» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
22 / 536
»»

Melanholija ::

To sploh ni nujno da je boljši. Poglej si teste.

kiklus ::

andrej69 ::

kiklus je izjavil:

Cao,

kaj vzeti od tega best price/preformance
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...

nekako se najbolj nagibam k Samsungu oz. LG
je kakšna boljša alternativa??


Kar se tiče vloženo-dobljeno,se najbolj isplača kupiti Philips model 6501:)

Netrunner ::

andrej69 je izjavil:

Kolikor mi je poznano, danes nobeden televizor ne zdrži 10 let...Stari CRT televizorji in prvi LCD televizorji so zdržali 7-10 let


Moj 37" LG LCD ima že skoraj 10 let in dela perfektno. Takrat sem ga kupil za nekaj malega čez 400€ in še danes lepo dela. Več kot 500€ pa ne nameravam nikoli dati za TV, ravno zaradi tega ker novo bolj crkuje kot včasih.

andrej69 ::

Netrunner je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kolikor mi je poznano, danes nobeden televizor ne zdrži 10 let...Stari CRT televizorji in prvi LCD televizorji so zdržali 7-10 let


Moj 37" LG LCD ima že skoraj 10 let in dela perfektno. Takrat sem ga kupil za nekaj malega čez 400€ in še danes lepo dela. Več kot 500€ pa ne nameravam nikoli dati za TV, ravno zaradi tega ker novo bolj crkuje kot včasih.


Saj kot sem napisal, ta stari crt in lcd televizorji , še danes marsikateremu delujejo..Kar pa se tiče današnjih LCD,OLED televizorjev, pa ne bodo delovali nikoli tako dolgo:)Ponavadi delujejo do garancije in nič več, nekateri pa se pokvarijo že v prvih mesecih delovanja..

PARTyZAN ::

No, ni treba pretiravat. Tudi moj bivši Philipsov LCD TV čisto lepo služi žlahti, pa je star že več kot 8 let.

andrej69 ::

PARTyZAN je izjavil:

No, ni treba pretiravat. Tudi moj bivši Philipsov LCD TV čisto lepo služi žlahti, pa je star že več kot 8 let.


Zgleda, da nisi razumel kar se napisal:)

PARTyZAN ::

Razsvetli me.

Joze_K ::

tudi jaz imam še v eni sobi tegale: 42" Philips 42PFL7603D/12 FullHD TV kupljenega leta 2008 / maja. Deluje b.p.
Edino kar ima problem je da nima digitalnih kanalov / pa imamo na njem en KODI predvajalnik pa spet funkcionira..

pa nič kaj ne kaže, da bi zdehnil :)) ker sem mojo nagovarjal, da bi ga menjat morali pa noče niti slišat...

sennheiser ::

Kupujem nov TV. Budget do max 1500€.
Zahteva 55, 60 ali 65", znamka ni posebnih preferenc.
Vir bo večinoma Full HD. Uporaba tudi za PC/konzola
Kakšen 3D itd. brezpredmeten.

Možnost uporabe KODI je kot ideja, ampak če zadeve dejansko dela dobro. Minimalno na rangu novih android boxov (drugače raje cenejši TV + ločen box).
Trenutno imam LG 42" iz 2013. Glede slike nisem zelo zahteven. Želim pa da zadeva se dostojno hitro odziva. Da se zadeva ne prižiga dolgo in da morebitna uporaba aplikacij na TV-ju ni kot na kakšnih 5 let+ starih telefonih.

Lokacijsko možnost nakupa je Avstrija in Nemčija v kratkem. Poleg seveda Slovenije itd. Ne glede na vse, bom zadevo prvo v živo preveril in pogledal če je to to.

55" je minimum, gledalo se bo večinoma iz 3m. Občasno iz 4 občasno iz 2m. 65" bo pa max max ker sem dimenzijsko omejen in na steno večje po širini zaradi okna ne dobim.

