» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
464 / 535
»»

fpbs ::

mrData je izjavil:

fpbs je izjavil:

dennis18 je izjavil:

Ce vzamem za primerjavo iz tega seznama:
- SAMSUNG LED TV 75TU7092 (na tem seznamu med cenejsimi - 791 eur)
- PHILIPS LED TV 75PUS8807 The One (Na tem seznamu najdrazji - 1299 eur)
Je res tako velika razlika med temi? Ali jaz tega ne bom opazil med gledanjem serij oz filmov netflix/hbo...

Med tem dvama je razlika v tem, da je Philips 100Hz, ampak še zdaleč ne, da bi dal za Philipsa 500€ več.

Philips 8807 ima 120Hz panel, DirectLED osvetlitev, podpira HDMI 2.1, Dolby Vision in DTS zvok, kar tale Samsung nima.
Samsung ima EdgeLed osvetlitev, ne podpira nič zgoraj naštetega.
Pri primerjavi teh dveh je Philipsov model 8807 dosti boljši, poleg tega dobiš Ambilight, osebno mi je Android TV tudi veliko ljubši od Tizena.
Razlika v ceni je upravičena, ampak če kdo tega ne rabi, potem je pač lahko zadovoljen s cenejšim modelom.

Edina boljša lastnost tega Philipsa je, da je 100Hz, ostalo je pa vse slabo klasičen panel, DIrect LED, brez con in dimminga... Je nekoliko boljši od Samsunga. Nakup bi bil boljši, če bi bil cca 100€ dražji ne pa 500€. Jaz bi predlagal manjšo diagonalo, ali pa nekoliko več denarja za diagonalo 75".

dennis18 ::

fpbs je izjavil:

mrData je izjavil:

fpbs je izjavil:

dennis18 je izjavil:

Ce vzamem za primerjavo iz tega seznama:
- SAMSUNG LED TV 75TU7092 (na tem seznamu med cenejsimi - 791 eur)
- PHILIPS LED TV 75PUS8807 The One (Na tem seznamu najdrazji - 1299 eur)
Je res tako velika razlika med temi? Ali jaz tega ne bom opazil med gledanjem serij oz filmov netflix/hbo...

Med tem dvama je razlika v tem, da je Philips 100Hz, ampak še zdaleč ne, da bi dal za Philipsa 500€ več.

Philips 8807 ima 120Hz panel, DirectLED osvetlitev, podpira HDMI 2.1, Dolby Vision in DTS zvok, kar tale Samsung nima.
Samsung ima EdgeLed osvetlitev, ne podpira nič zgoraj naštetega.
Pri primerjavi teh dveh je Philipsov model 8807 dosti boljši, poleg tega dobiš Ambilight, osebno mi je Android TV tudi veliko ljubši od Tizena.
Razlika v ceni je upravičena, ampak če kdo tega ne rabi, potem je pač lahko zadovoljen s cenejšim modelom.

Edina boljša lastnost tega Philipsa je, da je 100Hz, ostalo je pa vse slabo klasičen panel, DIrect LED, brez con in dimminga... Je nekoliko boljši od Samsunga. Nakup bi bil boljši, če bi bil cca 100€ dražji ne pa 500€. Jaz bi predlagal manjšo diagonalo, ali pa nekoliko več denarja za diagonalo 75".


Koliko je to nekaj vec? Na kateri model ciljas?

Se mi splaca v 2023 pocakat, da modele 2022 pocenijo ali ni taksne hude razlike v praksi glede cen?

Hvala

andrej69 ::

@fpbs

Kateri televizor v tem cenovnem rangu in takšne velikosti, pa ima recimo 100Hz osveževanje panela in "kvalitetno lokalno zatemnenje" recimo s par 10 conami..? Izgleda, da nočeš razumet kaj ti ves čas pišem.. Vsi ti televizorji nižjega in srednjega ranga, imajo v glavnem globalno zatemnenje in Edge LED ali Direct LED 100Hz ali 60 Hz osveževanje panela. Za takšen denar se ne dobi kvalitetnega FALD televizorja, kaj šele MINI LED:P Sicer pa ti mora biti že enkrat jasno, da ni vse v panelih..! Zato pa so razlike pri določenih televizorjih, kar se tiče kvalitete slike pa čeprav imajo enake panele;-)

fpbs ::

dennis18 je izjavil:

Edina boljša lastnost tega Philipsa je, da je 100Hz, ostalo je pa vse slabo klasičen panel, DIrect LED, brez con in dimminga... Je nekoliko boljši od Samsunga. Nakup bi bil boljši, če bi bil cca 100€ dražji ne pa 500€. Jaz bi predlagal manjšo diagonalo, ali pa nekoliko več denarja za diagonalo 75".
Koliko je to nekaj vec? Na kateri model ciljas?

