaster je izjavil:

Andrej, vse nastavitve sem sprobal verjemi. Celih 7 ur sem se ubadal izkljucno z automotion nastavitvami. Sprobal vse mozne kombinacije sliderjev, off, on ,led motion clear, game mode itd..
Stvar je taka...

Stvar je taka: Če si nesposoben ne krivi potem druge in TV;)

Takile tipcki kot si ti, so v zivo ponavadi tiho kot ritke, a na netu najbolj glasni. Predlagal si mi izbris, zakaj ze? Ker se ne strinjas z napisanim. Mater si patetik cinkatorski

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Osprey ::

Sem se odločil še malo počakati z nakupom, morda se bodo, ko bo bliže Black Friday, pojavile še kake boljše ponudbe, ko bo za sedanjo ceno vstopnih modelov možno dobiti kak TV, ki bo stopničko više. Mi je pa osebno pač zelo pomembna velika slika, pa četudi je zato kaka njena karakteristika slabša. Ne verjamem, da je pa lahko tako slabo, da bo neuporabno (če gre za model, ki ima solidne review-e na netu).

Skylord ::

goremaster je izjavil:


Takile tipcki kot si ti, so v zivo ponavadi tiho kot ritke, a na netu najbolj glasni. Predlagal si mi izbris, zakaj ze? Ker se ne strinjas z napisanim. Mater si patetik cinkatorski

Če si doma copata ne sodi po sebi. Če ti žena govori kaj moraš kupit, si moral menjat, ker ni bila zadovoljna z barvo Burakovih las :))
potem vemo kje smo;)

MrStein ::

mustang_993 je izjavil:

Ce je racunalnik sposoben proizvesti vec kot 50fps (50hz), potem to je ovira, ali pac?

Ni 50 ampak 60 Hz.

Če PC zmore več pa: Enako je na monitorjih in v 10-20 letih še nobenega ni zmotilo. Torej dela tako kot treba.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

goremaster ::

Skylord je izjavil:

goremaster je izjavil:


Takile tipcki kot si ti, so v zivo ponavadi tiho kot ritke, a na netu najbolj glasni. Predlagal si mi izbris, zakaj ze? Ker se ne strinjas z napisanim. Mater si patetik cinkatorski

Če si doma copata ne sodi po sebi. Če ti žena govori kaj moraš kupit, si moral menjat, ker ni bila zadovoljna z barvo Burakovih las :))
potem vemo kje smo;)

Še enkrat si preberi moj komentar in se zamisli nad seboj zakaj si mi ga predlagal za izbris.

Ja za philips sem bil prav presenecen ko sem bral po netu, da imajo novejsi modeli presenetljivo dobro gibanje. Ampak input lag ni ravno najboljsi. Vsaj tako pisejo gamerji.

Zgodovina sprememb…

predlagal izbris: RokFeler (danes ob 11:52:05)
ustvarilo: goremaster (danes ob 11:39:30)

Kaj je v tem komentarju tako spornega mi povej? Ker se ne strinjas z napisanim ali ker pac gojis neke nerealne zamere do mene, ceprav se sploh ne poznava? Ali ni to malo otrocje, te zbadljivke in podobno? Ne bodi speckahla, ker predlagat izbris komentarja zgolj iz nekih "osebnih" zamer je res otrocje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Skylord ::

goremaster je izjavil:

Skylord je izjavil:

goremaster je izjavil:


Takile tipcki kot si ti, so v zivo ponavadi tiho kot ritke, a na netu najbolj glasni. Predlagal si mi izbris, zakaj ze? Ker se ne strinjas z napisanim. Mater si patetik cinkatorski

Če si doma copata ne sodi po sebi. Če ti žena govori kaj moraš kupit, si moral menjat, ker ni bila zadovoljna z barvo Burakovih las :))
potem vemo kje smo;)

Še enkrat si preberi moj komentar in se zamisli nad seboj zakaj si mi ga predlagal za izbris.

Ja za philips sem bil prav presenecen ko sem bral po netu, da imajo novejsi modeli presenetljivo dobro gibanje. Ampak input lag ni ravno najboljsi. Vsaj tako pisejo gamerji.

Zgodovina sprememb…

predlagal izbris: RokFeler (danes ob 11:52:05)
ustvarilo: goremaster (danes ob 11:39:30)

Kaj je v tem komentarju tako spornega mi povej? Ker se ne strinjas z napisanim ali ker pac gojis neke nerealne zamere do mene, ceprav se sploh ne poznava? Ali ni to malo otrocje, te zbadljivke in podobno? Ne bodi speckahla, ker predlagat izbris komentarja zgolj iz nekih "osebnih" zamer je res otrocje.


