» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
73 / 132
»»

BlondRaven ::

Ransom je izjavil:

Ravnokar mi je uspelo naročiti pri BB, nisem dobil nobenega obvestila, čisto slučajno sem preveril in je bil na zalogi standard edition :)


Kako je to mogoče? Jaz nisem dobil nobenega obvestila in ni več na voljo.

Reaper ::

So se že zadnjič fantje pogovarjali, da je zadeva z omenjenimi naročili na obveščanje tako tako. Ti si se naročil na obveščanje za izdelek z interno BB številko 12345, če BB izdelek na spletno stran umesti pod interno številko 12346 ti obvestila o zalogi ne boš dobil. Vsakič skoraj imajo drugačen bundle, enkrat z dodatnim gamepadom, drugič s PS+, tretjič z igro itd., ti pa na vse omenjene izdelke nisi naročen za obveščanje. Če boš čakal, da boš obveščen PS5 še dolgo ne boš imel, primer, jaz sem se na obveščanje za zalogo PS5 pri BB naročil že v začetku leta, do zdaj nisem še nikoli prejel obvestila o zalogi.

BlondRaven ::

Ja, ampak on je vzel navadno verzijo, ki je na spletni trgovini,ali pač?

Ransom ::

BlondRaven je izjavil:

Ja, ampak on je vzel navadno verzijo, ki je na spletni trgovini,ali pač?



Je tako, bi prilepil screenshot narocila pa ne gre, oz. ne znam…

Reaper ::

Vsi različni bundli so bili na spletni trgovini, poleg navadne ponudbe, se pravi konzola brez dodatkov. To kar sem, napisal je ena možna razlaga, druga pa je da se pač obvestila niso razposlala. :) Dejstvo je, da se na omenjena obveščanja ni za zanašati če želiš v zglednem času konzolo dobiti. Treba se je aganžirati in redno pregledovati ponudbo, da naletiš na zalogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

yayo ::

Ransom je izjavil:



Je tako, bi prilepil screenshot narocila pa ne gre, oz. ne znam…

tale forum ne hosta slik. moraš jih naložiti npr. na shrani.si, imgbb, google photos itd. in potem linkati tja skozi ikono "vstavi sliko"

Sumski ::

To z BigBangom je definitivno čudno. Jaz sem se naročil na mailing letos januarja, prvi mail od zaloge sem prejel konec avgusta, ko sem bil po neverjetni sreči ravno pri računalniku in ga kupil v 2 minutah. Ko sem refreshal product page ga ni bilo več na zalogi. PS5 je bil pri njih na zalogi že prej, zakaj sem prvi mail prejel 8 mesecev po prijavi na mailing listo je res čudno in se ni za zanašati na to.

Skyman ::

Sej ti je povedal uporabnik Reaper,ce si ti rezeriral izdelek z ID 12345 in hodjo bundli pod id 12356 ne bos dobil maila.Zato pa je vseeno treba spremljati.Ce bi vmes spremlal bi definitivno dobil prej kot avgusta,ker so ga vsaki mesec (junij,julij)dobival.Kolega ga je dobil takrat pa se ni nikamor narocal.Samo spremlal je in ga je dobil.

BlondRaven ::

Ne morem verjet, ravno včerej nisem refreshal slo-techa za 3 ure in ravno v tistih treh urah so bile v BB na voljo zaloge PS5, ki so takoj pošle. Na igabibi je trajalo cca. 2 dni, da so zaloge pošle, tukaj pa instantno. Ljudje so nekako vedeli, da so zaloge na BB in so jih takoj pokupili, kako so pa za to izvedeli, pa je zame neznanka. Obveščanje očitno ne dela.
Ne vem, ali ljudje nimajo kaj drugega za počet, kot refreshat BB stran vsako uro ali dve? Danes pa vidim na bolhi oglase, ki prodajajo plejko po 650+ EUR. Eh, očitno se bom še načakal za ta PS5.

yayo ::


oo7 ::

Zmogljivost je enaka kot pri prvem ?

yayo ::

"minor revision" pravijo. vse je v istvu enako, cilj je bil znižati stoške izdelave konzole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

meho7 ::

oo7 je izjavil:

Zmogljivost je enaka kot pri prvem ?

