» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
37 / 132
»»

UganiKdo ::



bežimo, preden nas kurji tat "hackne".

skyform ::

Ah, uboga PS5 tema, čisto je zašla v tri p.... zaradi nekih posranih mulcov, ki imajo potrebo po preseravanju.

Reaper ::

;((

pffff ::

UganiKdo je izjavil:

bežimo, preden nas kurji tat "hackne".


... s cimer samo nakazujes, kar sem povedal ze na zacetku, da si analfabet, ki cesa drugega kot vstaviti ploscek v konzolo ne zmore. Ima pa neskoncen vecvrednostni kompleks.

D3m je izjavil:

...


Ves kaj je najboljsa fora? Da nisem nic podobnega nikoli trdil, oba preprodajalca se spravita s svojimi sofizmi na kogarkoli, ki jima hebe biznis in seveda si nasedel. Zdaj pa pojdi se kaksen sesalec kupit, tam je (vsaj bil, ne da se mi gledat) tudi nek goljuf z roko do komolca v marmeladi, ki oglasuje "najboljse izdelke". Ali pa se bolje, kaksne elitne igre, ki jih lahko kupis samo, ce "si dovolj dalec priplezal" (ne vem sicer katere ampak ti bo "plitva dusa" zagotovo razlozil, ker on VE kako nekaj kupiti iz sebe. Kar pripravi denarnico.

Zanimivo, da namesto hvala za verjetno najbolj ucinkovit tutorial, kako na PS4 uporabljati legalne programe, dobis nazaj kritiko izmecka in dveh preprodajalcev. Ocitno sem zadel tocno tja kamor sem meril :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Badwolff ::

Js mam konzolo glih zarad tega, ker kaj več kot vstavit plošček ni treba :D. Oziroma v mojem primeru še to ne.

kitl76 ::

Kot da v PC-ju moraš pa kaj delat, da igraš :))

pffff ::

skyform je izjavil:

Ah, uboga PS5 tema, čisto je zašla v tri p.... zaradi nekih posranih mulcov, ki imajo potrebo po preseravanju.


Nikamor ni zasla. Do revision 2 je zadeva crap od crapa in smilijo se mi tisti, ki so jo kupili (ker se je Sonyu mudilo ujeti novo leto 2021, da bi lahko prodal cimvec). Software sepa na na celi ravni, ampak to se da popravit. Me zanima kaj bo s hardwarjem ;), tako, da, manj debatirate o tem, bolje za druge, da si ne zelijo kupiti se enega natega.

Badwolff je izjavil:

Js mam konzolo glih zarad tega, ker kaj več kot vstavit plošček ni treba :D. Oziroma v mojem primeru še to ne.


Mhm. No v mojem primeru (glej tutorial na prejsnji strani), rabis enkrat porabit 5 minut, potem pa namesto ploscka vstavis usb disk. Price / performance je fantasticen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

kitl76 je izjavil:

Kot da v PC-ju moraš pa kaj delat, da igraš :))


Ma ja, samo moras vedeti, da so uporabniki PSjev snobi brez denarja (Ne govorim o ubogih fotrih, ki so otrokom morali kupiti PS zato, da bojo lahko otroci snobi brez denarja. Fotri so tu samo zrtve Sonyeve propagande.). Sicer so ze davno ugotovili, da je spas predrag in prodali kisto, ki so jo kupili, ampak nekateri ostajajo in sanjajo za kaksne miljone bojo cez 20 let prodali kolekcijo iger, ali pa kaksne miljone bojo zdaj zasluzili s preprodajo iger. Sony ve kaj dela. Vsi ostali pa malo manj.

(seveda, z jailbreakom dobis kar soliden racunalnik za majhen denar, s homebrewom se pa zadeva za uporabnika ze zelo splaca - na Sonyevo skodo, ki prodaja PS "pod ceno" zato, da zasluzi pri nakupih iger vec kot je izgubil pri prodaji hardwara)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Reaper ::

Imaš JB na PS4, razglašaš pa to kot da si našel vse-splošno zdravilo za raka. Imam PS4, kupil bom PS5, imam nov gaming PC na katerem lavfa vse pa boš vprašal zakaj? Ker lahko in mi tako paše, tako kot tebi paše igrati piratske verzije na PS4. To smo delali kot mulci, ko ni bilo €€€, najbrž vsi. Danes kupim kar mislim igrati in je to to, mi je čas več vreden kot nekaj €, ki jih zapravim za igro. Zdaj pa prosim, da zaključite z merjenjem k***a in se vrnete na temo. Lastne izkušnje o PS5 (ne tiste prebrane), informacije o novi pošiljki konzol, igrah itd...