Ne, ni nobenih osebnih zamer. Toda ne prenesem takega nakladanja in pametovanja, ko se na daleč vidi, da nimaš pojma kaj pišeš.
To dokazuješ iz posta v post in zato taki posti niso za na forum. Če bi že v v štartu začel pisat bolj normalno ne bi bilo problema tako pa nehaj se brukat in pazi, da ne boš čez par dni tukaj gor spet jokal kaj vse je narobe s tem tvojim novim TVjem.
Drugim se briše še za veliko manj. Tako da nehaj pist bedarij in ne bo nobenih problemov.

goremaster je izjavil:

Zivjo, na slo tech sem se prijavil izkljucno zaradi tele odlicne teme. Ker vidim da vas je tukaj nekaj, kateri dejansko veste vec o televizorjih kot
vecina prodajalcev v big bangu, vas moram vprasat za en nasvet. Odlocam se za nakup med naslednjimi 4 tvji, pa me zanima katerega mi priporocate.
LG 55SM8600PLA
Samsung QE55q60RATXXH
Samsung UE 55RU8002
Panasonic TX 58GX820E

Nisem kak posebej zahteven filmofil in tudi za TV ne mislim odstet vec kot max 1000 eur, mi je pa pogoj da je 10 bitna panela in obvezno nativnih 100 HZ, ker se bodo igrale tudi igrice. Pa rad bi da ima TV locene nastavitve za de judder in de blur, ker sem bil tako navajen do sedaj pri vseh TVjih ki sem jih imel. Sicer pa za razliko od vecine ljudi, zacuda obozujem soap opera effect in ne prenesem niti najmanjsega blura, ker se mi zacne vrtet v glavi in slabo mi rata kadar se slika v gibanju zatika. Aja pa se tole, TV se bo gledal iz komaj 1.5 m, zato vec kot 55" ne pride v postev, manj pa tudi ne, ker sem na strani rtings prebral da imajo pri zgoraj nastetih modelih ekrani do vkljucno 50" samo 50 HZ panele, medtem ko imajo od 55" naprej sele prave 100/120 HZ.
Torej, katerega od nastetih modelov mi najbolj svetujete? Za prve 3 vem da imajo v tej velikosti vsi 100 HZ panele, medtem ko za Panasonic model nekje pise da je 50, nekje pa da je 100 hz? V postev bi prisel se kaksen Sony, ampak so predragi, medtem ko razni Philipsi, Hisense in podobno odpadejo.

Bil bi neznansko hvalezen za vsakrsen nasvet, predno se odpravim v stacuno. Hvala!


goremaster je izjavil:



andrej69 je 29. sep 2019 ob 10:09 izjavil:

magazind je 28. sep 2019 ob 23:08 izjavil:

Pa še primerjava:

Samsung TV QLED 75" 4K Q70R 2019

SLO: https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/q...

ITA: https://www.unieuro.it/online/TV-QLED/T...

Kako je lahko taka razlika v ceni...kaj toliko služijo ali so toliko slabše cene glede na količino, ki jo SLO tržišče požre?



Zato ker gre v večini primerov za vrnjene televizorje, in prepakirane televizorje:)) Pa tudi dobijo jih iz lagerov, kjer kvaliteta ravno ni najboljša.. Kateri je pameten v Italiji ne bo kupoval televizorje in podobne zadeve, ker Italijani so barabe kar se tega tiče..! Elektronika se ve kje se kupuje, in na katerem tržišču:))



Ce smem pristavit se svojih 10 centov...glede elektronike so tudi pri nas barabe. Predvsem spletne trgovine v Sloveniji, ena od katerih (ne bom pisal imena ceprav me mika da bi) je znana po tem da prodaja refurbished, oz prepakirane TVje kot kao nove, a v resnici so rabljeni. Ampak kupci tega ne morejo vedet, saj kolikor vem novi modeli ne prikazejo vec ure delovanja kar v meniju, kot so starejsi modeli. Ampak je treba poklicat serviserja da ti s posebnim daljincem pogleda ure delovanja.
Sem imel eno tako izkusnjo z omenjeno trgovino. Kupil sem "nov" tv za 900 eur. Po 2 mesecih je sla panela v franze in sem ga peljal na pooblascenega serviserja. Ko je videl datum nakupa, mi je rekel da se ne ujema z urami delovanja. Saj cetudi bi imel tv prizgan 24 ur na dan, bi bilo st. delovnih ur se vedno 4x manjse od navedenih, je rekel. Torej so mi uturili rabljen, prepakiran tv, po moznosti ga je nekdo reklamiral, oni pa so ga fino prepakirali in prodali dalje kot novega. Zapakiran je bil pa mojstrsko dobro, tako da nikakor ne bi posumil da ni nov. In jaz nisem edini z taksno izkusnjo. Po tej neprijetni izkusnji kupujem tv samo se v harvey normanu ali pa big bangu. Tam vsaj vem da dobim dejansko nov tv, pa cetudi dam zanj 10%-20% vec kot v spletnih trgovinah.

