» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
42 / 537
»»

Jodlarcek ::

Pozdravljeni
Sedaj gladam to Samsung 5 letno garancijo za določene tipe TV-jev. Zanima me, ali to velja samo za TV-je kupljene v Sloveniji? Prebral sem namreč splošne pogoje in nikjer tega ne zasledim.
Moje drugo vprašanje. Ali lahko TV kupljen npr. v Nemčiji uveljavljam garancijo v SLO?
Hvala

andrej69 ::

Jodlarcek je izjavil:

Pozdravljeni
Sedaj gladam to Samsung 5 letno garancijo za določene tipe TV-jev. Zanima me, ali to velja samo za TV-je kupljene v Sloveniji? Prebral sem namreč splošne pogoje in nikjer tega ne zasledim.
Moje drugo vprašanje. Ali lahko TV kupljen npr. v Nemčiji uveljavljam garancijo v SLO?
Hvala


Ta garancija, je mišljena za televizorje kupljene v Sloveniji.Drugače pa lahko uveljavljaš garancijo, če je bil televizor kupljen v tujini, toda mora imet EU garancijo.

jerko1985 ::

Pozdrav tudi z moje strani.

Sem v fazi nakupa novega TV-ja in sicer sem prišel do ugotovitve, da bo za moje potrebe in oddaljenost najbolj primerna veličina 55 inch-ov.
Nekako sem v ožji izbor izbral naslednja tv-ja:
- PHILIPS 55PUS6482
- SONY KD-55XE8096

Televizorja sta v enakem cenovnem razredu (cca 1000€). Zanimajo me prednosti in slabosti posameznih tv-jev ali je morda kateri drug model v tem cenovnem razredu ponuja več.

Televizijo bom uporabljal za čist običajne stvari (šport, filmi, PS,...)

Hvala za vse koristne informacije.

Lp.

andrej69 ::

jerko1985 je izjavil:

Pozdrav tudi z moje strani.

Sem v fazi nakupa novega TV-ja in sicer sem prišel do ugotovitve, da bo za moje potrebe in oddaljenost najbolj primerna veličina 55 inch-ov.
Nekako sem v ožji izbor izbral naslednja tv-ja:
- PHILIPS 55PUS6482
- SONY KD-55XE8096

Televizorja sta v enakem cenovnem razredu (cca 1000€). Zanimajo me prednosti in slabosti posameznih tv-jev ali je morda kateri drug model v tem cenovnem razredu ponuja več.

Televizijo bom uporabljal za čist običajne stvari (šport, filmi, PS,...)

Hvala za vse koristne informacije.

Lp.


Gre za dokaj podobna televizorja, kar se tiče kvalitete slike.Philips ima nekoliko boljši kontrast in prikaz črne, Sony pa ima nekoliko boljši barvni razpon. Oba pa imata 50Hz IPS panel, enako svetilnost panela itd..Oba imata solidno gibanje slike, seveda kolikor dopušča 50Hz panel.Kar se tiče iger, sta oba nekje enaka. Philips ima prednost pri daljincu zaradi tipkovnice, in pa prikazu črne barve v mraku zaradi Ambilighta. Za informacijo, ta Philips model dobiš sedaj za 800 evrov, kar je zelo dobra cena za takšen televizor..

jerko1985 ::

andrej69 je izjavil:

jerko1985 je izjavil:

Pozdrav tudi z moje strani.

Sem v fazi nakupa novega TV-ja in sicer sem prišel do ugotovitve, da bo za moje potrebe in oddaljenost najbolj primerna veličina 55 inch-ov.
Nekako sem v ožji izbor izbral naslednja tv-ja:
- PHILIPS 55PUS6482
- SONY KD-55XE8096

Televizorja sta v enakem cenovnem razredu (cca 1000€). Zanimajo me prednosti in slabosti posameznih tv-jev ali je morda kateri drug model v tem cenovnem razredu ponuja več.

Televizijo bom uporabljal za čist običajne stvari (šport, filmi, PS,...)

Hvala za vse koristne informacije.

Lp.


