» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
9 / 132
»»

svecka ::

To je končni izgled ps5 (dokler ne pride kak slim, pro vrezija kasneje čez leta).

Ps5 dev kit pa izgleda takole:



PS4 dev kit:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Ganon ::

oo7 je izjavil:



Se pravi PS5 lahko imaš v stoječem in ležečem položaju ?


Za oboje potrebuje stojalo. :))

Kvinta je izjavil:

Ps5 sploh pomojem ne bo tak zgledal enako je blo z Ps4 predn je ven prišo pol pa je bil zelo ličn in lep .


Kaj? :))

chucki ::

Kdaj bomo to lepoto lahko kupili pri nas? Februar 2021?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

yayo ::

ma itak je brez veze izgled, zakaj bi zgledal kot nekakšna past za prah?

Goblin ::

Jst mislim, da bo PS5 dobil 1% folka na dan izida pri nas po MPC, ostali pa boste imeli možnost nabavit po hudo nabitih cenah od preprodajalcev. Dobava pa bi se naj normalizirala do nekje sredi leta 2021. Še dodatno so zafrknili z dvema edicijama, saj eni boste hoteli navadnega, drugi digitalnega.
Seveda ful odvisno od tega kako se bo Sony odločil v katerih regijah bo ponudil PS5, kakšna bo cena in koliko jih sploh lahko naredijo letos in pravočasno pripeljejo (to je zdej kr hud problem).
http://www.goblin.si

Kvinta ::

Ganon je izjavil:

oo7 je izjavil:



Se pravi PS5 lahko imaš v stoječem in ležečem položaju ?


Za oboje potrebuje stojalo. :))

Kvinta je izjavil:

Ps5 sploh pomojem ne bo tak zgledal enako je blo z Ps4 predn je ven prišo pol pa je bil zelo ličn in lep .


Kaj? :))



Idi rajši skadit enega al pa dva...
A.C.A.B

springfield ::

oo7 je izjavil:



Se pravi PS5 lahko imaš v stoječem in ležečem položaju ?

Saj pa to je bilo vidno ze iz predstavitvenega trailerja.

oo7 ::

chucki je izjavil:

Kdaj bomo to lepoto lahko kupili pri nas? Februar 2021?


A ne bo pri nas izšlo istočasno kot drugje po svetu ?

kitl76 ::

Bo samo v zelo omejenih količinah.

Bantani ::

Ma jaz pa ne verjamem,da se bo letos dalo dobiti ps5 v bigbangu ali harveyu.Mogoce kaksen konzolko,goblin ipd.trgovine bi znale imeti kaksen kos.Drugace pa Italija pa Avstrija bo ziher imela.

Skyman ::

Kdo se sploh caka na zalogo ala big bang in podobne zadeve ko bo v tujini cenejse +zaloge bodo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Argica ::

ko pa kaj crkrne pa jok in stok, zakaj pri nas ne servisirajo....cene so čisto ok pri nas za konzole, vedno so bile.

oo7 ::

Se bo splačalo dati staro za novo se pravi Ps4 in doplačati razliko, do Ps5 ali se bo bolj splačalo prodati na bolhi ?

Argica ::

Zdaj razen če pride Demon's Souls hitro vzamem, drugače počakam kako leto.

Ganon ::

Skyman je izjavil:

Kdo se sploh caka na zalogo ala big bang in podobne zadeve ko bo v tujini cenejse +zaloge bodo


Cene so pri nas enake kot v tujini, priporočena evropska cena. Če ne kupuješ konzol v zakotnih trgovinicah, seveda.

UganiKdo ::

Argica je izjavil:

ko pa kaj crkrne pa jok in stok, zakaj pri nas ne servisirajo....cene so čisto ok pri nas za konzole, vedno so bile.