andrej69 je 3. okt 2019 ob 13:21 izjavil:

goremaster je 3. okt 2019 ob 13:11 izjavil:



Glede tvojih zahtev, ti ostane za takšen denar edino tale model Sonya.

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...



Tocno ta tv sem ze gledal in je top zadeva, ampak sem prebral da ima zelo velik input lag. Ker pa bi rad igral igrice na ps4 pro, pa to ni ravno ok.?
No, v skrajni sili bi budget zvisal za kakih 100 eur. A za panasonica kaj ves ce je 100 hz?

goremaster je izjavil:

Hvala lepa vsem za odgovore. Mislim da sem se odlocil da bom vzel enega od teh dveh, LG 55LB8 ali Panasonic 55FZ800, samo ne vem kateri je se boljsi? Cena je samo za 40 eur razlike. Panasonic je 1085, LG pa 1040 eur. Samo nekaj me matra, za tako ceno sta na voljo samo v spletnih trgovinah. Zdaj kako vedet da je tv dejansko nov, da ni le prepakiran, kot sem ze zgoraj nekaj napisal o tem)? Kaksne izkusnje imate kaj ostali z spletnimi trgovinami pri nas v Sloveniji?

PS: LG SM8600PLA ima kar solidne revjuje. Ali je bolje da kupim lanskoletni oled B8?

Gatsu je izjavil:

Input lag ki ga ima Sony zadnjih par let je čist ok še za pretepačine kaj šele za kaj manj zahtevnega.

95 ms v standard mode-u pri xf9005 je bolj svoh. Ce pa vklopim kak motionflow (ker ne prenesem blura) pa se dodatnih 50 ms. Spilam sicer v glavnem samo gta online in rdr2, ampak zna bit motece predvsem pri gta online.


goremaster je izjavil:

Hvala Andrej, bom vzel Panasonica. Kdo ve za kaksno trgovino v Avstriji, kjer bi bil morda se ceneje?
Edit: glede LG Lcdjev se popolnoma strinjam s tabo. Prav vsi 3 ki sem jih imel v preteklosti, so imeli tezave z panelo. Dirty screen effect je grozen. Crna je bolj siva kot crna, uniformiranost je zelo slaba, itd.. Imajo pa dober view angle in precej dobre procesorje kar se tice osvezevanja slike. Tudi 50 hz panela je z pravimi nastavitvami primerna za gledanje sporta in igranje igric. Tako da imam z lcd LGji en tak love-hate relationship :))


goremaster je izjavil:



Hvalezen sem za vsako mnenje in nasvet. In ce se ne bi danes registriral tukaj in vprasal za nasvet v tej temi, bi se fino za*ebal ker bi sel skoraj ziher kupit en lcd tv, za kar bi se potem tolkel po glavi. Tako pa bom primaknil se slabih 100 eur in bom dobil tv kot se spodobi.
Je pa popolnoma normalno da ima vsakdo eno znamko ki mu je ljubsa od ostalih, to ni nic narobe in cisto vsi smo taksni.
Dejstvo pa je da sta oba oled modela odlicna televizorja in se je zelo tezko odlocit med njima, ampak sodec po internet revjujih, se ti rahlo nagibajo na stran panasonica.
Tako da brez zamere, ni bilo misljeno da "navijas". Pac vsak predlaga nekaj in to je prav. Kako bi pa zgledalo ce bi vsi predlagal enak model ;-)
Se enkrat, hvala za mnenje!!


goremaster je izjavil:

Evo ponovno sem v dilemi med nakupom panasonica 55FZ800 in LG 55B8. Poleg tega sem zasledil se Samsung 55Q6FN, katerega dobim lahko ze za 750 eur in ima odlicne revjuje. Edino VA panela me malo moti. Kot gledanja.
Kaksno mnenje o tem samsungu mogoce?

puginho je izjavil:

krco77 je izjavil:

Tud jaz mam vprašanje glede motionflow/interpolacije. Par postou gor sm prebral o tem. Mam Sony KD55XF9005 in PS4 PRO. Spilam skor vse. Se prau če mam na Game Mode in 4k HDR 60hz, kaj je bols motionflow OFF al ON? Pa kdaj je najmanjši input lag? Nekje 24ms. Hvala! ?


