» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
105 / 132
»»

KuntaKinte ::

ps plus ko poteče, poteče,ali velja še par dni?meni je 12.decembra,pa imam še vedno essential,next payment mi kaže december 2023,
nabavil sem decembra 2021,nisem imel avtomatskega podaljšanja pa tudi stroška nikjer ne vidim

xseki ::

Boš za silvestrovo igral Playstation 5?
Naroči danes do 17:30 in igraj že jutri!

https://www.igabiba.si/products/komplet...
https://www.igabiba.si/products/komplet...

darck ::

drvowp ::

A potrebuješ za uporabo "ps move motion controller" tudi kamero ali sta dovolj le kontrolerja?

ETI3n ::

Kot prvo srecno novo leto 2023 vsem skupaj.V bajti imam visek konzolo, ki jo nobeden niti ne povoha, mulci so raje na pcju, jaz pa na Xboxu.Skoda da mi se prah nabira, vzeta je bila lani v mesecu juliju, je pa bundle z igro Horizon Dawn Forbidden West.Vse skupaj dam za 520€, za vec info mi pisi po zsju.

oo7 ::

Introducing Project Leonardo for PlayStation 5, a highly customizable accessibility controller kit



Designed to remove barriers to gaming and help players with disabilities play more easily, more comfortably and for longer periods on PS5.

https://blog.playstation.com/2023/01/04...

oo7 ::

PlayStation 5 prodaja presegla 30 miljonov prodanih konzol. December 2022 je bil najbolj uspešen mesec za prodajo PS5 konzol.

Skyman ::

Kaj cakas.. sedaj imas vse cene dokaj vredu,zaloga...

bambam20 ::

Skyman je izjavil:

Kaj cakas.. sedaj imas vse cene dokaj vredu,zaloga...


Ker igre so pa po 10€ a ne. In konzola je za igre ne za filme gor gledat.

Skyman ::

Pocakas kaksno rabljeno pa jo imas za 40EUR+ god of war je 1 mesec kasneje ze ta cena iz zacetnih 80EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Magic1 ::

Jaz sem dobil GOW prvi dan za 60€ in jo dal kasneje naprej za malo manj.
Magic

Skyman ::

To vem da so bile take cene,samo eni so pac prednarocil za 79,99EUR.Kolega tudi je dal 60EUR pa mi jo tudi da ker je kolega cenejse.Ce gledas sedaj ko so bile razprodaje je kar vecina igr bila 50% off.Fifa se prodaja 80EUR sedaj je 40EUR... itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Gregor P ::

FIFA igre ... kdaj je bilo nazadnje, ko so v igro dodali res nekaj novega in jo ne samo vsak let reciklirajo. Ta igra ne bi smela stati več kot 15 evrov danes.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Izi ::

A vam stoji pokonci? :P
Takoj ležat, drugače bo fuč.
Postavitev PlayStationa 5 v pokončni položaj naj bi privedlo do okvare konzole

GregiB ::

Gregor P je izjavil:

FIFA igre ... kdaj je bilo nazadnje, ko so v igro dodali res nekaj novega in jo ne samo vsak let reciklirajo. Ta igra ne bi smela stati več kot 15 evrov danes.


No ja... stvar debate... Par let nazaj so bili TOTW praktično edini "content", sedaj mečejo ven objective, SCje, Momentse idr. na dnevni bazi.. Si pa res ne znam predstavljati prihodnosti te igre, glede na to, da so zaradi nenasitnosti uporabnikov že zdaj prišli do tega, da imaš 3 mesece po izidu na voljo praktično end-game kartice...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Skyman ::

Marsikatera igra danes vec k 15€ ne sme bit pa so navadni remaster zadeve po 70€(the last of us) itd primer fifa sem sam dal.So se druge igre 50% off

Magic1 ::

Danes se na polno striže tiste, ki se ne znajdejo, oziroma morajo najnovešo FIFO nujno takoj nabavit, da imajo par frišnih igralcev. Če bi folk malo bolj glasoval s denarnico, bi bila zadeva boljša.
Magic

mile ::

Izi je izjavil:

A vam stoji pokonci? :P
Takoj ležat, drugače bo fuč.
Postavitev PlayStationa 5 v pokončni položaj naj bi privedlo do okvare konzole


