» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
18 / 132
»»

svecka ::

Jaz bom počakal na second generation PS5 (cca 5 let), ker itak bo isto kot z PS4...en kup problemov.

yayo ::

jijetelu je izjavil:

filip007 je izjavil:

Bo treba počakati na slim, 2-3 leta ni druge, potem bo lepši.


sej tle se vidi celostna podoba zgreženega razmišljanja povprečnega (beri: butastega) človeka, Sony je naredil inženirsko mojstrovino, ki omogoča tiho delovanje in najbolj enostavno vzdrževanje s strani uporabnika, kot tudi precej možnosti kostumiziranja in pol se povprečnik pritožuje, da zadeva ni estetska in bo raje kupil estetsko skropucalo, ki se bo drlo, pregrevalo, za vzdrževanje bo pa raje plačeval servisu

si se ti rodil jezen ali te je življenje teplo? :))

filip007 ::

Imam TV stojalo gor LG 80cm in spodaj 33cm razdelek, zgoraj 22cm, nimam kam postaviti, na tla zraven stojala ne, ker se ne bom sklanjal, vodoravno mi deluje čudno, sploh pa ne kupujem prvi dan.

Samo tako pač je, raje rabljeno čez nekaj let in ko bodo dali noter večji disk, kar je nuja, če bo enkrat tudi 4K TV.

Me pa tudi zanima, kako se sestavi to čudo nazaj, naj še to pokažejo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

jijetelu ::

yayo je izjavil:

jijetelu je izjavil:

filip007 je izjavil:

Bo treba počakati na slim, 2-3 leta ni druge, potem bo lepši.


sej tle se vidi celostna podoba zgreženega razmišljanja povprečnega (beri: butastega) človeka, Sony je naredil inženirsko mojstrovino, ki omogoča tiho delovanje in najbolj enostavno vzdrževanje s strani uporabnika, kot tudi precej možnosti kostumiziranja in pol se povprečnik pritožuje, da zadeva ni estetska in bo raje kupil estetsko skropucalo, ki se bo drlo, pregrevalo, za vzdrževanje bo pa raje plačeval servisu

si se ti rodil jezen ali te je življenje teplo? :))


živim v sloveniji :)) a ti srečkovič ne ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Kvinta ::

svecka je izjavil:

Jaz bom počakal na second generation PS5 (cca 5 let), ker itak bo isto kot z PS4...en kup problemov.



Probleme majo predvsem tisti kateri mislijo da jih bojo imeli.

Jaz z nobeno konzolo nisem mel nikoli problemov ne glede na kdaj sem kupo.
A.C.A.B

Amdforce ::

Kvinta je izjavil:

svecka je izjavil:

Jaz bom počakal na second generation PS5 (cca 5 let), ker itak bo isto kot z PS4...en kup problemov.



Probleme majo predvsem tisti kateri mislijo da jih bojo imeli.

Jaz z nobeno konzolo nisem mel nikoli problemov ne glede na kdaj sem kupo.


Tudi jaz ne. Pa sem vse psjke kupil ob izzidu.

ETI3n ::

Probleme imamo le z zalogo, Sony se dela jbg norce...

Goblin ::

Glede na krizo, ki nas čaka, bi morala biti PS5 zadnja skrb v lajfu.
http://www.goblin.si

TOP ::

Sej prednaročila lahko pobirajo,problem bo nastal z dobavnostjo to je ziher,ker glede na krizo,ki trenutno rasaja bodo težave.

ETI3n ::

Goblin je izjavil:

Glede na krizo, ki nas čaka, bi morala biti PS5 zadnja skrb v lajfu.

Kakšno krizo? Korona? Še eden izmed naivnih ki verjame vse kar prebere na spletu, uglavnem ni to tema za te zadeve, ampak na vas je, da priskrbite zaloge PS5, me ne zanima kako pa kaj, hvala.

49106 ::

PS5 tema ima že 5x več prispevkov kot Xbox

mstoji1 ::

ETI3n je izjavil:

Goblin je izjavil:

Glede na krizo, ki nas čaka, bi morala biti PS5 zadnja skrb v lajfu.

Kakšno krizo? Korona? Še eden izmed naivnih ki verjame vse kar prebere na spletu, uglavnem ni to tema za te zadeve, ampak na vas je, da priskrbite zaloge PS5, me ne zanima kako pa kaj, hvala.


Čeprav je izven teme, moram...

Na žalost se nas ta kriza nekatere še kako dotika, ker smo ostali brez službe. In mnogo ljudi bo ostalo brez nje v bližnji prihodnosti.
Visca el Barca!!!

yayo ::

to je bil tudi smisel Goblinovega posta...

mstoji1 ::

Saj vem, jaz sem odgovoril ETI3n-ju.
Visca el Barca!!!