Imam sonya, sicer ne xf9 in je na game mode motion flow že po defaultu na off in ga niti ne moreš aktivirat. Sigurno pa dvigne lag.

A imas 55 ali 65 varianto? Kaksen je kaj kot gledanja? Bral sem da zna bit backlight flicker precej motec na tem modelu. Je to res?


goremaster je izjavil:

Za Lg oled in Samsung Q6 sem bral revjuje na rtings, za fz800 pa na avforums in hdtv.
A kaj ves kako uogotovit za kateri trg je narejen lg B8 in pa panasonic f7800, ki ga dobavijo k nam? Se bojim da ni kaksna ceska roba ala mimovrste.


goremaster je izjavil:

Andrej, tale Sony ki ga omenjas je zelo dober tv. Tako da izbiram med:
Sony 55X900F
Samsung 55Q70F
Panasonic Oled 55FZ800
LG oled 55B8

Cene med 950 za lcd-ja in 1040 in 1090 eur za oleda. Itak da se splaca primaknit se 100 eur za oleda, ampak malo me skrbi ostrina slike (eni pravijo da slika ni tako ostra pri vstopnih modelih oledov v primerjavi z high end lcd modeli) in pa burn-in risk. Ker se bo na tvju precej igralo igre ki imajo hud ikone ipd..Cez vikend to pomeni da bo cca 4-6 ur na dan konstantno hud na ekranu.


goremaster je izjavil:

krepki je izjavil:

Imam občutek,da si se prišel na forum delat pametnega in da ne iščeš tvja,ker če bi ga iskal bi ga že kupil.

Pametnega? O tvjih vem manj kot vecina vas tule gor. Torej se ne morem delat pametnega. Po tv grem v ponedeljek, ker se moram posvetovat se doma z ostalimi. Sicer sem pa ze 2 dni brez tvja, ker je dokoncno izdihnil stari lg.


Samo nekaj tvojih komentarjev preden si postal največji strokovnjak za TVje na slotechu.
Lahko gremo naprej...

goremaster je izjavil:

Danes sem koncno narocil Q70R 55", jutri ga dobim. Sem pa naredil prej en posten homework in nastudiral revjuje in predvsem prebral owners threade na avforums- ti so najpomembnejse ocene ker jih pisejo ljudje ki imajo dolocen model televizorja doma in tocno vedo vse prednosti in slabosti. In samsung Q70R je nedvomno eden najboljsih tvjev (ce seveda izvzamemo olede, ki pa za resne gamerje nikakor ne pridejo v postev).
Izmed 25 strani lastnikov tega modela, sem nasel samo 2, 3 manjse pritozbe v glavnem na kot gledanja (va panela) in na osvetlitev okrog podnapisov v temnem prostoru.
Medtem ko je pritozb glede na ta vas tako opevani sony x900f malo morje. Skoraj vsak drugi ima tezave z bloomingom in cloudingom. Celo novi x950g model ima tezave z bloomingom.
Medtem ko Q70R teh tezav nima. Crna je na Q70R, Q80R in Q90R dalec najboljsa med lcd televizorji. Bloominga ni, dse efekta ni, motion je brezhiben, stutterja na nizkih frame rateih ni, svetilnost je za lcd zadovoljiva, podpira free sync za xbox one x gamerje in kar mi je najbolj vsec- je prakticno flicker free, ker ima lahko flicker pri tako visoki ferkvenci da se ga prakticno ne zazna. Flicker free tvjev pa je zelo malo.
Torej za povprecno gledanje programov in za gaming, kjer oled ne pride v postev, je Q70R nedvomno najboljsa izbira.
Kar pa se oledov tice, pa je dovolj vtipkat "oled cnn burn in" in ti vrze ven cel kup pregresno dragih oledov z trajno unicenimi ekrani, kjer se vidi ikona cnna vzgana v ekran. Da ne govorimo o game hud-ih.
Garancija tega seveda ne krije. In moras res imet prevec kesa da gres kupit oled za par jurjev, da imas potem trajno unicen ekran po 2 mesecih, samo zato ker so ti drugi svetovali da je samo oled tisti pravi tv, vse ostalo pa je sranje.
Ce kupim televizor, ga kupim za to da mi sluzi in da lahko na njemu delam karkoli, kadarkoli in kolikor dolgo hocem. Pa cetudi mi zapase celo noc pustit pause screen na ps4, ali pa 3 dni skupaj cnn program.
Da pa kupim oled za par jurjev zato da ga bom moral potem ujckat kot dojencka in da bom nonstop trepetal kdaj se bo nekaj vtisnilo v ekran, no thanks.
In kdor rece da burn in ni tak hud problem in da so funkcije ki to preprecujejo, naj samo pogleda gaming oled burn in threade, ki jih je malo morje. Tiste funkcije bolj malo pomagajo, burn in pa je kumulativen.
Oled je dober v glavnem za filmofile, za folk ki gleda veliko filmov in ki nonstop menjajo programe in vsebine. Za casual cable tv gledalce, za take ki imamo tv po cel dan prizgan cist tako za "druzbo" v prostoru in pa za gamerje pa je oled najslabsa mozna izbira. V bistu bi raje dal 3k za Q90R Qled kot pa za oled. Semi vsaj ni treba trepetat kdaj bo panela postala polna zapecenih ikon.
Tako da drugic predno se komu takoj svetuje oled, ga je prej pametno malo povprasat o navadah gledanja oz za kaj bo tv najvec rabil, ker sicer se lahko nekomu ki se ne spozna oz ne naredi domace naloge na to temo, naredi precej financne skode.


