» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
34 / 536
»»

andrej69 ::

4knative je izjavil:

Polna bolha je rabljenih Philipsov, starih od 1-3 mesece, tudi top modeli, ne samo vstopni. Le zakaj, le zakaj?
Btw malce sem ti ukradel stil pisanja, upam da ne zameriš. Zdaj vsaj vidiš na kakšen način ti pišeš po forumih. :))


Potem pa mi daj linke, teh Philips top modelov..Pa kje so sedaj tisti , ki prodajajo modele 7502..?
Ali si osebno poklical vse te ljudi, ki prodajajo, da veš , da niso zadovolnji..? Sicer pa je to stran za prodajo televizorjev, in drugih stvari..Pa prosim, ne izmišljuj si nekaj v kar sam ne verjameš..;)

4knative ::

Zdaj boš se spet delal svetnika, čez pol ure pa boš po forumih lepil defekte vseh televizorjev razen Philipsa in zavestno škodoval ostalim. Hinavc, nimaš kaj. Srečno. Čudno, da te še niso odstranili iz foruma.

andrej69 ::

4knative je izjavil:

Zdaj boš se spet delal svetnika, čez pol ure pa boš po forumih lepil defekte vseh televizorjev razen Philipsa in zavestno škodoval ostalim. Hinavc, nimaš kaj. Srečno. Čudno, da te še niso odstranili iz foruma.


Dečko malo izbiraj besede, kajti nisva pasla krav skupaj.))Škoduješ pa ti ljudem, z takšnim primitivnim pisanjem..Če pa ti kaj ne odgovarja, pa se ti tudi lahko odstraniš s tega foruma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

PacificBlue ::

Jaz sem vzel LG prav zaradi tega, ker sem slisal dosti slabega glede Phillipsov.:)

andrej69 ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem vzel LG prav zaradi tega, ker sem slisal dosti slabega glede Phillipsov.:)


Poglej, če si zadovoljen je to ok..Drugače pa ne gre enačit Philips televizorje, letnik 2013 ali 2014, z lanskimi ali letošnjimi modeli:)

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Dečko malo izbiraj besede, kajti nisva pasla krav skupaj.))Škoduješ pa ti ljudem, z takšnim primitivnim pisanjem..Če pa ti kaj ne odgovarja, pa se ti tudi lahko odstraniš s tega foruma.

Kolikor je meni poznano, imaš ti kar izkušnje s tem odstranjevanjem iz foruma. Saj tu http://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazm... še ni dolgo, odkar so te dali na hladno.

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem vzel LG prav zaradi tega, ker sem slisal dosti slabega glede Phillipsov.:)

Pametna odločitev,sem prepričan da boš zadovoljen, kateri model si pa vzel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fpbs ()

andrej69 ::

@fpbs
Vidim, da ti je to kar všeč..;) Sicer pa ni čudno, če sodelujejo na forumu ljudi , ki nimajo blage veze o televizorjih hočejo pa biti najpametnejši..Znajo pa zelo dobro provocirat in žalit ljudi:))

fpbs ::

Če verjameš ali ne, si se mi kar malo smilil. A to je bilo za en mesec?

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Če verjameš ali ne, si se mi kar malo smilil. A to je bilo za en mesec?


Da, se mi kar zdi..:))Bilo je za 14 dni. Sicer pa so tam nekateri , ki so dobili ban že 10× ali več, pa se zmeraj vračajo..Pa še kar dalje provocirajo itd..Seveda imajo protekcijo, kajti so le na svojem forumu.

4knative ::

Ja ja, ti si svetnik, vemo, že nekaj postov nazaj si dokazal. Ban si dobil pa sigurno po krivici.

andrej69 ::

4knative je izjavil:

Ja ja, ti si svetnik, vemo, že nekaj postov nazaj si dokazal. Ban si dobil pa sigurno po krivici.


Da dobil sem zaradi takšnih kot si ti:)Hinavc, nimaš kaj
Ki venomer oplatajo z jezikom , naredijo pa zelo malo za ljudi na forumu, kateri potrebujejo kakšno pomoč..

