» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
63 / 132
»»

Skyman ::

Btw.. konzolko ima nekaj zaloge samo cene so nabite ter seveda igra+kontroler 650EUR mislim da.So pa pajaci pobirajo "rezervacije" nakoncu samo dobis link in se j***.Pa da ne bo pomote ga ne rabim,ker ga ze imam samo zakaj potem neki podatki? Dobro da nisem tak clovek da bi se lahko zanesu na nekoga,sploh na slo trgovca(prvi nakup po parih letih je tole bil pa še dolg bo zadni kar se tice hardware)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

apfelstrudl ::

Skyman je izjavil:

Btw.. konzolko ima nekaj zaloge samo cene so nabite ter seveda igra+kontroler 650EUR mislim da.So pa pajaci pobirajo "rezervacije" nakoncu samo dobis link in se j***.Pa da ne bo pomote ga ne rabim,ker ga ze imam samo zakaj potem neki podatki? Dobro da nisem tak clovek da bi se lahko zanesu na nekoga,sploh na slo trgovca(prvi nakup po parih letih je tole bil pa še dolg bo zadni kar se tice hardware)

Prokleti vojni dobičkarji.
Tole je cena preprodajalcev (glede na to da se da volan dobit za dobrih 200€, GT Sport pa za 19€ vsake 2 meseca v akciji). Oni hočejo pa 900€ za "paket".

Da sem jaz Sony, bi uradne prodajalce ki preprodajajo za oderuške cene kaznoval in jim prepovedal prodajo. Ker pravna oseba (torej trgovina) ki se gre tako svinjarijo je v mojih očeh hujša kot nek low level scalper.

Skyman ::

Seveda..ko branjevke na trznici so postali v teh casih.Jaz sem ga "rezerviral" za 499€ sedaj se lahko pod nosom obrisem.Kot sem ze zgoraj rekel ne gre se mi,samo nekdo ki bi pa hotel vzeti neko konzolo bo cenejse prisel preko bolhe za 600€ kot pa konzola iz prve roke.

Da dam 900:)) Danes ima vsak 15 letnik kartico,s katero lahko placuje in dobis iz cele EU zadevo.Ne govorim sedaj za PS5 ampak nasplosno.

drvo ::

Kateri od "malih" prodajalcev se vam zdi najboljši?

oo7 ::

Steam deck bo konkurenca ?

chuck ::

Ne nabijaj Skyman, tale volan je bil zraven:
https://www.konzolko.si/logitech-g923-d...

Pa tudi jst sem dobil email in je bilo cel kup kompletov, nazadnje je ostal še samo z volanom. Najcenejši je bil 440EUR s triletno garancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

49106 ::

chuck je izjavil:

Ne nabijaj Skyman, tale volan je bil zraven:
https://www.konzolko.si/logitech-g923-d...


Ta volan je V BB dostikrat znižan na 250 eur.

Skyman ::

Tocno tako,ta volan je 3x na leto sigurno 250€ ker sem ga ze studiral menjati...tko da 400€ je nateg cena

Schnappi ::

drvo je izjavil:

Kateri od "malih" prodajalcev se vam zdi najboljši?


Igabiba vsekakor. Sicer moraš plačat v naprej in čakat, ampak dobiš pa.

Badwolff ::

Anni

xseki ::

Badwolff je izjavil:

Anni

+1 za Anni

Edini trgovec, ki mi je "zagotovil" PS5 na dan izida (499.99€ + paypal fee). Oddal naročilo skoraj, da en teden za tem ko je bil datum izida najavljen.

drvo ::

Kaj pa Goblin? Tu sem včasih kaj kupil, ker so imeli trgovino relativno blizu.

darck ::

Zakaj je omenjeno tole na Playstation blogu //PlayStation Store on PS3 and PS Vita Will Continue Operations// ko pa ni res. A res ni več možno direkt na konzolo naložiti iz interneta igre ??? Zdaj bom moral pa še po netu iskati določene DVD igre za PS3 saj sama nabava PS5 je misija nemogoče za povrh pa so še ceno nabili v višave.

oo7 ::

Amazon's PS5 restock is exclusive to Prime members.

Would you buy Prime membership to have a fair chance at a PS5 restock?

https://www.gamesradar.com/amazons-ps5-...

