» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
58 / 132
»»

mirkuma ::

Paket iz BB(PS5+dodatni DS) prispel. Hvala @BlackGuard za pravočasen info o zalogi!
Ravno pravi čas, jutri se začne Days of Play 8-)
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

oo7 ::

Days of Play 2021 | Endless Possibilities for Play

BlackGuard ::

mirkuma je izjavil:

Paket iz BB(PS5+dodatni DS) prispel. Hvala @BlackGuard za pravočasen info o zalogi!
Ravno pravi čas, jutri se začne Days of Play 8-)


Fajn. Me veseli, da je komu na forumu prišla informacija prav.
Jaz pa sem izbral osebni prevzem v BB. Za zdaj še niso javili, da je pripravljen na prevzem. Če že ni danes prišel, upam da bo vsaj jutri...

podgi21 ::

tudi jaz še nisem nič dobil BlackGuard :/ sem mislil, da bo osebni prevzem prej kot pa po pošti haha. Sma se malo uštela

BlackGuard ::

Res ja :)

Magic1 ::

Kako je pa kaj z garancijo PS5? Nekatere trgovine imajo 12, druge pa 24 mesecev garancije?!? Pa ne govorim o jamstvu, temveč klasik garancija.
Magic

Skyman ::

1 leto naj bi imel garancijo tako je povsod..so pa trgovine kjer lahko doplacas "garancijo".Kjerkoli sem jaz spraseval povsod je bilo 12 mesecev garancije.24 mesecev sem le na mimovrste zasledil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

podgi21 ::

Blackguard si že dobil kaj, da je naročilo pripravljeno na prevzem?

mirkuma ::

Za tiste ki (še) niste dobili, Amazon.de ima z zalogo! AKCIJA!
EDIT: Je že šlo... :-(
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

jijetelu ::

a ma kater od naših trgovcev kako Days of Play akcijo, kot prejšnja leta ?

Skyman ::

Imas.. vsaj kolikor gledam the last of us je znizana na sonijeve strani in pri nasih trgovcih.Ostale igre so pa tudi na popustih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

jijetelu ::

confirmed
Operation Tango (PS5)
Star Wars Squadrons (PS4, PSVR)
Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (PS4)

Skyman ::

Še prilagam ti link "slovenskih trgovcev"

https://www.playstation.com/sl-si/deals...

BlackGuard ::

podgi21 je izjavil:

Blackguard si že dobil kaj, da je naročilo pripravljeno na prevzem?


Danes popoldan so sporočili, da je pripravljeno za prevzem. Ti si dobil?

jijetelu ::

kaj pa PS+ akcija, pa kontrolerji pa to ?

podgi21 ::

Blackguard ne nič še -.- plačal sem tako da naj drugače denar vrnejo haha sem pa dal osebni prevzem v Mariboru

BlackGuard ::

Danes dopoldan so v BB rekli, da bi moj moral do konca tedna prispet. No potem je popoldan prišlo sporočilo, da je na voljo za prevzem, tako da si mislim, da bi tudi ti moral kmalu dobit.

Trupl0 ::

jijetelu je izjavil:

kaj pa PS+ akcija, pa kontrolerji pa to ?


kontrolerji ne bodo

ps plus pa s 1.6 gre na 45€
If you are going through Hell, keep going !

Skyman ::

o joj..14 dni nazaj sem ga vzel po redni ceni ps plus.. ajde mogel sem zarad ps5 da imam 18 al kok igr free.Do black friday-a sem resen potem bo spet ceneje in bom nabavil.Do takrat upam da bo še kaj cenejše.

oo7 ::

mirkuma je izjavil:

Za tiste ki (še) niste dobili, Amazon.de ima z zalogo! AKCIJA!
EDIT: Je že šlo... :-(


10 minut :)

scipascapa ::

Varianta je dobiti 3 kose.

PS5 + GAMEPAD za 630EUR....ZS.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

State of Play 2021 cež 1 uro in pol.

scipascapa ::

DYING LIGHT 2 7.12.2021

oo7 ::

41% of PS4 and PS5 owners are women, Sony reveals

https://www.gamesradar.com/uk/41-of-ps4...

oo7 ::

State of play

samedoglu10 ::

Zivjo. Imam eno vprasanje, če kdo zna. Imel sem ps4 in zdej sem ga dal mlajsem bratu ki ima svoj acc. Ampak igra online in free igrice zarad tega ker je še moj account na njem ki ima ps+. Zdej ko sem dobil ps5 bi si rada to kar ima opcija remote to ps5 da mi da vse igrice tudi na ps5.
A mislite da bo tudi njemu na ps4 ostalo vse isto?
Hvala

bzp ::

Če imaš ps+, imaš na accountu lahko en primaren PS4 in en PS5. Tako da dokler si vpisan na starem ps4, lahko brat koristi tvoje ps+ ugodnosti. Samo nove (PS4) špile mu moraš ti prek svojega accounta naložit.
Remote opcije ne rabiš, to je za igranje iger ki so na drugi konzoli. Ti enostavno daš PS4 igre na obe konzoli in lahko igrata oba.