pffff ::

Reaper je izjavil:

Imaš JB na PS4, razglašaš pa to kot da si našel vse-splošno zdravilo za raka. Imam PS4, kupil bom PS5, imam nov gaming PC na katerem lavfa vse pa boš vprašal zakaj? Ker lahko in mi tako paše, tako kot tebi paše igrati piratske verzije na PS4. To smo delali kot mulci, ko ni bilo EUREUREUR, najbrž vsi. Danes kupim kar mislim igrati in je to to, mi je čas več vreden kot nekaj EUR, ki jih zapravim za igro. Zdaj pa prosim, da zaključite z merjenjem k***a in se vrnete na temo. Lastne izkušnje o PS5 (ne tiste prebrane), informacije o novi pošiljki konzol, igrah itd...


Predvsem razglasam, da obstaja moznost uporabe PS4 kot klasicnen zmogljiv racunalnik za majhen denar. In da bojo kmalu to postali tudi PS5. Seveda in ce ne bi vsi kmetje kupovali "dodelanih" semen, bi se stare sorte, ki kalijo tudi v drugo generacijo, dalo se kje dobiti. Ali, ce ne bi bilo piratstva, bi glasbo se vedno kupoval na CDjih. In konzole poizkusajo vrniti oblast nazaj k zalozbam. Porabljen cas je pa sicer popolnoma enak. Probaj, stopaj in porocaj.

Sicer pa, tudi lastniki PS5 so se lahko marsikaj naucili. Imate browser ;)

(p.s.: si ti tisti reaper, ki je podtikal trojancke z ovcko naivnim dekletom ~20 let nazaj? :)) Samo vprasam... :)) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Reaper ::

Saj vemo, da obstaja JB ampak smo se odločili, da se z njim ne ukvarjamo, tudi ne vidim problema v tem, da mogoče neozaveščenemu folku poveš kaj imajo na voljo, ampak prepucavati glede tega se pa res ni treba. Vsakemu paše svoje.

20 let nazaj sem z grabljicami gladil pesek v peskovniku 8-)

Badwolff ::

sry novichok, ampak precej si zasmetil temo. Če bi imel nek normalen odnos in ne tega snobovsko vzvišenega ubermenschevstva (brez denarja seveda) bi te vzeli resno in bi mogoče tvoj info komu še koristil, tako pa poosebljaš enga incel spletnega vseznalca, ki se ga vsi izogibajo.

modi na slotechu so pa itak vojaki kralja matjaža

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

D3m ::

modi na slotechu so pa itak vojaki kralja matjaža


To je bila žalitev do kralja Matjaža.
|HP EliteBook|R5 6650U|

z3ro ::

novichok, ven iz te teme če ti konzole ne pašejo..govoriš kot da so igre za PC zastonj.. če jih pa ti piratiziraš (kar očitno jih, glede na to da se ti da ubadat z jailbrakom za PS) si pa itak isti cigan kot (po tvojem mnenju) Sony.

pffff ::

Reaper je izjavil:

Saj vemo, da obstaja JB ampak smo se odločili, da se z njim ne ukvarjamo, tudi ne vidim problema v tem, da mogoče neozaveščenemu folku poveš kaj imajo na voljo, ampak prepucavati glede tega se pa res ni treba. Vsakemu paše svoje.

20 let nazaj sem z grabljicami gladil pesek v peskovniku 8-)


Prepucavam se s koristoljubnezi. Sicer pa sorry, me je cas registracije spomnil na nekoga dolgo nazaj ;)

z3ro je izjavil:

novichok, ven iz te teme če ti konzole ne pašejo..govoriš kot da so igre za PC zastonj.. če jih pa ti piratiziraš (kar očitno jih, glede na to da se ti da ubadat z jailbrakom za PS) si pa itak isti cigan kot (po tvojem mnenju) Sony.


