» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
57 / 132
»»

yayo ::

https://www.amazon.it/dp/B08KKJ37F7?tag...
na zalogi zdaj

matejm1994 je izjavil:

Kje je najceneje kupiti PlayStation Plus? Ali je vseeno in ga lahko kupim na PlayStation Store?

odpri si ameriški account, za naslov uporabi kak USA hotel iz Google maps, registriraj se z deviškim e-mail naslovom, potem kupi letno naročnino tule
https://www.cdkeys.com/playstation-netw...
EDIT: seveda mora biti naročnina specifično za ameriški račun. https://www.cdkeys.com/playstation-netw...
par dni nazaj je bila še 25 evrov, sedaj je 27

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

matejm1994 ::

yayo je izjavil:

https://www.amazon.it/dp/B08KKJ37F7?tag...
na zalogi zdaj

matejm1994 je izjavil:

Kje je najceneje kupiti PlayStation Plus? Ali je vseeno in ga lahko kupim na PlayStation Store?

odpri si ameriški account, za naslov uporabi kak USA hotel iz Google maps, registriraj se z deviškim e-mail naslovom, potem kupi letno naročnino tule
https://www.cdkeys.com/playstation-netw...
EDIT: seveda mora biti naročnina specifično za ameriški račun. https://www.cdkeys.com/playstation-netw...
par dni nazaj je bila še 25 evrov, sedaj je 27


Hvala, sem si pa odprl slovenski račun... Predvidevam da mi v tem primeru ne preostane drugega kot dati 60€ pa čakat kakšne akcije, da jih kupim za naslednja leta...

Hvala ti vseeno.

Gregex ::

Lahko imaš več računov, jaz osebno jih imam 5. In potem kupiš, kjer se ti zdi najceneje.

V0RT3X ::

Če ga še nimaš je najceneje imet US acc kjer dobiš prepaid 12m kodo za 26-30€ ponavad

avtek ::

Ko sem jaz delal pred 5+ leti je bilo najceneje preko Kanadskega računa. Ne vem pa kako je sedaj.

EDIT: Sem malo računal, 8+ leti :D Bežijo leta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

yayo ::

matejm1994 je izjavil:



Hvala, sem si pa odprl slovenski račun... Predvidevam da mi v tem primeru ne preostane drugega kot dati 60EUR pa čakat kakšne akcije, da jih kupim za naslednja leta...

Hvala ti vseeno.

kot pravi Gregex imaš lahko več računov, tudi konzola te ob vžigu vpraša v katerega se boš logiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Jesenican2 ::

Kako pa je potem z igrami? Trenutno imam PS+ na SLO računu in ko ta poteče tudi zastonj mesečne igre niso moje dokler ne podaljšam. Če po koncu SLO PS+ odprem USA acc in kupim PS+, tiste igre ponovno delajo ali ne?

UganiKdo ::

kolikor se spomnim ne. Za ps plus igre mora bit naročnina aktivna na računu, ker so bile igre "kupljne". Torej, če boš psn plus naročnino prestavil na drug račun potem ti pretekle igre ne bodo delale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

yayo ::

Kot pravi UganiK. Če misliš na igre, ki jih kupil v digitalni obliki z denarjem jih boš seveda lahko igral, ko se logiraš v svoj slovenski račun. Igre katere dobiš zastonj na PS5, ko odpreš PS+ naročnino pa so iste za vse regije, torej te čakajo tudi na USA računu. Ampak sejvi iz slovenskega ne bodo prepoznani.

Miham0 ::

matejm1994 je izjavil:

Kje je najceneje kupiti PlayStation Plus? Ali je vseeno in ga lahko kupim na PlayStation Store?


Včasih imajo na Ps Storu kakšno akcijo, jaz sem jo naprimer dobil pred dvema mesecema, sem plačal 59 EUR, dobil sem pa potem še 15 EUR denarja v Walet, ki sem ga porabil za nakup iger. Sicer pa v trgovinah ne boš dobil popustov.

springfield ::

Naslednji teden se menda zacne Days of play in bo verjetno kaksna akcija za PS+

matejm1994 ::

Hvala vsem za ideje in nasvete. res sem še nov v tem :)

@springfield, če je tako, počakam še ta teden in potem odločim kaj narediti.

celje ::

kupi slo, ce ze imas igre vezane nanj. ponavadi je v akciji cca 45 eur za eno leto. lahko jih kupis vec in "stockas".
obcasno pa imajo v ponudbi letno narocnino in zraven igro zastonj (ne ps+ igra).

oo7 ::

Playstation 5 bomo s težavo kupili tudi v letu 2022

https://racunalniske-novice.com/playsta...

oo7 ::

PlayStation Working on 25 PS5 Games, Half are New Franchises

https://www.ign.com/articles/playstatio...

