» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
36 / 132
»»

rdecaluc ::

Jst vsem želim da jo čimprej dobite. Mogoče celo Sony spegla vmes teh par mankajočih zadev kot je nvme expansion slot, mogoče tudi 1440p resolucijo :).

Poštar je za bozič prinesu XSX ki zaenkrat deluje super :). Sm mislu da bo večji problem spravit zvok brez optike na z906 ampak se da vse nastavit. Ugibam da bo imel PS5 podobne možnosti.
Est modus in rebus. ,typos

Skyman ::

Vrjetno si vzev pretvornik za HDMI da ti na eni stran preko optike da zvok in dalje hdmi sliko? ali kako,me zanima kajti imam sam tak sistem z906 preko optike,samo še ps5 cakam

Reaper ::

Jaz sem pa za darilo dobil XSX in ga prodal z namenom nakupa PS5, ker sem že od nekdaj na PS konzolah, od PSOne naprej. Zdaj pa čakamo naprej. Ne vem kakšen hype je bil za PS4 ob izzidu, ker sem na PS3 vztrajal še kakšno leto po izzidu PS4 in ga potem seveda dobil z lahkoto. Je pa zdaj zadeva rahlo drugačna glede na to, da je PS5 zmožen poganjati PS4 igre.

Nekje do sredine leta se ga bo najbrž dalo dobiti, do takrat pa PS4 in PC pa bo :).

Argica ::

SONY je naredil veliko napako, da je pustil toliko spletnih nakupov.....moral bi biti izključno nakup v trgovini, manjša možnost skalperjev.

vres.ales ::

Sonyu je vseeno za skalperje, njihov namen je prodati čim več in to jim je uspelo

svecka ::

Resnico na ljubo ps5 je zelo slab produkt. Že ps4 je bil problem, ker je zaviral grafične napredke, sedaj ps5 pa sploh ni tok močna mašina (že današnji rang nvidia top grafičnih ga prekaša) in bo spet nadaljnjih 10 let zaviral grafične napredke. Bi že zdavnaj imeli fotorealistično grafiko ffs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Skyman ::

Edino kar je plus da bodo vsaj Ray Tracing premakili naprej oz da so ga dali na konzole da,se prime ta standard.In tako bo to 10 let vmes pa še nekaj novitet za PC in cakanje na ps6

springfield ::

svecka je izjavil:

Resnico na ljubo ps5 je zelo slab produkt. Že ps4 je bil problem, ker je zaviral grafične napredke, sedaj ps5 pa sploh ni tok močna mašina (že današnji rang nvidia top grafičnih ga prekaša) in bo spet nadaljnjih 10 let zaviral grafične napredke. Bi že zdavnaj imeli fotorealistično grafiko ffs.

Ja, dajmo se vec poudarka na grafiko, da bomo lahko kupovali graficne za 2000€. Svoj cas si dobil top graficno za 500€, sedaj pa niti srednjega razreda vec ne dobis, ker so cene nenormalno napihjene.
Naj raje delajo na gameplayu.

svecka ::

To se pa zahvali kriptominerjem k vse grafične pokupijo, da se je dvignila cena. Pa zgrešil si point, o čem jaz govorim, koliko so konzole krive za zaviranje napredka v razvoju grafike. A se zavedaš da mandalorian "green screen" teče v celoti v UNREAL ENGINE pogonu. To unreal engine omogoča, vendar zahvaljujoč konzolam bo minilo še ene 20 let da bomo tam.

Mr.B ::

svecka je izjavil:

To se pa zahvali kriptominerjem k vse grafične pokupijo, da se je dvignila cena. Pa zgrešil si point, o čem jaz govorim, koliko so konzole krive za zaviranje napredka v razvoju grafike. A se zavedaš da mandalorian "green screen" teče v celoti v UNREAL ENGINE pogonu. To unreal engine omogoča, vendar zahvaljujoč konzolam bo minilo še ene 20 let da bomo tam.

Da da, pa kljub temu nočejo poveöat proizvodnje. Ok kao nimajo možnosti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

springfield ::

svecka je izjavil:

To se pa zahvali kriptominerjem k vse grafične pokupijo, da se je dvignila cena. Pa zgrešil si point, o čem jaz govorim, koliko so konzole krive za zaviranje napredka v razvoju grafike. A se zavedaš da mandalorian "green screen" teče v celoti v UNREAL ENGINE pogonu. To unreal engine omogoča, vendar zahvaljujoč konzolam bo minilo še ene 20 let da bomo tam.

Se ti zavedas, da sta prerender in real time render dve povsem razlicni stvari?
Pa za grafiko mi je cist vseeno. Gameplay je pomemben. Kaj mi pomaga realisticna grafika, ce vidim celoten gameplay v 2 minutnem trailerju na youtubeu? Tu pa ne mores trdit, da konzole karkoli zavirajo, prej obratno.

Kvinta ::

To je pa res super cena, takoj pogledam na Ebay... NOT.


Misliš da te tam čaka da jih je kot legokock :)) malo se boš mogo potrudit tak kot vsi ostali.