Moj je ze 2 leti pokoncno :) knock knock on hardwood

Magic1 ::

Verjetno je odvisno kako imaš TV postavljen. Če ga imaš obešenega na zid, boš imel konzolo ležeče. Če jo imaš na nogicah, jo seveda skriješ zadaj pokonci. Dvomim, da ima večina ljudi PS5 leže.
Magic

xseki ::

FIFA online je prva dva meseca top shit, potem pa postane bedna ker ima že vsak igralec praktično ekipo za 1M+ coins z 99 Pace igralci ipd... Trenuto sta Messi (91 rated) in Ronaldo (90 rated) vredna pičlih 84k Coins (Gold card). Market je mrtev, preveč mavričih kartic in ostale navlake. Dokler bo folk kupoval FIFA Points se stvari ne bodo spremenile.

GregiB ::

Magic1 je izjavil:

Danes se na polno striže tiste, ki se ne znajdejo, oziroma morajo najnovešo FIFO nujno takoj nabavit, da imajo par frišnih igralcev. Če bi folk malo bolj glasoval s denarnico, bi bila zadeva boljša.


Odvisno od perspektive... jest na moji konzolki sicer imam nainštaliranih par igric, a 80% časa, ki ga imam za igračkanje, porabim za FIFO in 20% za GranTurismo. Obe ifgrici vedno kupim takoj, ko izidejo... Moja logika... Ko sem bil še otrok / najstnik, smo zabijali denar na videoavtomatih (PacMan, Invaders, fliperji, Foosball). Takrat sem na starševske stroške za žetone zabil precej več, kot danes, ko za obe igri na leto zapravim 100€... Da bom pa z denarnico "razmišljal" in čakal, da bo FIFA 80% off zato, da bom prišparal 50€, ne bi nikoli šel na koncert AC/DC, kjer je bila vstopnica 130€, če bi pa lahko njihovo celotno diskografijo potegnil z Apple Musica za 8,99€ na mesec...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Magic1 ::

Tukaj te glih pretirano ne strižejo, če kupiš dve igri letno po polni ceni (itak v predprodaji ponavadi dobiš tudi 25% off, če si že 100% da boš nabavil);)
Magic

wcpapir ::

mile je izjavil:

Izi je izjavil:

A vam stoji pokonci? :P
Takoj ležat, drugače bo fuč.
Postavitev PlayStationa 5 v pokončni položaj naj bi privedlo do okvare konzole


Moj je ze 2 leti pokoncno :) knock knock on hardwood

Moj je pokoncno sam zato ker sem mislil da je to osnovna pozicija pac. Ne vem pa na ker bok bi ga obrnil ker ni oznaceno kaj je gor kaj dol.

Izi ::

wcpapir je izjavil:

Ne vem pa na ker bok bi ga obrnil ker ni oznaceno kaj je gor kaj dol.

Tako je pravilno:

Teksti, ki jih imaš sedaj na spodnji strani, na črnem polju, ne smejo biti obrnjeni na glavo.
In ko je tako postavljen tudi plošče ne moreš vtakniti narobe v bralnik, kar se je v stoječem položaju menda kar pogosto dogajalo.

mirancar ::

jup, v stoječem položaju moraš dati plošček obratno kot ti pravi intuicija

Reaper ::

Podatkovna stran ploščka mora gledati na vn, stran od jetr konzole. Moj je tudi trenutno pokonci, drugače je bil večino časa leže.

Alien123 ::

Sam roko na srce, najgrša konzola do zdaj je tale ps5ka

joze ::

Evo, jaz sem jo zdaj dal v ležeči položaj. Da si ne bom kdaj česa očital.

bambam20 ::

Kontra od logike.

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Sam roko na srce, najgrša konzola do zdaj je tale ps5ka


Daleč najgrša. Pa tudi novi Xbox je maneken proti Ps5 :)

Magic1 ::

Meni je pa super, za televizijo jo sploh ne vidim. S Xboxom bi moral Tv 5cm bolj naprej postavit.
Magic

oo7 ::



Marvel's Spider-Man 2 ekskluziva za PS5 izide letos enkrat jeseni.

svecka ::

Upam na kakšno slim varianto ps5 v prihodnje, oziroma se govori o PS5 Pro ediciji, katera upam da bo omogočala 4k + 60 fps na vseh igrah in bila 2x manjša v velikosti, ne da ti zasede celo dnevno skoraj.