GR2 ::

Kako je z jeziki PS4 in PS5 iger, imajo vse, ki jih lahko kupiš v EU tudi EN? Zaenkrat imam DE, CZ in PL in imajo vse tudi EN.
Kaj pa EN verzije, se jih res lahko dobi samo v SLO in GB? Oboje je pač precej dražje (v najboljšem primeru 10EUR razlike, v najslabšem tudi 40 proti 80EUR, da ne govorim od carine iz GB) kot če kupujem na ebay.de. Tam pa dobiš prej omenjene jezike.
Drugače če sem že pri SLO, smo pomoje ena redkih kont. EU držav, ki imamo GB EN igre, vsaj mislim da so identične GB. Ampak da bi jih lovil so pa predrage, za igrat je tako eno in isto, za kolekcijo delat mi pa ravno ni dajat 60-80EUR za igro. Pač za naše boge 1000EUR plače mi je bila vedno normalna cena za igre 20-40EUR, mogoče 45-50EUR za povsem nove AAA naslove. PS4 kolekcijo imam sicer že kar obširno, praktično vse AAA ekskluzive, ampak so vmes tudi PS hits in par z drugimi jeziki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

UganiKdo ::

Praviloma imajo tudi DE vrzije EN jezik, treba pa preverit je vedno navedeno na škatli.
Drugače pa je pravilomanajcenejša opcija digitalen nakup iz US/CAN, če nimaš namena naprej prodajat.

Broj_Jedan_7 ::

Živjo,

uporablja kdo EA Play z US računom? Zatakne se pri zahtevani plačilni metodi, ki mi je nikakor ne zagrabi (tudi US Paypal račun ne). Na walletu imam dovolj $, problem je, ker je naročnina in zahteva še backup plačilno metodo. Any ideas, workarounds?

scipascapa ::

Hm, pojma nimam, javi....

oo7 ::

Documentation available on the web indicates that Sony will begin shipping a new version of the PlayStation 5 Digital console to stores at the end of this month. The changes made by the manufacturer are minimal, but have translated into reduced weight.

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...

Malo lažji PS5 :P

scipascapa ::

Broj_Jedan_7 je izjavil:

Živjo,

uporablja kdo EA Play z US računom? Zatakne se pri zahtevani plačilni metodi, ki mi je nikakor ne zagrabi (tudi US Paypal račun ne). Na walletu imam dovolj $, problem je, ker je naročnina in zahteva še backup plačilno metodo. Any ideas, workarounds?


Sprobal danes, Something went wrong. NE DELA. Na walletu imam dovolj.

KuntaKinte ::

telekom ima trenutno ps5 na zalogi,program zvestobe

Gregor P ::

Sony PlayStation(R)5 in igra Ratchet & Clank: Rift Apar
Telekom: Za 200 točk
24 x 23,80 EUR = 571,20
NA ZALOGI (vsaj ob 14.30)

Sony PlayStation®5 Digital
Za 200 točk
24 x 16,90 € = 405,60
DOBAVA Z ZAMIKOM, predvidena dobava po 20.08.2021

Sony PlayStation®5
Za 200 točk
24 x 21,00 € = 504,-
DOBAVA Z ZAMIKOM, predvidena dobava po 20.08.2021
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

drvo ::

Če nisi naročnik ti to en drek pomaga. Škoda.

MisterM ::

Včeraj sem dobil obvestilo od Funky Power, da so končno le prejeli konzole, za katere smo oddali prednaročila koncem februarja. Žal le v kombinaciji z dodatnim kontrolerjem in igro R&C Rift Apart, tako da je bilo treba doplačati. A sedaj je artikel končno na poti, tu na Cipru ne bo dobave vse do Božiča.

THn5 ::

A1 zaloga, brez besed 24x32=768, se pr scalperjih cenej. Je pa na obroke! :))

https://www.a1.si/igralne-konzole/sony-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: THn5 ()

kitl76 ::

Mercator tehnika Črnuče jih je v torek imela polno.

čunga lunga ::

kitl76 je izjavil:

Mercator tehnika Črnuče jih je v torek imela polno.


Mogoče veš, če so bile vmes tudi dig. verzije ?

Zvezdica27 ::

ooo, tnx, telekom ima!

Kaj zdaj, digital ali navadno, kaj mislite?

zz

drvo ::

Odvisno kako kupuješ igre.

kitl76 ::

čunga lunga je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Mercator tehnika Črnuče jih je v torek imela polno.


Mogoče veš, če so bile vmes tudi dig. verzije ?



ne nisem bil pozoren.

Zvezdica27 ::

hm.

evo ravno naročam pri telekomu. Bom kar blue ray vzel - pri dveh rabljih igrah se mi že splača, pa še kak star cd bom lahko poslušal.

zz

jijetelu ::

Zvezdica27 je izjavil:

hm.

evo ravno naročam pri telekomu. Bom kar blue ray vzel - pri dveh rabljih igrah se mi že splača, pa še kak star cd bom lahko poslušal.

zz


pa kje ti živiš, itak da vzameš digital pa US račun takoj, kupuješ igre tok pocen, da ti še denar nazaj vrnejo (sarkazem)

p.s.
ja standard za je naš trg prava izbira

celje ::

jijetelu je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

hm.

evo ravno naročam pri telekomu. Bom kar blue ray vzel - pri dveh rabljih igrah se mi že splača, pa še kak star cd bom lahko poslušal.