Gre za dokaj podobna televizorja, kar se tiče kvalitete slike.Philips ima nekoliko boljši kontrast in prikaz črne, Sony pa ima nekoliko boljši barvni razpon. Oba pa imata 50Hz IPS panel, enako svetilnost panela itd..Oba imata solidno gibanje slike, seveda kolikor dopušča 50Hz panel.Kar se tiče iger, sta oba nekje enaka. Philips ima prednost pri daljincu zaradi tipkovnice, in pa prikazu črne barve v mraku zaradi Ambilighta. Za informacijo, ta Philips model dobiš sedaj za 800 evrov, kar je zelo dobra cena za takšen televizor..


Kje pa se prodaja za 800€?
Nisem nikjer zasedil tako ugodne cene...niti v tujini.
Kateri je pa potem naslednji philipsov model z 100Hz zaslonom?

fpbs ::

Oglej si še te dva LGeja, ki sem jih dodal za primerjavo, in sta oba boljša od tistih dveh zgoraj omenjenih:
https://www.displayspecifications.com/e...

andrej69 ::

Kar se tiče teh Lg modelov, je nekaj boljši samo model SJ810, kar pa se tiče modela UH770, pa se ne more primerjat z Sonyem in Philipsom..Pa če povem iskreno, tudi model SJ ni ravno zelo dober model..Če gledamo, da imata oba WRGB panele, potem je vse jasno..Nekoliko boljši je model SJ850, kateri ima že RGB panel.Toda, če pogledamo koliko stane model SJ810, je vsekakor boljši nakup Philips model 7502:)

@jerko1985
Imaš zasebno sporočilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče teh Lg modelov, je nekaj boljši samo model SJ810, kar pa se tiče modela UH770, pa se ne more primerjat z Sonyem in Philipsom..Pa če povem iskreno, tudi model SJ ni ravno zelo dober model..Če gledamo, da imata oba WRGB panele, potem je vse jasno..Nekoliko boljši je model SJ850, kateri ima že RGB panel.Toda, če pogledamo koliko stane model SJ810, je vsekakor boljši nakup Philips model 7502:)

@jerko1985
Imaš zasebno sporočilo.



Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).

Malo v razmislek,kako in kje kupiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boki75 ()

andrej69 ::

@boki75
Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).
Malo v razmislek,kako in kje kupiti.


In kaj si hotel s tem povedat..?

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).
Malo v razmislek,kako in kje kupiti.


In kaj si hotel s tem povedat..?


Da se tv-jev ne splača kupovat v SLO,zaradi prevelikih marž.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče teh Lg modelov, je nekaj boljši samo model SJ810, kar pa se tiče modela UH770, pa se ne more primerjat z Sonyem in Philipsom..Pa če povem iskreno, tudi model SJ ni ravno zelo dober model..Če gledamo, da imata oba WRGB panele, potem je vse jasno..Nekoliko boljši je model SJ850, kateri ima že RGB panel.Toda, če pogledamo koliko stane model SJ810, je vsekakor boljši nakup Philips model 7502

Od kdaj je 50Hz boljše od 100Hz, pozabil si napisat, da imata ta dva LGeja Quantum dot LED zaslon (SJ 10 bit), med tem ko sta Sony in Philips navadna 8bit LEDa, pozabil si povedat, da ima Philips zelo slabo svetilnost, pozabil si napisat, da LGeja podpirata vse možne HDR standarde, med tem ko Philips in Sony podpirata samo HDR10 in HLG......

andrej69 ::

@boki75
Kar se tiče Philips modela, se da dobit nekaj ceneje kakor je napisana cena:)Ko drugo, pa malo kateri kupuje televizor v gotovini..Na obroke, pa je možno kupiti samo v Slovenskih prodajalnah. Tudi kar se tiče garancij, jih je nekoliko lažje uveljavljat, če je televizor kupljen v Sloveniji.Tako, da je za večino še vedno prva izbira nakup v Slovenskih prodajalnah..