Gatsu ::

@andrej69: Ko je na tem forumu nekdo imel zelo očitno težavo z barvami na Philips TVju si mu rekel da je slika super, tako da samo nehaj nabijat, kako si pripravljen pomagat, takrat ko je najbolj treba!

scipascapa ::

Samo prepucavanje kdo ima daljšega no.

borutzi ::

Evo meni se pravkar 65PUS6412/12 updejta. Pa da vidimo če bojo potem bluetooth slušalke delale :))))
Bolje da se ga nabije kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

webmaher ::

admini dejte Andreju svojo temo in kdor bo hotel bo spraševal tam, vsi ostali pa tu :))

andrej69 ::

Poglejte, čisto vsi imate možnost priporočil televizorjev:)Toda ne, samo čakate na moja priporočila, da lahko potem demantirate moje pisanje provocirate itd..Ah seveda, sem pozabil, da sem v Sloveniji:);((

Tsunamii ::

Mene osebno samo OLEDi trenutno zanimajo :D Tako da priporocila glede njih sem vedno vesel :D
Je pa tako da folk rad serje po drugih.. kakor sem ze napisal nisem simpatizer nobenemu. Rad preberem ker ste bolj informiran od mene. Sam tole pljuvanje pami gre ze mal na zivce. Ne zalit ljudi. Hvalite vsak svoje firme..dejmo!
Mene zanima zakaj Panasonica nc ne hvalite ? A je so sli casi ko je bil dober v plazmi mimo? JAz osebno se nisem videl bolj TV kot ga imam jaz :D seveda je plaszma..pustmo OLED, ker tega moji frendi zal se nimajo :D ampak samo bedne lcdje raznih znamk kateri ne pridejo do kolen mojemu v kvaliteti slike :D

Tako da OLED kater je ATM DOBER ? In upam da naredijo te mega tovarne, da ze enkrat pade cena 65/75 :D Raje zadnje plsssss. Pa ne mi spet o platnu in projektorju! Ga nocem!! ;)

Maximus ::

Kateri 55" ali 65" TV priporočate za racing simulacije. Na TV bo priklopljen PC. Filmi in ostale zadeve se ne bo gledalo oz. zelo redko.

ant ::

@tsunami: v tej temi je več govora o oledih OLED TV

Mislim, da ne boš nič zgrešil, če kupiš keterega od letošnjih modelov 4k lg. če pa želiš ambilight pa je na voljo tudi pos9002.

Tomson ::

@Tsunami

Razlike med 2017 OLEDi so izjemno majhne, kar se kvalitete slike tiče. Še največje razlike so v dizajnu, opremljenosti, podpori določenim standardom, nekaterih tehnologijah (zvok na Sony) itd.

Daleč najboljše razmerje med kvaiteto in ceno ima jasno LG B7/C7, ker uporablja pač lastne panele, konkurenca pa zato cenovno ni konkurenčna. Tudi glede na vse teste je LG med najboljšimi, na nekaterih preferirajo Sony A1, ki je precej dražji, ima boljše video procesiranje in zvok je vrhunski (po zahvali nove tehnologije), a defenitivno ni vreden toliko višje cene. Kot rečeno pa so razlike v kvaliteti slike med vsemi letošnjimi OLEDi izjemno majhne, kar je dobro, ker so vsi vrhunski! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ant ::

Best buy oleda:
http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/l...

Jaz bi kljub vsem pomanjkljivostim vzel philipsa zaradi ambilighta, ampak sedaj ni še čas za nakup novega tv, še par let ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ant ()

Tomson ::

Maximus je izjavil:

Kateri 55" ali 65" TV priporočate za racing simulacije. Na TV bo priklopljen PC. Filmi in ostale zadeve se ne bo gledalo oz. zelo redko.


Glede na to, da nisi navedel cenovnega okvira, sklepam, da cena ni ovira. Najboljši za gaming, od najboljšega navzdol:

LG B7/C7
Sony A1
Sony XE9305
Sony Z9D
Sony XE9005
Samsung Q9F
Samsung Q8C
Samsung Q7C
Sony XE8505
Samsung MU9000
Samsung MU8000
Samsung MU7000
Samsung MU6000
Sony XE7005
...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

PacificBlue ::

@fpbs
Jaz sem vzel LG prav zaradi tega, ker sem slisal dosti slabega glede Phillipsov.:)


Pametna odločitev,sem prepričan da boš zadovoljen, kateri model si pa vzel?