Ne, ne grem nikamor :)), da ne ves kaj pocnes, in ti je malo zoprno ob "si trd v glavo", ni noben razlog za to. Btw, jailbreak imam zaradi linuxa. Super dela, navodila pa sem dal zaradi preprodajalcev, ki se radi "kurcijo" ob podobnih vsebinah, pa sem jima naredil, kako se ze rece... neka zival?... medved?... uslugo. Za kaj jih bo kdo uporabljal je pa njegova stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Badwolff je izjavil:

sry novichok, ampak precej si zasmetil temo. Če bi imel nek normalen odnos in ne tega snobovsko vzvišenega ubermenschevstva (brez denarja seveda) bi te vzeli resno in bi mogoče tvoj info komu še koristil, tako pa poosebljaš enga incel spletnega vseznalca, ki se ga vsi izogibajo.

modi na slotechu so pa itak vojaki kralja matjaža


Ah, se nekdo, ki misli, da ce imas denar je pa to TO (bi prav rad videl vase prihodke, sem preprican, da jih imam "vec" in to brez davcnih goljufij, ce bi ze radi primerjali k*, kot se je nekdo pesnisko izrazil). Fino, zdaj bom s "plitvino duse" pokril dva musici na en mah. Ce se izogibas znanju, je pa tako ali tako tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

z3ro ::

pffff je izjavil:


Ne, ne grem nikamor :)), da ne ves kaj pocnes, in ti je malo zoprno ob "si trd v glavo", ni noben razlog za to. Btw, jailbreak imam zaradi linuxa. Super dela, navodila pa sem dal zaradi preprodajalcev, ki se radi "kurcijo" ob podobnih vsebinah, pa sem jima naredil, kako se ze rece... neka zival?... medved?... uslugo. Za kaj jih bo kdo uporabljal je pa njegova stvar.

Ok ja dojamemo, si posebnez (zelo vrjetno imas tudi potrdilo o tem, a ne?), imas kao prav..smetis forum z bedarijami..ampak vsi vemo da si tukaj ti res posebnez :D Ne res, lahko nekdo vsaj pobrise to smetenje ce se ga že odstranit ne da? Vglavnem ce nimas denarja za legalne igre se ne jezi na nas ;)

Badwolff ::

pffff je izjavil:

Badwolff je izjavil:

sry novichok, ampak precej si zasmetil temo. Če bi imel nek normalen odnos in ne tega snobovsko vzvišenega ubermenschevstva (brez denarja seveda) bi te vzeli resno in bi mogoče tvoj info komu še koristil, tako pa poosebljaš enga incel spletnega vseznalca, ki se ga vsi izogibajo.

modi na slotechu so pa itak vojaki kralja matjaža


Ah, se nekdo, ki misli, da ce imas denar je pa to TO (bi prav rad videl vase prihodke, sem preprican, da jih imam "vec" in to brez davcnih goljufij, ce bi ze radi primerjali k*, kot se je nekdo pesnisko izrazil). Fino, zdaj bom s "plitvino duse" pokril dva musici na en mah. Ce se izogibas znanju, je pa tako ali tako tvoj problem.


Kurce si nekdo res meri :D
Davčnih goljufij?
Želja po znanju = piratstvo?

springfield ::

Kaj se niste ugotovili, da nas je vse pohekal in ve vse o nas? V bistvu ve vec kot mi sami. Baje smo preprodajalci, ceprav sam se ene igre nisem prodal in imam 90% vseh iger digitalnih.
Fajn je prit na ta forum, da mi taki posebnezi povejo kdo v bistvu sem, drugace bi taval v temi :D

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

bežimo, preden nas kurji tat "hackne".


Lepe brke si si pusto :)):)):))
A.C.A.B

Skyman ::

PS5 UK Restock Targeted by Scalpers Again, Group Claims More Than 2,000 Orders Made

https://www.pushsquare.com/news/2021/01...

springfield ::

Ce bo folk nehal kupovat stvari nad MSRP, bojo tut scalperi nehali. Dokler pa je dovolj ljudi s "prvi na vasi" miselnostjo, bojo pa lepo sluzli na njih.