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Kar se tiče Philips modela, se da dobit nekaj ceneje kakor je napisana cena:)


ja 3% :)))

andrej69 ::

@fpbs
Poglej, saj sva že dosti razpravljala okoli teh televizorjev:)Tako, da se mi res več ne da, venomer ponavljat:)Jaz bom samo dejal, da si naj gredo ljudje pogledat v kakšno prodajalno te modele, in poskusijo na njih razne vsebine, pa bodo hitro videli kateri model je kvalitetnejši:)In ti bom jaz povedal, da je Philips tukaj kvalitetnejši..Kar se tiče raznih HDR formatov, je tako samo marketing:)Kar se tiče svetilnosti si malo zamešal, oba Philips modela imata boljšo svetilnost, čez celoten panel..Edino kar je prednost LG-ja je 100Hz osveževanje panela. Tukaj govorim za model SJ810. Kar pa se tiče modela SJ850, če gledamo cenovno, pa se zopet isplača kupiti kvalitetnejši Philips model 7502:)Lahko pa si tukaj pogledaš o čem govorim, kajti ne pomaga 10 bitni in ne vem kakšen Quantom Dot panel, če pa gre pri modelu SJ810 za WRGB panel..Moraš enkrat dojet, da Lg ni konkurenčen Sony-u in Philipsu, kar se tiče LCD televizorjev:))

andrej69 ::

Tukaj je slika Philips modela 7502 in Lg-ja SJ850. Tukaj se vidi, da je Philips kvalitetnejši kar se tiče kvalitete slike..Če pogledaš ostrino sliko, same detajle itd..In tukaj še treba povedat, da so ti televizorji na tovarniških nastavitvah, kjer pa Philips tako ne blesti..Če nastavimo na Philipsu ISF nastavitve, pas bo slika še veliko kvalitetnejša..



Tukaj pa še slika modela Philips 6412.

andrej69 ::

boki75 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@boki75
Kar se tiče Philips modela, se da dobit nekaj ceneje kakor je napisana cena:)


ja 3% :)))


Na model veličine 55" nekje 10%, na model veličine 65" pa nekje 7%.

PARTyZAN ::

A lahko samo izpostavim dejstvo, da narobe uporabljate besedo "veličina"? Me kar stisne vsakič, ko to besedo vidim v tej temi.

Dejmo uporabljat besedo velikost. Bo šlo?

leiito ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Kar se tiče Philips modela, se da dobit nekaj ceneje kakor je napisana cena:)Ko drugo, pa malo kateri kupuje televizor v gotovini..Na obroke, pa je možno kupiti samo v Slovenskih prodajalnah. Tudi kar se tiče garancij, jih je nekoliko lažje uveljavljat, če je televizor kupljen v Sloveniji.Tako, da je za večino še vedno prva izbira nakup v Slovenskih prodajalnah..


Spet strašiš delovne ljudi in občane, zakaj naj bi blo “nekoliko lažje” uveljavljat garancijo?

Danes daje vsak resen vendor EU garancijo, razlika v ceni je pa, sploh pri dražjih modelih, dramatična. Cenejši so internet dilerji z mikro zalogo ali brez nje, ki so pa itak samo posredniki in za stranko kupijo tivi v Avstriji ali Nemčiji.

Problem ni samo cena, ampak da iz zgodbe v zgodbo vidimo, da je slovenski kupec tivija v primeru zapleta povsem prepuščen sam sebi, tisti moment, ko odnese tivi iz štacune, nima štacuna z njim več praktično nič, na servis ga lahko pa vsak nese ne glede na to kje ga je kupil. Ne bom trdil, da so nemški trgovci na ravni ameriških, kjer stranka še po več mesecih uporabe lahko nese tivi nazaj in ga vnovči za polno ceno, pa še popust dobi, če je upravičeno nezadovoljen, tudi če ne gre za stvarno napako, ampak načelno velja, da manj ko je v retailu mentalne poškodovanosti od komunizma, boljši je customer service.

Mit o prednostih nakupovanja pri nas je treba razbiti, ker samo konkurenca svobodnega trga bo prisilila trgovce v nižje cene in boljši support, ki je problem pri večini izdelkov, ne samo tivijev, anahronizmi tipa, da moraš leta 2017 imeti fizično papirnat račun in garancijski list, na internetu je pa identično ali kupiš od trgovca x v Sloveniji ali od trgovca y v Nemčiji, v 2 dneh ga imaš dostavljenega. EU je enoten trg, omejitve in privilegiji nacionalnih trgov se odpravljajo ravno zato, ker je odprt, svoboden trg s polno konkurenco za kupca vedno najboljši.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

leiito ::

Aja, obroki, seveda je za nekatere to pomembno, ampak sej gre lahko po limit ali kredit ali pa plača s kartico na obroke, sčasoma se bo pa tudi za to našla pot, vedno več nemških online trgovin npr. pošilja v Slovenijo po povzetju, tako da samo vprašanje časa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

fpbs ::

boki75 je izjavil:

Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).