Isti shit. Linus Tech Tips spin off channel celo dramo naredu za prazen nic :))

yayo ::

pravi video, drugi zgoraj, ki sem ga linkal je napačen.

oo7 ::

Tisti, ki že imate PS5 boste menjavali, ko bo prišla PRO verzija ?

Reaper ::

Ne, ne vidim potrebe. Tudi PS4 sem imel FAT od samega začetka in mu ni nič manjkalo. V igranju sem užival, z njim nisem imel nikoli nobenih težav tako, da razloga za menjavo ni bilo.

Pa tudi nov TV sem kupil brez HDMI 2.1 tako, da še en razlog več. :)

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Tisti, ki že imate PS5 boste menjavali, ko bo prišla PRO verzija ?


Vrjetn Da..350EUR pa je tvoj ce si zbriras ze ponudbe.Vsaj tako sem razbral:)):))8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Jaz imam tudi še vedno prvo debelo verzijo PS4. Verjetno bom kupil drugo leto ne bom čakal na PRO Ps5.

GregiB ::

Hehehe... pravkar sem od Telekoma dobil naslednje sporočilo:

POZDRAVLJENI,
pred časom ste oddali povpraševanje po izdelku: Sony PlayStation(R)5 852 GB Bela.
Sporočamo vam, da izdelka še ni na voljo.

Želite počakati, da bo izdelek na voljo, ali želite kupiti drug izdelek?


Vem, da je avtomatiziran odzivnik, a me je vseeno skoraj s stola od smeha vrglo... Zdaj pa ne vem, naj naročim likalnik al sesalec?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zvezdica27 ::

jebeš telekom. Nesposobni so, ker vedo, da bo plača če kaj delajo ali ne...

v glavnem... moji občutki so, da je novi kontroler prevelik. Sicer otrok ne moti, mene pa. Prav prevelik... prevelike razdalje med tipkami, prevelik joystick...

Pa še neki... eden od obeh ful slabo drći baterijo... se mi blede? koliko časa naj bi drćal brez polnjenja?

zz

bzp ::

Meni se je prve dni zdel malenkost pretežek (stvar navade), sedaj pa ni variante da bi ga zamenjal za starega.

Baterija - meni se je enako zdelo za en kontroler, pa sem ga napolnil prek polnilca od telefona in od takrat je ok (ne preko PS5).

Branimir ::

Trenutno na zalogi v BB

EDIT: nič več, je šlo vse po manj kot pol ure
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Branimir ()

BlondRaven ::

Spet zamudil. Fml.

Tidule ::

Mene so ravnokar obvestil iz dveh koncev, da so dobili zalogo in da ta teden dobim. Bomo videli če bosta res oba. So pa tukaj kjer sem malce dražji že v osnovi (ca 530 EUR).

filip007 ::

Še malo pa bo eno leto, nekateri pa še kar čakajo, ampak zamudili niste/niso nič.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Ransom ::

Tidule je izjavil:

Mene so ravnokar obvestil iz dveh koncev, da so dobili zalogo in da ta teden dobim. Bomo videli če bosta res oba. So pa tukaj kjer sem malce dražji že v osnovi (ca 530 EUR).


Verjetno ACS Sony?

Sem tudi jaz imel prednaročeno so me klicali prejšnji petek, da so dobili pa sem preklical, ker ne rabim več..

Tidule ::

ne, sem v tujini. Pa je DDV višji, mal se valuta pozna, pa že v osnovi so zgleda priporočeno ceno tle mal višje postavli.

Zvezdica27 ::

mislim, zamudili nič... jaz ps4 nisem imel, tko da ne vem, ampak ps5 je res fluiden.

SAm še na svoj sony 4k ga moram priklopit, se mi ne da, tko da igram na nekem starem samsungu 1080p

zz

BlondRaven ::

Pri A1 so dobili na zalogo PS5 + dodaten plošček za okroglih 799 EUR. :)) In še kar se bo našel nekdo, ki bo to kupil. :))
https://www.a1.si/igralne-konzole/sony-...