zz


pa kje ti živiš, itak da vzameš digital pa US račun takoj, kupuješ igre tok pocen, da ti še denar nazaj vrnejo (sarkazem)

p.s.
ja standard za je naš trg prava izbira


zajeball si, sedaj ti bo nekdo prisel povedat, kako zelo se motis, nakladas, nimas pojma. skratka :))

drvo ::

Se mi samo zdi, ali so trgovci počasi začeli dobivati konzole?
Morda bo že čez kak mesec možno videti konzole na policah trgovin, ali je to vseeno preveč optimistično razmišljanje?

mirancar ::

jaz vidim da se na bolhi preprodajajo za 600€, kar je napredek (mesec nazaj je bilo 700€)
torej še malo pa se jim nebo več splačalo preprodajat

Ghost007 ::

Ta datum pri telekomu je lari fari. Malo nazaj 20.7 še pisalo pa bila tema.

drvo ::

Včeraj, ko sem pogledal na Telekomovi strani, se je vsaj tistega z blue ray enoto dalo naročiti.
Danes je tam samo gumb za povpraševanje.

oo7 ::

drvo je izjavil:

Se mi samo zdi, ali so trgovci počasi začeli dobivati konzole?
Morda bo že čez kak mesec možno videti konzole na policah trgovin, ali je to vseeno preveč optimistično razmišljanje?


Mogoče konec leta ?

Zvezdica27 ::

ne ni - pravijo da čakajo pošiljko. Jaz sem naročil, ko pride, se začne plačevati. 504e za blue ray verzijo.

a kontroler pri telekomu tudi vzamem, da bosta 2? Al se to kje druge bistveno ceneje dobi?

zz

scipascapa ::

itaq 2 rabiš.

KuntaKinte ::

pri Telekomu dobiš po nakupu kodo,mislim da za 50% na en izdelek,takrat vzami kontroler,
vsaj pri meni je bilo tako

skyform ::

Včeraj sem dobil email od Anni, da so ga imeli in sem spet prepozno videl, nimam sreče s tem PSjem. Kaj pa glede Digital verzije a je sploh ne bo več ali kaj, v Slo je vedno samo Bluray verzija na zalogi, edino na launchu je bila Digital potem pa nikdar več.

V0RT3X ::

pa ki si legenda, zej si me res nasmejo haha evo ti ruka evo ti glaž

yayo ::

Truplo, šef iz dober.si jih baje ima nekaj
iz discorda:
Trupl0 -- Today at 10:35 AM
evo fantje, PS5tke
samo povejte, če kdo rabi al pa od kolegov.

Še vedno je treba vzeti dodaten kontroler pa igra je SACKBOY PS5.

Komplet stane 640,00

skyform ::

V0RT3X je izjavil:

pa ki si legenda, zej si me res nasmejo haha evo ti ruka evo ti glaž


Kakšne težave pa imaš ti? Očitno nisi razumel moj post. Kot kaže so včeraj v Anni imeli par kosov PS5, ker sem dobil obvestilo in sem videl 30min prepozno. Digital verzija pa ni bila na voljo v Slo po launchu niti enkrat, ko je kaj na zalogi je to bluray verzija in še te vedno prodajo v roku 5min

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

kesonar ::

Naj vam povem eno storijo:

vcere sn jedo golaz ne. Pa je bil nek kisl pa malo je smrdel po gnojsnici.

Sn pojedo ne ko mi je postalo tak slabo da sn se mogo posrat

kaksnih 5kg solidno utekocinjenega shita se mi je odsankalo po hlacnicah

direkt v vase lape

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Reloaded ::

Še mogoče zgornja ponudba za komplet ps5 aktualna? Pol lahko info na ZS LP

Truplo, šef iz dober.si jih baje ima nekaj
iz discorda:
Trupl0 -- Today at 10:35 AM
evo fantje, PS5tke
samo povejte, če kdo rabi al pa od kolegov.

Še vedno je treba vzeti dodaten kontroler pa igra je SACKBOY PS5.

Komplet stane 640,00


LP
Reloaded!!!

MTm2H37rqt7B ::

skyform je izjavil:

Včeraj sem dobil email od Anni, da so ga imeli in sem spet prepozno videl, nimam sreče s tem PSjem. Kaj pa glede Digital verzije a je sploh ne bo več ali kaj, v Slo je vedno samo Bluray verzija na zalogi, edino na launchu je bila Digital potem pa nikdar več.


tudi jaz sem dobil mail, na spletni strani je pisalo na zalogi, ko sem kliknil izdelek pa da ni več zaloge

sem klical na anni, da povejo kaj se dogaja, pa se je tip izmotavu da sem mel samo v cache od browserja.

to se je vse zgodilo v 2min od prejetega maila, mutna posla pač

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Hja dobrodosel v SLO....sej tudi jaz sem imel mutna posla pr konzolkotu tko je.

MTm2H37rqt7B ::

bomo počakal še mal, pa se že šušlja o novem modelu....
««
63 / 132
»»