Za playstation kupljen znotraj eu ni nobenih tezav z servisiranjem.

vres.ales ::

Eh jaz še ga ne bom kupil ob izidu. Mi je malo previsoka cena. Sem že ps4 kupil skoraj takoj po izidu, pa je bil z dodatnim kontrolerjem 440€. Na pro verzijo pa potem nisem šel. Staro za novo pa se mi tudi ne bo splačalo, ker mi ga bo škoda menjat za takšno nizko ceno. Vzel pa ga bom z dvd

Goblin ::

UganiKdo je izjavil:

Argica je izjavil:

ko pa kaj crkrne pa jok in stok, zakaj pri nas ne servisirajo....cene so čisto ok pri nas za konzole, vedno so bile.


Za playstation kupljen znotraj eu ni nobenih tezav z servisiranjem.


Če si pripravljen plačati za servis, seveda. Če pa prideš z nekim Amazon računom in je PS4 v garanciji, pa te seveda naslovimo na Amazon ali kjerkoli si ga kupil. Je pa v tujini drugače in lahko direktno preko Sony urediš servis.

Če bo za PS5 isto še ne vem, verjetno pa bo.
http://www.goblin.si

UganiKdo ::

Na srečo se še sam Sony ne strinja z vami, je pa dobro vedet koga se treba v Sloveniji izogibat, če bo treba uveljavljat Sonyeve pogoje garancije znotraj EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

D3m ::

Kdo je to sam Sony?

Sony Japan?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

UganiKdo ::

Sony Interactive Entertainment Europe Limited

D3m ::

In kaj pravi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Da ima PS enotno garancijo proizvajalca, ki velja znotraj Evropskega gospodarskega prostora, Švici, Albaniji, Andori, Bosni in Hercegovini, na Kanalskih otokih, Hrvaškem, v Gibraltarju, na Grenlandiji, Otoku Man, v Severni Makedoniji, Monaku, Črni gori, Republiki San Marino, Srbiji, Turčiji in Vatikanu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

D3m ::

In to je koliko?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

Zdaj, ko vse vemo o obeh konzolah, sem se odločil za novo grafično. Koga oni farbajo s tem? :D ni pametnih iger, lahko bi naredli dodatni "xbox" joypad ne pa dodatno digital konzolo..

Argica ::

Po želji, mene že samo Demon's Souls Remake mika za PS5....Ostalo niti ne toliko.

Alien123 ::

Demon's souls lahko igras na pcju

Vazelin ::

Alien123 je izjavil:

Demon's souls lahko igras na pcju

Remake je napovedan z vrhunsko grafiko.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Argica ::

Alien123 je izjavil:

Demon's souls lahko igras na pcju


Vem, preko emulatorja :)

oo7 ::



500 eur ?

scipascapa ::

Uf če bo to res, bo digitalna nekje 450€

yayo ::

njet, digitalno bo 600. Ker je namenjeno kupcem s tako visokim življenskim standardom, da ne povohajo rabljenih iger in si torej lahko privoščijo plačati več. :P

Goblin ::

UganiKdo je izjavil:

Na srečo se še sam Sony ne strinja z vami, je pa dobro vedet koga se treba v Sloveniji izogibat, če bo treba uveljavljat Sonyeve pogoje garancije znotraj EU.


No, testiraj. Kontaktiraj Sony in reci, da si PS4 kupil v tujini in da bi ga rad reklamiral. Me prav zanima kje v Sloveniji boš lahko to uredil.
http://www.goblin.si

vres.ales ::

Digitalna bo morala biti vsaj 100€ cenejša, ker za 50€ več si bo pol vsaki raje vzel še z predvajalnikom

springfield ::

Ali pa ne, ker brez zgleda bistveno bolje. Sam se se nisem odlocil katero bi vzel.

oo7 ::

PS5 is bigger so it will stay cooler, PlayStation VP confirms

https://www.gamesradar.com/amp/ps5-is-b...

gozdar1 ::

oo7 ::

Kakšna bo razlika med Ps5 in digitalno verzijo ?