Magic1 ::

A ti uporabljaš konzolo na 24" monitorju, da te velikost moti? Jaz ne vidim problema v dnevni, za 65" televizijo na original nogicah je placa še za ene 4 ps5-tke. V bistvu je konzola tako ozka, da bi jo lahko dal še na večino stenskih nosilcev za tv. Sploh je videt ne rabiš.
To da bi pa ti imel neko slim varjanto in 4K@60Hz je pa neko sanjanje. Ali si pogledal kakšne velikosti so sodobne grafične? Na izbiro imajo v sorazmerju, tišino, performance, velikost.
Magic

celje ::

maaaalce pretiravas. za tv nosilec? to je sala?

dejstvo je, da je ps5 velika, debela, grda konzola. (ja, imam jo doma. v bistvu dve)

Magic1 ::

Ps5 je 10cm, xbox je 15cm. 10cm lahko spraviš marsikam, 15 pa veliko težje.
Moj stari 55" v spalnici ima zgornjo tretjino 5cm ožjo od spodnjega dela s elektroniko. Z enim običnim stenskim nosilcem je je ravno dovolj placa za PS5. Kje imate vi XBOX? Poleg TVja?
Magic

celje ::

khmmm.... ostale mere pa so?

za tv-ji imam jaz max 3cm.

xbox series x je pac lepsi, manjsi (jap, tudi ta imam dva).

ne bom se spuscal v kaj je bolje, ps5 je pac (zame) grda konzola.

ps5 pro in/ali slim je pa dejstvo. na katerega pa bo potrebno pocakati. bo pa, enkrat.

Magic1 ::

Hotel sem sam povedat, da PS5 ima večina vsaj možnost dat nekam, da ne iztopa preveč. Večina nima picture frame wall mount, ima kar na tačkah. V najslabšem primeru lahko še vedno zamenjaš/predelaš/pobarvaš stranice. XBOX je stolp, katerega praktično moraš met na vidnem mestu. In s vsako leto večjimi TVji, pač zmanjkuje placa na regalu.
Magic

darck ::

Ma problem ni nobena konzola glede kam jo boš postavil saj kupiš si daljši HDMI kabel pa jo postaviš kjer imaš prostor to je pa res najmanjši problem kam boš dal konzolo. Kje pa piše,da mora konzola biti točno okrog Tv itd.... pač imaš jo tam kjer ti najbolj ugaja. V bodočih PS5 konzolah pa itak ne bo problem okrog tega kako mora konzola biti postavljena saj baje,da ne bo več vgrajenih optičnih pogonov ampak samo večji diski.

GregiB ::

You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Skyman ::

Jaz jo imam 2 leti pokoncno,pa ce bi bila takasna tezava bi ze to vn prislo.Mogoce novejse verzije sedaj imajo kake tezave prve verzije pa dvomim,mi je vseeno mam garancijo 5 let.

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Meni je pa super, za televizijo jo sploh ne vidim.


No to je tudi ena od rešitev :)

Skyman ::

PlayStation 5 System Software Update 22.02-06.50.00 Adds DualSense Edge Support, Improves System Performance

https://wccftech.com/playstation-5-syst...

oo7 ::

PlayStation 5 Vertical Orientation Issue Clarified by Technician; Issue Happens on "Unopened" Consoles

https://wccftech.com/playstation-5-vert...

Skyman ::

Kar hrabro kupi ps5 :) oo7

PlayStation 5 to Get Cloud Streaming Functionality and Discord Integration with Firmware Update 7.00

https://wccftech.com/playstation-5-to-g...

ETI3n ::

Haha, so pa tezki pedri pri Acs Sony, dobesedno te prisilijo k nakupu dodatka, prasci obicni.Vidim da ostali shopi isto delajo :))

Alien123 ::

Kaj se že dobi ps5 v trgovinah? Psvr2 mi je kar zanimiv.

Slopek ::

Tisti, ki sprašuje po forumih, namesto, da bi pogledal kje drugje, si ga ne zasluži 8-)

Skyman ::

tko je lazje da mu drugi k riti prinesejo.

Alien123 ::

Nihče ne ve?
««
105 / 132
»»