Tv sem kupil že pred več kot enim letom, gre za model LG 4K 49uh600V. Gre za entry level model, pa kljub vsem sem zelo zadovoljen, najbolj s kvaliteto slike. Sem si ogledoval Phillips tvje, pa mi ni vsec prikaz slike, barve, ker je vse tako bolj svetlo. Vsaj v tem cenovnem rangu.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Ravno danes gledal tivije, v Fnacu v City2 v Bruslju imajo lepo zložene različne proizvajalce podobnega cenovnega razreda in neverjetno kako zelo sprane so barve na Filipsu. Samsung in Panasonic imata v srednjem cenovnem razredu že zelo solidno črno in žive barve. Kakšni so bili potem šele lanski Filipsi, če je letos taka mizerija.

Tomson ::

To pa je posledica IPS vs VA panela, kar že ves čas omenjam. VA panel ima bistveno, bistveno boljši prikaz črne in nekajkrat višje kontrastno razmerje, kar se posledično kaže v precej večji globini slike, kar v osnovi definira kvalitetno sliko. Barve so druga zgodba, a brez dobrih temeljev (kar pač IPS panel ni v primerjavi z VA) barve ne pridejo enako do izraza, vsaj ne na enak način.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

leiito ::

Sicer pa vsakomur, ki ne gleda vsak dan različnih tivijev v živo priporočam ogled v živo za primerjavo velikosti diagonale. 55" je v bistvu za današnje razmere mičken televizor, sploh za filme, kjer letterbox za 16:9 precej zmanjša neto velikost slike. Relativno skromnih dodatnih 10" diagonale pomeni veliko večji tivi, 40% več površine zaslona, če se prav spomnim, in vsaj za moje oči tudi z manjših razdalj gledanja šele 65" daje res cinematičen efekt. Česar se najbrž zavedajo tudi proizvajalci, glede na to, da cena za 65" LG OLED pada počasneje kot pri 55" modelu.

leiito ::

Tomson je izjavil:

To pa je posledica IPS vs VA panela, kar že ves čas omenjam. VA panel ima bistveno, bistveno boljši prikaz črne in nekajkrat višje kontrastno razmerje, kar se posledično kaže v precej večji globini slike, kar v osnovi definira kvalitetno sliko. Barve so druga zgodba, a brez dobrih temeljev (kar pač IPS panel ni v primerjavi z VA) barve ne pridejo enako do izraza, vsaj ne na enak način.


Potem težko razumem zakaj sploh vztrajajo z IPS paneli, ker ko gledaš enega poleg drugega, je razlika res dramatična, vsak laik jo bo takoj opazil, kot bi šlo za dve povsem različni tehnologiji. Na Philipsu slika zgleda kot bi vzel Samsunga in čez navlekel sivo najlonko.

Tomson ::

To bo pa Andrej zelo dobro utemeljil, ker dejstvo je, da razlika sploh ni tako dramatična, samo nastavitve niso bile prave! >:D

TUKAJ je npr. dober članek na temo IPS vs VA ...

Povzeto pa:

Black Level & Uniformity
VA panel technology is an absolute winner at delivering superior black levels and black uniformity.

Contrast Ratios
VA is the winner at contrast by a huge margin.

Color performance
IPS and VA technically tie here based on review examinations we've done and actual raw color volume coverage comparisons. However, in terms of human visual perception, the higher contrast and richer blacks of VA will possibly make a viewer perceive higher color quality.

Bottom Line
Some would argue that neither IPS or VA display types are inherently superior to each other and while there is some validity to this claim due to the fact that both have uses in which one panel would be much more ideal than the other, we do think that VA is the overall better choice for most people who don't have issues with accommodating wide viewing angles in their living room or den. Assuming you don't need to view your 4K TV from well off center, a VA display simply delivers better performance at three of the most important display specs there are: Black level, contrast and black uniformity.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ant ::

Za tasta smo kupili trenutno najboljši lg led tv (60" sj810v) pa mu je črna premalo bleda :)))))), ker je navajen na en star tv, ki ga ma v spalnici.

Sicer je imel pred tem 55" Philipsa (mislim, da je bil 6521) in je bila slika za moj okus boljša. Najbolj se opazi v ostrini, ki na tem 60" lg nikakor ni prava pri npr Telemach hd programih.