goremaster je izjavil:


A pa ti zena nic ne tezi? Mene bo glih zdej zmlela ce ne kupim ze nwkaj. Se bojim da mi ne bo sama privlekla kako teslo tv za 300 eur domov ce hitro nekaj ne ukrepam:)))


Toliko kdo je doma copata!

Po tem pa si začel pametovat, kot da si pojedel celo enciklopedijo o TVjih.
Ne bom naprej našteval ker si že itak zasral celo temo, samo tolk mal za nazaj preberi kakšne bedarije si pisal in potem se čudiš čemu prdlogi za izbris.
Registriran 3.10.2019
Boh si ga vedi kdo si bil prej. Nisi se upal izpostavljati s takimi bedarijami, itak.
To pa vedo samo moderatorji in nekaj ritolizcev.

singapur ::

Ali slučajno kdo ve kje lahko kupiš pri nas ali v Evropi Vizio TV?

easyrider3 ::

Naj nekdo pove zakaj bilo kje kjer se uporablja HDR pa ni važno ali pri televizorjih,telefonih je slika drugačna kot je realnost kar mene zelo jezi. Recimo vzamemo pogled v naravi kjer z HDR je preveč nebo modro ker v resnici ni nikoli tako in tega jaz ne maram saj mora biti slika čim bolj ali ista kakor je realno,zato tudi pri televizorjih me sploh ne zanima HDR. Podobno je pri telefonih kjer HDR isto preveč povdarja na določene barve in kontrast da ne rečem sploh Samsung je tak primer kjer so vedno prežive barve,ja saj večina ljudem je to super samo meni pa sploh ne. Pa tudi ta črna barva pri televizorjih kakor vsi tako govorijo in jo želijo imeti meni sploh ni pomembna e najraje vidim da malenkost potegne na sivo saj če ima človek črno obleko in črne gumbe jih ne vidiš a pri ne črni barvi se pa vidijo detalji. Zdaj pa vprašanje a bi potem sploh smiselno imeti OLED tv mislim da NE in tako bi že za jurčka dobil super LED televizor recimo SONY ali kak drug.

krop ::

Kaj boljšega za ta denar?

Kolk gledam je 100Hz

andrej69 ::

krop ::

Gledam v vseh možnih varjantah. Pretežno sd in hd kanale, ter vsebine iz pašnikov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krop ()

andrej69 ::

krop je izjavil:

Gledam v vseh možnih varjantah. Pretežno sd in hd kanale, ter vsebine iz pašnikov


Če boš gledal v mešanem ambijentu in boš gledal pretežno SD in HD vsebine, potem je tale Sony dobra izbira. Če pa boš gledal recimo še 4K in HDR vsebine, pa je boljša izbira Philips model ali Panasonic model GX800.

shon ::

https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...

kaj pa tole, ne zgleda tok slabo za mali denar...

andrej69 ::

shon je izjavil:

https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...

kaj pa tole, ne zgleda tok slabo za mali denar...