UganiKdo ::

Torej smetenje teme z brezveznim offtopic jamranjem?

Magic1 ::

Ne, samo navaja očitne stvari, ki seveda vplivajo na dobavo. Tudi pri nas v firmi imamo probleme z dobavo elementov za naš produkt. Marsikatera veriga se je podrla (in se še podirajo). Seveda probaš dobit nadomestek (za katerega ne veš kako se bo obnesel), vendar če česa ne dobiš z zadostno količino, ne moreš končat planirane količine. In se lahko šefi na glavo postavijo (smo se že kregal ta teden).
To da bo veliko ljudi doma in leta nič novega, posledično naval pa tudi ne pripomore k situaciji.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

MisterM ::

Na kakšen zaslon pa boste ostali priklopili PS5? Jaz sem se pred kratkim vselil v stanovanje, v katerem je prejšnji lastnik pustil en dokaj ubogi 43" Thomsonov 4K TV. Kakšen točno je input lag omenjenega sicer ne vem, a po občutku sodeč kar zajeten, tako da bom sprva še uporabljal uporabljal stari 27" 1080p lagless, vsaj za pretepačine. Mikajo me sicer OLED paneli, pri teh pa Display lag database trenutno najbolj priporoča LGjeve B9 ter C9 serije, ki se poleg relativno ugodnega 14ms zamika kitijo tudi s HDMI 2.1 in VRR podporo.

drvo ::



Uporabniški vmesnik.

UganiKdo ::

Magic1 je izjavil:

Ne, samo navaja očitne stvari, ki seveda vplivajo na dobavo. Tudi pri nas v firmi imamo probleme z dobavo elementov za naš produkt. Marsikatera veriga se je podrla (in se še podirajo). Seveda probaš dobit nadomestek (za katerega ne veš kako se bo obnesel), vendar če česa ne dobiš z zadostno količino, ne moreš končat planirane količine. In se lahko šefi na glavo postavijo (smo se že kregal ta teden).
To da bo veliko ljudi doma in leta nič novega, posledično naval pa tudi ne pripomore k situaciji.

O cem bluzis? Tip nikjer ne govori o tezavah v dobavljivosti, ampak smeti temo z jamranjem o korona krizi in kako naj bi bil ps5 zadnja skrb. Pac klasicno brezvezno jamranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

tikitoki ::

drvo je izjavil:



Uporabniški vmesnik.


Z nogami pa se vedno hodijo v zemlji in ne po zemlji:).

yayo ::

UganiKdo je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Ne, samo navaja očitne stvari, ki seveda vplivajo na dobavo. Tudi pri nas v firmi imamo probleme z dobavo elementov za naš produkt. Marsikatera veriga se je podrla (in se še podirajo). Seveda probaš dobit nadomestek (za katerega ne veš kako se bo obnesel), vendar če česa ne dobiš z zadostno količino, ne moreš končat planirane količine. In se lahko šefi na glavo postavijo (smo se že kregal ta teden).
To da bo veliko ljudi doma in leta nič novega, posledično naval pa tudi ne pripomore k situaciji.

O cem bluzis? Tip nikjer ne govori o tezavah v dobavljivosti, ampak smeti temo z jamranjem o korona krizi in kako naj bi bil ps5 zadnja skrb. Pac klasicno brezvezno jamranje.

morda je postal napačno sporočilo v napačno temo? Več odprtih tabov pa to.
Drugače, ker si spet vstal z levo nogo, vračam temo v topic. Meni je trenutno zanimiva problematika kako se bodo sejvi iz PS4 prenašali na PS5.

UganiKdo ::

Na zalost je na temo kompatibilnosti cisto premalo informacij. Imo bo zadeva podpirala cloud save, kako bo z rocnim prenosom pa nisem zasledil uporabnih info.

yayo ::

par dni nazaj sem končal FF7 Remake. Berem, da bodo igro ponovno izdali na PS5 platformi. Zanimivo bo zvedeti, če bodo sejvi iz PS4 verzije delovali na PS5 inačici, pa, če bodo imetniki PS4 igre zastonj lahko updejtali na novo, ali jo bo potrebno ponovno kupiti. Najbolj pa me zanima, če se bo dalo sejve iz prvega dela uvoziti v nadaljevanje. Baje, da pri FF igrah to do sedaj ni bila praksa.

UganiKdo ::

Za ps5 obljubljajo kompatibilnost in prenos save game. Kako tocno bo zgledala implementacija ni se jasno.

