» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
10 / 132
»»

Badwolff ::

Bantani je izjavil:

Definitivno se bolj splača kupovati digitalne igre,ker so skoz akcije na storu.Plošček kupiš samo,če se bo prodal naprej.


Splača,ne splača. Vsekakor je bolj komot igrat samo digital igre. Pri nas že leta nismo vtaknili not ploščka. kako igro dobiš bolj poceni, kako manj poceni. Če ne loviš prvih dni, ni velike razlike.

springfield ::

Ganon je izjavil:

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

Bravo, prihrano bos 2€, cakal pa 2 tedna na igro. Leta 2020 meni to ni sprejemljivo. Ampak saj vem, v Sloveniji je najbolj pomembno kolko si prihrano.
Nazadnje sem fizicno kupil RDR2, ker je imel amazon veliko znizanje okoli bozica. En teden cakal, potem pa se je se namescalo vec kot 1 uro. V tem casu bi mi preneslo tudi preko spleta. Digitalne izdaje so veliko bolj komot. Ampak kot sem ze rekel, treba je sparat pa naj stane kolko hoce.

Ganon ::

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

Bravo, prihrano bos 2€, cakal pa 2 tedna na igro. Leta 2020 meni to ni sprejemljivo. Ampak saj vem, v Sloveniji je najbolj pomembno kolko si prihrano.
Nazadnje sem fizicno kupil RDR2, ker je imel amazon veliko znizanje okoli bozica. En teden cakal, potem pa se je se namescalo vec kot 1 uro. V tem casu bi mi preneslo tudi preko spleta. Digitalne izdaje so veliko bolj komot. Ampak kot sem ze rekel, treba je sparat pa naj stane kolko hoce.


Ko ti dokažem, da je fizična igra cenejša od digitalne, pričneš klatiti še večje neumnosti. Ne gre za nobeno težnjo po prihranku, gre za golo dejstvo, da te nekaj, kar si lahko fizično lastiš, stane manj, kot nekaj, kar se pretoči iz "oblaka" in nad čemer nimaš nobenega pravega nadzora. Ja, raje imam knjigo na polici, kot na tablici. In enako je z igrami. Po dolgih letih bo zbirka še vedno tam. Dosegljiva.

In nikoli nisem čakal 14 dni.

springfield ::

Tebi je neumnost, meni pa ne. Ko nekaj kupim, hocem uporabljat takoj, ne cez 1 - 2 tedna.
Ker PS Store bodo pa ugasnili jutri? Tako kot Steam? ;(( PC-ji so ze vec let vecinoma brez opticnih enot in ni nikogar strah, da bi jim vzeli zbirko. Prej bi rekel, da se ti bo fizicna kopija unicla, izgubila,... kot da bo Sony ugasnil PS Store. Ampak vsakomur svoje.

Ti nisi, jaz pa sem enkrat vec kot mesec iz Game.

asaxyxas ::

Argica je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Demon's souls lahko igras na pcju


Vem, preko emulatorja :)


V emulatorju deluje odlično. Kako spremenim težavnost v tej igri? Že prvi šef me ubije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asaxyxas ()

UganiKdo ::

nikakor, lahko se naučiš igrat ali pa zbrišeš.

AapocalypseE ::

Sem zelo razočaran nad novim PS5 izgledom. Problem bo že pri samem čiščenju konzole, ker so določene zadeve težko dostopne in na sredini je lakiran in se risi naredijo takoj.

Upam, da bo tudi kakšna črna verzija, ki bo v celoti mat.

Čudno je tudi kako niso mogli skrit bluray enote? Imam PS4 Pro in se enota sploh ne vidi. Elegantno skrita. Pri PS5 pa je zaradi enote konzola debelejša in še grša zaradi tega.

Sploh pa ta vertikalna postavitev mi nikakor ne potegne. Sploh, če imaš pri hiši kakšnega mačka, je konzola hitro na tleh. Horizontalno, če že in me zanima ali za horizontalno postavitev tudi rabiš podstavek?