Djengo ::

Iz Igabibe danes:

Pozdravljeni,
hvala za vprašanje.

V naslednjem tednu se bodo pričele izvajati prve dobave aprilskih naročil. Vašega naročila sicer v prvi dobavi še ni zraven, je pa pozitivno da se je končno pričelo premikati v pozitivno smer.

Takoj, ko bomo imeli predviden tudi datum za izpolnitev vašega naročila, vas obvestimo.

Kvinta ::

Zgleda da se Xbox series X prej dobi je moj svak naročo v začetku meseca včeraj so mu pisali da je paket na poti pa tu v Slo v neki firmi :P
A.C.A.B

Miham0 ::

Kvinta je izjavil:

Zgleda da se Xbox series X prej dobi je moj svak naročo v začetku meseca včeraj so mu pisali da je paket na poti pa tu v Slo v neki firmi :P


Ja itak, kdo pa še kupuje XboX. Malce za šalo malce zares ^^. Tukaj si v PS temi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miham0 ()

Skyman ::

Djengo je izjavil:

Skyman je izjavil:

Zgleda da sem ga tudi jaz docakal po parih mescih.. ta teden oz v ponedeljek mi je oblubljen najkasneje....


Od kje pa, če smem vprašat?


Goblin vceraj ga dobil...

Kvinta ::

Tukaj si v PS temi!


Me BK za PS in Xbox moj Pc vas vse poje >:D
A.C.A.B

Djengo ::

Skyman je izjavil:

Djengo je izjavil:

Skyman je izjavil:

Zgleda da sem ga tudi jaz docakal po parih mescih.. ta teden oz v ponedeljek mi je oblubljen najkasneje....


Od kje pa, če smem vprašat?


Goblin vceraj ga dobil...



Ga že prodajaš na bolhi? :D

Je glih en iz Goblina gor :D

Skyman ::

Moj pa 100000000% ni.Tale bo kar moj istal do kaksne nadgradnje (ps5 slim/pro ali celo ps6)Ker sem dodal garancijo bi vrjetno vec kot 700EUR hotel ter nekaj dodatne opreme je bilo dodane.Mogoce bo nasledni sel na bolhico,ki ga cakam ali pa ga bo kdo od kolegov vzel oz šel iskati.Imel sem 2 prednarocila ter seveda 2 razlicne trgovine tisti ki bo prej bo moj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Djengo ::

Skyman je izjavil:

Moj pa 100000000% ni.Tale bo kar moj istal do kaksne nadgradnje (ps5 slim/pro ali celo ps6)Ker sem dodal garancijo bi vrjetno vec kot 700EUR hotel ter nekaj dodatne opreme je bilo dodane.Mogoce bo nasledni sel na bolhico,ki ga cakam ali pa ga bo kdo od kolegov vzel oz šel iskati.Imel sem 2 prednarocila ter seveda 2 razlicne trgovine tisti ki bo prej bo moj.



Pametno, naj ti le dobro služi! :)

heling ::

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Sony Files Patent for Betting Service That Could Accept Bitcoin or In-Game Items

https://www.ign.com/articles/sony-files...

oo7 ::

GTA V igra je izšla na PS3 in X360. Potem so igro posodobili za PS4 in X one sedaj pa bo še za PS5 in X series :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

celje ::

in? igra, ki za ta denar ponuja tako rekoc najvec. toliko posodobitev in novih zadev (ja, tudi kaksnih cudnih), ni dobila nobena druga. vsaj ne zastonj. vsakemu svoje, vendar vredna tisti drobiz

Skyman ::

ja 11.11 pride GTA V za next gen konzole.Naj bo cimprej 2023 ko pride novi GTA 6 za spet novih 5 konzol haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oopticom ::

Končno!


Skyman ::

Pravi cas,za testiranje the last of us 2 dela.Samo še cena pade pa bo duplo WIN WIN.Razn ce kdo proda

svecka ::

Skyman je izjavil:

Pravi cas,za testiranje the last of us 2 dela.Samo še cena pade pa bo duplo WIN WIN.Razn ce kdo proda


Kup rabljeno, že za 20€ jo dobiš.