In ne samo, da je LG 55sj850 cenejši, je tudi mnogo boljši od 55pus7502.
https://www.displayspecifications.com/e...

DINAMIK ::

Kaj tale tukaj naklada...

boki75 ::

fpbs je izjavil:

boki75 je izjavil:

Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).

In ne samo, da je LG 55sj850 cenejši, je tudi mnogo boljši od 55pus7502.
https://www.displayspecifications.com/e...


Vem,da je boljši v vseh pogledih,celo ceni,ampak ne želim ustvarjati slabe volje in podžigat zadev.Jaz sem kupil pred 2 mesecema v DL 65xe9005 in je bila cena s poštnino in EU garancijo nižja za 400€ kakor je cena pri nas.Zato toliko omenjam,tujino in cene.Morem povedat da tv deluje brez težav,že pri tovarniških nastavitvah je slika vrhunska.Slabost je samo zvok,katerega sem nadomestil s soundbarom.In če ne bo vmes posegla kakšna višja sila,mora delovat vsaj 5+ let.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Tukaj je slika Philips modela 7502 in Lg-ja SJ850. Tukaj se vidi, da je Philips kvalitetnejši kar se tiče kvalitete slike..Če pogledaš ostrino sliko, same detajle itd.

To zgoraj, kar si zapisal je čisto zavajanje, in na teh slikcah ne moreš nič videti:
https://www.eisa.eu/awards/lg-55sj850v-...

Jodlarcek ::

Je tukaj kaksen trgovec, ki lahko zrihta Samsunga UE55MU8000 za ceno kot je v Avstriji. In ker pravite, da lahko daste se 10% popusta ga kupim TAKOJ. Ce je kdo taksen, me naj prosim kontaktira na ZS

leiito ::

Kdo pa daje 10% popusta na avstrijske cene?

Jodlarcek ::

leiito je izjavil:

Kdo pa daje 10% popusta na avstrijske cene?

Ne vem? Zato pa sprasujem ce je kdo taksen.

boki75 ::

Jodlarcek je izjavil:

Je tukaj kaksen trgovec, ki lahko zrihta Samsunga UE55MU8000 za ceno kot je v Avstriji. In ker pravite, da lahko daste se 10% popusta ga kupim TAKOJ. Ce je kdo taksen, me naj prosim kontaktira na ZS


Ocitno hoces brezplacen tv hahaha

Jodlarcek ::

Ne brezplacnega. Edino cca. 10% cenejsega kot je v Avstriji. In taksen popust bom tam za Black friday zagotovo dobil.

boki75 ::

Jodlarcek je izjavil:

Ne brezplacnega. Edino cca. 10% cenejsega kot je v Avstriji. In taksen popust bom tam za Black friday zagotovo dobil.


kaksna pa je cena v OE??

Jodlarcek ::

1100€ pri Electronic4you.

boki75 ::

Jodlarcek je izjavil:

1100€ pri Electronic4you.


cena je 1199,in poštnina,razen da gres sam v celovec.

Jodlarcek ::

boki75 je izjavil:

Jodlarcek je izjavil:

1100€ pri Electronic4you.


cena je 1199,in poštnina,razen da gres sam v celovec.

Taksna cena je na SLO strani. Na AT strani pa je 1098€. In sam grem po njega v Graz kar znese se 20€.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

boki75 je izjavil:

Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).

In ne samo, da je LG 55sj850 cenejši, je tudi mnogo boljši od 55pus7502.
https://www.displayspecifications.com/e...


Kaj ti ne moreš dojet, da se ta Lg model ne more primerjat z Philips modelom 7502..Saj po teh specifikacijah ne moreš ocenjevat kvaliteto slike:))Zato obstajajo določeni testi, kjer se takšne stvari vidijo..
Sicer pa prodamo, pri nas občutno več tega Philips modela, kot pa ta model LG-ja..Le zakaj..?

boki75 ::

Jodlarcek je izjavil:

boki75 je izjavil:

Jodlarcek je izjavil:

1100€ pri Electronic4you.


cena je 1199,in poštnina,razen da gres sam v celovec.