Bantani ::

Ganon nič bat noben ne bo vzel-zaklenil nevideznih iger iz oblaka razen ps+ iger,če ne podaljšaš naročnine.Jih boš imel tudi čez 50let gor in igral;)
In ja imam igre v fizični obliki samo tiste,ki so za v kolekcijo ostalo pa samo digital,ker se na ps storu ceneje dobi kot v kateri koli štacuni,če ne takoj pa čez mesec ali dva ziher.
Pa pri digitalni obliki si lahko z kolegom deliš accaunt in dobiš igro praktično za pol cene;) Zato pravim kupovanje igre na disku only collection ali prodaja takoj,ko preigraš.Rabljene igre pa itak 50/50

AapocalypseE je izjavil:

Sem zelo razočaran nad novim PS5 izgledom. Problem bo že pri samem čiščenju konzole, ker so določene zadeve težko dostopne in na sredini je lakiran in se risi naredijo takoj.

Upam, da bo tudi kakšna črna verzija, ki bo v celoti mat.

Čudno je tudi kako niso mogli skrit bluray enote? Imam PS4 Pro in se enota sploh ne vidi. Elegantno skrita. Pri PS5 pa je zaradi enote konzola debelejša in še grša zaradi tega.

Sploh pa ta vertikalna postavitev mi nikakor ne potegne. Sploh, če imaš pri hiši kakšnega mačka, je konzola hitro na tleh. Horizontalno, če že in me zanima ali za horizontalno postavitev tudi rabiš podstavek?


Sigurno bo tudi v črni barvi samo vprašanje,če bo cela mat.
https://press-start.com.au/news/playsta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

Bravo, prihrano bos 2€, cakal pa 2 tedna na igro. Leta 2020 meni to ni sprejemljivo. Ampak saj vem, v Sloveniji je najbolj pomembno kolko si prihrano.
Nazadnje sem fizicno kupil RDR2, ker je imel amazon veliko znizanje okoli bozica. En teden cakal, potem pa se je se namescalo vec kot 1 uro. V tem casu bi mi preneslo tudi preko spleta. Digitalne izdaje so veliko bolj komot. Ampak kot sem ze rekel, treba je sparat pa naj stane kolko hoce.

Komot že, sam je pa ne moreš menjat. Kupim eno fizično igro za 40EUR (rabljeno) in jo potem menjam in preigram sigurno 3 igre. Ampak ja, vsakemu svoje. Škoda denarja za igro ki jo obrneš potem pa nimaš kaj več :) zato raje menjam fizične

AapocalypseE ::

Definitivno raje fizične igre, ker jo lahko prodaš naprej.

Daš realno 5 ali 10€ za igro.

So na PCju dost zjebali sistem z igrami, da bi še na konzoli kupoval digitalne verzije.

Jerry000 ::

AapocalypseE je izjavil:

Definitivno raje fizične igre, ker jo lahko prodaš naprej.

Daš realno 5 ali 10€ za igro.

So na PCju dost zjebali sistem z igrami, da bi še na konzoli kupoval digitalne verzije.

Zajebal niso nič, je zelo dober sistem. Za nedeljske igralce pa manj ker ne morš menjat :D

AapocalypseE ::

Zaradi takšnih kot si ti in tebi podobnih, služijo več. Njim paše in tebi očitno tudi, da plačuješ več.

Zgodovina sprememb…

springfield ::

Ce je igra dobro narejena in sem v njej uzival vec 10 ur, dam z veseljem polno ceno, da bodo razvijalci se naprej delali kvalitetne igre.

Badwolff ::

Pa dobro, je treba nakladat in se prekat okrog kozje sence. Komur paše bo kupoval digitalno, komur se zdi to neumno, pa fizično. Wtf cares...

springfield ::

Koga briga kaj si ti mislis? Tu je vsak podal svoje mnenje, tvoj post je pa doprinesel tocno nic v celotno debato.

acookook ::

Jerry000 je izjavil:

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

Bravo, prihrano bos 2€, cakal pa 2 tedna na igro. Leta 2020 meni to ni sprejemljivo. Ampak saj vem, v Sloveniji je najbolj pomembno kolko si prihrano.
Nazadnje sem fizicno kupil RDR2, ker je imel amazon veliko znizanje okoli bozica. En teden cakal, potem pa se je se namescalo vec kot 1 uro. V tem casu bi mi preneslo tudi preko spleta. Digitalne izdaje so veliko bolj komot. Ampak kot sem ze rekel, treba je sparat pa naj stane kolko hoce.