Od 65" ti predlagam tega OLEDa, ki je občutno, občutno boljši: https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...
Od 75 pa Samsung naprimer QLED FALD, VRR 40-120Hz: https://priporocam.si/izdelek/samsung-t...

Horas ::

Dimnik je izjavil:

Samo toliko, da ne boš nasedel pilips propagandi.....brat je vzel točno tega samsunga pri shopsterju, zadovoljen, iger ne igra prek tv, gleda večinoma telemach prek koax. Je pa do sedaj imel philipsa 65 in nikoli več, od začetka dve svetli črti vertikalno, levo in desno od sredine ekrana v razmaku cca20cm...
Primeri ko leva polovica ekrana vleče na rumenkasto, desna pa na belo....hahaa pilips in andrej


spet ena laž sam da maš kaj za povrdat? zakaj pa ni vrnil tv in vzel drugega istega ali drugega sploh?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dimnik ::

Ej ti specialc, boljše da si tiho in ne palamudiš, če ni potrebe. S takimi pacienti, ki nabijajo na pamet, sploh škoda razlagat...14dnevni rok je bil mimo, stvarno so pa zavrnili in je popustil, ker ni tip, ki se mu da jajcat, a bi še kaj rad, pametnjakovič....saj pravim, boljše da si tiho iz luknje

darck ::

Ah sedaj smo zašli že iz postavljene meje 1.300 Eur preko 1.500 Eur in kmalu bomo prišli že na 1.800 Eur:)8-). Potem še malo dodajmo in za 1.619 Eur dobimo že letošnji model Sony 75X90K kateri je pa spet boljši kakor predlagani Samsung Qled Q80B. Zanimivo pa tudi to,da vsi kateri televizorje testirajo svetujejo vedno tako,če ne misliš igrati iger na TV in ga boš imel samo za gledanje filmov in serij potem ti ni potrebno kupovati TV s 100Hz panelom važno,da je VA panel in seveda še bolje,da ima FALD panel.

Evo jaz predlagam naslednje 75" TV:
---TCL 75C728K QLED TV = 999 Eur
---SAMSUNG QLED 75Q60A = 1.090 Eur
---SAMSUNG QLED 75Q60B = 1.250 Eur
---PHILIPS 75PUS8807 = 1.300 Eur
---SAMSUNG QLED 75Q80B = 1.521 Eur
---SONY 75X90K = 1.619 Eur



Glede modelov TCL je tako,da letošnji C735 je skoraj isti kakor lanski C728 vendar razlika v ceni pa kar očitna je pa letošnji TCL C735 dobil kar nekaj nagrad. Samsung pa kot Samsung zadnjih let ,ko veliko ljudi ima probleme z aplikacijami da je za popizdit pravijo nekateri in zato enostavno ga ne rinem v ospredje. Samsung S95B je nekako superioren in tudi zelo poceni v primerjavi z drugimi vendar bi se drugače jaz še vedno raje odločil za LG OLED pa sploh nisem privrženec LG ampak ljudje preveč kritizirajo TIZEN sistem in tisto štekanje za povrhu pa še to,da se samsung kar sam od sebe spomni in odjebe stran kake aplikacije sploh kake Slovenske:)




 .

.

krco77 ::

dennis18: kaj pa tale? Bi bil v redu? ;)

https://www.makspro.si/led-tv-sony-kd-7...

darck ::

krco77 je izjavil:

dennis18: kaj pa tale? Bi bil v redu? ;)

https://www.makspro.si/led-tv-sony-kd-7...