OK.d ::

Joze_K je izjavil:

tudi jaz imam še v eni sobi tegale: 42" Philips 42PFL7603D/12 FullHD TV kupljenega leta 2008 / maja. Deluje b.p.
Edino kar ima problem je da nima digitalnih kanalov / pa imamo na njem en KODI predvajalnik pa spet funkcionira..

pa nič kaj ne kaže, da bi zdehnil :)) ker sem mojo nagovarjal, da bi ga menjat morali pa noče niti slišat...

Tole nabavi;)
https://usbkill.com/products/usb-killer...
LPOK.d

andrej69 ::

sennheiser je izjavil:

Kupujem nov TV. Budget do max 1500€.
Zahteva 55, 60 ali 65", znamka ni posebnih preferenc.
Vir bo večinoma Full HD. Uporaba tudi za PC/konzola
Kakšen 3D itd. brezpredmeten.

Možnost uporabe KODI je kot ideja, ampak če zadeve dejansko dela dobro. Minimalno na rangu novih android boxov (drugače raje cenejši TV + ločen box).
Trenutno imam LG 42" iz 2013. Glede slike nisem zelo zahteven. Želim pa da zadeva se dostojno hitro odziva. Da se zadeva ne prižiga dolgo in da morebitna uporaba aplikacij na TV-ju ni kot na kakšnih 5 let+ starih telefonih.

Lokacijsko možnost nakupa je Avstrija in Nemčija v kratkem. Poleg seveda Slovenije itd. Ne glede na vse, bom zadevo prvo v živo preveril in pogledal če je to to.

55" je minimum, gledalo se bo večinoma iz 3m. Občasno iz 4 občasno iz 2m. 65" bo pa max max ker sem dimenzijsko omejen in na steno večje po širini zaradi okna ne dobim.


Tukaj imaš nekaj modelov, različnih velikosti.
https://www.ceneje.si/Izdelek/6889043/a...
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8228760/a...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8388936/a...

andrej69 ::

Nekaj podatkov za Philips model 8602, ki bo v kratkem prišel na tržišče.
55PUS 8602 UHD, Quantum Dot, HDR, Android TV

Ambilight 3
Quantum Dot Display
Integrated soundbar
P5 Picture Processing Engine
Netflix Recommended TV
UHD Premium certified (1000 nits)
HDR Perfect
3200 PPI
Perfect Color, 100% Wide Color Garmut, processing of 2250 billion colors
50W, Soundbar, Double Ring


Gatsu ::

Cena? Pa ker bo tko pozen bi blo fino da bi imel že Hdmi 2.1. Sam to so verjetno pobožne želje... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

andrej69 ::

Gatsu je izjavil:

Cena? Pa ker bo tko pozen bi blo fino da bi imel že Hdmi 2.1. Sam to so verjetno pobožne želje... :)


Začetna cena bo nekje 1700 evrov.Kar pa se tiče HDMI 2.1, za zdaj ni potrebe po tem..Kajti HDMI 2.1 podpira dinamične metapodatke, dočim večina sedanjih HDR standartov podpira statične metapodatke..Edino Dolby Vision podpira dinamične metapodatke, toda to še en čas ne bo aktualno..Kajti potrebna, bo tudi spremenjena strojna oprema.Tako, da nič ne izgubiš, če televizor ne podpira HDMI 2.1.Bodo pa najverjetneje imeli televizorji 2018/2019, že vgrajen HDMI 2.1.

jernej47 ::

Pozdravljeni,

temo spremljam že nekaj časa. Pred dobrim letom sem preko Telekoma nabavil 4KTV LG Electronics 55UH650V, ker je bila cena res ugodna.
TV sem želel uporabljati izključno za monitor računalnika preko HDMI. Pred njim sem za to uporabljal še prepotopen star 720p IPS 42'' LG TV.
TV je imel porazno sliko zaradi RGBW panela, ki je v PC načinu non stop spreminjal svetilnost. V ostalih načinih pa je bil input lag porazen.
V roku enega meseca sem ga zamenjal za FHD SONY KDL-55W755C z VA panelom. Kljub FHD ločljivosti je slika TOP in neprimerno boljša od LG-ja.
Input lag je okoli 30ms kar je še sprejemljivo. Čeprav je VA panel z dobrim kontrastom preko 3K:1 pa še vedno pogrešam pravo črno barvo.
Zato se ogrevam za tem TV-jem: LG 55EG9A7V
https://geizhals.at/lg-electronics-oled...