Taksna cena je na SLO strani. Na AT strani pa je 1098€. In sam grem po njega v Graz kar znese se 20€.


ceneje ga ne bos dobil,razen da pocakas na black friday v OE,do takrat bo cena za 15% sla gor, in v petek za 10 dol hahaha

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

boki75 je izjavil:

Če pogledamo tujino vidimo da je 55sj850(1094EUR z EU garancijo) cenejši kakor 55pus7502(1199EUR).

In ne samo, da je LG 55sj850 cenejši, je tudi mnogo boljši od 55pus7502.
https://www.displayspecifications.com/e...


Sicer pa prodamo, pri nas občutno več tega Philips modela, kot pa ta model LG-ja..Le zakaj..?


Mogoče zaradi cene,ker večina kupcev je tako laikov in išče tv glede na ceno in ne kvaliteto.Potem še trgovec svoje naredi in je rezultat storjen. Pri mercator tehniki imajo od vseh reklamacij tv aparatov,70% reklamacij na philipsove tv aparate. In zanimivo vse skupaj je to,da cetudi vedo,kaksen % je reklamacij,se naprej lepo reklamirajo taiste produkte,potem clovek dobi obcutek da morajo dobiti od philipsa oz dobavitelja veliko rabata :)))

andrej69 ::

@boki75
Tvoje razmišljanje je malo zmotno..Kar pa se tiče okvar Philips televizorjev, beležijo na Philips Slovenija 1,5 % okvar znotraj 2 letne garancije in nekaj več znotraj 5 letne garancije:)) Tako, da to kaj ti pišeš, je čista laž:)Kajti pri nam se vračajo, nekje v enakem deležu televizorji vseh proizvajalcev..Philips televizorjev se proda največ v Sloveniji, pa je odstotek okvar enak napram drugim proizvajalcem:)Tako, da prosim ne lagat ljudem..

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Sicer pa prodamo, pri nas občutno več tega Philips modela, kot pa ta model LG-ja..Le zakaj..?

Le zato, ker kupci ne dobijo pravih informacij. Saj se tu lepo vidi, kako Philipsa kuješ v nebo, na LGeja pa zlivaš gnojnico.

andrej69 ::

@fpbs
Pa kakšnih informacij zaboga:)Pa saj ljudje niso neumni in slepi..Ljudje pridejo in preiskusijo različne vsebine na televizorjih,pogledajo tv vsebine, ki so enake na vseh televizorjih, tudi različne nastavitve jim omogočimo, potem pa se odločijo kateri jim prikazuje kvalitetnejšo sliko..Pa saj nikogar ne prenašamo naokoli..Nikakor pa ne delam antireklamo za Lg televizorje..Toda, če je določen televizor kvalitetnejši v tem primeru Philips, ne moreš tega nikakor zanikat:))Kot sem dejal, kar se tiče LCD tehnologije Lg ni konkurenčen
ostalim proizvajalcem, tukaj mislim predvsem na Sony,Philips in Panasonic..

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Tvoje razmišljanje je malo zmotno..Kar pa se tiče okvar Philips televizorjev, beležijo na Philips Slovenija 1,5 % okvar znotraj 2 letne garancije in nekaj več znotraj 5 letne garancije:)) Tako, da to kaj ti pišeš, je čista laž:)Kajti pri nam se vračajo, nekje v enakem deležu televizorji vseh proizvajalcev..Philips televizorjev se proda največ v Sloveniji, pa je odstotek okvar enak napram drugim proizvajalcem:)Tako, da prosim ne lagat ljudem..


