» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
71 / 132
»»

xseki ::

skyform je izjavil:

Ni res, ravnokar je prišel na zalogo, včeraj je pisalo, da kmalu dobijo zalogo. Včeraj ga nisi mogel dati v košarico, pisalo je nekaj kot, zaloga v pričakuvanju.

Imaš prav. Pardon.

Skyman ::

To delajo od poletja dalje vecina trgovcev,ne samo igabiba.Sem poleti imel rezervirano še eno konzolo pa so mi vse zivo ponudili volan igro itd.. tako da sem samo rekel hvala lepa.Tole sedaj za teh 630EUR je še vredu dobis kontroler dodatni pa recimo igro katero na eno oko zamiziš in spregledas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Bi rekel, da bi dali kako vredi igro zravn ali ekskluzivno npr R&C. F1 2021 je bil ok za zravn, je dobra igra ampak Tour de France 21, lol.

skyform ::

Skyman je izjavil:

To delajo od poletja dalje vecina trgovcev,ne samo igabiba.Sem poleti imel rezervirano še eno konzolo pa so mi vse zivo ponudili volan igro itd.. tako da sem samo rekel hvala lepa.Tole sedaj za teh 630EUR je še vredu dobis kontroler dodatni pa recimo igro katero na eno oko zamiziš in spregledas.


No ja, kontroler že dobiš za 60€ na mimovrste, tole igro pa tudi za 50€, v tem kompletu pa je kontroler 70€ igra 60€ in še prodati ne morš take bedne igre, mogoče za 10-20€. Ful so tečni s tem vsiljevanjem, saj kmalu več ne bodo prodali takih kompletov, ker ni več takega popvraševanja in bodo kar morali začeti prodajat sam PS5, kot ga je tudi nazadnje BB.

yayo ::

ih, v računalništvu ti na enak način v bundlu z dobro grafično kartico turijo napajalnik, ki eksplodira, tako, da ste lahko srečni. :))

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

FPS igra na gamepadu je zame misija nemogoče :)

Probaj,tudi jaz tako zase pravim potem pa igras kaksno SINGL player pa si skos boljsi v streljanu.Je pa res da SP so drugo kot dejansko MP


Sem igral FPS igro Black na PS2 pa ni šlo.


Zvezdica27 ::

evo, pa sem kupil g29. Zdaj pa akcija GT: S

Pa še rabljen sf 5, tekken 7, mk11 pa je v akciji tko da za par let sem dober že s tem. Za mularijo pa za darilo tud čaka just dance.

Ali je ta ps5 lahko tud multimedija server, se da, bog prosim, gor lahko linux?

Še neki me zanima: za online tekmovanje pač rabim nujno ta kaj je ps+, ne? Nobena igra ne dela mimo tega? Torej to velja za vse špile?

zz

MTm2H37rqt7B ::

ps+ je za online play, multiplayer...

igre so načeloma offline/lokalne. če se pač ne rabijo nikamor povezat , pa tudi tu so izjeme

ko se uporablja playstation network infrastruktura/serverji se plača ps+

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

A potem se ne da igrati Black na PS2, ker imam to v planu, kaj pa kaj drugega potem na PS2.

Ali nima že "auto target"?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

PS5 Exceeded PlayStation 4 Sales in Japan
The PlayStation 5 needed only nine months to cross the threshold of one million units sold in Japan. Thus, the console is faring better than the PS4.

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...

Skyman ::

še 15min..(22:00)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

scipascapa ::

aliee !!!!!!!!!!!!!

oo7 ::

KOTOR

Skyman ::

007 na igabibi te še vedno caka ps5.. da ne bo jokanja da cakas da pride v trgovino ni to izgovor pa se star wars bos lahko igral.

slab zacetek bolsi konec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

007 na igabibi te še vedno caka ps5.. da ne bo jokanja da cakas da pride v trgovino ni to izgovor pa se star wars bos lahko igral.

slab zacetek bolsi konec?


PS5 bo moral počakati trenutno je na vrsti PC. Naročil in plačal sem vse razen GPU-ja. Za ta čas bo pa še PS4 prav prišel.

Skyman ::

A potem je april ze septembra...Kaj si vzel pa kje?