Trenutno edini ravni FHD OLED.

TV uporabljam in imam namen uporabljati izključno kot PC monitor zato mi za vse smart funkcije dol visi.
Filmi in serije se gledajo preko MPC-HC in madVR renderja. Igram tudi 3D igre ala Fallout, Borderlands, Far Cry, Stalker...
TV se gleda preko multicastTV-DS. Spletno brskanje tudi spada v uporabo. Sliko poganja Geforce GTX1070 v stacionarnem računalniku, ki se nahaja v drugi sobi.
Povezava je 5m HDMI s kvalitetnim kablom. 4K 4:4:4 60Hz je na prejšnjem 4K LG delovala BP le slika je bila zanič.

Prosim ne omenjat 4K in HDR, ker mi je FHD resolucija na razdalji, ki jo uporabljam, optimalna.

Končno vprašanje: Image retention(začasno) in Burn-in(premanentno). Po testih trenutnih 4K LG modelov na spletu, se prvi še pojavlja a hitro izgine,
dolgotrajnega Burn-ina pa niso opazili. Zavedam se, da na TV-ju ne bom smel imeti preveč kontrastnega namizja in da bo ohranjevalnik zaslona zelo doborodošel.

Prosim za mnenja in izkušnje uporabnikov OLED, ki imajo TV za monitor ali vsaj HTPC.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jernej47 ()

PARTyZAN ::

1080p na 55" TVju ki se uporablja kot računalniški zaslon? Smem vprašat kako daleč stran sediš? Zdaj me v bistvu zanima kako ta set up zgleda, sploh še s priklopom vse ostale periferije :).

jernej47 ::

TV je na mizi ob steni. Pred to mizo je manjša miza na kolesih na kateri je le tipkovnica, miška in daljinci (cca 1,5m od TV). Za to premično mizo pa še sedežna (cca 3m od TV). Ko igram ali brskam po spletu, sedim za manjšo mizo, ki jo ob gledanju filmov in ostale video vsebine skupaj z računalniškim stolom umaknem v kot in se usedem nazaj na sedežno. Za zvok skrbijo sennheiser rs 170 wifi slušalke in logitech Z-5500 zvočniki preko optike iz PC-ja.

ziga1990 ::

ima kdo izkušnje z spletno trgovino Moj-TV ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jernej47 ::

ziga1990 je izjavil:

ima kdo izkušnje z spletno trgovino Moj-TV ?


V glavnem pozitivne. Prvi TV sem kupil pri njih že pred desetimi leti. Račun je šel na privatnika, da sem privarčeval pri davku in smo vse lepo uredili.
Nazadnje smo preko njih v podjetju, kjer delam, vzeli 6 LED TV-jev za oglasne panoje. Na razpisu so bili najbolj ugodni in poskrbeli so tudi za strokovno montažo na nosilce, ki smo jih tudi kupili pri njih.

sennheiser ::

@andrej69

Hvala.

Zanimivo mi je, da so vsi našteti TV-ji v večini tudi cenejši kot tujina, oz. vsaj to kar mi je ob poti.

leiito ::

A niso še pred kratkim razlagal, da ni razlike med poceni in dragimi HDMI kabli?

AVS Forum trdi, da mora 15m HDMI kabel prenesti 18Gbps video signala, ker če ne, potem se baje signal 4K BlueRay playerja na poti do tivija iz HDR spremeni v SDR, Rec.2020 v Rec. 709, 12 bit v 8 bit itd.

Od kje zdaj sploh 12 bit, a nismo še vedno na max 10 bit zaslonih?

Da ne omenjamo, da ti fensi HDMI kabli stanejo toliko kot soliden televizor, pa še enega takega rabiš dati za Gigabit Accelerator.

http://www.avsforum.com/forum/168-hdmi-...

