» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
112 / 544
»»

andrej69 ::

krepki je izjavil:

In kateri tv to omogoča?


Ne rabiš komplicirat:)Kajti Dolby Vision in HDR10+, ti nista nujno potrebna:)Sploh Dolby Vision ne, ki potrebuje za res vrhunski prikaz televizor z 12 bitnim panelom, in svetilnostjo vsaj 4.000 cd/m².Tega pa še lep čas, ne bo dobeden proizvajalec ponudil..Tako, da marketing precej prehiteva samo tv tehnologijo proizvajalcev:)Če televizor prikazuje HDR10, in izpolnjuje določene zahteve katere sem že opisal, je povsem dovolj za prijetno izkušnjo gledanja HDR vsebin..Sicer pa koliko % gleda HDR vsebine..?

andrej69 ::

Kar se pa tiče določenih podpor, pa si lahko vsak tukaj pogleda.

blackmack ::

@ krepki

Če te zanima, jaz prodajam 8602.

leiito ::

Spet izkrivljena realnost skozi prizmo turških proizvajalcev. Dolby Vision vs non HDR je dramatična razlika, veliko večja kot je bil prehod s 1080p na 4K in večja tudi kot drugi HDR formati, zato npr. Sonyjev model 900 letos podpira Dolby Vision, Filips pa očitno svojih kupcev ne ceni dovolj, da bi plačal licenco.

Koliko % ljudi gleda HDR vsebine je težko reči, ampak rapidno postajajo vedno bolj in poceni dostopne, Netflix jih nudi za €12/mesec, iTunes za posamezen film. Res je, da ima Dolby Vision zaenkrat še premijsko ceno, kar se televizij tiče, odločitev posameznika pač, če je cena utemeljena, vsekakor je pa totalen fail danes vložiti denar v OLED televizor, ki ne podpira Dolby Visiona, kakega proizvajalca izza Bosporja npr.

andrej69 ::

leiito je izjavil:

Spet izkrivljena realnost skozi prizmo turških proizvajalcev. Dolby Vision vs non HDR je dramatična razlika, veliko večja kot je bil prehod s 1080p na 4K in večja tudi kot drugi HDR formati, zato npr. Sonyjev model 900 letos podpira Dolby Vision, Filips pa očitno svojih kupcev ne ceni dovolj, da bi plačal licenco.

Koliko % ljudi gleda HDR vsebine je težko reči, ampak rapidno postajajo vedno bolj in poceni dostopne, Netflix jih nudi za €12/mesec, iTunes za posamezen film. Res je, da ima Dolby Vision zaenkrat še premijsko ceno, kar se televizij tiče, odločitev posameznika pač, če je cena utemeljena, vsekakor je pa totalen fail danes vložiti denar v OLED televizor, ki ne podpira Dolby Visiona, kakega proizvajalca izza Bosporja npr.


Turek te je naredil:):))

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

krepki je izjavil:

In kateri tv to omogoča?
Ne rabiš komplicirat:)Kajti Dolby Vision in HDR10+, ti nista nujno potrebna:)Sploh Dolby Vision ne, ki potrebuje za res vrhunski prikaz televizor z 12 bitnim panelom, in svetilnostjo vsaj 4.000 cd/m².Tega pa še lep čas, ne bo dobeden proizvajalec ponudil..Tako, da marketing precej prehiteva samo tv tehnologijo proizvajalcev:)Če televizor prikazuje HDR10, in izpolnjuje določene zahteve katere sem že opisal, je povsem dovolj za prijetno izkušnjo gledanja HDR vsebin..Sicer pa koliko % gleda HDR vsebine..?
Andrej, zopet zavajaš in napeljuješ vodo na svoj mlin. Seveda je pomembna poleg 4k čim boljša HDR podpora, saj TVeja ne kupuješ za eno leto, ampak za precej daljše obdobje in kaj kmalu se da zgodit, da zaradi pomanjkljive podpore HDR formatov marsikaterega programa ne bo mogoče sprejemat. http://www.blog.uporabnastran.si/2018/0...
Tu je tabela, kaj kdo podpira: http://shrani.najdi.si/?f/P5/2xEp6bw9/d...
Pozoren je potrebno biti tudi na podporo YouTube HDR kodek VP9, in pa na že zgoraj omenjeni Technicolorjev "Advanced HDR" sistem, ki omogoča sprejem HDR10, Dolby Vision, HLG, in SDR.
"To illustrate SDR-to-HDR upconversion, we saw the same clip displayed on two LG OLED TVs. One was showing an SDR version upconverted to HDR, and the other was native HDR. I could see virtually no visible difference between them--very impressive!"

profdoktor ::

andrej69 je lažof, pazite se ga. Na vsak način vam bo skušal uturiti Philipsa.

