» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
68 / 132
»»

Skyman ::

Gamers.si je top stacuna,pa se dalec najcenejsi (mađarska roba) Meni ta gamescenter ni nekaj med cenejsimi,tud ko prides v trgovino mi ni.

oo7 ::

PlayStation 5 console comparison teardown reveals shocking truth behind the lighter first-revision PS5

The new PS5 was consistently 3-5 °C/6-9 °F hotter at the vents on the rear side than the launch PS5.

https://www.notebookcheck.net/PlayStati...

Gregor P ::

Čisto tako na prvi pogled, bi lahko konstantno obratovanje na višjih temperaturah skrajšalo življenjsko dobo konzole?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

springfield ::

Ja. Ampak ce je tu govora, da je bila prej temperatur 70, sedaj pa 75, ne bi smelo prevec vplivat. Drugace je, ce se temperatura giba okoli 90.

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

Res je tole neverjetno... praktično skoraj leto po releasu še vedno ne moreš vkorakati v štacuno, podpazduhati PS5 , plačati in odkorakati... Potem majo pa še jajca hvalit se z nekimi rekordnimi prodajami...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

Še ta novi Switch OLED je že vnaprej razprodan, medtem ko starega lahko kupiš mirno v trgovinah fizično.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

djfixme ::

Bo kdo igral fifo 22? Obstaja kakšen forum namenjen samo temu?

GregiB ::

djfixme je izjavil:

Bo kdo igral fifo 22? Obstaja kakšen forum namenjen samo temu?


Že nabavil Ultimate version... pa jo bom zgleda moral igrati na OldGen...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zvezdica27 ::

ja, jaz sem zajebal, spet, nisem naročil na igabiba, pol v ned pa je pošlo.

NI sile, bi jo pa tedaj kliknil kljub formuli...

zz

filip007 ::

Čez zimo se ni za bati 5°C več, saj bo spomladi 6nm zasnova, saj to verjetno pripravljajo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

djfixme ::

Jaz bom tudi ultimate vzel, kar prek PSN-ja.

Sicer pa priporočam, da naročite PS5 pri ANNI-ju. Jaz sem od tam dobil že 2 dobavi.

scipascapa ::

omg preko store-a denar vržen stran.

djfixme ::

Ker?

oo7 ::

GregiB je izjavil:

Res je tole neverjetno... praktično skoraj leto po releasu še vedno ne moreš vkorakati v štacuno, podpazduhati PS5 , plačati in odkorakati... Potem majo pa še jajca hvalit se z nekimi rekordnimi prodajami...


Da boš lahko vkorakal v trgovino in kupil PS5 z police verjetno šele enkrat drugo leto proti koncu leta ali 2023.

puginho ::

Gregor P je izjavil:

Čisto tako na prvi pogled, bi lahko konstantno obratovanje na višjih temperaturah skrajšalo življenjsko dobo konzole?:|


Ma ti članki so iskanje čim bolj šokantnih novic s strani gaming strani, po možnosti še od xbox fanov. Dejstva pa so sledeča; konzola je tišja od originala, ima drugače oblikovan ventilator, piha pa 3-5 stopinj bolj vroč zrak, kar pa še je vedno manj kot xboxx.

xseki ::

djfixme je izjavil:

Bo kdo igral fifo 22? Obstaja kakšen forum namenjen samo temu?

Pre-orderal nekaj tednov nazaj. Čakam, da si lahko igro pre-loadam na PS.

Slovenskih FIFA forumov ne poznam. Imaš pa recimo /r/FIFA na redditu in https://fifaforums.easports.com/en/

yayo ::

saj so potem komentirali, da če konzola piha ven toplejši zrak to verjetno pomeni, da notri bolj učinkovito hladi. Počakat teste, kogar to skrbi.

Miham0 ::

djfixme je izjavil:

Bo kdo igral fifo 22? Obstaja kakšen forum namenjen samo temu?



Sem jo naročil predvsem zaradi napovedane nove igralne mehanike in izboljšane grafike.

Škoda, da se sedaj lažji PS bolj greje. Človek bi pričakoval spremembo na bolje in ne na slabše.

sparklyslo ::

djfixme je izjavil:



Sicer pa priporočam, da naročite PS5 pri ANNI-ju. Jaz sem od tam dobil že 2 dobavi.


Se strinjam. Pred meseci sem naročil preko telekoma, pošiljatelj PS5 pa je bil ANNI.

Gogyto ::

Glede Fife 22 se priporočam, če bi tisti, ki ste jo naročili, napisali besedo ali dve o tem, če so spremenili Tournament mode. Pri 21 sem hotel igrat sezono v angleški drugi ligi, pa me je zamorilo, da ne moreš kupovat/prodajat igralcev... Hecno.