"Whereas, with respect to any and all instances where the HDMI cable fails to pass the full 18 Gbps video signal, the signal is down- scaled to SDR, Rec.709 colorspace, 4:2:0 chroma subsampling, and 8- Bit colour depth, as you can see here:"

krepki ::

Zanima me kolk bi ti tvji 4K stali brez adronoida,kolk je navita cena zaradi tega in ne kvalitete slike.

fpbs ::

Če te prav razumem, so po tvoje 4k TVeji dražji zaradi androida? Android je najslabši, najbolj nestabilen operacijski sistem. Najboljši in najhitrejši je LGejev webOS, sledi mu Tizen. Če že hočeš android, je veliko bolje, da dodatno za nekaj evrov kupiš dodaten android set top box.

andrej69 ::

Kar se tiče najslabši..Treba povedat, da je nekoliko manj odziven, ne pa najslabši:)Kajti pod najslabši, se lahko podrazumeva veliko stvari.. Kar pa se tiče nestabilnosti, ni kakšnih težav omembe vredno..Kot pa sem že napisal, je edini pravi smart" sistem Android, vse drugo so pol izdelki:)Ko pa bo na voljo Android 8.0 z prenovljenim vmesnikom itd..(najverjetneje drugo leto), pa bo to najboljši smart sistem:)

webmaher ::

kar se tiče androida so vsi izdelovalci od trenutka, ko so zadevo začeli ponujati eni veliki nategovalci.... tudi glede ostalih OS se vidi, da jim je to postranska stvar ... kako se tem zadevam streže je bilo jasno že pred najmanj 15 leti .... zato sem pa pred časom spraševal, kje bi dobil samo en velik (65-75inčni) kvaliteten zaslon, ker ostalega sranja ne rabim sploh....vsa zadeva precej spominja na naše ponudnike Telesmeh, Telekom, T-2....

ziga1990 ::

webmaher je izjavil:

kar se tiče androida so vsi izdelovalci od trenutka, ko so zadevo začeli ponujati eni veliki nategovalci.... tudi glede ostalih OS se vidi, da jim je to postranska stvar ... kako se tem zadevam streže je bilo jasno že pred najmanj 15 leti .... zato sem pa pred časom spraševal, kje bi dobil samo en velik (65-75inčni) kvaliteten zaslon, ker ostalega sranja ne rabim sploh....vsa zadeva precej spominja na naše ponudnike Telesmeh, Telekom, T-2....


wow kero smart televizijo si pa imel da te je tako razočarala?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

webmaher ::

mene nič ni razočaralo...je pa znance, ki niso mogli verjeti, da je praktično vsak malo boljši mobilnik deloval boljše... moj bogi LG iz leta 2014 bo kot kaže moral zdržat do OI v Tokiu :) .... jaz vse furam preko 5 let starega HTPCja, ki je letos dobil novo grafikuljo, ki lepo fura tudi UHD signale... če ne bo nič narobe bo tudi on dočakal OI 2020 8-)

Mikrohard ::

Sony ima strojno popolnoma podhranjene Android TV-je. Vsak kitajski android box za več kot 50EUR bo hitrejši od Sony AndroidTV-ja. Pa govorimo o TV-jih za 1000, 2000 ali celo 3000+EUR. Za high end Philipse sicer ne morem govorit, ker jih še nisem videl v živo... ampak low end Philips Android TV je bil v primerjavi s Sony-jem še veliko večja žalost.

Pa ni problem predvajanje... predvaja Sony-jev Android TV brez večjih težav tudi več kot 60Gb velike 4k HDR filme (v originalni Videos aplikaciji... v Kodiju/SPMC šteka). Problem je počasnost GUI-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

OK.d ::

Nabaviš shielda in imaš par let mir, ker ga nonstop updejtajo.
LPOK.d

fpbs ::

Mikrohard je izjavil:

Sony ima strojno popolnoma podhranjene Android TV-je. Vsak kitajski android box za več kot 50EUR bo hitrejši od Sony AndroidTV-ja. Pa govorimo o TV-jih za 1000, 2000 ali celo 3000+EUR. Za high end Philipse sicer ne morem govorit, ker jih še nisem videl v živo... ampak low end Philips Android TV je bil v primerjavi s Sony-jem še veliko večja žalost.

