» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
17 / 132
»»

Alien123 ::

A črne verzije bodo? Beli mi sploh ne paše v dnevni.

oo7 ::

Še nekaj slik



Jerry000 ::

Prou...grd je :/

yayo ::

brisanje prahu bo cela zabava...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Parkelj ::

Ali je mozno, da PS5 Digital nima ethernet prikljucka (glede na primerjavo v Big Bang spletni trgovini, poglej screenshot)?

 PS5 Digital vs PS5

PS5 Digital vs PS5



Lp,
M.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Parkelj ()

z3ro ::

Sem 100% da imata obe verziji ethernet port..

kitl76 ::

Ja kako pa saj brez se še igrat kulturno ne bo dalo.

UganiKdo ::

IMO lapsus bigbanga:

For networking, both consoles will have an Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) socket, as well as Bluetooth 5.1 and the ability to connect to Wi-Fi thanks to IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax.

https://www.eurogamer.net/articles/play...

xseki ::

Če koga zanima se na mimovrste, da naročit PS5. Ampak ga boste dobili naslednje leto 24.03.2021. Zgleda, da je to datum druge pošiljke za Slovenijo. https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...

Bantani ::

Ja pri njih prej naslednje leto Novembra:))

m0LN4r ::



To je ogromna konzola.
Ce ima ta stvar res samo 180W TDP in tako ogromno hlajenje, bi znala biti relativno tiha konzola.

PS:
Z tistimi 825GB diska so pa res skrti, bo treba sproti brisat novejse igre al pa priklapljat zunanji SSD na USB-C
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

rawlit ::

Očitno čiščenje ne bo tok komplicirano kot je na prvi pogled izgledalo. Pa barvo bo očitno tudi lahko "zamenjati" po nakupu.

puginho ::

Vrhunsko projektirano, to je treba priznat.

Magic1 ::

Izgleda fajn, samo ni mi jasno kaj je narejeno proti prahu razen ogromnih hladilnih reber. Pa še komplet napravo moraš raztavit, da prideš do njih. Samo zunanje ohišje je zelo enostavno menjat(brez voidanja garancije). Si bo treba nabavit nekaj kar ni tako glomaznega in ima vgrajen še kakšen prašni filter. Naslednjo jesen bo verjetno PS5 že za dobit kjerkoli in zraven še kup mod dodatkov. Do takrat bo pa PS4 zadostoval.
Magic

jijetelu ::

lepo je sestavljen, stock liquid metal, kr impresivno

Goblin ::

Preveč praznega prostora in lahko bi se odpiralo iz strani hladilnika, potem bi bilo čiščenje dosti lažje. Meni se zdi kot da so komponente prilagojene na obliko ohišja, ne pa da bi bilo ohišje narejeno na podlagi potrebe komponent. Xbox se mi zdi dosti bolj smiselno sestavljen.
http://www.goblin.si

tikitoki ::

m0LN4r je izjavil:



To je ogromna konzola.
Ce ima ta stvar res samo 180W TDP in tako ogromno hlajenje, bi znala biti relativno tiha konzola.

PS:
Z tistimi 825GB diska so pa res skrti, bo treba sproti brisat novejse igre al pa priklapljat zunanji SSD na USB-C


180 W? Resno? Za napovedano zmogljivost je to zelo dober p/w.

Sam TPU lahko napise suggested PSU zraven koncole. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Kvinta ::

Če ne bo črnih delov mi bo to kolega na Cncju dol odrezal te robe je reko da je mala malca to :D pa prefarbam pa rešeno ...... samo skoraj 100% bojo čez cajt prišli popolnoma črni ven pa čeprav bo zdaj spet en pametn trdil nasprotno 8-)
A.C.A.B

m0LN4r ::

PSU je 350W tako da tisto z TDP je verjetno povprecje.