Tudi ta X85J je dober TV ima 100 Hz VA panel kar je za filme,serije,šport in tudi igranje iger super pa tudi sama svetilnost je kar višja kakor pri drugih TV v tem rangu kar je pomembno za HDR vsebine. Seveda ta model kot si ga ti predlagal je kar občutno boljši kakor tisti prejšnji X81J katerega je nekdo omenjal

darck ::

 Srečno in uspešno novo leto 2023

Srečno in uspešno novo leto 2023

darck ::

Mater imajo Nemci pa tudi Avstrijci vedno neke ekstra ponudbe kot je ta za letošnji model TV Sony 65X94K za ceno tisočaka.



 65X94K

65X94K

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

bbobst ::

A je tema umrla,kje ste folk, edina tema za nasmejat.

darck ::

Za v jedilnico TV mora biti sigurno takšen kateri pokriva tudi gledanje pod kakšnim kotom tako,da VA paneli odpadejo se bi reklo in nekako pridejo za najboljšo sliko edino OLED LG C2 in potem tisti MiniLed TV katere ima edino menda Samsung v tej velikosti.

Nekako pa bi sigurno raje vzel OLED LG C2,ker Samsung ima neke resne probleme s tistim Tizen sistemom saj se ljudje kar veliko pritožujejo pa še Dolby Vision ne podpira kar je tudi minus nad vsem skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

polde66 ::

Evo darck našel novo žrtev; samsung
polde

darck ::

Ja kaj naj rečem ni mi žrtev Samsung samo ima kar dosti problemov ali pripomb glede uporabnikov. Jaz ga enostavno ne maram isto ne maram LG pa da moram izbirati bi raje izbral LG. Sem pa nekako najbolj bil do sedaj v življenju zadovoljen z Sony TV to govorim glede slike saj drugače je imel tudi Sony neke manjivosti glede predvajanja iz USB ključev in podnapisov.

FireSnack ::

Mojster je začel sam sebi odgovarjat. Ustno se je vprašal kaj bi imel v jedilnici in pisno odgovoril na forum. Kaj takega vidiš res redko. Smeh.
Preprodajalec NFT umetnin

darck ::

FireSnack je izjavil:

Mojster je začel sam sebi odgovarjat. Ustno se je vprašal kaj bi imel v jedilnici in pisno odgovoril na forum. Kaj takega vidiš res redko. Smeh.


O ja zakaj pa ti ne prodigaš kaj posebnega glede tega a moram omeniti,da je morda neka najboljše varianta kakšen Philips TV saj verjamem,da bi se potem takoj lotil debate???

Anney ::

Kompliciraš tam ko ni treba, pri nas sta dva otroka + mama, zelo zadovoljni s Hisense 58A6BG, jaz sicer ne ampak ja, služi namenu. Sploh pa kompiliciraš pri majhnih diagonalah za IPTV.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

darck ::

Anney je izjavil:

Kompliciraš tam ko ni treba, pri nas sta dva otroka + mama, zelo zadovoljni s Hisense 58A6BG, jaz sicer ne ampak ja, služi namenu. Sploh pa kompiliciraš pri majhnih diagonalah za IPTV.


Ja če že hočem hočem nekaj zelo dobrega 200-300 eur mi je čisto brez veze,če ni slika superiorna. S tisto posrano začetno sliko mi ni vseeno zame v velikosti 42"-43" TV ne moreš mi primerjati neki začetni kvazi TV z nečim kar bi sam hotel. Sam vem,da IPS paneli so obupni pri clouding,blooming prikazovanju in tega sranja res ne bi rad imel pa tudi VA paneli so omejeni z gledanjem pod koto in bloomingom itd..... Televizor mmora biti kar se ,da najboljši za gledanje pod kotom brez bloominga,cloudinga,DSE panela,pa kar se da dober upscaling iz zanič posranega slovenskega programa katerega ponujajo naši slovenski operaterji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Dimnik ::

Pa daj no, a nisi kupil rabljen sony...trajbaš za ta tv v kuhinji u tri krasne...

darck ::

Dimnik je izjavil:

Pa daj no, a nisi kupil rabljen sony...trajbaš za ta tv v kuhinji u tri krasne...