Potem pa ja pocasi nasparat pa ps5 vzet

oo7 ::

Skyman je izjavil:

A potem je april ze septembra...Kaj si vzel pa kje?

Potem pa ja pocasi nasparat pa ps5 vzet


AMD Ryzen 5600x
G.Skill DIMM 32 GB DDR4-3200
Asus ROG Strix B550
Be.Quiet PURE BASE 500DX
Noctua hladilnik

Skyman ::

Lepa

Upam da pride se kak dobr trailer ker tole mi je bilo skoda 30min gledanja...glavn da pride po 10 letih spet en GTA k je isti k 10 let nazaj.

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Lepa

Upam da pride se kak dobr trailer ker tole mi je bilo skoda 30min gledanja...glavn da pride po 10 letih spet en GTA k je isti k 10 let nazaj.


Zaenkrat edino KOTOR zanimivo ostalo bolj meh

Skyman ::

Upam da kej naughty dog pokaze vrjetn the last of us 2 battle royale xD to se govori neki casa pa GOD OF WAR cakam

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Upam da kej naughty dog pokaze vrjetn the last of us 2 battle royale xD to se govori neki casa pa GOD OF WAR cakam


Ja Naughy Dog naj bi delali online igro ;((

Skyman ::

finish bo pokalo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Opa Wolverine igra. Od razvijalcev igre Spider-man.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Skyman ::

Ja pa spiderman 2 pride 2023

oo7 ::

GOD OF WAR 8-)

Skyman ::

beden štart finish 1a! Too god of war... boy8-)

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Ja pa spiderman 2 pride 2023


Wolverine pa verjetno šele 2025.

MTm2H37rqt7B ::

30. avg. sem naročil dbrand mat black faceplate za ps5, danes prejel

zadevo so poslali iz kanade, 10 dan sem prejel

 Škatlja

Škatlja


 Opening

Opening


 Black

Black



Pošljem še kaj ko bo preoblečen :P

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Kar hitro si dobil. Poslikaj, ko boš zamenjal plošče :)

scipascapa ::

davek carina?

MTm2H37rqt7B ::

scipascapa je izjavil:

davek carina?


0, sem bil presenečen

vimos ::

zanimivo. Jaz sem od Dbranda narocil nalepke za telefon in ravno vceraj dobil od poste da bo carina. Pa so nalepke pakirane kot pismo.

Skyman ::

Vrjetno se narobej pišeš :))

Ps5 pa še vedno na zalogi igabiba,komaj cakam slotehovce da bodo sprasevali kje se kupi ps5 sedaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Zvezdica27 ::

če je iz kanade, ni carine.

zz

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Vrjetno se narobej pišeš :))

Ps5 pa še vedno na zalogi igabiba,komaj cakam slotehovce da bodo sprasevali kje se kupi ps5 sedaj



Ja samo je predrago. Ne rabim F1 igre in dodatnega kontorlerja. PES smo veliko igrali na PS3 na PS4 pa nikoli nisem več rabil dveh kontrolerjev zdaj več ali manj samo še SP igre. Prodajat se mi pa ne da preko Bolhe :)

MisterM ::

Jaz bi takoj menjal Ratchet & Clank, ki sem ga dobil v svojem ps5 bundlu, za F1. Špila nisem niti odprl, ne štekam teh antropomorfiziranih likov in sveta, v katerem se nahajajo.

scipascapa ::

prodaj za 40-45€. Igra je super drugače.

MTm2H37rqt7B ::

 ime

ime



 White

White


 tukaj se vleži

tukaj se vleži


 prvo zgornji del

prvo zgornji del


 pa še spodnji del

pa še spodnji del


 črne hlače

črne hlače


 črn top

črn top


 črn mat šal

črn mat šal


 rdy to partY!

rdy to partY!



faceplati izredno lepo gor, bolje narejeni kot original (beli majo na vsaki strani bel defekt, ki se vidi iz kot)

nalepke zelo kakovostne, dovolijo popravljanje

glede da sem to prvič delal, se moram pohvaliti da mi je kar dobro ratalo, oceno dam 9.9/10

0.1 defekta je na spodnji nalepki, med ohišjem in stojalom, kjer je sestavljeno ohišje iz dveh polovic, se vidi rahla senca, vendar noben ne opazi tega pri vertikalni postavitvi, ker se prekrije z nogo

zadovoljen :)

+ pri izrezih za spednje USB moraš biti natačnen kot laser, sem dvakrat popravil, vendar je še vedno zamaknjeno na eno stran porta za slab mm. se ne vidi, razen če pogledaš pod kotom da se svetloba odvije od prekrite glossy plastike, ampak saj pravim, milimeter

ja, OCD imam....