Danes so se zacela stornirati prednarocila....
Nisem vsega slisal, samo bo do bozica zelo tezko dobit, kdor se ni prednarocil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Goblin ::

Kvinta je izjavil:

Če ne bo črnih delov mi bo to kolega na Cncju dol odrezal te robe je reko da je mala malca to :D pa prefarbam pa rešeno ...... samo skoraj 100% bojo čez cajt prišli popolnoma črni ven pa čeprav bo zdaj spet en pametn trdil nasprotno 8-)

Mislim, da lažje, da se preprosto sname ta platika in prespreja s poljubno barvo.
http://www.goblin.si

yayo ::

m0LN4r je izjavil:



Danes so se zacela stornirati prednarocila....
.

kaj to pomeni? Da ne bo dovolj konzol za vse, ki so oddali prednaročilo ali kaj drugega?

m0LN4r ::

Baje od vceraj naprej so nekatere trgovine ze spraznile svoje zaloge in od dobaviteljev ne pride nic vec do decembra. Za razne akcijske dneve, kot so black friday ipd. so se kake rezerve, ampak to je to za letos.

Ce pogledas na geizhals.de so vse trgovine prakticno odstranile moznost prednarocila iz svojih spletnih strani.

https://www.gameswirtschaft.de/angebote...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

tikitoki ::

Vse bos imel mesece razprodano in delas rezervo, da bos s popustim prodajal za BF? Upam ,da ne bos nikoli vodil posla.

Magic1 ::

Ne, takrat se bodo reklamirali, da celo imajo zalogo(po polni ceni) in pričakovali, da bo folk prišel in kupil kaj drugega, ker bo par kosov ps5 zmanjkalo v prvi minuti dneva.
Magic

puginho ::

Goblin je izjavil:

Preveč praznega prostora in lahko bi se odpiralo iz strani hladilnika, potem bi bilo čiščenje dosti lažje. Meni se zdi kot da so komponente prilagojene na obliko ohišja, ne pa da bi bilo ohišje narejeno na podlagi potrebe komponent. Xbox se mi zdi dosti bolj smiselno sestavljen.


Pa pri sonyju so iskali inženirje pri nas pa takšni biseri dajejo zastonj predloge, res škoda da te niso kontaktirali.

yayo ::

oh well, saj, če bi kje meni pred nosom ponujali bi verjetno zagrabil, tako pa bom počakal vsaj do pomladi. Se mi tudi zdi, da v štartu ne bo izšlo nič takega kar bi si pod nujno želel igrati. Kolikor vidim so tudi v italijanskih verigah tehničnih trgovin prednaročila zaprta.
oziroma nekje sprejemajo prednaročila ampak so tiho glede datuma dostave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

m0LN4r ::

Magic1 je izjavil:

Ne, takrat se bodo reklamirali, da celo imajo zalogo(po polni ceni) in pričakovali, da bo folk prišel in kupil kaj drugega, ker bo par kosov ps5 zmanjkalo v prvi minuti dneva.
Prvo kot prvo, nic ne delamo mi, ampak delamo to kar nam je SONY napisal v Mailu:

Amazon.de – ausverkauft* (Update vom 25.9. / 10 Uhr)
MediaMarkt.de – ausverkauft* (Update vom 25.9. / 10 Uhr)
Saturn.de – ausverkauft* (Update vom 25.9. / 10 Uhr)
Otto.de – ausverkauft* (Update vom 25.9. / 11:30 Uhr)
Expert.de – ausverkauft
Gamestop.de – ausverkauft (Update vom 18.9. / 11 Uhr)
Mueller.de – ausverkauft (Update vom 17.9. / 9:30 Uhr)
Euronics.de – ausverkauft (Update vom 21.9. / 18 Uhr)
Conrad.de – ausverkauft (Update vom 23.9. / 18 Uhr)
Medimax.de – ausverkauft (Update vom 19.9. / 20 Uhr)
Alternate.de – ausverkauft
Medimax.de – ausverkauft
PlayStation Online-Shop – keine Bestellung möglich