Nisem kupil Sony za v jedilnico saj hočem super TV kateri je gledljiv pod določenim kotom in da je slika tudi v temi super brez bloominga,cloudinga,DSE panela, vse kar največ lahko da TV. Ta televizor v jedilnici mi bo prioriteta za gledanje saj kaj drugega ne bom niti gledal doler ne bom v penziji to pa še dolgo ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Dimnik ::

Andrej ti je že xy modelov ponudil, vzemi enga, pa bosta oba imela nekaj od tega...

polde66 ::

A ta ni za jedilnico?

darck je izjavil:

Včeraj kupil rabljen televizor od študenta Sony kdl-32 s3000 in kot sem se poglobil v ta model sem opazil,da je osvetljen s WCG-CCFL to je flourescentnimi žarnicami katere zdržijo manj kakor LED žarnice zato se mi zdi da vleče vse skupaj malo bolj na rdečo saj sneg ni čisto bel. Zanimivo je še bolj,da je televizor težak kot svinec 16,5 kilograma to je 2-kilograma manj kakor sedanji 55" televizor. Ma za zidanico bo zaenkrat čisto zadosti v redu TV.
polde

darck ::

polde66 je izjavil:

A ta ni za jedilnico?

darck je izjavil:

Včeraj kupil rabljen televizor od študenta Sony kdl-32 s3000 in kot sem se poglobil v ta model sem opazil,da je osvetljen s WCG-CCFL to je flourescentnimi žarnicami katere zdržijo manj kakor LED žarnice zato se mi zdi da vleče vse skupaj malo bolj na rdečo saj sneg ni čisto bel. Zanimivo je še bolj,da je televizor težak kot svinec 16,5 kilograma to je 2-kilograma manj kakor sedanji 55" televizor. Ma za zidanico bo zaenkrat čisto zadosti v redu TV.


Ne ni absolutni NE in po domače povedano denar stran vržen :).

Trenutno 24" monitor je desetkrat boljši glede slike

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Ganon ::

Kadarkoli odprem temo, se počutim kot v filmu Groundhog Day. :)) Zdaj si bo že počasi zaslužil častni doktorat. Umiram.

darck ::

saj a ni poprej že nekdo omenil kje ste vsi,da je že dolgčas ko ni nič omenjenega in ja potem je treba eno debato vžgat,da se začne pisati :))

Kodrnusa ::

Kdaj bodo tvji dobili usb C in MB lan porte?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Anney ::

darck je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Pa daj no, a nisi kupil rabljen sony...trajbaš za ta tv v kuhinji u tri krasne...


Nisem kupil Sony za v jedilnico saj hočem super TV kateri je gledljiv pod določenim kotom in da je slika tudi v temi super brez bloominga,cloudinga,DSE panela, vse kar največ lahko da TV. Ta televizor v jedilnici mi bo prioriteta za gledanje saj kaj drugega ne bom niti gledal doler ne bom v penziji to pa še dolgo ne bo.



Kaj pa, če jedilni kot prestaviš, da boš gledal direkt, pa še osvežitev stanovanja bo, plus tega manj problemov pri izbiri.
Ali pa, super slika in ni težavnosti kotov, brez bloominga, cloudinga in ostalih traparij za v jedelnico:

 100Hz

100Hz


https://www.bolha.com/klasicni-tv/tv-lo...

Kodrnusa je izjavil:

Kdaj bodo tvji dobili usb C in MB lan porte?


Lan port rešiš rahlo z usb vmesnikom, ja je pa žalost da smo 2023 na 100MB.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Kodrnusa ::

Ja vem za rešitev, ampak sprašujem ali se obeta kaj kmalu prehod na usb C in MB lan port? Če kdo kaj ve slučajno...

Anney ::

Smiselno bi blo z novimi modeli, saj 100MbiT ne zadošča za predvajanje novih vsebin (plex), kaj pa bodo proizvajalci vgradili pa bog ve. Upajmo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

FireSnack ::

darck, hočemo review televizorja za 30€ za zidanco. Podpora Dolby Vision in Dolby Atmos? Kak se zvok odbija od stropa in ali TV omogoče fino nastavitev prostora?
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

darck ::

FireSnack je izjavil:

darck, hočemo review televizorja za 30€ za zidanco. Podpora Dolby Vision in Dolby Atmos? Kak se zvok odbija od stropa in ali TV omogoče fino nastavitev prostora?