Tidule ::

In pol imam jaz slabo vest, ali prevzet oba PS5, pa enega prodat naprej za 600 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

xseki ::

wtf to pa je res scam

Magic1 ::

BlondRaven je izjavil:

Pri A1 so dobili na zalogo PS5 + dodaten plošček za okroglih 799 EUR. :)) In še kar se bo našel nekdo, ki bo to kupil. :))
https://www.a1.si/igralne-konzole/sony-...

Itak da jih bodo prodal, sploh zato ker je lahko na obroke brez komplikacij. 33€ na mesec pa res ni tolk:))
Magic

puginho ::

BlondRaven je izjavil:

Pri A1 so dobili na zalogo PS5 + dodaten plošček za okroglih 799 EUR. :)) In še kar se bo našel nekdo, ki bo to kupil. :))
https://www.a1.si/igralne-konzole/sony-...


gamad, ne moreš verjet da si lahko ena taka firma to privošči, sramota brez primere

Gregor P ::

Morda je za naročnike ceneje? Potem bi še razumel.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ransom ::

Gregor P je izjavil:

Morda je za naročnike ceneje? Potem bi še razumel.:8)


Ubistvu moras biti njihov narocnik, da sploh lahko kupis ;)

BlondRaven ::

Evo, že ni več na zalogi. :))

Zvezdica27 ::

evo, za 800 ga jaz prodam, kdo kupi?

zz

yayo ::

BlondRaven ::

Ja, samo ta sledilnik ne deluje za Big Bang, ker vsebuje bundle, ki uradno ne obstaja na njihovi spletni strani.

Skyman ::

Ce koga zanima playgame ma controler+ ps+ za 99€

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:

evo, za 800 ga jaz prodam, kdo kupi?

zz


m0LN4r ::

Kako je z zalogo v Sloveniji?
Mi bodo verjetno imeli po 20-30 komadov prednarocil na vsakih 30 dni. Seveda za normalnih 499.-

PS: Vgradnja m.2 SSDja, hlajenje za SSD je larifari ane, to sploh ne rabis in prakticno 99% vsi m.2 SSDji delajo ane?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

mirancar ::

hlajenje zgleda da je larifari, neke očitne razlike na kratki rok ni. Testiral so med drugim na digital foundry
zgleda da je best buy 980 pro iz amazona, tako cenovno kot performance in zanesljivost. Opcijsko dodaš heatsink, če hočeš bit on the safe side

RAG ::

Zaloga na Gamecenter-ju.

EDIT: v 5 minutah je šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RAG ()

skyform ::

Kaj so pa imeli, bluray ali digital?

Ransom ::

Bluray...

Samo kolikor imam jaz z njimi izkušnje, ko sem pred časom probal pri njih naročiti, ko je bilo na zalogi s plačilom po povzetju in nisem nikoli nič dobil.

RAG ::

skyform je izjavil:

Kaj so pa imeli, bluray ali digital?


Bluray. Sporočim, če bodo poslali jutri..

Ransom ::

RAG je izjavil:

skyform je izjavil:

Kaj so pa imeli, bluray ali digital?


Bluray. Sporočim, če bodo poslali jutri..


Si plačal vnaprej?

Jaz sem pred cca pol leta probal naročiti s plačilom po povzetju pa niso nič poslali.

Sem pa zadnjič dobil v BB (plačal vnaprej) takoj naslednji dan.

RAG ::

Ransom je izjavil:

RAG je izjavil:

skyform je izjavil:

Kaj so pa imeli, bluray ali digital?


Bluray. Sporočim, če bodo poslali jutri..


Si plačal vnaprej?

Jaz sem pred cca pol leta probal naročiti s plačilom po povzetju pa niso nič poslali.

Sem pa zadnjič dobil v BB (plačal vnaprej) takoj naslednji dan.


Izbral sem plačilo po povzetju, ker sem tako hitreje dokončal naročilo, kot da bi še kartico tipkal not. Upam, da me ne bo to stalo PS-ja :|

Ransom ::

Samo upaš lahko, meni so izpadli skrajno neresni.

Gamecenter ima down spletno stran...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ransom ()
««
73 / 132
»»