Predzadnji mail je dejal, da se stornirajo narocila tistih, ki so narocili vec kot en komad, da se sprostijo kapacitete in stvari ne bodo v prevelikih kolicinah preprodajale npr. Ebayu
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Magic1 ::

@m0LN4r a vam je Sony naročil, da naredite zalogo za black friday razprodajo?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

kitl76 ::

Jaz sem ps5 naročil pri T2 Klub-u pa tudi tam sedaj piše prednaročila so pošla.

springfield ::

Badwolff ::

Kateri zunanji disk za ps5? Na netu navijajo za wd 4tb MyPassport portable

https://www.gamesradar.com/best-hard-dr...

kake druge ideje

wired ::

Ta članek je sicer za PS4.
Moje mnenje: odvisno za kaj ga rabiš.
Če samo za storage/backup iger, potem go for it.
Za igranje starih PS4 iger na PS5 direktno iz diska pa nisem najbolj ziher. V smislu, da se bomo na PS5 hitro razvadili na kratke čase nalaganja in ti bo tale 5400rpm disk cokla. Bi potem raje sedaj vzel 1TB SSD oz. 2TB v prihodnosti.

Kvinta ::

Goblin je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Če ne bo črnih delov mi bo to kolega na Cncju dol odrezal te robe je reko da je mala malca to :D pa prefarbam pa rešeno ...... samo skoraj 100% bojo čez cajt prišli popolnoma črni ven pa čeprav bo zdaj spet en pametn trdil nasprotno 8-)

Mislim, da lažje, da se preprosto sname ta platika in prespreja s poljubno barvo.


Če bo to šlo bo super pa magari dam polj folijo preko al pa špricnem ja :D

Vedno je pa tak da trg narekuje oziroma vsaj malo pa bo vrjetno polj čez kako leto al pa dve ziher črni zunaj.
A.C.A.B

m0LN4r ::

Magic1 je izjavil:

@m0LN4r a vam je Sony naročil, da naredite zalogo za black friday razprodajo?
Zaenkrat se sploh ne vemo, ce kaj viska ostane od storniranih narocil za BF. Zaenkrat kaze, da jih sploh ne bo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Amdforce ::

Zgleda da gamecenter se vedno pobira prednarocila, sem narocil, hujsega kot storno ne more bit :))

yayo ::

no vsaj ne zahtevajo denar vnaprej, kot npr acssony.si. Dtaum dobave pa nekje naslednje leto, kdaj točno se ne ve...

ETI3n ::

Amdforce je izjavil:

Zgleda da gamecenter se vedno pobira prednarocila, sem narocil, hujsega kot storno ne more bit :))

Playgame tudi pobira prednaročila, mu pišem po mailu glede zalog, in tipac nima pojma kako pa kaj :))

Amdforce ::

ETI3n je izjavil:

Amdforce je izjavil:

Zgleda da gamecenter se vedno pobira prednarocila, sem narocil, hujsega kot storno ne more bit :))

Playgame tudi pobira prednaročila, mu pišem po mailu glede zalog, in tipac nima pojma kako pa kaj :))


Ja saj meni tudi niso odgovorili na mail glede dobave.

Vetrolov ::

Amdforce je izjavil:

ETI3n je izjavil:

Amdforce je izjavil:

Zgleda da gamecenter se vedno pobira prednarocila, sem narocil, hujsega kot storno ne more bit :))

Playgame tudi pobira prednaročila, mu pišem po mailu glede zalog, in tipac nima pojma kako pa kaj :))


Ja saj meni tudi niso odgovorili na mail glede dobave.