Če je ta mode ostal isti + nemožnost implementiranja neangleškega komentatorja (razen poljskega, ruskega in še enega) na PS5, potem Fife ne nameravam nabavit niti po skonto ceni.

djfixme ::

Gogyto je izjavil:

Glede Fife 22 se priporočam, če bi tisti, ki ste jo naročili, napisali besedo ali dve o tem, če so spremenili Tournament mode. Pri 21 sem hotel igrat sezono v angleški drugi ligi, pa me je zamorilo, da ne moreš kupovat/prodajat igralcev... Hecno.

Če je ta mode ostal isti + nemožnost implementiranja neangleškega komentatorja (razen poljskega, ruskega in še enega) na PS5, potem Fife ne nameravam nabavit niti po skonto ceni.


Zakaj pa ne bi igral Career mode?

xseki ::

V Tournament mode ne moreš kupovat/prodajat igralcev. Igraš turnir z ekipo, ki jo izbereš in to je to. Podobno kot liga prvakov.

Če želiš kupovat/prodajat igralce, izberi 'Career mode', sam sem na FIFA 21 izbral Sunderland in ga v nekaj letih spremenil v TOP ekipo.

Komentatorji pa so vezani na regijo (vsaj na konzolah če se ne motim). Sam bi rad imel španske pa ne morem:|

FIFA 22 release date, trailers, features and everything you need to know: https://www.pocket-lint.com/games/news/...

Gogyto ::

Aha, tnx za tole info glede Career. Tole pa probam še danes. Pri Efootbal sem se rahlo naveličal bednega vmesnika

Je pa žalostno, da pri 21ki za PS4 sem tudi na PS5 lahko uporabljal portugalske komentatorje, na next gen 21ki pa je omejeno na regijo, ja.. Bolano. Še dodatno, da v enem letu tega niso uredili s patchem, glede na to, da se je na netu ogromno folka pritoževalo glede tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

MTm2H37rqt7B ::

its hacking time!

mene blazno moti glanost mojega ventilatorja, ima tak "ufo" sound... woowoowoowoo,

naročil sem NMB fan replacement, egamephone

za pikico na i, pa še primerne o-ring gumice, 3mm notranjega premera in 1,5mm debeline ,amazon.de

za coil whine napajalnika pa žal nimam kej, ko se na veliko gejma imam slušalke, ko pa se kaj downloada pa sem zadevo vsaj na prvo roko, utišal do neke sprejemljive mere

Zgodovina sprememb…

skyform ::

Jaz sem danes prejel PS5 od BB sem ga v sredo naročil plačal pa komaj v petek, tak da sem presenečen, da je prispel tako hitro. Že dol potegnil igre kot U4, GOW, TLOU I, R&C, The Last Guardian, vse te, ki so free z PS+, jaz še sploh teh iger nisem igral, ker sem preskočil prejšno generacijo. PS+ pa sem fajn poceni dobil, je trenutno 50% znižan 30EUR za 12 mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

scipascapa ::

če imaš zunanji disk, ga lahko uporabiš za instalacijo in igranje ps4 iger.

dvihtelic ::

Res je do danes velja akcija.

oo7 ::

yayo je izjavil:

saj so potem komentirali, da če konzola piha ven toplejši zrak to verjetno pomeni, da notri bolj učinkovito hladi. Počakat teste, kogar to skrbi.


Men se že Ps4 kar greje. Imam še čisto prvo verzijo.

Enron x86 ::

Meni ga je uspelo prejšnji teden dobit prek Telekoma.
Je pa že ta nova revizija, CFI-1116A.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

drvo ::

skyform je izjavil:

Jaz sem danes prejel PS5 od BB sem ga v sredo naročil plačal pa komaj v petek, tak da sem presenečen, da je prispel tako hitro. Že dol potegnil igre kot U4, GOW, TLOU I, R&C, The Last Guardian, vse te, ki so free z PS+, jaz še sploh teh iger nisem igral, ker sem preskočil prejšno generacijo. PS+ pa sem fajn poceni dobil, je trenutno 50% znižan 30EUR za 12 mesecev.


Jaz sem ga naročil in plačal 20.8, predvidena dobava do 25. Do danes še nisem dobil. V lokalnem BB pravijo, da dobijo robo vsak torek in četrtek. Slovenijo prevoziš v treh urah oni pa niso sposobni v nekaj dneh dostaviti robe.

djfixme ::

Hvala, da ste povedali za tale ps plus popust! :)

mirkuma ::

Kje je bil ta popust? Na PSN strani ga ni. BB?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Ghost007 ::

za nove ps accounte je samo.

bambam20 ::

Novih zanimivih iger za Ps5 tudi še ni.

skyform ::

Enron x86 je izjavil:

Meni ga je uspelo prejšnji teden dobit prek Telekoma.
Je pa že ta nova revizija, CFI-1116A.

