» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
59 / 132
»»

Zvezdica27 ::

woot?

A to je samo zaradi ps5?

zz

skyform ::

Požeruhi, nazadnje vsilili kontroler zravn, sedaj pa PS Plus in to za polno ceno 65€, na konzolkotu ga dobiš za 45€.

scipascapa ::

to je še najmanjša ovira, če želiš priti do konzole.

bambam20 ::

zDaj bodo cene padle :)

kitl76 ::

Cepilni center Big Bang :))

scipascapa ::

Gregor P ::

Ne morem verjeti 8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

yayo ::

skyform je izjavil:

Požeruhi, nazadnje vsilili kontroler zravn, sedaj pa PS Plus in to za polno ceno 65€, na konzolkotu ga dobiš za 45€.

tako to deluje. BB je verjetno dobil konzole le pod pogojem, da je zraven kupil tudi slo PS Plus naročnine katerih običajno ne bi zlahka prodal, ker gamerji raje kupujejo pol cenejše ameriške. Zato jih je vključil v bundle, vedoč, da bodo kupci požrli tistih 65 evrov, ker nimajo druge izbire.
Podobno se dogaja na pc sceni s težko dobavljivimi grafičnimi karticami.
zabaven video na temo:

oo7 ::

scipascapa je izjavil:




Noro.

Skyman ::

Ko sem ga jaz dobil ni bilo nobenega...pisalo se je leta 2021:))

Gregor P ::

Mislim, da greš stati celo v vrsto, da lahko kupiš najdražjo mogočo uradno ponudbo;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

UganiKdo ::

Gregor P je izjavil:

Mislim, da greš stati celo v vrsto, da lahko kupiš najdražjo mogočo uradno ponudbo;((


Če je alternativa še dražja... najbolj žalostno je da jih bo verjeno velika večina končala na bolhi za 2x cene.

Skyman ::

Pa mislis da še vedno gredo po 2x ceni? Dvomin da bodo sedaj kar šle konzole po 700+EUR,glede na to da je kar nekaj gejmerjev dobil svoje,in BIG BANG je trenutno edini ki zalaga SLO trg z konzolami mesecno(kolega mi je govoril ima veze v BB,ker je tudi sam dobil prejsni tedn bp konzolo,da naj bi imel pogodbo z sonijem kot edini v SLO da jim dobavlja take kolicine)Glede na to da se drugje caka in caka.Jaz recimo še vedno cakam 1 konzolo eno sem dobil(istocasno v 2 razlichih trgovinah vzel kjer bom prej dobil tam vzamem)Mogoce kakemu kolegu dam za kako gajbo pira+ cena samega Ps5 seveda.Ampak mislim da vec kot 600EUR sedaj ni folk vec pripravljen dati nna raznih oglasih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

UganiKdo ::

ne, 2x sem rekel iz glave in je pretirano ampak 200 EUR nad maloprodajno se pa cene še kar vrtijo. Tako, da da 200 EUR za dve-tri ure stat v vrsti niti ni slab zaslužek.

Za 600 EUR pa grejo kot za med, ker vem, da kolaga išče z bluray enoto in ni šans da ga dobi za 600 na bolhi.

xardas222 ::

Iz prve roke PS5 za 500EUR brez PS plus, danes kupil v BB.

Cakal 3 min ob 11 uri.

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

UganiKdo je izjavil:

ne, 2x sem rekel iz glave in je pretirano ampak 200 EUR nad maloprodajno se pa cene še kar vrtijo. Tako, da da 200 EUR za dve-tri ure stat v vrsti niti ni slab zaslužek.

Za 600 EUR pa grejo kot za med, ker vem, da kolaga išče z bluray enoto in ni šans da ga dobi za 600 na bolhi.


Vrjamem da gredo za 600€kot za med.Samo kaj ko vsi hocejo 700+ tja do 800.

A to so imel vseh 200kom samo u btc v poslovalnici? ker sem za foro gledal okol 10h pa ni bilo PS5 zaloge.

UganiKdo ::

ja, kolikor razumem je bilo to samo v poslovalnici ,za reklamo od otvoritvi.

Schnappi ::

Tudi igabiba jih redno dobavlja, le potrpet moraš. Ene par mojih kolegov jih je že dobilo od njih, najbrž bi jo tudi jaz, če bi se odločil dat pare na sunce ?

alešš ::

izgleda da so sli vsi ps5 že včeraj, klical sem na informacije pa je rekla da ne vidi zaloge več. Slotech sem prebral pa šele danes zjutraj.

xseki ::

Včeraj je bila velika zaloga. Kdaj bo naslednja ne vem.

Not A Number ::

Menjam nov Xbox series X 1TB za PS5. Konzola je nova, v originalnem pakiranju, samo preizkusil sem jo za cca 10 minut.

Obe konzoli sem naročil že pred meseci, Xbox je prispel danes, medtem ko na PS5 še vedno čakam.

Če kdo menja naj me kontaktira preko zasebnih sporočil.