Škoda denarja za igro ki jo obrneš potem pa nimaš kaj več :) zato raje menjam fizične
Account še vedno lahko (pre)prodaš. Ni lih legit, se pa dela.

Badwolff ::

springfield je izjavil:

Koga briga kaj si ti mislis? Tu je vsak podal svoje mnenje, tvoj post je pa doprinesel tocno nic v celotno debato.


Za razliko od tvojega, ki je prinesel nepotrebno prepucavanje. Kot tale moj ;)

techfreak :) ::

Razlika je tudi da si ploscek dejansko lastis, na PSN racunu pa imas igre samo v najemu za nedolocen cas. Ce ti slucajno ukinejo racun ostanes brez vsega.

Udobje (takojsen prenos, ni potrebe po menjavanju ploscka, lahko se prijavis v katerokoli konzolo in igras igre iz svoje zbirke) pa seveda pretehta pri vecini ljudi, na kar pri Sonyju tudi racunajo.

springfield ::

Razlika je tudi, da se ti ploscek lahko izgubi ali poskoduje, ce se ze gremo vse mozne scenarije. Sony ti ne bo brez razloga ukinil racuna. Ce ti ga, si krsil njihove pogoje, kar je vecinoma hekanje samega sistema ali iger.

AapocalypseE ::

Če se ljudem niti ne da več ploščka menjat, se moramo konkretno zamislit kam gre ta svet...

springfield ::

Predvidevam, da ne uporablas mobilnega telefona, ker ce se ti ne da sprehodit do prve telefonske govorilnice, se moremo konkretno zamislit kam gre ta svet. ;((
Tehnologija gre naprej. Zakaj bi delal nekaj kar ni potrebno oz ni nobenega benefita od tega?

AapocalypseE ::

Primerjaš nekaj kar sploh ni primerljivo.

Sami razvajenčki ste to je problem...

springfield ::

Ne, tocno to so govorili ljudje, ko so se mobilni telefoni pojavli. Eni pac grete malo pocasneje z razvojem naprej. PC-ji so ze vec let bolj al manj digital content only. Pa jim noben ne pravi, da so razvajencki, da se jim ne da ploscka menjat.

AapocalypseE ::

Maš govorilnico 2m vstran v sobi?

Na PCju pač kupiš digitalno, ker ni druge opcije.

Eni ste prave ovce res... kaj bodo drugi rekli, da je to najboljše, boste kar slepo sledili.

xseki ::

Bi kupil PS5 z digitalno verzijo ampak je moj internet kr obup. Igre, ki so 60GB+ bi se nalagale več dni...

springfield ::

AapocalypseE je izjavil:

Maš govorilnico 2m vstran v sobi?

Na PCju pač kupiš digitalno, ker ni druge opcije.

Eni ste prave ovce res... kaj bodo drugi rekli, da je to najboljše, boste kar slepo sledili.

Nimam, pa tudi PS je dalje. Ce ze mas take butaste.

In zakaj ni druge opcije? Verjetno ne zato, ker so ljudje mnozicno kupovali fizicne igre. Daj malo vklopi mozgane no, ker ocitno drugo kot zalit nisi sposoben.

Ne, jaz sem rekel, da je to meni najboljse. Torej sledim samo svojim potrebam in zeljam. Uzivaj ti v menjavanju plosckov, ce ti je to tak fajn.

avtek ::

xseki je izjavil:

Bi kupil PS5 z digitalno verzijo ampak je moj internet kr obup. Igre, ki so 60GB+ bi se nalagale več dni...


Ko pride pa update s 15GB traja pa en dan? :D

xseki ::

avtek je izjavil:

xseki je izjavil:

Bi kupil PS5 z digitalno verzijo ampak je moj internet kr obup. Igre, ki so 60GB+ bi se nalagale več dni...