Lp


Kaj imaš digital? a je tudi bluray varianta nova? Moj je CFI-1016A, tak da nimam novega :8) sier novi bi naj imel majnši hladilnik in se bolj grel. Sem pa malo razočaran kaj se glasnosti tiče, sem mislil, da je popolnoma tih, sicer ni glasen, je pa malo nadležn zvok, tak bolj visoko frekvenčni venti.

GR2 ::

Jaz sem zelo občutljiv glede tega, PS2 slim je imel res glasen tisti majhen ventič, Xbox 360 je bil nekaj srednjega, PS4 in PS5 sta pa zame tiha.

hurikhan ::

Jaz sem svoj ps4 modificiral. Od takrat dalje je popolnoma tih. Stock ventilator se komaj zažene.

49106 ::

hurikhan je izjavil:

Jaz sem svoj ps4 modificiral. Od takrat dalje je popolnoma tih. Stock ventilator se komaj zažene.



:))

vres.ales ::

Sem šel takoj brskat po spletu od kje ideja, pa je res smešno ja :))

cyberlev ::

Včeraj dobil PS5, danes pa kupil PS Plus za 30€ (baje je samo do danes, zato sem brez nekega premišljanja in googlanja kupil).
Če prav razumem sem s tem dobil nekaj brezplačnih iger za celo leto in vsak mesec tri nove igre. A te igre ki so sedaj "igra meseca" jih drug mesec ne morem več igrati?

vres.ales ::

Vsaki mesec dobiš 3-4 igre, ki jih lahko vržeš v library. Igraš jih lahko dokler plačuješ PS+

cyberlev ::

So kake omejitve v library, glede števila iger?

vres.ales ::

Brez omejitev

Gogyto ::

Sprobal včeraj Fifa 21 Career mode in mi je všeč. Na žalost pa me je ena sama tekma v sezoni spomnila, zakaj Fife ne igram več. Preveč arkadna in za moje pojme (sorry fantje) preveč leseno gibanje. Škoda, sam vmesnik mi je pri Fifi 100x boljši kot pri konkurentu ampak kaj, ko na koncu prevlada sama igralnost med tekmo. :| Zbrisal Fifo in naložil nazaj E football upajoč, da bo nova verzija, ki bo zastonjska, marsikaj pošvasala glede vmesnika.

In ja, še vedno imam lahko portugalska komentatorja na Fifi za PS4, pri PS5 pa ju ne omogoča...

cyberlev in skyform - dobrodošla v svet PS5!

cyberlev ::

Hvala Gogyto. :)
Za koristne nasvete, trike, ... karkoli must know v povezavi z PS5 se priporočam.

Zvezdica27 ::

yo...

kateri volan (da ni predrag, da ni cheap shit), za ps5 in pc

zz

Reaper ::

cyberlev je izjavil:

Včeraj dobil PS5, danes pa kupil PS Plus za 30€ (baje je samo do danes, zato sem brez nekega premišljanja in googlanja kupil).
Če prav razumem sem s tem dobil nekaj brezplačnih iger za celo leto in vsak mesec tri nove igre. A te igre ki so sedaj "igra meseca" jih drug mesec ne morem več igrati?


Dobil si še dostop do 20 PS4 iger, ki so bili in še vedno so hiti imenuje se PS Collection če se ne motim. Poišči na PS trgovini in dodaj v knjižnico.

springfield ::

Zvezdica27 je izjavil:

yo...

kateri volan (da ni predrag, da ni cheap shit), za ps5 in pc

zz

Poglej kak Logitech G923. Pride pa kmalu offical wheel za PS5 s strani Thrustmasterja. Cenovno bi naj bila tu nekje.

Sumski ::

Jaz sem kupil Thrustmaster T300 RS GT pred dobrim mesecem dni. Uporabljam za Gran Tourismo. Sem testiral tudi Logitech g29 in ni primerjave. Zaradi tehnologije dveh pasov v volanu je delovanje mnogo bolj smooth in natančno. Odvisno zakaj boš volan uporabljal in koliko je budgeta.

Je pa tako kot pravi zgoraj, enkrat v roku 12 mesecev naj bi prišel uradni volan za PS5, ki pa naj bi bil osnovan na osnovi Thrustmaster T-GT II, ki se prodaja med 600-700 EUR. Tako da bo cena pomoje kar zasoljena.

springfield ::

Ravno so ga najavli https://www.thrustmaster.com/en_UK/pres...
Kolikor vem, ni delan na T-GT II in spada v bistvu malo pod T300. T300 je drugace super, sploh ce ga dobis v kakem dobrem dealu.
««
68 / 132
»»