Zato pa pravim, da je najbolje, da kupiš TV z najboljšim operacijskim sistemom, ki je hitro odziven, ne šteka, je uporabniku prijazen, kot naprimer webOS. Če pa si pristaš androida, pa še za nekaj € dokupiš Android box.

ziga1990 ::

fpbs je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Sony ima strojno popolnoma podhranjene Android TV-je. Vsak kitajski android box za več kot 50EUR bo hitrejši od Sony AndroidTV-ja. Pa govorimo o TV-jih za 1000, 2000 ali celo 3000+EUR. Za high end Philipse sicer ne morem govorit, ker jih še nisem videl v živo... ampak low end Philips Android TV je bil v primerjavi s Sony-jem še veliko večja žalost.

Zato pa pravim, da je najbolje, da kupiš TV z najboljšim operacijskim sistemom, ki je hitro odziven, ne šteka, je uporabniku prijazen, kot naprimer webOS. Če pa si pristaš androida, pa še za nekaj € dokupiš Android box.


WebOS dewluje odlično ga imamo doma na manj kot 500€ vrednem TV-ju brez magic remota in deluje odlično. Osnovne funkcije so enostavne ko se pa greš z nastavitvami igrati pa je malo zapleten a se da.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mikrohard ::

Imam več kolegov, ki imajo na LG televizijah (WebOS) ogromne težave s CEC-om... kar je za mene nesprejemljivo. Jaz (osebno) mislim, da je Samsung še najboljša odločitev ta trenutek. Ko bodo pa proizvajalci nehali šparat pri procesorjih in ramu pa vsekakor Android TV.

andrej69 ::

Kar se tiče procesorjev, so dovolj zmogljivi.Lahko bi bilo bolje, kar se tiče Chipseta in delovnega pomnilnika.Toda tudi ta Chipset in delovni pomnilnik, so dovolj za gladko in prijetno izkušnjo, vendar ni pričakovati vrhunske zmogljivosti.

ziga1990 ::

Mikrohard je izjavil:

Imam več kolegov, ki imajo na LG televizijah (WebOS) ogromne težave s CEC-om... kar je za mene nesprejemljivo. Jaz (osebno) mislim, da je Samsung še najboljša odločitev ta trenutek. Ko bodo pa proizvajalci nehali šparat pri procesorjih in ramu pa vsekakor Android TV.


CEC?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

andrej69 ::

@ziga1990
Je HDMI kabel, ki omogoča velike hitrosti pretočnosti s funkcijo CEC( Consumer Electronics Control)

ziga1990 ::

aha hvala andrej
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mikrohard ::

Upravljanje TV-ja preko daljinca drugih naprav ali obratno upravljanje drugih naprav preko daljinca od TV-ja. Ter avtomatičen preklop HDMI inputa na aktivno napravo in ugašanje/prižiganje TV-ja skupaj s priklopljenimi napravami. Vse to gre preko CEC-a.

Jaz osebno ga redno uporabljam za preklapljanje med aktivnimi napravami in ugašanje/prižiganje vseh naprav hkrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

ziga1990 ::

Mikrohard je izjavil:

Imam več kolegov, ki imajo na LG televizijah (WebOS) ogromne težave s CEC-om... kar je za mene nesprejemljivo. Jaz (osebno) mislim, da je Samsung še najboljša odločitev ta trenutek. Ko bodo pa proizvajalci nehali šparat pri procesorjih in ramu pa vsekakor Android TV.


keri letniki pa so me zanima ali je LG to popravil da CEC deluje pravilno na 2017 modelih?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

leiito ::

Kar sem jaz opazil je, da se Simplink na posamezne naprave vsake toliko vzpostavlja na novo, čeprav so ves čas povezane s tivijem, ampak to je moteče samo v tem, da piše simplink na zaslonu, upravljanje prek remotov ni moteno. Kakšne težave pa imajo ljudje s tem cecom?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@ziga1990 Je HDMI kabel, ki omogoča velike hitrosti pretočnosti s funkcijo CEC( Consumer Electronics Control)