Zgodovina sprememb…

krepki ::

blackmack je izjavil:

@ krepki

Če te zanima, jaz prodajam 8602.

Ti prodajaš 65 jaz pa kupujem 55 inčni model,samo glede tvojih prispevkov tv le ni tako dober kot bi moral bit tako,da bom iskal naprej mogoče pa bo kaj med modeli 2018.

blackmack ::

Odvisno kaj hočeš.

TV ima res dobre močne barve, uniformiranost panela je super, ima izredno svetlo sliko, res pa je, ker je EDGE led črna ni popolnoma črna(če gledaš v popolni temi z črnimi robovi), je pa odlična in če imaš vklopljen ambilight ali vsaj malo svetlobe, ne opaziš tega.

BTW na novem malo pogrešam ravno te močne barve in izredno svetlo sliko.

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

krepki je izjavil:

blackmack je izjavil:

@ krepki

Če te zanima, jaz prodajam 8602.

Ti prodajaš 65 jaz pa kupujem 55 inčni model,samo glede tvojih prispevkov tv le ni tako dober kot bi moral bit tako,da bom iskal naprej mogoče pa bo kaj med modeli 2018.


Tukaj si lahko prebereš nekaj mnenj..Gre za odličen televizor:) Poleg tega, kar je že napisal blackmack ima tudi "odlično" gibanje slike, in pa tudi zelo dober prikaz vsebin nižjih ločljivosti..Splošno gledano, je ta televizor odličen v večini segmentov, kar se tiče kvalitete slike:)
https://geizhals.at/?sr=1700850,-1

fpbs ::

krepki je izjavil:

Ti prodajaš 65 jaz pa kupujem 55 inčni model,samo glede tvojih prispevkov tv le ni tako dober kot bi moral bit tako,da bom iskal naprej mogoče pa bo kaj med modeli 2018.

Težko boš našel kaj pametnega:

andrej69 ::

Vsekakor bo letošnji best buy televizor, Philips OLED model 803:)

mgermo ::

Philips ni bil best buy zadnjih 10 let v nobenem rangu (popravi me z kredibilnimi linki, če se motim) in tako tudi letos ne bo.

profdoktor ::

Prodajalček spet provocira s tem Philipsom. Ne se pustit, on je mučki provokator. :D

andrej69 ::

mgermo je izjavil:

Philips ni bil best buy zadnjih 10 let v nobenem rangu (popravi me z kredibilnimi linki, če se motim) in tako tudi letos ne bo.



Kako da ne..Philips 9002 je best buy 2017. Letos pa bo to model 803:)Kar pa se tiče LCD televizorjev, pa je bust buy model 8102 velikosti 65":)Kar pa se tiče letošnjega leta, pa bo najkvalitetnejši kar se tiče kvalitete slike, model OLED 903 z najnovejšim P5 procesorjem..Ta model, bo letos posekal konkurenco:)) Tako, da ne drži ravno kar si napisal..Pa tudi LCD modela 9103 in 9603, bosta zasigurno med najkvalitetnejšimi Lcd televizorji tega leta.

profdoktor je izjavil:

Prodajalček spet provocira s tem Philipsom. Ne se pustit, on je mučki provokator. :D


A ti ne uporabljaš več tega nicka..? 4knative

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

lejko0 ::

Philips 9002 je best buy 2017.