Kar dober model, minus mu je edino nekoliko slabši prikaz SD vsebin, kar pa je tako minus večina televizorjev takšnega ranga..

anci12345 ::

Lep pozdrav. Zanima me vaše mnenje za nakup tega tv-ja..
https://www.makspro.si/led-tv-sony-kd-7...

razdalja je cca 5m, gre pa za družinski tv, kjer se bodo gledale vse vsebine..

hvala,lp.

singapur ::

Odločil sem se, da nabavim 75" TV.
V rangu do 1500 eur...,max 2000 v kolikor je res res dober.

Rabim za splošno uporabo. Gledanje TV programov, filmov, šport, dokumentarcev...
Počakal bom da še cene malo padeejo (black friday) in nabavil konec meseca oziroma v začetku decembra.

andrej69 ::

anci12345 je izjavil:

Lep pozdrav. Zanima me vaše mnenje za nakup tega tv-ja..
https://www.makspro.si/led-tv-sony-kd-7...

razdalja je cca 5m, gre pa za družinski tv, kjer se bodo gledale vse vsebine..

hvala,lp.


Jaz bi ti priporočil tale model:) Če gledamo skupno kar ponuja ta televizor, vsekakor kvalitetnejši od Sony modela..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

andrej69 ::

singapur je izjavil:

Odločil sem se, da nabavim 75" TV.
V rangu do 1500 eur...,max 2000 v kolikor je res res dober.

Rabim za splošno uporabo. Gledanje TV programov, filmov, šport, dokumentarcev...
Počakal bom da še cene malo padeejo (black friday) in nabavil konec meseca oziroma v začetku decembra.


Za okoli 1.500 evrov in še nekaj več je vsekakor best buy tale model Philipsa:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

Potem pa imaš za nekaj več denarja, katerega od teh modelov, toda nič kvalitetnejši od modela 7304.

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l...

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Seba22 ::

Odločam se za nakup novega TV-ja odločam se med temi 3 modeli katerega od teh bi blo najbolje vzet?Nekako se nemorem odločit katerega

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

DarwiN ::

Seba, med temi ni večjih razlik, zato vsekakor Q80.. Pa v drugih trgovinah stane 1850€, mimogrede.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

Seba22 je izjavil:

Odločam se za nakup novega TV-ja odločam se med temi 3 modeli katerega od teh bi blo najbolje vzet?Nekako se nemorem odločit katerega

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...

https://www.mimovrste.com/qled-televizo...


Jaz bi ti priporočil model Q80R, ki je identičen modelu Q85R, samo, da nima One Conect boxa. Sicer je seveda najkvalitetnejši model Q90R, toda ni vreden toliko več denarja. Sicer pa za takšen denar, že dobiš OLED televizorje, ki so vsekakor kvalitetnejši od teh modelov Samsunga. Edino, če boš res gledal pri kar veliki svetlobi potem je smiselno vzet tale model Samsunga, drugače nikakor ne:)

polde66 ::

Tudi jaz se odločam za kakšen novejši model Tv-ja. Nisem zahteven za dodatke, TV mi služi predvsem samo zvok in slika. ostalo je na android boxih.
Tole gledam že nekaj časa : https://www.mimovrste.com/nanocell-tv/l...
Ok zadeva? Zahteva je tudi stojalo. Mora biti takšne vrste kot je na tem tv-ju. Se pravi sredinski. Imam pač podlago tako, ki žal samo takevrste tip omogoča. Pa 55 inčni je največ kar lahko spravim na polico.
Hvala za kak namig.
polde

fpbs ::

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Tudi jaz se odločam za kakšen novejši model Tv-ja. Nisem zahteven za dodatke, TV mi služi predvsem samo zvok in slika. ostalo je na android boxih.
Tole gledam že nekaj časa : https://www.mimovrste.com/nanocell-tv/l...
Ok zadeva? Zahteva je tudi stojalo. Mora biti takšne vrste kot je na tem tv-ju. Se pravi sredinski. Imam pač podlago tako, ki žal samo takevrste tip omogoča. Pa 55 inčni je največ kar lahko spravim na polico.
Hvala za kak namig.


Jaz bi ti priporočil tale model Philipsa ali Samsunga. Lg LCD televizorje ti ne priporočam, ker konkurenca ponuja več kar se tiče kvalitete slike:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...
««
212 / 534
»»