S premium modeli torej ni nujno da dobiš tudi toliko boljšo sliko, kvečjemu bonbončke kot je npr magic remote, ki pa mi je top.

Tast ima takšno postavitev tv, da ambilight ni prišel do izraza, pri nas ko je tv na steni pa bi si težko predstavljal, da bi bil brez ambilighta. Ko se enkrat navadiš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ant ()

andrej69 ::

Kaj pa govorite neumnosti, glede prikaza barv na Philips televizorjih..Saj je tako že znano, da Philips ravno ne blesti na tovarniških nastavitvah:)Pri Philipsu treba vsekakor naredit nastavitve, seveda pa je očitna razlika, če vklopiš ISF nastavitve..Sicer pa je slika, tudi v tovarniških nastavitvah čisto v redu..
Pa tudi kar se tiče primerjav v prodajalnah, treba gledat, da se prikazuje enaka vsebina..Kajti k nam pridejo ljudje, pa pogledajo kakšen model Philipsa, Lg-ja ali Samsunga, ki prikazujejo tv vsebine, potem pa primerjajo kakšen Sony ali Panasonic višji model model, ki pa prikazujejo že 4k vsebine.Seveda bo slika bistveno kvalitetnejša na tema dvema televizorjema:)Kar se tiče Philipsa si lahko tukaj pogledate nekaj slik tv signala in na tovarniških nastavitvah.




Ai pa tukaj primerjava, Philipsa in Samsunga in še slika Sonya.





Gre v glavnem, za isti rang televizorjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

Kateri pa bo hotel imet res vrhunske barve, kontrast itd..pa bo kmalu na voljo Philips model 8602.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

ant je izjavil:

Za tasta smo kupili trenutno najboljši lg led tv (60" sj810v) pa mu je črna premalo bleda :)))))), ker je navajen na en star tv, ki ga ma v spalnici.

Sicer je imel pred tem 55" Philipsa (mislim, da je bil 6521) in je bila slika za moj okus boljša. Najbolj se opazi v ostrini, ki na tem 60" lg nikakor ni prava pri npr Telemach hd programih.

S premium modeli torej ni nujno da dobiš tudi toliko boljšo sliko, kvečjemu bonbončke kot je npr magic remote, ki pa mi je top.

Tast ima takšno postavitev tv, da ambilight ni prišel do izraza, pri nas ko je tv na steni pa bi si težko predstavljal, da bi bil brez ambilighta. Ko se enkrat navadiš...



Philips model 6521 obstaja samo veličina 65", najverjetneje je imel kakšen drug model, najverjetneje model 6501.

4knative ::

andrej69 je izjavil:

Kateri pa bo hotel imet res vrhunske barve, kontrast itd..pa bo kmalu na voljo Philips model 8602.


Kdo bi bil tako nor da bi kupoval Philips, ki je v cenovnem rangu OLED televizorjev? Philips naj ostane bolj low budget rešitev, če že. Konkurenca je enostavno premočna višje.

andrej69 ::

Cena se bo prilagajala, povpraševanju na tržišču..Tako, da bo ta Philips čez čas, sigurno kar nekaj ceneje napram OLED televizorjem.Tudi model 8102, veličine 65", bo zasigurno ceneje.Sicer, pa vsi ne kupujejo OLED televizorjev:)

fpbs ::

4knative je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kateri pa bo hotel imet res vrhunske barve, kontrast itd..pa bo kmalu na voljo Philips model 8602.

Kdo bi bil tako nor da bi kupoval Philips, ki je v cenovnem rangu OLED televizorjev? Philips naj ostane bolj low budget reĹĄitev, Äe Ĺže. Konkurenca je enostavno premoÄna viĹĄje.

Poleg tega pa ta model pacajo že sramotno dolgo, in ne bo imel popolnoma nič bolj "vrhunske barve in kontrast", kot ostali QD TVeji.

andrej69 ::

@fpbs
Zato pa ga proizvajajo dolgo, da bo prava kvaliteta, ne pa tako kot Samsung, da že novi televizorji raspadajo in se kvarijo:);)

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Cena se bo prilagajala, povpraševanju na tržišču..Tako, da bo ta Philips čez čas, sigurno kar nekaj ceneje napram OLED televizorjem.Tudi model 8102, veličine 65", bo zasigurno ceneje.Sicer, pa vsi ne kupujejo OLED televizorjev:)

Cene OLEDov so se že skoraj približale cenam LCDejev, tako da bodo LCDeji zanimivi samo še v spodnjem cenovnem razredu.