Ne lažem ljudem,takšen je podatek s strani trgovcev.Zdaj teh 70% je lahko tudi drugače povedano, od treh tv aparatov sta se dva philipsova pokvarila,za kakšno kolicino aparatov gre,pa nimam podatka.Tako da statisticno gledano je to 70% oz 66,666% ce smo natancnejsi.Kaksen pa je globalni odstotek,pa ne bi vedel.
Point vsega tega je,da kadar pridem v trgovino ali BB ali katero drugo trgovino mi najprej Philipsa ponudijo.Nimam 0 proti znamki,a moti me predvsem to,kot sem ze prej napisal,da ocitno balkan tv shopi zivijo od philipsa.Generalno gledano,kje drugje po svetu se philips tako prodaja kot na balkanu oz JV evropi.

andrej69 ::

Saj se zgodi, da sta od treh televizorjev lahko dva pokvarjena, toda to ni vsakodnevna praksa:))Drugače pa sem ti napisal podatek o okvarah.Philips se tudi po Evropi prodaja zelo dobro, ni pa najbolje prodajan..
Zato je model 6501/6561 ostal tudi v letošnji ponudbi, zaradi zelo dobre prodaje..To pa, da ti ponudijo v določenih prodajalnah Philips televizor, si pa lahko vzameš v čast:);)

mgermo ::

To, da mi ponudijo Filipsa samo pomeni, da so slaba trgovina, ki drugega nimajo, in so se zaradi višjih marž odločili za to tretjerazredno znamko v svetu av opreme.

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

Saj se zgodi, da sta od treh televizorjev lahko dva pokvarjena, toda to ni vsakodnevna praksa:))Drugače pa sem ti napisal podatek o okvarah.Philips se tudi po Evropi prodaja zelo dobro, ni pa najbolje prodajan..
Zato je model 6501/6561 ostal tudi v letošnji ponudbi, zaradi zelo dobre prodaje..To pa, da ti ponudijo v določenih prodajalnah Philips televizor, si pa lahko vzameš v čast:);)


V čast ravno mi ni,ker pričakujem od trgovca da mi predstavi vec modelov tv-jev razlicnih znamk nekje istega cenovnega razreda,ne pa ko strela iz jasnega za ta denar vam najvec ponuja philips :))).tako se obrnem in grem vem,pa ne zato ker mi je takoj ponudil philips ampak zato,ker ne zna prodajat in me odvrne.In to sem dozivel v BB CE,NM,KK,MB,LJ.Zanimivo,ocitno so vsi nauceni za filipa hahha

andrej69 ::

@mgermo
Večje neumnosti kot si ti izjavil, še nisem slišal:)):))

andrej69 ::

@boki75
Pa saj bi ti ponudili, če bi ti lahko ponudili kaj kvalitetnejšega:));)Nobeden trgovec noče škodovat svojim strankam, to moraš vedet..Če pa bi ti recimo ponudil kakšen drug televizor, pa mogoče zopet ne bi bil zadovoljen, kajti sam dobro veš, da Philips ponuja največ za določen denar..Malo šale pa kar nekaj resnice..
Sicer, pa si tako lahko vsak sam pogleda televizorje kateri ga zanimajo..

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Pa saj bi ti ponudili, če bi ti lahko ponudili kaj kvalitetnejšega:));)Nobeden trgovec noče škodovat svojim strankam, to moraš vedet..Če pa bi ti recimo ponudil kakšen drug televizor, pa mogoče zopet ne bi bil zadovoljen, kajti sam dobro veš, da Philips ponuja največ za določen denar..Malo šale pa kar nekaj resnice..
Sicer, pa si tako lahko vsak sam pogleda televizorje kateri ga zanimajo..


Hahahha, maš prav,spet bi prisli na Philips hihihi

andrej69 ::

@boki75
Saj počasi boš vzljubil Philips televizorje:):DSamo nekaj več časa potrebuješ..

mgermo ::

Globalni market share lcd tvjev:
klik
Filipsa sploh na seznamu ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

boki75 ::

andrej69 je izjavil:

@boki75
Saj počasi boš vzljubil Philips televizorje:):DSamo nekaj več časa potrebuješ..


Pa tu sem te čakal,tako da od danes naprej prodajam 2 meseca star sony 65xe9005.Cena po dogovoru :)))))

andrej69 ::

mgermo je izjavil:

Globalni market share lcd tvjev:
klik
Filipsa sploh na seznamu ni.


Je pa TPV..;)

@boki75
Tega Sonya pa je vsekakor škoda prodat:):'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

mgermo ::

Torej je na 7mem mestu, ti se pa hvališ z prodajo. In prodajalci, ki v prodajnem programu nimajo visoko kvalitetnih tvjev, prodajajo filipsa masam, kot da dejansko nekaj pomeni v svetu.
««
42 / 537
»»