Haha... Best buy je lahko samo TV, ki se je prodal v nekaj tisoč primerkih. Tu govorimo o resnih znamkah v svetu televizorjev Sony, Samsung, Panasonic, ne pa o turško-poljskem zmazku, kjer so bili prodani trije televizorji v celi Evropi.

krepki ::

andrej69 je izjavil:

Vsekakor bo letošnji best buy televizor, Philips OLED model 803:)

Kakšna je pa razlika med lanskim modelom 8602 in letošnjim 8303 a se splača počakat?

andrej69 ::

lejko0 je izjavil:

Philips 9002 je best buy 2017.


Haha... Best buy je lahko samo TV, ki se je prodal v nekaj tisoč primerkih. Tu govorimo o resnih znamkah v svetu televizorjev Sony, Samsung, Panasonic, ne pa o turško-poljskem zmazku, kjer so bili prodani trije televizorji v celi Evropi.


Kako pa veš, da so bili prodani trije primerki, daj prosim te ne govori neumnosti, saj nisi 5 let star:)
Za informacijo ti povem, da je Philips bil med najbolje prodajanimi televizorji..Nasploh se je prodaja Philips televizorjev v Evropi, povečala za tretjino:)) Takšno rast ni zabeležil nobeden proizvajalec..

leiito ::

Lahko je povečati rast s 6 prodanih enot na 8.

palota999 ::

andrej69 je izjavil:

Vsekakor bo letošnji best buy televizor, Philips OLED model 803:)


Ko bodo prejeli naziv, pa bo cena poskočila in se bo približala Lg B8 oz. C8. Tako je bilo lani s Philips 9002 vs Lg B7. Samo, da dobijo naziv.

MrStein ::

lejko0 je izjavil:


Haha... Best buy je lahko samo TV, ki se je prodal v nekaj tisoč primerkih.

McDonalds je najboljša hrana.

andrej69 je izjavil:


Ne rabiš komplicirat:)Kajti Dolby Vision in HDR10+, ti nista nujno potrebna:)Sploh Dolby Vision ne, ki potrebuje za res vrhunski prikaz televizor z 12 bitnim panelom, in svetilnostjo vsaj 4.000 cd/m².Tega pa še lep čas, ne bo dobeden proizvajalec ponudil..Tako, da marketing precej prehiteva samo tv tehnologijo proizvajalcev:)Če televizor prikazuje HDR10, in izpolnjuje določene zahteve katere sem že opisal, je povsem dovolj za prijetno izkušnjo gledanja HDR vsebin..Sicer pa koliko % gleda HDR vsebine..?

Ah, kaj pa če imaš bluray disk z Dolby Vision, TV pa tega ne podpira? Boš gledal SDR?

fpbs je izjavil:

"To illustrate SDR-to-HDR upconversion, we saw the same clip displayed on two LG OLED TVs. One was showing an SDR version upconverted to HDR, and the other was native HDR. I could see virtually no visible difference between them--very impressive!"

Čak', potem "pravi" HDR sploh ne potrebuješ? :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

andrej69 ::

krepki je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Vsekakor bo letošnji best buy televizor, Philips OLED model 803:)

Kakšna je pa razlika med lanskim modelom 8602 in letošnjim 8303 a se splača počakat?


A misliš LCD model 8303..?

krepki ::

LCD model ja

avtek ::

Lepo bi prosil, če mi lahko odgovorite na spodnje vprašanje.

Zanima me, če XE7005 omogoča nameščen VLC player in DLNA preko njega? Podpvprašanje...podnapisi?
Prijatelj sprašuje, ker je kupil ta TV in ne najde te opcije.

Hvala

andrej69 ::

krepki je izjavil:

LCD model ja


Model 8303 ima Nano Led IPS panel, podpira HDR10+, imel bo podporo za Google Assistant in ima drugačno zasnovo. Bo pa imel slabšo svetilnost in nekoliko slabši barvni razpon napram modelu 8602. Kar se tiče barvnega razpona, bomo sicer lahko videli realno v praksi, če je res kaj razlike..

krepki ::

avtek je izjavil:

Lepo bi prosil, če mi lahko odgovorite na spodnje vprašanje.

Zanima me, če XE7005 omogoča nameščen VLC player in DLNA preko njega? Podpvprašanje...podnapisi?
Prijatelj sprašuje, ker je kupil ta TV in ne najde te opcije.