čakam na NMB ventilator in O-ringe za le-tega :P

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Ja zdaj zgleda boljše ;)

skyform ::

Meni je pa ful vseeno kako izgleda in kakšne barve je, pa tak in tak ga imam stkritega v TV omarici, tako da mi je res čisto vseeno. Sicer drugače vas razumem, sem tudi včasih bil taki, sedaj, ko sem malo starejši pa mi je že vseeno. Sem v preteklosti zamenjal PS3 za PS3 slim samo zaradi izgleda in sem na koncu bil razočaran, ker mi je bil grši kot navaden, tak grd grob črn mat je bil slim, navaden pa lep črn sijaj in slim je bil tudi dosti glasnejši, tako da nikdar več ne preferiram izgled konzole preko funkcionalnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

MTm2H37rqt7B ::

vsakemu svoje :) tudi jaz nisem več tako mulo :P

skyform ::

Saj drugače moram reči, da mi je črn lepši, že po slikah, ki sem jih videl na spletu mi je črn bil bolj kul ampak mi je boljši, ko ima original glossy sredino kot na tvoji prvi sliki, ko je črn, kot pa cela mat final verzija.

MTm2H37rqt7B ::

sem pa opazil polno praskic okoli sprednjega porta, ko sem tlačil usb kabel za polnjenje kontrolerjev, prec se spraska

mi daje mir, da vem, da je vse reversable :) če mi presede, dam dol...

Zgodovina sprememb…

Ransom ::

skyform je izjavil:

Bi rekel, da bi dali kako vredi igro zravn ali ekskluzivno npr R&C. F1 2021 je bil ok za zravn, je dobra igra ampak Tour de France 21, lol.



Kaj pa v primeru, da narocis pac ta “blesav” bundle in pac vrnes nazaj v roku 14dni samo igro in kontroler (zakon o vracilu izdelkov za nakup na daljavo)?

Schnappi ::

Ta bo težka, ne moreš si izbrat za vračilo samo nekaj kar je del kompleta.

Drugače pa lej, take it or leave it ponudba. Dvomim, da jim bo ostal kakšen na zalogi, ker je še vedno iskana roba.

Sem se pogovarjal s kolegom, ki dela v eni od teh trgovin. Enostavno so nabavne cene tako zanič, da so primorani bundlat.
Ali to ali pa dvig cene konzole.

scipascapa ::

na konzoli in dodatnem gamepadu imajo 2-3% morda.....edino igre jih rešujejo.

Ransom ::

Schnappi je izjavil:

Ta bo težka, ne moreš si izbrat za vračilo samo nekaj kar je del kompleta.

Drugače pa lej, take it or leave it ponudba. Dvomim, da jim bo ostal kakšen na zalogi, ker je še vedno iskana roba.

Sem se pogovarjal s kolegom, ki dela v eni od teh trgovin. Enostavno so nabavne cene tako zanič, da so primorani bundlat.
Ali to ali pa dvig cene konzole.


Ni to factory bundle in je vsak artikel posebej naveden na racunu kolikor sem jaz seznanjen ;)

Schnappi ::

Težko verjamem, saj pa niso glupi.
Oz. če so, potem izkoristi ?

svecka ::

Skyman je izjavil:

še 15min..(22:00)




razočaranje na na polno...še posebej ker 3/4 špilov je last gen, ker pridejo za ps4. Next gen graphic bomo še rabil ene 10 let. Najbolj žalostno je pa da God of War zgleda kot expansion in ne nasledni del. Še iste teksture in eleemente so uporabili iz prešnega dela lol.

skyform ::

Ja res je, ne vem zakaj še kar delajo nove PS5 igre igre za PS4. Sem prepričan, da zaradi tega ne izkoristijo potencial PS5, ker je vse možno, da prvo naredijdo igro za PS4 ptem pa jo malo dodelajo za PS5, res bedno.
««
71 / 132
»»