Badwolff ::

Imo vseen meče zelo grdo luč na Sony. Pa razne platforme, ki to omogočajo.

scipascapa ::

Naj dajo prodajo konzole samo v trgovine. Pa je rešeno.

springfield ::

In kako bojo prodali konzole, ce so fizicne trgovine zaprte?
Ni tu preproste resitve - iste tezave ima MS z Xboxom in Nvidia z graficnimi karticami.

scipascapa ::

Osebni prevzem brez kontakta ala Hervis, Mimovrste itd...vse se da....

springfield ::

Torej prav tako online narocis, kar ne bo reslo problema scalperjev.

chucki ::

1 konzolo na davcno stevilko pa je
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

vres.ales ::

Pa maš veliko družino pa imaš spet scalperje. Jaz + moja, dva otroka, moja foter pa mati, brat z družino, ki ne uporablja konzole. Pa imam 9 konzol samo od davčnih od ožjih družinskih članov, kje pa so še potem vsi ostali sorodniki, kolegi in sosedi

celje ::

game.co.uk ne bo dal konzol naprej. saj pise, da bodo preverjali online narocila in bodo prodali samo eno konzolo na osebo. tako da, vsa narocila so zadrzana in vse konzole naj bi sle po eno naprej.

filip007 ::

Ena na kupca, če jih ima nekdo 100, se mu prizna samo 1%, saj se ne bodo pritožili.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Skyman ::

Glede na to da smo ze konec janurja,so ze kaksne zaloge na vidiku? Ali bo res prej maj predno se zadeva dobi

Machete ::

Bigbang je dal PS4 v akcijo po ugodnih 370 eur.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Nej ga ima..za 370€ so ze bili cenejsi na razprodajah.Sedaj ko pa je navadn digital vredn 399€ mislim da se ti glih ne splaca za ta denar vzeti 7 al 8 let staro konzolo.

Machete ::

Vem. Bil sem malo sakrastičen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Ena runda je prišla in odšla pred dnevi.

bzp ::

Alien123 ::

Sodeluj v žrebu za nakup PS5.
Kakšni pacienti lol

pia2001slo ::

sodeluješ v žrebu, da lahko kupiš...kam je prišla naša družba..

yayo ::

ampak glede na situacijo boljše tako kot...

oo7 ::

Bodo v drugi polovici 2021 PS5 že na policah in ne bo zaloga več vprašljiva ? Ali se bo zavleklo v leto 2022.

Kvinta ::

Čudna župa se tu kuha hvalabogu da sem šel na PC.
A.C.A.B

Jarno ::

Je že kdo tukaj uspel nabavit PS5?
#65W!

oo7 ::

Jarno je izjavil:

Je že kdo tukaj uspel nabavit PS5?


Jaz še ne. Se mi tudi ne mudi. Sploh če bo God of War Ragnarok prišel tudi na PS4.

ETI3n ::

oo7 je izjavil:

Bodo v drugi polovici 2021 PS5 že na policah in ne bo zaloga več vprašljiva ? Ali se bo zavleklo v leto 2022.

Baje se bo zavleklo vse do 2023, šele takrat pomladi boš lahko nabavil PS5.

oo7 ::

ETI3n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bodo v drugi polovici 2021 PS5 že na policah in ne bo zaloga več vprašljiva ? Ali se bo zavleklo v leto 2022.

Baje se bo zavleklo vse do 2023, šele takrat pomladi boš lahko nabavil PS5.



Takrat bomo počasi lahko začeli že govoriti o PS6 :))

yayo ::

dokler ne bo dovolj petk v obtoku se jim ne splača izdajat AAA ekskluziv za petko. Za štirko pa valjda ne planirajo veliko iger. Kača si grize rep. :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

dokler ne bo dovolj petk v obtoku se jim ne splača izdajat AAA ekskluziv za petko. Za štirko pa valjda ne planirajo veliko iger. Kača si grize rep. :))


Ja še kako leto bodo verjetno tudi na štirici AAA igre.

MisterM ::

Tudi meni se ne mudi. Za izkoristek bo treba vsekakor preklopiti na nov TV s HDMI 2.1 podporo, zraven pa očitno tudi A/V receiver za Atmos zvok in vse HDMI kable, pa tudi HTPC. Edino zvočniki so še vedno aktualni, četudi bo za Atmos potrebno vrtati v strop. PS5 bo ob vsem tem še najmanjši strošek.

LeQuack ::

Kvinta je izjavil:

Čudna župa se tu kuha hvalabogu da sem šel na PC.


Hah če hočeš trenutno sestavt PC ekvivalentno močen konzoli moraš dati vsaj ene 1500€.
Quack !
««
37 / 132
»»