Tukaj si pa čisto zgrešil. Gre za povezavo in komunikacijo različnih naprav preko HDMIja s TVejem. Funkcijo CEC različne firme različno imenujejo: Philips - EasyLink Samsung - Anynet+, LG - SimpLink, Panasonic in Sony imata z več nazivi tu kar precej zmede. Imam dva LGeja in jima Simplink dela brezhibno.

andrej69 ::

Da sem malo narobe napisal..
What is CEC function?
Jump to: navigation, search. Consumer Electronics Control (CEC) is a feature of HDMI designed to allow users to command and control devices connected through HDMI by using only one remote control. For example by using the remote control of a television set to control a set-top box and or DVD player.

Mikrohard ::

leiito je izjavil:

Kakšne težave pa imajo ljudje s tem cecom?

Težave v stilu, da včasih (pogosto) sploh ne deluje. Ko pa začne delovati pa tudi ne delujejo vse funkcije tako kot bi bil treba. So pa to ene 2-3 leta stari TV-ji... mogoče so na novih že popravili. Sicer pa velja (oz. je veljalo), da ima LG najbolj nekompatibilno verzijo CEC-a med vsemi proizvajalci.

fpbs ::

Mikrohard je izjavil:

Imam več kolegov, ki imajo na LG televizijah (WebOS) ogromne težave s CEC-om... kar je za mene nesprejemljivo. Jaz (osebno) mislim, da je Samsung še najboljša odločitev ta trenutek. Ko bodo pa proizvajalci nehali šparat pri procesorjih in ramu pa vsekakor Android TV.

Samsungov Tizen je delna kopija webOSa. Samsung je zelo ranljiv za špijonaža, http://thehackernews.com/2015/02/smart-...
LG je pa prvi sprejel certifikat o varnosti: http://flatpanelshd.com/news.php?subact...

fpbs ::

Mikrohard je izjavil:

Težave v stilu, da včasih (pogosto) sploh ne deluje. Ko pa začne delovati pa tudi ne delujejo vse funkcije tako kot bi bil treba. So pa to ene 2-3 leta stari TV-ji... mogoče so na novih že popravili. Sicer pa velja (oz. je veljalo), da ima LG najbolj nekompatibilno verzijo CEC-a med vsemi proizvajalci.

Mogoče si ti vse skupaj malo pomešal. WebOS poganja LGejeve TVeje šele od leta 2015 dalje.

andrej69 ::

Prvi Webos, so imeli že televizorji 2014.

andrej69 ::

Že uporabljate enega boljših medijskih predvajalnikov KODI, prek katerega si lahko ogledate izbrane serije, filme, melodije ali fotografije? Najdete ga v trgovini Google Play na Philips televizorjih.

In pa možnosti Androida.
https://www.philips.si/c-m-so/televizor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Mikrohard ::

fpbs je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Težave v stilu, da včasih (pogosto) sploh ne deluje. Ko pa začne delovati pa tudi ne delujejo vse funkcije tako kot bi bil treba. So pa to ene 2-3 leta stari TV-ji... mogoče so na novih že popravili. Sicer pa velja (oz. je veljalo), da ima LG najbolj nekompatibilno verzijo CEC-a med vsemi proizvajalci.

Mogoče si ti vse skupaj malo pomešal. WebOS poganja LGejeve TVeje šele od leta 2015 dalje.

Okvirno letnico sem dal zato, ker nisem jaz lastnik... je pa definitivno WebOS, ker sem to takrat vprašal... Sprijaznit se je treba, da ni odealnega TV-ja na trgu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

OK.d ::

andrej69 je izjavil:

Že uporabljate enega boljših medijskih predvajalnikov KODI, prek katerega si lahko ogledate izbrane serije, filme, melodije ali fotografije? Najdete ga v trgovini Google Play na Philips televizorjih.

In pa možnosti Androida.
https://www.philips.si/c-m-so/televizor...

A zdaj že piraterijo zganjaš po forumu;)
LPOK.d

neo5468 ::

sej kodi je legit če ne dodaš addonov
««
22 / 536
»»