Kvinta ::

Od kolega mali ma Ps5 moj svak ma ta novi Xbox x sem igral enake igre na obeh pa ne vidim nobene razlike razn v obliki in ceni.
A.C.A.B

Ghost007 ::

Not A Number je izjavil:

Menjam nov Xbox series X 1TB za PS5. Konzola je nova, v originalnem pakiranju, samo preizkusil sem jo za cca 10 minut.

Obe konzoli sem naročil že pred meseci, Xbox je prispel danes, medtem ko na PS5 še vedno čakam.

Če kdo menja naj me kontaktira preko zasebnih sporočil.


Treba je dobro razmisliti čer res rabis PS5 napram, da imaš že Xbox X, torej zakaj jo rabis. Kolegi imajo, eksluzivne igre... Da nebš potem razočaran.
Sej japonci ne znajo delati konzol. Hočejo vse malo in ozko. Rezultat pa je glasna konzola.

Moja PS4 OG in pro sta glasni, da so nekatere igre pravi horror show. Bom sicer vseeno kupil PS5 zarad določenih iger, čeprav je občutno glasnejša od Xbox X Ampak ce bi bila opcija, torej cross multipalyer in vse igre na obeh bi pa reje imel samo Xbox.

Glede na trenutno Pc situacijo in cene grafičnih, je pa čisto možno da bom tudi Xbox kupil kasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

49106 ::

Xbox serije X je dobavljiv, PS5 pa ne (najbolj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Matej1088 ::

Gregor P je izjavil:

Mislim, da greš stati celo v vrsto, da lahko kupiš najdražjo mogočo uradno ponudbo;((

Katere druge ponudbe pa lahko dobiš po nižji ceni?

Not A Number ::

Ghost007 je izjavil:

Not A Number je izjavil:

Menjam nov Xbox series X 1TB za PS5. Konzola je nova, v originalnem pakiranju, samo preizkusil sem jo za cca 10 minut.

Obe konzoli sem naročil že pred meseci, Xbox je prispel danes, medtem ko na PS5 še vedno čakam.

Če kdo menja naj me kontaktira preko zasebnih sporočil.


Treba je dobro razmisliti čer res rabis PS5 napram, da imaš že Xbox X, torej zakaj jo rabis. Kolegi imajo, eksluzivne igre... Da nebš potem razočaran.
Sej japonci ne znajo delati konzol. Hočejo vse malo in ozko. Rezultat pa je glasna konzola.

Moja PS4 OG in pro sta glasni, da so nekatere igre pravi horror show. Bom sicer vseeno kupil PS5 zarad določenih iger, čeprav je občutno glasnejša od Xbox X Ampak ce bi bila opcija, torej cross multipalyer in vse igre na obeh bi pa reje imel samo Xbox.

Glede na trenutno Pc situacijo in cene grafičnih, je pa čisto možno da bom tudi Xbox kupil kasneje.


Sedaj imam PS4pro in cel kup iger. Naročil sem obe next gen konzoli, ampak ko sem ob zagonu Xbox-a videl, da še vedno ni uradno podprta Slovenija sem se odločil, da je ne bom niti preizkusil. Prestar sem že, da bi se ukvarjal z VPN-i, amazon gift boni, itd. Na playstation storu kupiš špil in dela.

Ghost007 ::

Heh ja. To pa res. Sem imel dolga leta US account, vendar se predlani odločil da ga convertam v EU/GER zaradi gamepassa. Vse se je preneslo, tako da slo paypal dela zdaj. Par dni nazaj bi lahko na mimovrste Xa dobil, pa sem se zadržal ker tak nimam časa gejmat zdaj.

acookook ::

Pravi showcase za PS5, ki ni cross gen al pa remake. Škoda da nimam ps5ke. Igra izide 11.06.
.

Skyman ::

Gallery: Here's the first look at PS5's new Red and Black DualSense controllers, in the flesh

https://pbs.twimg.com/media/E3ZOwj0XMAQ...

https://pbs.twimg.com/media/E3ZOw0hXIAU...

https://pbs.twimg.com/media/E3ZOxBZXoAQ...

acookook ::

Tisti classic grey z barvnim logotom bi biu kul
.

Skyman ::

PS5 Update 21.01-03.20.00.04 Rolled Out for June 9, Includes Much-Needed Change for DualSense

https://mp1st.com/news/ps5-update-21-01...

Sumski ::

Je že kdo dobil PS5 pri Igabibi od tistih, ki ste naročili v marcu?

aljazp ::

Sumski je izjavil:

Je že kdo dobil PS5 pri Igabibi od tistih, ki ste naročili v marcu?


Dobil konec maja, naročil 11.3.

darck ::

Kakao je sploh kaj glasen tale novi PS5,ker rad bi imel Playstation samo ta njihova nova oblika se mi pa sploh ne dopade in bi raje imel Xbox Series X kateri deluje tiho vsaj kakor pravijo pa še stare igre lahko igraš na njem.

kitl76 ::

Jaz ga še nisem slišal. PA ga imam od januarja.

darck ::

kitl76 je izjavil:

Jaz ga še nisem slišal. PA ga imam od januarja.