Kaj naj rečem,da TV ni sploh tisto kar bi pričakoval in verjetno so tiste flourescentne žarnice za osvetlitev že istrošene saj nekako vleče malo na modro barvo,nikakor ne morem dobiti pravo belo barvo. Sem mislil,da bo nekje tam blizu z sliko kot model KDL W4500 ampak zdaleč ni in pa TV ima VA panel kateri je katastrofalen v primerjavi z Philipsom katerega imam v spodnji etaži. Pri tem Sony TV se že samo malo pomakaneš iz sredine in se slika totalno spremeni kar se pri Philipsu sploh ne in njega je možno tudi pod kotom gledati pa se nič kaj bistvenega ne spremeni slika. Tako,da ta Sony TV kaj vem kaj bom z njim bo res morda za v zidanico ali kam drugam pač kaj čem 55 Eur je šlo skoraj za brez veze. Je pa TV rekorder za tako malo velikost saj tehta dobrih 16 Kilogramov isto kot 55" Philips brez stojla :D

FireSnack ::

Mah za ta denar je to super televizor. Naj ti dobro služi naslednjih 10 let. Tudi sam kupim ponavadi TV za dobo 5-10 let, zato vzamem kvalitetnega.
Preprodajalec NFT umetnin

psillon22 ::

CES 2023 je odprt....novosti za 2023 ?

Ganon ::

Pri Sonyju prvič ne bodo predstavili novih TV-jev.

FireSnack ::

Ganon je izjavil:

Pri Sonyju prvič ne bodo predstavili novih TV-jev.

Sony je tako ali tako gotof. Najdražji televizorji zgolj srednje kakovosti.
Preprodajalec NFT umetnin

Ganon ::

Tvoje trolanje nas dolgočasi, če še nisi spoznal.

darck ::

Sony je res morda drag pri modelu A95K drugače pa drugi OLED modeli niso tako dragi so v istem rangu kot kakšen Philips kaj bi šele rekli za Panasonic kateri ima že ves čas pa res drage OLED TV. Pri LCD TV je pa res Sony po večini kar drag sploh tisti MiniLed X95K je spet totalno predrag ampak modeli X90K ali X90J so pa nekako čisto po dobri ceni kar se tiče kakovosti slike in kvalitete in tudi ti modeli so nekako vedno že najbolje uvrščeni in prodajani. Mogoče pa res so nekako predragi pa tisti manjše velikosti Sony TV kot so 32" ali 43" tukaj se pa strinjam,tukaj so pa predragi in verjamem,da jih čedalje manj prodajo saj ne more biti 43" velikost za neke iste cene kot 55" s tem,da je še toliko slabši TV to je skregano z logiko.

darck ::

Evo od letos naprej ali letošnjih modelov TCL televizorjev bodo tudi Američani imeli Google sistem saj TCL je umaknil Roku sistem ven iz televizorjev za povrhu bodo pa še daljinski upravljalci z osvetlitvijo tipk.
Evo tisti ki so tako NORI in hočejo najbolj svetel televizor letošnji 2023 model TCL QM8 bo imel svetilnost do 3000 nitov in do 5000 dimming zones bo pa zanimivo kaj bo za evropski trg.

 TCL QM8

TCL QM8





andraz7z ::

Živjo,

Tja do marca bi potreboval nov TV. Gledam LG OLED 77 C1 oz C2. LG mi je padel v oči predvsem zaradi magic remota in njihovega OS-a.

Sedaj me pa zanima, ali se splača plačati 400EUR več za C2 vs C1? Se mi splača počakati do marca, bodo cene še kaj padle (kdaj po navadi padejo cene prejšnjih letnikov)? Pa še nekaj, ali je 77" prevelik TV za 3,8m oddaljenost gledanja (gledalo se bo pa T2-tv in youtube)?