Med posameznimi ff se res niso prenasali save game, je pa tudi res da so bili ff praviloma samostojne igre. Vprasanje pa je kaj bo tokrat glede na to da gre v bistvu za eno igro razbito na ve delov.

Osebno vidim dve implementacije. Manj verjetnos se bodo liki prenesli direktno z vsemi statistikami. Sam to bi bil imo prevelik power creep.

Bolj verjetno je da se bodo prenesli doloceni elementi. Recimo posamezne posebne materije, dodatna starter unique oprema... Tako implementacijo ce se ne motim ima recimi Yakuza.

Vedno pa obstaja moznost da ne bo nic in bodo igre samostojne, sam to bi bilo kar konkretno razocaranje.

puginho ::

yayo je izjavil:

to je bil tudi smisel Goblinovega posta...


Korona kriza bo precej v prihodnost premaknila normalno dobavljivost PS5, pa ne zato ker nimajo delov da bi jih sestavljali ali ker ljudje izgubljajo službe ampak zaradi norega povpraševanja, ker so vsi doma. Amerika letos beleži rekordno prodajo v gaming segmentu, PS store je imel letos največji prihodek v zgodovini.

Jerry000 ::

jijetelu je izjavil:

filip007 je izjavil:

Bo treba počakati na slim, 2-3 leta ni druge, potem bo lepši.


sej tle se vidi celostna podoba zgreženega razmišljanja povprečnega (beri: butastega) človeka, Sony je naredil inženirsko mojstrovino, ki omogoča tiho delovanje in najbolj enostavno vzdrževanje s strani uporabnika, kot tudi precej možnosti kostumiziranja in pol se povprečnik pritožuje, da zadeva ni estetska in bo raje kupil estetsko skropucalo, ki se bo drlo, pregrevalo, za vzdrževanje bo pa raje plačeval servisu

Če so tak kul naredli bojo pa ja še eno mojstrovino, manjšo naredli brez da se bi drlo ;)

springfield ::

UganiKdo je izjavil:

Za ps5 obljubljajo kompatibilnost in prenos save game. Kako tocno bo zgledala implementacija ni se jasno.

Razvijalci se sami odlocijo ali bodo podpirali save game iz PS4 in ali bodo ponudili zastonj upgrade na PS5 verzijo igre. Sam prenos save gamea bo mozno kar preko lokalnega omrezja, tako vsaj pravijo. Ce imas PS+, pa se tako ali tako synca.

filip007 ::

Otročji vmesnik, ni mi to tega s....a.

Že vidim, da bom preskočil to serijo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

IL_DIAVOLO ::

puginho je izjavil:

yayo je izjavil:

to je bil tudi smisel Goblinovega posta...


Korona kriza bo precej v prihodnost premaknila normalno dobavljivost PS5, pa ne zato ker nimajo delov da bi jih sestavljali ali ker ljudje izgubljajo službe ampak zaradi norega povpraševanja, ker so vsi doma. Amerika letos beleži rekordno prodajo v gaming segmentu, PS store je imel letos največji prihodek v zgodovini.


Brez prihodkov in potem tako brezvezno zapravljanje?

puginho ::

filip007 je izjavil:

Otročji vmesnik, ni mi to tega s....a.

Že vidim, da bom preskočil to serijo.


Boljše ja, ponavadi se kupuje konzole zaradi vmesnika, igre niso pomembne 8-O

Jerry000 ::

filip007 je izjavil:

Otročji vmesnik, ni mi to tega s....a.

Že vidim, da bom preskočil to serijo.

Najbol smiselen argument ever

IL_DIAVOLO ::



Ja, je kar razlika :)

Ekskluzive bodo na koncu še vedno prevagale, ampak xbox deluje bistveno elegantnejši od skropucala imenovano ps5. Kopiranje kontrolerja jim tudi ni za štet v dobro :P

Jerry000 ::

PS5 proti Xbox res zgleda skropucalo...in to v 2020

svecka ::

jaz bom ps5 kupil ko bo sec. gen. ps5 predvsem zarad iger. Xbox ima pa vse igre na pcju, tako da ne vidim smisla kupovat xbox, ce mam ze PC.

oo7 ::

Novi Xbox res zgleda veliko boljše kot PS5.

tikitoki ::

Novi xBox izgleda boljse, k vecina PCjev.