Ko pride pa update s 15GB traja pa en dan? :D

Tako nekako ja :D

avtek ::

Sočustvujem s teboj :D

Kolega ima podobno težavo in "pomembne" igre, ki jih želi igrati oz. updatati čimprej prenese preko telefona (hotspot) - LTE, seveda če ti paket oz zakup količin to omogoča. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

xseki ::

avtek je izjavil:

Sočustvujem s teboj :D

Kolega ima podobno težavo in "pomembne" igre, ki jih želi igrati oz. updatati čimprej prenese preko telefona (hotspot) - LTE, seveda če ti paket oz zakup količin to omogoča. :|

Enako delam jaz.:D Pomagam si z hotspotom preko telefona. Imam 30GB/mesec paket, porabim nekje 10-20GB za update/download, potem pa pustim. Se kar pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Jerry000 ::

acookook je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

Bravo, prihrano bos 2€, cakal pa 2 tedna na igro. Leta 2020 meni to ni sprejemljivo. Ampak saj vem, v Sloveniji je najbolj pomembno kolko si prihrano.
Nazadnje sem fizicno kupil RDR2, ker je imel amazon veliko znizanje okoli bozica. En teden cakal, potem pa se je se namescalo vec kot 1 uro. V tem casu bi mi preneslo tudi preko spleta. Digitalne izdaje so veliko bolj komot. Ampak kot sem ze rekel, treba je sparat pa naj stane kolko hoce.

Škoda denarja za igro ki jo obrneš potem pa nimaš kaj več :) zato raje menjam fizične
Account še vedno lahko (pre)prodaš. Ni lih legit, se pa dela.

Ni enako. Večji gušt je prijet DVD škatlo in dat CD not. Mogoče sem to samo jaz ker mi je to nostalgija. Pa ša potem moraš account spremenit če prodajaš itd...pa še legit ni kot praviš, ampak itak pomoje noben ne ve

AapocalypseE ::

springfield je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Maš govorilnico 2m vstran v sobi?

Na PCju pač kupiš digitalno, ker ni druge opcije.

Eni ste prave ovce res... kaj bodo drugi rekli, da je to najboljše, boste kar slepo sledili.

Nimam, pa tudi PS je dalje. Ce ze mas take butaste.

In zakaj ni druge opcije? Verjetno ne zato, ker so ljudje mnozicno kupovali fizicne igre. Daj malo vklopi mozgane no, ker ocitno drugo kot zalit nisi sposoben.

Ne, jaz sem rekel, da je to meni najboljse. Torej sledim samo svojim potrebam in zeljam. Uzivaj ti v menjavanju plosckov, ce ti je to tak fajn.


Ti si začel z butastimi izjavami o govorilnicah, tako da se drži teme.

Ti kar plačuj več razvajenček... aja ne... mamica plača zato ti je vseeno :))

Zgodovina sprememb…

springfield ::

Bila je primerjava, kako se nekateri ljudje vedno upirate razvoju in napredku. Amapk vidim, da sem prevec pricakoval od tebe, da bi razumel.

Zopet zalimo? Res ne premores niti malo intelekta, da bi vodo normalen pogovor?

Nikonja ::

ne vem kaj vas moti verzija z BR - še vedno lahko samo daješ dol digitalne verzije, če pa želiš imaš še opcijo diskov. Lahko pa tudi BR filme gledaš.
Minus je ker bo cena mal višja ampak če bo razlika cca 50 eur se ne bom glih sekiral zaradi tega.

springfield ::

Lepsi je brez :D Sam se bom odloco, ko vidim cene. Ce ne bo neke velike razlike, bom vzel BR verzijo.

Ganon ::

springfield je izjavil:

Bila je primerjava, kako se nekateri ljudje vedno upirate razvoju in napredku. Amapk vidim, da sem prevec pricakoval od tebe, da bi razumel.

Zopet zalimo? Res ne premores niti malo intelekta, da bi vodo normalen pogovor?


Tukaj ne gre za noben "razvoj in napredek". Tvoj edini argument je, da imaš hitrejši dostop do igre. Vse ostalo, kar se tiče digitalne distribucije, so čisti minusi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

mirancar ::

men je največja prednost ploščka, da lahko kupim igro na bolhi al si jo pa sposodim od koga. po kakem letu od izida se dobi AAA igro za 10-15 eur.
primerjava z pc pa ni na mestu, ker na pc se pač piratizira za une ki nimajo denarja.
poleg tega se mi zdi da na steamu in epic games dobiš dokaj z lahkoto precej znižane (-60% do -90%) cene špilov. ps4 store ne spremljam redno, ampak cene na prvi pogled so kriminal...

multiplayer je pa itak vedno digital.