Hvala

avtek ::

Glede na to, da ima 7005 nameščen linux, in nima google play, bi prosil za podrobnejša navodila :)

Ta video sem že videl, in si z njim ne morem/znam pomagat.

andrej69 ::

avtek je izjavil:

Glede na to, da ima 7005 nameščen linux, in nima google play, bi prosil za podrobnejša navodila :)

Ta video sem že videl, in si z njim ne morem/znam pomagat.


Poglej si zasebno sporočilo.

damirj79 ::

To pomeni, da se da namestit ampak gre za skrivnost ali ... ?

andrej69 ::

damirj79 je izjavil:

To pomeni, da se da namestit ampak gre za skrivnost ali ... ?


Seveda ne gre za skrivnost.. Toda sem mu poslal navodila, ki pa ni nujno, da bo to delovalo.Zato nima smisla tega javno objavljat..Ker kar se tiče Linuxa, je kar težava z namestitvijo določenih programov..Če pa uspe, pa je kar precej zapleteno, in mislim, da se nihče ne bo veliko ukvarjal z tem.

damirj79 ::

Meni bi zanimalo vseeno.. pa na privat, če ne gre drugače.

andrej69 ::

damirj79 je izjavil:

Meni bi zanimalo vseeno.. pa na privat, če ne gre drugače.


Sem ti poslal.

bernikm ::

Pozdravljeni,

Za doma iščem zamenjavo za obstoječi 46inch Samsung TV. Razdalja do TV je nekje dobre 3m, tako da sem se (kljub nasprotovanju žene da bo prevelik :-)) odločil za 65 inch. Iščem pa nekaj v razredu do 1200€.
Kolikor berem na forumu so mnenja glede kvalitete posameznih znamk deljena, tako da bi vas vprašal na splošno iz morda izkušenj kakšnega uporabnika, ki ima kak tak televizor doma, kako je z njim zadovoljen, prednosti, slabosti itd. Skratka, nekaj kar je za normalnega uporabnika dovolj, ko zvečer pogledaš kak film, pa čez vikend kakšno smučanje, skoke itd, se pravi ne nek hudo zahteven uporabnik.
Ja, se strinjam, da obstjajajo dražji, boljši modeli, vendar vseeno se vprašam ali je dejansko vredno dati 500€ ali več za nekaj kar pač gledeša zvečer tiste 2 uri in malo več med vikendi ...
Aja, pa važno mi je da zna predvajati podnapise preko DLNA (imam NAS-QNAP strežnik) preko katerega preko LAN-a gledam filme s podnapisi. Za določene (Sony) sem nekaj slišal da ne prikazuje podnapisov, da moraš potem izvajati neki transcoding na NASu kar pa mi ni ravno OK. Na obstoječem 6-let starem Samsungu špila vse s podnapisi vred :)

V izbor sem dal naslednje modele, za kakšno dodatne informacije in napotke pa se vam že v naprej zahvaljujem.

- Samsung 4K LED TV sprejemnik 65MU6172 1.139€
https://www.mimovrste.com/televizorji/s...

- Philips 4k TV sprejemnik 65PUS6412/12 1.149€
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

- LG 4K LED TV sprejemnik 65UJ634V ali LG TV sprejemnik 65UJ620V 990€
https://www.mimovrste.com/televizorji/l...
https://www.mimovrste.com/televizorji/l...

- TCL LED 4k TV sprejemnik U65P6046 Android 999€
https://www.mimovrste.com/televizorji/t...

- Philips 4k TV sprejemnik 65PUS6162/12 899€
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

- TV sprejemnik HISENSE H65N6800 1.099€
https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

leiito ::

Smart LGji ti tudi brez težav predvajajo z mreže, sinhroniziraš lahko title itd.