mirkuma ::

Ima kdo težave s PS5 in HDR načinom?
PS5, stock HDMI kabel, BRAVIA KD-55x8509C (4k LCD).
Na TV ha HDMI naštimana največja prepustnost za HDR, vandar pa čim vklopim HDR med nastavitvami v PS5, dobim zblurano manj kontrastno sliko, torej ravno nasprotno od HDR.
Tudi ostale opcije color mode (full, limited) na PS5 in TV ne pomagajo nič.
Če na TV namesto game mode izberem HDR način, in v PS5 pustim HDR izklopljen pa zna TV sam HDR vklopit pravilno.

Gledam forume in je podobnih težav polno.

Je kdo prišel do rešitve ali pa gre za bug v obstoječem PS5 fw.
Zenkrat sem HDR izkopil, saj se slika z njim bistveno slabša.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

patron ::

mirkuma je izjavil:

Ima kdo težave s PS5 in HDR načinom?


Na srečo ne, na Philips Ambilight 65" 4K mi dela HDR brez problema na 60Hz (več TV ne podpira se mi zdi). Sem lih preigral The Last Of Us 2 z latest updejtom, ki podpira 60FPS.

Skyman ::

Je dobra izkušnja sedaj ko je nov patch za the last of us 2?

oopticom ::

Zelo dobra. Čisto drug game. :)

oo7 ::

Novi PlayStation 5 podira rekorde tudi pri ceni!

https://racunalniske-novice.com/novi-pl...

Skyman ::

oopticom je izjavil:

Zelo dobra. Čisto drug game. :)

Superca sem jo na znizanju dobil,igral jo bom sicer malo kasneje ker imam še neke druge igre.Vzel sem jo za 23€ ker vem da toliko še za rabljeno ne bom dobil par let,kot sem dobil novo zapakirano.

oo7 ::

PS5, Xbox Shortages Will Get Worse Before They Get Better

Še slabše bo kot je.

Miham0 ::

Imam eno vprašanje za tiste, ki imate konzolo že nekaj časa doma. Skratka, zanima me, če morda opazitite, da se batterija na kontrolerju hitreje prazni kot na začetku? Jaz imam preigranih približno 80 ur, oziroma 40 ur z enim kontrolerjem. Pri obeh opažam padec kapacitete baterije.

Reaper ::

Jaz tega glede baterije nisem opazil, vsekakor pa to ne pomeni, da ni možno oz. da se ne dogaja. Lahko, da so s kakšno posodobitvijo kaj zašuštrali.

Skyman ::

Kaj pa vem,igram cca 14 dni pa sem ga 2x polnil vmes sem 2 igre obrnil,tako da tam cca 1x na teden ga polnim.Pa to ni "nedeljsko" igranje.

Gregex ::

Imam ga pol leta, in zdaj se res hitro prazni. Mogoče so z updatom kaj zjebali. Itak pa sedim pol metra od vtičnice, tko da ni hudega, je kabel blizu.

bgrabnar ::

Res je z updatom so neki zjebal,, ampak baterija zdrzi isto dolgo samo prej opozori da je prazna, sem testiral, ko pride opozorilo o prazni bateriji sem potem se vec kot 3 ure igral preden se je kontroler ugasnil.

jijetelu ::

predvsem imajo PS5 kontrolerji slabšo dolgoživost glede baterije kot PS4 in če igraš cel dan, ti ne zdrži brez polnjenja

Magic1 ::

To bodo šele žurke, ko bodo igre začele uporabljati motorčke.
Magic

yayo ::

je tudi odvisno od igre, ja. bolj kot drma krajše traja.

oo7 ::

Building a stealthy PlayStation 5...

filip007 ::

Saj pride še SLIM in PRO, to črno belo je bolj za okras.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Magic1 ::

Pa 6 tudi še pride. PS niso grafične kartice, kjer izdajo novo verzijo samo zato, da lahko navijejo ceno. PS služi na SWju in ne na HWju, tako da jim je v interesu prodat čim več naprav neglede na majhno maržo. Do novih verzij bo prišlo šele takrat, ko povpraševanje ne bo prehitevalo ponudbe, ali če bodo imeli alternativni chipset, ki se bo štancal v drugih tovarnah z prostimi kapacitetami. Sony se trenutno ne trudi z ničemer, razen z povečanjem proizvodnje. Vse ostalo je na pol na pavzi.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

chucki ::

Danes bo imel bigbang v btc 200 komadov... je reklama
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Gregor P ::

A bo to možen samo fizični nakup? Daj naj eden postavi kamero pred vhodom, da vidimo, ali je res takšen naval naroda na te konzole :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

scipascapa ::

KOKICE ready....ne vem od kje njim 200 kosov.

Gregor P ::

Reklama je še vedno na njihovi spletni strani

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

scipascapa ::

««
58 / 132
»»