Hvala in Lp,
Andraž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andraz7z ()

NejcSSD ::

400€ vec je zanemarljivo kolikor bos odmetal za 77ko. Priporocam C2 zarad Evo panela in visje svetilnosti kar je koristno v svetljesih prostorih. Plus daljsi updejti sistema itd...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fpbs ::

andraz7z je izjavil:

Tja do marca bi potreboval nov TV. Gledam LG OLED 77 C1 oz C2. LG mi je padel v oči predvsem zaradi magic remota in njihovega OS-a.Sedaj me pa zanima, ali se splača plačati 400EUR več za C2 vs C1? Se mi splača počakati do marca, bodo cene še kaj padle (kdaj po navadi padejo cene prejšnjih letnikov)? Pa še nekaj, ali je 77" prevelik TV za 3,8m oddaljenost gledanja (gledalo se bo pa T2-tv in youtube)?

Cena modela C2 bo marca zagotovo nižja.

Webmojster ::

Ima kdo izkušnjo z LG OLED 55 C21. Zanima me, če je zvok ok?

Zgodovina sprememb…

trbowc ::

Pozdravljeni,
zanima me, če je TCL 65C835 primerna alternativa za SONY XR65X90K. Cena približno enaka, prvi miniLED, drugi ne.
LP

darck ::

trbowc je izjavil:

Pozdravljeni,
zanima me, če je TCL 65C835 primerna alternativa za SONY XR65X90K. Cena približno enaka, prvi miniLED, drugi ne.
LP


Dobro vprašanje a omenjeno je,da ima TCL sigurno manj blooming večjo svetilnost ima tudi HDR10+,če kaj pride prav sigurno pa ima Sony boljši upscaling saj je njihov procesor boljši itd....To je vse povzeto od tistih kateri delajo teste in primerjajo TV jaz nisem še videl ne enega ne drugega kaj,da bi primerjal. Bodo pa letošnji TCL Miniled Tv še orenk izboljšani z veliko višjo svetilnostjo in veliko več dimming zones .....najboljše pa še to,da bodo imeli osvetljen daljinec.

MiniLed je sploh dober tam kjer je ogromno svetlobe v prostoru ali ko pada snop na panel pa tudi kontrast in blooming je manjši zaradi več dimming con na panelu.

https://www.techradar.com/reviews/tcl-5...

https://allhomecinema.com/review-tcl-65...

https://allhomecinema.com/review-tcl-65...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

trbowc ::

Hvala, je za razmisliti...

darck ::

Zdaj,če TCL sliko kakor toliko dobro naredi upscaling potem bi raje priporočal TCL ampak omenjenno je,da dobro upscaling dela TCL kak je to res ne morem reči.

lojzeboy ::

andraz7z je izjavil:

Živjo,

Tja do marca bi potreboval nov TV. Gledam LG OLED 77 C1 oz C2. LG mi je padel v oči predvsem zaradi magic remota in njihovega OS-a.

Sedaj me pa zanima, ali se splača plačati 400EUR več za C2 vs C1? Se mi splača počakati do marca, bodo cene še kaj padle (kdaj po navadi padejo cene prejšnjih letnikov)? Pa še nekaj, ali je 77" prevelik TV za 3,8m oddaljenost gledanja (gledalo se bo pa T2-tv in youtube)?

Hvala in Lp,
Andraž


Se splača plačati več za C1 serijo, ker pri Majdiču dobiš trenutno 77-tko A1 za 1800€.....?

DrSergioDJ ::

Ker sem zadnjih 12 let gledal vsebine prek projektorja, sem čisto out glede TVjev.

Kaj se splača vzeti za velikost 55-65" in do max 800eur (če igra kaj razlike, bo nakup v Nemčiji)?

Gledanje z 2,5 do 3m, soba precej svetla (praktično cela stena v steklu). Gleda se zgolj Netflix, Amazon Prime, HBO in še to max 1-2 uri dnevno, prej manj.
Hvala
...

natan ::

Zdravo. Zanima me spodnji TV in sicer za v precej svetlo dnevno sobo, oddaljenost od kavča 3m. Čas gledanja je večinoma zvečer, občasno tudi popoldne. Predvajalo bi se večinoma Netflix, filme z diska, nekaj malega tudi iptv. Kakšno eje vaše mnenje, ali je vreden te cene?
https://www.samsung.com/si/tvs/qled-tv/...

Mogoče pride v poštev tudi tale Sony, vendar nevem ali je dejansko kakšna opazna razlika v sliki za nezahtevnega uporabnika.

https://www.mediamarkt.at/de/product/_s...

Lp
««
464 / 535
»»