Izbira modela je stvar osebnih preferenc, vsekakor pa je pametna poteza vzeti 65", dejansko je z razdalje 3m nujnost in ne skrbi, na boljše se takoj navadiš, ženi bo čez par tednov že premajhen, se bo začela po 77" ozirat.

bernikm ::

Hvala. LG sem gledal pa ni slab glede ne reviewe, pa cena je tudi ugodna (1000EUR). Nekateri pravijo da je v tem razredu najboljša izbira.
Moram videti še sliko v živo kako izgleda v primerjavi s kakšnim Samsung ali Philips.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

andrej69 ::

bernikm je izjavil:

Hvala. LG sem gledal pa ni slab glede ne reviewe, pa cena je tudi ugodna (1000EUR). Nekateri pravijo da je v tem razredu najboljša izbira.
Moram videti še sliko v živo kako izgleda v primerjavi s kakšnim Samsung ali Philips.


Kar se tiče tvojega izbora, sta skupno gledano najkvalitetnejša Philips 6412 in pa Hisense.

bernikm ::

Hvala za odgovor. V čem pa sta Philips in Hisense toliko boljša od ostalih ?

andrej69 ::

bernikm je izjavil:

Hvala za odgovor. V čem pa sta Philips in Hisense toliko boljša od ostalih ?


Predvsem zaradi strojne opreme. Imata tudi najbolj kvalitetno procesiranje slike. Philips ima še dotatno prednost, ker ima že Direct Led panel.

fpbs ::

leiito je izjavil:

Smart LGji ti tudi brez težav predvajajo z mreže, sinhroniziraš lahko title itd. Izbira modela je stvar osebnih preferenc, vsekakor pa je pametna poteza vzeti 65", dejansko je z razdalje 3m nujnost in ne skrbi, na boljše se takoj navadiš, ženi bo čez par tednov že premajhen, se bo začela po 77" ozirat.

Zgoraj omenjaš DLNA povezavo. Če se ne motim, LG UJ634 tega ne podpira. Svetujem ti, da si še ogledaš LG modela UJ670 in UJ701. Ta dva podpirata poleg HDR 10 in HLG še Active HDR.
https://www.ceneje.si/Proizvajalec/35/L...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fpbs ()

profdoktor ::

leiito je izjavil:

Smart LGji ti tudi brez težav predvajajo z mreže, sinhroniziraš lahko title itd.

Izbira modela je stvar osebnih preferenc, vsekakor pa je pametna poteza vzeti 65", dejansko je z razdalje 3m nujnost in ne skrbi, na boljše se takoj navadiš, ženi bo čez par tednov že premajhen, se bo začela po 77" ozirat.

Mojster, ti si ne predstavljaš kakšen zmazek je recimo SLO 1 HD na 75 inčnem televizorju. Verjetno večina ne kupuje TV izključno za gledanje demo 4K posnetkov in 4K Bluray filmov.

leiito ::

Če SLO1HD ni zmazek na 65", zakaj bi bil na 75"? In ni zmazek, nobena upscalana 720p slika ni in če bi bilo to res, bi ljudje vračali velike tivije, ker ne bi mogli gledati tv programa.

To že dlje časa razlagaš, da so HD tv programi na večjih tivijih zmazki, odkod ti sploh ta ideja, lahko pokažeš kak dokaz za take trditve?

bernikm ::

Če prav razumem bi bil potem izmed vseh, ki sem jih našel najboljši nakup Philips 65PUS6412 ?
Kako pa je pri Philipsih s predvajanjem podnapisov preko omrežja (NAS), delujejo oziroma podpira DLNA ?

puginho ::

Seveda, če imaš rad neenakomerno osvetlitev in prebijanje svetlobe, pri 65 inčnem bo to lepo vidno.
Od teh kaj si jih napisal ni nič pametnega

profdoktor ::

leiito je izjavil:

Če SLO1HD ni zmazek na 65", zakaj bi bil na 75"? In ni zmazek, nobena upscalana 720p slika ni in če bi bilo to res, bi ljudje vračali velike tivije, ker ne bi mogli gledati tv programa.

To že dlje časa razlagaš, da so HD tv programi na večjih tivijih zmazki, odkod ti sploh ta ideja, lahko pokažeš kak dokaz za take trditve?

Meni osebno je recimo SLO1 HD čisti Minecraft na 3m pri 65. Govorim pač kar vidim, iz lastnih izkušenj. Če grem še nekoliko nazaj, na 5m, mi postane ok. Jaz bi na 3m rabil 42 inč za TV shemo, vse kar je večje lahko preštejem piksle in mi izgleda kot Minecraft. Pač oko sokolovo, nimaš tu kaj. Vse je odvisno od osebnih standardov.

rekt ::

profdoktor je izjavil:

Meni osebno je recimo SLO1 HD čisti Minecraft na 3m pri 65. Govorim pač kar vidim, iz lastnih izkušenj.