Ganon ::

Ena sprejema fizične medije, druga ne. Če si se pripravljen vezati na njihovo spletno trgovino in biti nategnjen, vzameš digitalno različico.

springfield ::

Zakaj nategnjen?

vres.ales ::

Ker so digitalne različice čez čas še vedno isto drage, kot pri izdaji. Ploščki v trgovinah pa so že po 20€ cenejši.

rdecaluc ::

Sicer ne vem kje kupuješ, ampak vse se s časom poceni. Ne bo pa to 20€ dol teden po izidu, ker en ni maral igre.
Est modus in rebus. ,typos

springfield ::

Na PS Store so cel cas neke akcije. Nekatere igre so znizane ze 2 mesca po izidu, tako da ce ne rabis bit prvi na vasi, prides tudi poceni skoz. Ne mores pa dalje prodat, to je res.

Bantani ::

Definitivno se bolj splača kupovati digitalne igre,ker so skoz akcije na storu.Plošček kupiš samo,če se bo prodal naprej.

darkolord ::

Bantani je izjavil:

Definitivno se bolj splača kupovati digitalne igre,ker so skoz akcije na storu.Plošček kupiš samo,če se bo prodal naprej.
Plošček se splača tudi/predvsem, če kupiš rabljenega.

Trupl0 ::

garancija, ki je predložena ne velja, saj ne vsebuje ključnih določil, ki jih mora imeti garancijski list.
Obenem so notri pogoji, ki pod razno ne spadajo v naš prostor.

Zaradi tega priložena garancija ne velja.

Garancijski list mora vsebovati naslednje podatke:

firmo in sedež dajalca garancije;
firmo in sedež prodajalca, razen če ta ni hkrati dajalec garancije;
datum izročitve blaga;
podatke, ki identificirajo blago;
izjavo dajalca garancije, da jamči za lastnosti ali brezhibno delovanje v garancijskem roku, ki začne teči z izročitvijo blaga potrošniku;
ozemeljsko območje veljavnosti garancije;
trajanje garancijskega roka;
za blago, za katero je izdaja garancije obvezna, čas po preteku garancijskega roka, v katerem dajalec garancije zagotavlja potrošniku vzdrževanje, nadomestne dele in priklopne aparate;
opozorilo, da garancija ne izključuje pravic potrošnika, ki izhajajo iz odgovornosti prodajalca za napake na blagu.
If you are going through Hell, keep going !

Ganon ::

springfield je izjavil:

Zakaj nategnjen?


Ker dobiš igro v fizični obliki ceneje, kot preko spletne trgovine. Da o ostalih prednostih fizične različice ne govorimo. Če si vezan samo na njihovo spletno trgovino, te imajo v šahu in nimaš nobene izbire.

springfield ::

Zakaj zavajas? Seveda se da tudi drugje kupit digitalno.
Recimo https://www.gamingdragons.com/en/game/b... 56,96€. Najdi mi novo v fizicni obliki, ki jo bos s postnino dobil ceneje.

Ganon ::

Se nisem niti trudil. Prva trgovina in že najdem cenejšo igro, ki jo lahko držim v roki in ni zgolj navidezna.

https://www.shopto.net/en/ps4la06-the-l...

Oni zelo dobro vedo, zakaj jim ustreza digitalna distribucija. Lahko si prepričan, da ne v tvojo korist.

yoco ::

springfield je izjavil:

Zakaj zavajas? Seveda se da tudi drugje kupit digitalno.
Recimo https://www.gamingdragons.com/en/game/b... 56,96€. Najdi mi novo v fizicni obliki, ki jo bos s postnino dobil ceneje.

To potrjeno dela? Ko sem jaz kupil PS4 ob izidu God of War mi je folk na internetu odsvetoval digitalni nakup iger, če ni PS trgovina, zaradi možnega bena.
««
9 / 132
»»