4knative ::

Philips kvaliteta? Še en ki ima isti problem na PUS6501:

andrej69 ::

4knative je izjavil:

Philips kvaliteta? Še en ki ima isti problem na PUS6501:



Seveda se najdejo modeli, ki imajo težave..Sicer pa kot sem napisal, to je težava LCD tehnologije..Pa še treba povedat, da na statičnem prikazu slike predvsem ko je na televizorju prikazana ena barva, je učinek umazanega panela nekolik bolj izražen na Direkt Led panelih, kakor je ta Philips. Saj , ko pa se gledajo normalne vsebine kot so filmi, šport itd..pa to ne moti, da ne bi mogel normalno gledat televizorja..
Če pa pride do okvare LED diod,ki so zadolžene za osvetljenje, pa se te menjajo, pa se lahko televizor gleda naprej brez večjih težav.Kot pa sem že napisal, pa se pri LCD tehnologiji te stvari ne da popolnoma odpravit:)Recimo OLED teh težav nima, ima pa OLED nekaj težav z zadrževanjem statične slike..Tako, da danes še popolnega televizorja ni na tržišču..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

4knative je izjavil:

Philips kvaliteta? Še en ki ima isti problem na PUS6501:


Seveda se najdejo modeli, ki imajo težave..Sicer pa kot sem napisal, to je težava LCD tehnologije..Pa še treba povedat, da na statičnem prikazu slike predvsem ko je na televizorju prikazana ena barva, je učinek umazanega panela nekolik bolj izražen na Direkt Led panelih, kakor je ta Philips. Saj , ko pa se gledajo normalne vsebine kot so filmi, šport itd..pa to ne moti, da ne bi mogel normalno gledat televizorja..

Ali boš sedaj to sliko, prilepil tudi na druge forume z opozorilom težav Philipsa PUS6501?

4knative ::

Evo eden boljših panelov, ki sem ga opazil pri Philipsu. Zdaj pa si predstavljajte kakšna je to izkušnja, ko gledaš kakšen bolj temen film.



Hoferjev TV ima sigurno boljšo konsistenco črne.

Tomson ::

Ni potrebe, je Andrej jasno obrazložil, da gre za splošno težavo LCD tehnologije in je to čisto normalno in sprejemljivo in v nekaterij situacijah celo zaželjeno (če ambilight slučajno odpove). ;)

Andrej, lahko poveš malo več o OLED težavi z "zadrževanjem statične slike", kako se to kaže v praksi in zakaj je to resnična težava? Si že slišal za Image Retention pri IPS panelih? ;)

Primer IPS panela, Sony X700D ...



Povzeto iz rTings ...

Not all TVs suffer from image retention. Here is the information about the different type of TVs:

IPS TVs: IPS TVs are the most common type of TV that suffer from image retention. Not all IPS TVs have the same degree of image retention though. See our table above for comparisons.

VA TVs: VA TVs are practically all free of image retention.

OLED TVs: OLED TVs are another type of TV that suffer from temporary image retention, and in some rare cases the image retention can be permanent. OLED image retention does not look the same as that seen on IPS TVs since the display technology is not the same. Unlike IPS TVs, OLED TVs come with a special function in the TV operating system especially aimed at getting rid of more durable image retention.

In any case, whatever the type of TV, image retention is usually not a permanent problem but more a temporary annoyance.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

@4knative
Tukaj ni nobenih večjih anomalij, kar se tiče črne. Za IPS panel, čisto zadovoljivo:)Če pa imaš vključen Ambilight, pa se teh anomalij skoraj ne opazi:))

PARTyZAN ::

Kolk ur na dan pa v temni sobi gledate statično črno sliko? A to je kak nov šport, al kako? :)

MxxW5 ::

PARTyZAN je izjavil:

Kolk ur na dan pa v temni sobi gledate statično črno sliko?


Jaz to dostikrat počnem. Šele v takih trenutkih se namreč zavem, kako grd, žalosten in nepravičen je ta svet. Nato tiho kontempliram svoj obstoj.