Skyman ::

Za tako ceno se nekako 1 deli prodajajo.Itak imam še nekaj drugih spilov,pa bo potem kaksna akcija pa nabavim

scipascapa ::

gamingrex ::

Recently got my PS5 and it also supports PS4 Pro games. I guess GTA V is coming on PS5 in Novemeber. Looking to get a monitor for PS5 for latest PS5 games.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: celje ()

BlackGuard ::

Fantje, izgleda, da je zdaj v BigBangu na voljo, sicer pri dobavitelju, kar upam, da ne pomeni dolgega čakanja.

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Jap,ze ko sem jaz dobil ps5 10 dni nazaj mi je kolega rekel da naj bi dobil preko vez ps5 sem ga prasal kje je rekel nasledni teden Big Bang..datum naj bi bil "jutri"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

podgi21 ::

Tudi jaz ga pravi čas naročil na big bang. Upam da je pravi datum in pride ta teden. Je pa že zjutraj pisalo, da ga ni več na zalogi potem pa so spremenili in spet odprli možnost naročila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: podgi21 ()

patron ::

Kolega je na BB uspel dodat PS5 v košarico, ko pa je naročilo želel dokončno oddati je na povzetku ostala le še poštnina, brez PS5... :O Zgleda vrže ven iz košarice ko zmanjka zaloge... :O butasto, na mimovrste ti ga vsaj rezervira za 20min.

podgi21 ::

čudno majo ja, ker še kr kaže kot da je na zalogi... Ne vem upam, da gre moje plačilo jutri skozi in da mi ga prišparajo :D

oo7 ::

Kje te dni kupiti PlayStation 5?

https://hop.si/2021/05/23/kje-te-dni-ku...

mirkuma ::

podgi21 je izjavil:

čudno majo ja, ker še kr kaže kot da je na zalogi... Ne vem upam, da gre moje plačilo jutri skozi in da mi ga prišparajo :D

Ja na telem linku je še vedno na voljo za naročilo, kot na zalogi pri dobavitelju.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Franz21 ::

BB ima na zalogi. Naročil včeraj ob 20:00, plačal preko Revoluta, ravnokar dobil obvestilo "Vaše naročilo je pripravljeno na prevzem in vas čaka na Big Bang prevzemni točki."

Skyman ::

Nic vec jih nima na zalogi,dopoldne je še kao bilo sedaj ne vec

mirkuma ::

Franz21 je izjavil:

BB ima na zalogi. Naročil včeraj ob 20:00, plačal preko Revoluta, ravnokar dobil obvestilo "Vaše naročilo je pripravljeno na prevzem in vas čaka na Big Bang prevzemni točki."

Hm, enako, naročil včeraj popoldan, status čaka na prevzem s strani dostavljalca.
In res, sedaj po novem piše, da ni več na voljo za nakup.
Vse kaže da je ratalo.
EDIT:
Ja pa čudno da, možnost obvesti me ko bo na zalogi sploh ne deluje. Vem da sem imel aktivirano, pa sem info o možnosti nakupa dobil tukaj na forumu namesto od BB.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

Skyman ::

Ja,maila nism niti enega dobil da so na "zalogi" pa sem imel vse pri njih poklikano.Tudi pod spam ga ni ali kerkoli drugje

mirkuma ::

Še vedno pa imam enega že plačanega naročenega pri IGABIBA. Jih bom vprašal, kako kaže z dobavo, če bo kmalu počakam in ga prodam dalje po isti ceni (ZS če je kdo kandidat), če pa ne bodo vedeli še nič konkretnega o dobavi, bom pa preklical naročilo, da povrnejo vplačilo.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Witboy ::

mirkuma je izjavil:

podgi21 je izjavil:

čudno majo ja, ker še kr kaže kot da je na zalogi... Ne vem upam, da gre moje plačilo jutri skozi in da mi ga prišparajo :D

Ja na telem linku je še vedno na voljo za naročilo, kot na zalogi pri dobavitelju.



Ja, tole je delovalo dopoldne okol 10:30 sem naročil in plačal. Čez pol ure je bil že nožen prevzem v BTCju.

podgi21 ::

jaz sem dal osebni prevzem v Mariboru in še zaenkrat nisem nič dobil, tak da zgleda da bo jutri ali pa v sredo.

oo7 ::

Metro Exodus postala prva igra, ki izrablja napredne mehanike PS5 igralnega ploščka

https://hop.si/2021/05/24/metro-exodus-...

brankozupan ::

Zivjo, a je kdo mogoce na harvey normanu prednarocil za dobavo v 2021? So koga ze sploh poklicali, da je za njih konzola prisla?
««
57 / 132
»»