Zanimivo. Meni je SLO1 HD na 65 in 3m več kot zadovoljiv. Ne samo to, še SD se mi zdi povsem prebavljiv. Še na dva metra mi je HD povsem OK. Pa nisem špeglar, niti ni videti da bom kaj kmalu postal. Se pa še dobro spomnim CRT-jev in vem kako daleč smo prišli od shitty 80-stajl VHSa naprej.

Bi rekel da imaš previsoke standarde, ampak kot praviš, vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rekt ()

bernikm ::

fpbs je izjavil:

leiito je izjavil:

Smart LGji ti tudi brez težav predvajajo z mreže, sinhroniziraš lahko title itd. Izbira modela je stvar osebnih preferenc, vsekakor pa je pametna poteza vzeti 65", dejansko je z razdalje 3m nujnost in ne skrbi, na boljše se takoj navadiš, ženi bo čez par tednov že premajhen, se bo začela po 77" ozirat.

Zgoraj omenjaš DLNA povezavo. Če se ne motim, LG UJ634 tega ne podpira. Svetujem ti, da si še ogledaš LG modela UJ670 in UJ701. Ta dva podpirata poleg HDR 10 in HLG še Active HDR.
https://www.ceneje.si/Proizvajalec/35/L...



Kaj pa tale model LG 65UJ670V ? Piše da ima 100Hz osveževanje (ostali v tem cenovnem razredu imajo 50Hz), cena je tudi ugodna glede na same karakteristike. Samo ne vem kako je potem z DLNA podporo ?
http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-65uj670...

andrej69 ::

@bernikm
Ta model Lg-ja ima 50Hz osveževanje panela. Kakor vsi televizorji v tem rangu. Kar pa se tiče DNLA podpore, je možna, toda brez prikazovanja podnapisev. Večina televizorjev ne omogoča prikaz podnapisev preko DNLA.

cekr ::

Koliko so pa procesorji sploh močni za prežvekovanje datotek direktno s shara?
Jest DNLA nisem nikoli maral. Vedno eno sranje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

bernikm ::

andrej69 je izjavil:

@bernikm
Ta model Lg-ja ima 50Hz osveževanje panela. Kakor vsi televizorji v tem rangu. Kar pa se tiče DNLA podpore, je možna, toda brez prikazovanja podnapisev. Večina televizorjev ne omogoča prikaz podnapisev preko DNLA.


Trenutno imam 6 let stari Samsung 46inch pa brez težav predvaja filme (tudi FULL HD) iz NAS strežnika preko LAN omrežja (100 Mbit). Prav tako nimam nobenih težav s prikazovanjem podnapisov, šumniki itd.
Uporabljam pa Twonky aplikacijjo na NAS strežniku za streaming, ker mi vgrajeni DLNA od NAS-a (QNAP) ni všeč. Delujejo pa podnapisi na obeh aplikacijah brez težav.
Ima pa kolega Sony-ja pa mu ne delujejo podnapisi, temveč mora potem na samem NASu izvajati nek transcoding kar pa rabi ful resursov NAS-a. Jaz imam nek najbolj pocen QNAP pa vse deluje brez težav, ker mi baje televizor izvaja transcoding, vsaj nekaj v tem smislu mi je kolega razlagal.

andrej69 ::

@bernikm
Bo ti jih prepoznalo, če boš imel vgrajene, ali pa enako poimenovane kakor je video datoteka. Posebej podnapisev iz zunanjih virov televizorji ne prepoznajo. Pa tudi vsi televizorji niso kompatibilni, kar se tiče DLNA..Zato pa je najbolje še vedno žično povezat računalnik z televizorjem, kajti preko teh streamov pride včasih do določenih težav. Ali pa še opcija preko kakšnega zunanjega playera, ki po moje še vedno prikaže najbolj kvalitetno sliko:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()
««
112 / 544
»»