4knative ::

andrej69 je izjavil:

@4knative
Tukaj ni nobenih večjih anomalij, kar se tiče črne. Za IPS panel, čisto zadovoljivo:)Če pa imaš vključen Ambilight, pa se teh anomalij skoraj ne opazi:))


Backlight si dal na 1, ti goljuf ejga. Poznamo te mi Andrej, ti si z vsemi žavbami namazan. Hihihihahaha :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Tsunamii ::

ant je izjavil:

@tsunami: v tej temi je več govora o oledih OLED TV

Mislim, da ne boš nič zgrešil, če kupiš keterega od letošnjih modelov 4k lg. če pa želiš ambilight pa je na voljo tudi pos9002.


Nekaj spregledal temo. Hvala :D

Tomson je izjavil:

@Tsunami

Razlike med 2017 OLEDi so izjemno majhne, kar se kvalitete slike tiče. Še največje razlike so v dizajnu, opremljenosti, podpori določenim standardom, nekaterih tehnologijah (zvok na Sony) itd.

Daleč najboljše razmerje med kvaiteto in ceno ima jasno LG B7/C7, ker uporablja pač lastne panele, konkurenca pa zato cenovno ni konkurenčna. Tudi glede na vse teste je LG med najboljšimi, na nekaterih preferirajo Sony A1, ki je precej dražji, ima boljše video procesiranje in zvok je vrhunski (po zahvali nove tehnologije), a defenitivno ni vreden toliko višje cene. Kot rečeno pa so razlike v kvaliteti slike med vsemi letošnjimi OLEDi izjemno majhne, kar je dobro, ker so vsi vrhunski! ;)



Hvala Tomson. Zdaj pa mislim da oba? samo se cakava, da se recimo kmalu ..ajd recimo 3 leta? max pocenijo eno malo. Mislis da je realno pricakovati da bo 75' OLED prisla recimo 4k max ? Tolk je res MAX kar bi dal..ampak seveda pogoj da zdrzi 10 let kot moja plasmica :D

ant je izjavil:

Best buy oleda:
http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/l...

Jaz bi kljub vsem pomanjkljivostim vzel philipsa zaradi ambilighta, ampak sedaj ni še čas za nakup novega tv, še par let ne :)


Tnx ANT. SAm pod 65 odpade. PA tudi cene so za tak rang velikost velike.. in no se 2 leti upam da mi zdrzi Panasonicova plasma. Ker slika mi je se zmeraj TOP! SAm jeba ker je samo 50' :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

AndreAS ::

Philips 7502/12 55" se je danes posodobil, in ga danes izklopim ter popoldan vklopim, pa je posodobitev ISTA spet na voljo...

Hmmm, tole ok?

Prospekt ::

AndreAS je izjavil:

Philips 7502/12 55" se je danes posodobil, in ga danes izklopim ter popoldan vklopim, pa je posodobitev ISTA spet na voljo...

Hmmm, tole ok?

leiito ::

andrej69 je izjavil:

Kaj pa govorite neumnosti, glede prikaza barv na Philips televizorjih..Saj je tako že znano, da Philips ravno ne blesti na tovarniških nastavitvah:)Pri Philipsu treba vsekakor naredit nastavitve, seveda pa je očitna razlika, če vklopiš ISF nastavitve..Sicer pa je slika, tudi v tovarniških nastavitvah čisto v redu..
Pa tudi kar se tiče primerjav v prodajalnah, treba gledat, da se prikazuje enaka vsebina..Kajti k nam pridejo ljudje, pa pogledajo kakšen model Philipsa, Lg-ja ali Samsunga, ki prikazujejo tv vsebine, potem pa primerjajo kakšen Sony ali Panasonic višji model model, ki pa prikazujejo že 4k vsebine.Seveda bo slika bistveno kvalitetnejša na tema dvema televizorjema

Gre v glavnem, za isti rang televizorjev.


Pa kako to, da ne znajo pri Philipsu v fabriki spodobno lastnih produktov naštelat? Težko si predstavljam, da bi nekdo kupil avto, če bi preden se lahko začne voziti, moral najprej s križnim šraufcigerjem nastavitve delat.
««
34 / 536
»»