Bolj neresno spletno trgovino po moje težko najdeš. Naročil 1 igro za ps4 pa nikoli dobil. Odziva nobenega. Ni druzga kot reklame po fb pa slikce kolk ima stvari na zalogi. Bogi kdor vnaprej plača.

alexslo93 ::

Jaz sem pisal gamecenter že 2 tedna nazaj na mail za preklic prednaročila in mi še vedno niso odpisali. Bom jih kar poklical na začetku novembra za preklic in ne verjamem, da so sploh imeli zalogo, ko sem naročil. PS5 sem pa že naročil pri bigbang po predračunu.

xseki ::

alexslo93 je izjavil:

Jaz sem pisal gamecenter že 2 tedna nazaj na mail za preklic prednaročila in mi še vedno niso odpisali. Bom jih kar poklical na začetku novembra za preklic in ne verjamem, da so sploh imeli zalogo, ko sem naročil. PS5 sem pa že naročil pri bigbang po predračunu.

Pri Gamecenter so bile vse konzole razprodane v prvih dneh so mi dejali ko sem jih klical. Mislim, da pa je že možno prednaročit za drugo pošiljko, ki pride baje v začetku 2021.

IL_DIAVOLO ::

Ps4(konzola in igre) se bo zdaj pocenil?

Skyman ::

Kako je kaj glede teh dodatnih opcij npr pri big bang-u (kasko opcija) oz drugje ko placas 99€ za 5 letno garancijo? se to splaca imeti ali ne.Vrjetno ce se ti pokvari kaksna zadeva neses v big bang in oni itak dalje posiljajo na servis,drugje pa vrjetno popravijo sami(goblin,konzolko).Sam se malo gledam ponudnike in ko bo 1x zadeva vsaj na voljo bi nabavil ps5,pa malo studiram kje.Vrjetno je najbolse malo pocakati bodo kaki "bundle" in kaksna igra gratis notri.

yayo ::

dvomim, da bo kakšna igra gratis tako zgodaj v življenskem ciklu platforme. Verjetno bomo pri bundlu zašparali 10-20 evrov.

Bantani ::

Ma komot bi lahko dali ven kakšne začetne bundle vsaj z kakšno cod,spiderman,dirt5 ali ac valhalla igro pa mogoče kakšen joypad zraven.Se spomnim,ko sem kupoval ps4 na D1 je bilo kar nekaj izbire med temi začetnimi bundli in v štartu takoj vzel bundle z igro killzone 1x joypad+kamero za to ceno,ki se zdaj prodaja ps5 z režo.Tako,da tukaj pri ps5 je pa res suša kar se tega tiče:D

kitl76 ::

Zakaj bi bundle zraven dajali, če lahko za isto ceno prodajo samo ps5.

oo7 ::

Po izgledu mi je Xbox lepši kot Ps5.

MisterM ::

Jaz se sicer ne morem odločiti, kateri je lepši - nobeden od njiju mi ni nek presežek v estetiki in dizajnu. Vzel bom sicer PS5, saj imam kar pestro bero digitalnih PS4 iger, bom pa gotovo menjal te bele plate s črnimi, ko se ponudi priložnost. Žal tu na Cipru, kjer bivam, prevladuje Xbox in ob izidu bodo uvozili le zelo majhno število PS5 konzol. Upam, da mi jo ne bo treba uvažati s tujine.

filip007 ::

Bo treba počakati na slim, 2-3 leta ni druge, potem bo lepši.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

jijetelu ::

filip007 je izjavil:

Bo treba počakati na slim, 2-3 leta ni druge, potem bo lepši.


sej tle se vidi celostna podoba zgreženega razmišljanja povprečnega (beri: butastega) človeka, Sony je naredil inženirsko mojstrovino, ki omogoča tiho delovanje in najbolj enostavno vzdrževanje s strani uporabnika, kot tudi precej možnosti kostumiziranja in pol se povprečnik pritožuje, da zadeva ni estetska in bo raje kupil estetsko skropucalo, ki se bo drlo, pregrevalo, za vzdrževanje bo pa raje plačeval servisu
««
17 / 132
»»