Skyman ::

Tocno tako igra se po cca 3-4 mescih dobi za 30-35EUR(bolha) nakar je v ps store še vedno polna cena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

svecka ::

Jaz sem vse PS4 igre kupil rabljene po 15EUR na komad.. Prednost PC iger pa je, da dobiš za džabe po nekaj eur razne bundle z kupom dobrih iger. Tega PS store nikdar ne bo imel, pa še oderuške cene DLCjev so na PS store za igre. Sedaj pa je še EPIC store začel z zastonj igrami in ogromnim popusti, tako da je PS sales videti kot joke.

Edina prednost digitalne verzije PS5 vidim v PS+ naročnini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Jerry000 ::

svecka je izjavil:

Jaz sem vse PS4 igre kupil rabljene po 15EUR na komad.. Prednost PC iger pa je, da dobiš za džabe po nekaj eur razne bundle z kupom dobrih iger. Tega PS store nikdar ne bo imel, pa še oderuške cene DLCjev so na PS store za igre. Sedaj pa je še EPIC store začel z zastonj igrami in ogromnim popusti, tako da je PS sales videti kot joke.

Edina prednost digitalne verzije PS5 vidim v PS+ naročnini.

Ki pa je PS+ spet neka nategancija, plačujem internet in moram še dodatno plačat da lahko igram preko interneta.

UganiKdo ::

Kaj točno ima to, da plačuješ internet s tem, da ti zaračunavajo svojo storitev? A če plačam dostop do interneta morajo bit tam vse storitve dostopne zastonj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

oo7 ::

PS5 digital pri meni strogo odpade. Do zdaj edino kar sem kupil digitalno je bil DLC Left behind za igro TLOU za PS3 drugače pa vse v fizični obliki.

springfield ::

Ganon je izjavil:

Tukaj ne gre za noben "razvoj in napredek". Tvoj edini argument je, da imaš hitrejši dostop do igre. Vse ostalo, kar se tiče digitalne distribucije, so čisti minusi.

Moji in tvoji argumenti so povsem irelevantni, ker imamo cist drugacne poglede na svet. Vecina tukaj ima klasicno slovensko logiko - cim ceneje. Karkoli se dela, le da je ceneje in se lahko pohvalis koliko si prihranil. Ker korporacije nas tak samo lupijo.

Sam sem pripravljen placat za luksuz, kar igranje iger vsekakor je. Recimo kupil sem AC Odyssey Ultimate na PS store za 60€ v akciji. Igral sem ga vec kot pol leta. Ce potegnemo crto recimo nekje 10€ na mesec me je prislo to. Jaz vidim vecji problem druzbe v tem, da je nekomu tezko dat 10€ za luksuz kot to, da se nekomu ne da menjat ploscka. Tudi sam sem rad posteno placan, zakaj ne bi potem posteno placal podjetij, ki mi omogocijo ta luksuz? Brez prodanih izvodov, ne bodo izdelovali novih iger.

Jerry000 ::

UganiKdo je izjavil:

Kaj točno ima to, da plačuješ internet s tem, da ti zaračunavajo svojo storitev? A če plačam dostop do interneta morajo bit tam vse storitve dostopne zastonj?

Ta storitev je pri PC zastonj ko kupiš igro in sicer da lahko igram preko interneta. Pri PS moram pa kupit igro in še dostop da lahko igram preko interneta, 100EUR če se gre to za novo igro in letno naročnino za igranje preko spleta

UganiKdo ::

Ta storitev je pri PC zastonj ko kupiš igro in sicer da lahko igram preko interneta.

to seveda ni res, ker imaš kup iger kjer storitev igranja preko interneta prav tako plačuješ. Ravno tako je v ceno ps+ vključenih kakih 20 iger letno. Predvsem pa kdo te sili, da moraš ps3/4/5 sploh imet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Bantani ::

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Tukaj ne gre za noben "razvoj in napredek". Tvoj edini argument je, da imaš hitrejši dostop do igre. Vse ostalo, kar se tiče digitalne distribucije, so čisti minusi.