A potem deluje tiho potem je razlika v glasnosti proti prejšnjemu PS4 Pro kater je glasen.

yayo ::

glasen je, ko vrti plošček. Ko ga enkrat prebere je čisto tiho.

endelin ::

Jaz bom počakal na ps5 slim. Konzola je enostavno preveč grda in preveč golomazna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

bzp ::

S PS4 pro je neprimerljiv v glasnosti, to naj ne bo merilo za izbiro. Igranje s kavča, digitalne igre, praktično ne slišiš konzole. Občasno (med daljšim igranjem) da ventilator na višje obrate, takrat veš da je prižgan, ni pa to turbina iz PS4. Pri igrah na ploščku se pa v štartu sliši vrtenje ploščka.

darck ::

Ja potem si se izboljšali je bil že čas samo kaj ko je meni tako gromozansko smotano narejen in ja jaz itak ne bi igre igral direkt iz ploščka vedno bi prenesel na disk in od tam zaganjal.

Reaper ::

Če imaš PS5 z BR pogonom in imaš igro na BR je obvezna prisotnost diska v pogonu, ko to igro zaženeš / igraš, saj na ta način PS5 validira, da si legalno prišel do igre. Plošček je tako vedno zahtevan pri fizičnih igrah. Drži, da se igra prenese na disk vendar ob zagonu BR plošček še vedno zavrti.

Ni mi pa jasno glede glasnosti, konzole ne slišim nikoli, če imam slušalke ali pa ne. Oblika je enim všeč, drugim ne, meni je vseeno, konzolo imam za igranje in ne za gledanje. Se mi pa lepo zlije s pohištvom in nikjer ne seka vn, v ležečem položaju je komaj opazna. To, kako je velika pa hvala bogu, najbrž na ta način lažje odvaja toploto iz komponent.

Gregex ::

Tisti, ki ne slišite ps5, je nočete slišat ali pa ne slišite dobro. Je tiha konzola, neslišna pa nikakor ne.

Reaper ::

Ostale zadeve slišim BP tako, da v mojem sluhu očitno ni problema. Imam pa zvok vključen, ko igram igre seveda ;)

Ghost007 ::

Tudi ps4 pro zna biti zmerno tih pri enih igrah. Bog ne daj da na njem zavrtis PES 19/20/21 free game.
Boš poletel z hišo vred.

darck ::

Ghost007 je izjavil:

Tudi ps4 pro zna biti zmerno tih pri enih igrah. Bog ne daj da na njem zavrtis PES 19/20/21 free game.
Boš poletel z hišo vred.


Potem je PS4 Pro res ena ropotulja in sodelavec ima stari Xbox 360 pa pravi da nič ne ropota pa je stara zadeva.

Ghost007 ::

No x360 so bili tudi kot večina konzol grajei z različnimi ventilatorji. Eni so bili lahko kar glasni.
X1 in novi Serias x so pa že imeli gromozanske počasne tihe ventilatorje. Vcasih ko si igro dašbordno se je vent zagnal z max hitrost za 3 sekunde in to se je slišalo, tako, da potencial za glasnost ima, ampak med samim igranjem pa je bil vedno tih. Japonci ne znajo dizajnat konzole, da bo tiha. Pri njih pač mora biti elegantna.

Miham0 ::

Kako nekdo občuti glasnost konzole verjetno v največji meri vpliva na kakšnem ekranu igra. Jaz igram na 65" ekranu in sedim sigurno 2 metra stran od konzole. Če sediš bližje sa zna slišat, vendar meni ni moteče. Prav tako ga imam na polici ki ni zagrajena. Torej, ko govorite koliko ke glasen, bi bilo do ro povedat koliko ste blizu.

Skyman ::

Jaz imam cca 50cm od glave PS5 mogoce vec,edino kar je slišat ga je beeeep ko se prizge ostalo tiho.Plošcke še nisem zagnal,igram digitalne verzije trenutno.Se pa res da bolj ropota stari PC (napajalnik) kot cel sistem.Je pa PS4 bilj bolj glasen kot ta ps5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Death Stranding Director's Cut - Teaser Trailer | PS5

acookook ::

A se ga da sploh kje v kaki štacuni sprobati? Res bi ga par ur/dni sprobal s kako flagship igro, ki izkorišča vse kar se izkoristiti da, da vidim, če zaenkrat res vreden hypa. Rad bi si ga kupil, samo ful nisem šur. Demon's Souls sem original preigral (ajda, da poberem trofeje, ki ji še nisem,....Spider Man MM verjamem da je dobra igra ni pa ful inovativna glede na 2018's SM in bi počakal, da se za ultimativno edicijo spusti cena, edin naslov ki me trenutno prepriča pa je ta, ki sem ga linkal zgoraj (mi je tudi škoda 500€ davati za en naslov).
.
««
59 / 132
»»