Magic1 ::

Do novega leta bo itak obojih v takem pomanjkanju, da ne boste nič dobili, če niste že prednaročili(pa še tisto ni ziher).
Magic

Bantani ::

Save se bo lahko prenašal iz ps4 na ps5 samo težava so podnapisi ampak najbrž bodo tudi to rešil.

oo7 ::

PS5 Sales to Exceed 200 to 300 Million Units in 5 to 6 Years, Analyst Says; Could Terminate the Long-Running Console War

https://wccftech.com/ps5-sales-200-300-...

49106 ::

Naslov je prenapihnjen. Za kaj takega je potrebno prodati 5x več konzol, kot so jim je uspelo pri katerikoli generaciji. Dvomim tudi, da bodo presegli 200-300 milijonov prodanih konzol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mirancar ::

ps2 kot prvak "units sold" je na ~155m, zelo uspešen ps4 pa na okol ~113m in se bo prodajal še naprej
tko da 200m je doable, čeprav bi rekel da ene 2x precenjen, ne pa 5x
xbox je to generacijo bolj konkurenčen... esports pa ne vidim zakaj bi z ps5 boomal na konzolah

Kvinta ::

Jerry000 je izjavil:

PS5 proti Xbox res zgleda skropucalo...in to v 2020


Jaz Xbox ne vzamem če mi ga šenkajo pa plačajo zraun 8-)
A.C.A.B

celje ::

Kvinta je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PS5 proti Xbox res zgleda skropucalo...in to v 2020


Jaz Xbox ne vzamem če mi ga šenkajo pa plačajo zraun 8-)



Saj ti verjamemo

Jerry000 ::

Kvinta je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PS5 proti Xbox res zgleda skropucalo...in to v 2020


Jaz Xbox ne vzamem če mi ga šenkajo pa plačajo zraun 8-)

Jaz tudi ne...no če plačajo zraven ga vzamem pa si PS5 kupim 8-) ampak ja, tud jaz ne želim xbox, sam pravim da je PS5 skropucalo kar se tiče oblike

49106 ::

mirancar je izjavil:

ps2 kot prvak "units sold" je na ~155m, zelo uspešen ps4 pa na okol ~113m in se bo prodajal še naprej
tko da 200m je doable, čeprav bi rekel da ene 2x precenjen, ne pa 5x


Ni 5x precenjen, ampak prodati morajo 4-5x več konzol, kot so jih kdajkoli, da bi zmagali "vojno".

The data suggest that the number of PS5s could reach the order of 600 million or 700 million in the future, four or five times the number of PS2s, which was the highest number ever for home video game consoles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

PS5 Sales to Exceed 200 to 300 Million Units in 5 to 6 Years, Analyst Says; Could Terminate the Long-Running Console War

https://wccftech.com/ps5-sales-200-300-...


why are you comparing ps5 to pc when soyny can't even match the performance of series X? you telling me a console that hits 2060 super performance is somehow comparable to a midrange pc? LOOOL fanboys these days I tell you


I am so getting xbox.

49106 ::

Ej, ta tema je namenjena PS fanom, zginte v svoj. :))

Meni bolj sede XSX že zaradi ploščka, ki je superioren. Dvomim, da bom konzolo kupil (zase), če pa bom, bo XSX primerno darilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

puginho ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

PS5 Sales to Exceed 200 to 300 Million Units in 5 to 6 Years, Analyst Says; Could Terminate the Long-Running Console War

https://wccftech.com/ps5-sales-200-300-...


why are you comparing ps5 to pc when soyny can't even match the performance of series X? you telling me a console that hits 2060 super performance is somehow comparable to a midrange pc? LOOOL fanboys these days I tell you


I am so getting xbox.


Daj nehaj srat po tej temi z xboxom, koga briga kaj boš ti kupil

mirancar ::

49106 je izjavil:

mirancar je izjavil:

ps2 kot prvak "units sold" je na ~155m, zelo uspešen ps4 pa na okol ~113m in se bo prodajal še naprej
tko da 200m je doable, čeprav bi rekel da ene 2x precenjen, ne pa 5x


Ni 5x precenjen, ampak prodati morajo 4-5x več konzol, kot so jih kdajkoli, da bi zmagali "vojno".

The data suggest that the number of PS5s could reach the order of 600 million or 700 million in the future, four or five times the number of PS2s, which was the highest number ever for home video game consoles.

loool, mogoče bo pa to mining konzola :))

Kvinta ::

celje je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PS5 proti Xbox res zgleda skropucalo...in to v 2020


Jaz Xbox ne vzamem če mi ga šenkajo pa plačajo zraun 8-)



Saj ti verjamemo


To je isto kot pri avtu celo življenje mam Audije pol pa mi par pametnjakovičev ne bi vrjelo da ne bi vzel Forda zastojn :))
A.C.A.B
««
18 / 132
»»