Moji in tvoji argumenti so povsem irelevantni, ker imamo cist drugacne poglede na svet. Vecina tukaj ima klasicno slovensko logiko - cim ceneje. Karkoli se dela, le da je ceneje in se lahko pohvalis koliko si prihranil. Ker korporacije nas tak samo lupijo.

Sam sem pripravljen placat za luksuz, kar igranje iger vsekakor je. Recimo kupil sem AC Odyssey Ultimate na PS store za 60€ v akciji. Igral sem ga vec kot pol leta. Ce potegnemo crto recimo nekje 10€ na mesec me je prislo to. Jaz vidim vecji problem druzbe v tem, da je nekomu tezko dat 10€ za luksuz kot to, da se nekomu ne da menjat ploscka. Tudi sam sem rad posteno placan, zakaj ne bi potem posteno placal podjetij, ki mi omogocijo ta luksuz? Brez prodanih izvodov, ne bodo izdelovali novih iger.


TOČNO TAKO!

Jerry000 ::

UganiKdo je izjavil:

Ta storitev je pri PC zastonj ko kupiš igro in sicer da lahko igram preko interneta.

to seveda ni res, ker imaš kup iger kjer storitev igranja preko interneta prav tako plačuješ. Ravno tako je v ceno ps+ vključenih kakih 20 iger letno. Predvsem pa kdo te sili, da moraš ps3/4/5 sploh imet?

Ja, takih iger ne igram ki imajo mesečno. Torej konkretno, WOW je potrebno mesečno plačevati. COD kupim igro na PC in igram. Na PS kupim COD igro in moram še 50EUR plačati da lahko preko interneta igram.
Pa pustimo to "kdo te sili PS5 imet"
Ja, vključenih je res neki zastonj iger, ampak to mi je posiljevanje iger katerih ne potrebujem in ne rabim in mi to ne upravičuje 50EUR. Verjamem da komu ustreza

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

UganiKdo ::

In kljub temu plačaš? Tega ne bom nikoli razumel, zakaj ljudje plačujete storitve, ki jih ne marate.

Ganon ::

springfield je izjavil:

Ganon je izjavil:

Tukaj ne gre za noben "razvoj in napredek". Tvoj edini argument je, da imaš hitrejši dostop do igre. Vse ostalo, kar se tiče digitalne distribucije, so čisti minusi.

Moji in tvoji argumenti so povsem irelevantni, ker imamo cist drugacne poglede na svet. Vecina tukaj ima klasicno slovensko logiko - cim ceneje. Karkoli se dela, le da je ceneje in se lahko pohvalis koliko si prihranil. Ker korporacije nas tak samo lupijo.

Sam sem pripravljen placat za luksuz, kar igranje iger vsekakor je. Recimo kupil sem AC Odyssey Ultimate na PS store za 60€ v akciji. Igral sem ga vec kot pol leta. Ce potegnemo crto recimo nekje 10€ na mesec me je prislo to. Jaz vidim vecji problem druzbe v tem, da je nekomu tezko dat 10€ za luksuz kot to, da se nekomu ne da menjat ploscka. Tudi sam sem rad posteno placan, zakaj ne bi potem posteno placal podjetij, ki mi omogocijo ta luksuz? Brez prodanih izvodov, ne bodo izdelovali novih iger.


Spet goniš iste nesmisle, čeprav smo to že demantirali. Dejstvo je, da plačuješ (več) za nekaj, česar nimaš v lasti in s čimer ne moreš prosto razpolagati. Za razliko od nas, ki kupujemo igre v fizični obliki. Oboji s tem podpiramo razvijalce. Tebe pa, kot bonus, še dobro nategnejo. Še premalo.

springfield ::

Kupovanje in prodajanje rabljenih iger ni podpora razvijalcem. Je samo podpora vasim denarnicam.
Ostalo pa nima smisla komentirat, ker imao razlicne poglede na svet, kot sem ze omenil.
««
10 / 132
»»