Se pa prodajajo tak da mi nben ne more rečt da jih ni.
A.C.A.B

rdecaluc ::

Skyman je izjavil:

Vrjetno si vzev pretvornik za HDMI da ti na eni stran preko optike da zvok in dalje hdmi sliko? ali kako,me zanima kajti imam sam tak sistem z906 preko optike,samo še ps5 cakam


V nastavitvah konzole XSX sem nastavil na Bitstream, spodaj izbrel opcijo Dolby Digital (imaš pa še Atmos itd.). Konzola je prek HDMI povezana na Samsung Q6FN iz tega pa gre optika na Logitech z906. Dela super :). Verjetno bo imel PS5 rešeno podobno.
Est modus in rebus. ,typos

Reaper ::

Kvinta je izjavil:

To je pa res super cena, takoj pogledam na Ebay... NOT.


Misliš da te tam čaka da jih je kot legokock :)) malo se boš mogo potrudit tak kot vsi ostali.

Se pa prodajajo tak da mi nben ne more rečt da jih ni.


Sploh ne bom gledal na Ebay, ker mi ne pade na pamet, da bi konzolo preplačal, sploh če je ne potrebujem nujno. Moj komentar je bil 100 % sarkazem.

Prodajajo pa se, ker folk, ki je pred 2 ali 3 meseci oddal naročilo šele zdaj dobiva konzole, ki počasi kapljajo do njih. V prodaji, da boš šel na spletno stran spletne trgovine in kliknil buy, jih pa ne boš videl najbrž še nekaj časa.

svecka ::

springfield je izjavil:

svecka je izjavil:

To se pa zahvali kriptominerjem k vse grafične pokupijo, da se je dvignila cena. Pa zgrešil si point, o čem jaz govorim, koliko so konzole krive za zaviranje napredka v razvoju grafike. A se zavedaš da mandalorian "green screen" teče v celoti v UNREAL ENGINE pogonu. To unreal engine omogoča, vendar zahvaljujoč konzolam bo minilo še ene 20 let da bomo tam.

Se ti zavedas, da sta prerender in real time render dve povsem razlicni stvari?
Pa za grafiko mi je cist vseeno. Gameplay je pomemben. Kaj mi pomaga realisticna grafika, ce vidim celoten gameplay v 2 minutnem trailerju na youtubeu? Tu pa ne mores trdit, da konzole karkoli zavirajo, prej obratno.


Oh se prekleto zavedam to, samo povem kaj je zmožna današnja grafika in koliko let moramo še čakati na tako grafiko. Grafika stagnira že nekaj let. Vse se da če se hoče, vendar očitno morajo neki rusi pokazat na vsake tok let na PCju kak se lahko naredi next gen grafiko in ne da so omejeni z hardverom ki je že letos postal zastarel (PS5)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

springfield ::

Vec kot ocitno se ne zavedas, ker tako grafiko bi lahko prerenderali ze 10 let nazaj, le trajalo bi bistveno dlje. Kar se da prerenderat nima nobene veze s kvaliteto grafike, ki so jo trenutne graficne kartice sposobne sprocesirat v realnem casu.
Drugace pa ne vem o kakem zaviranju bluzis, ce 2 leti stare graficne niso vec sposobne poganjat najnovejsih iger na max nastavitvah. Ocitno se grafika izboljsuje, drugace bi lahko sedaj kupil solidno graficno in z njo igral cez celotno novo generacijo konzol. Kar pa vsi vemo, da ne bo mozno.

svecka ::

Tvoj tunelski vid ima omejitve in ne vidiš širše slike in razliko med optimizacijo in napredkom.

springfield ::

Torej, grafika se optimizira in imajo starejse graficne tezavo poganjat, al kaj tocno si hoto povedat?
Mogoce pa mores ti malo sirse pogledat in ne krivit konzol za vse probleme ;)

svecka ::

Ne, npr ps4 igre so zelo optimizirane, da dosežejo tak nivo grafike z toliko staro opremo. To je neverjeten dosežek. Samo vsa ta optimizacija za strojno opremo konzol zavira grafični napredek. Povsod so neke omejitve in prilagajajo in optimizirajo pogon na nek nivo. Na Pcju optimizacije skoraj ni, vse je neoptimizirano, to se vidi še posebej na zadnih portih iger iz konzol, dokler ne izdajo popravkov. In potem izdajo na vsake tok časa nek random studio igro za PC, ki ima res next gen grafiko.

Dejstvo je da next gen PS5 in xbox sta hardwersko zelo slaba. Ponavadi so vse konzole bile močnejše od PC opreme in so potrebovali PCji vsaj nekaj let da do dohiteli konzole. Lansko leto pa je bilo katastrofa. Konzole so sedaj enako močne kot High end PCji. Kar pomeni, da bomo sedaj 10 let gledali grafiko, ki bo "stuck in time" na strojni zmogljivosti konzol, saj imajo konzole večji trg in se grafika prilagaja seveda njim. Dolgoročno bomo na slabšem. Sem pa vesel, da je stopil na trg SSD na konzole, ki bo blagodejno vplivalo igre in omogočale tudi kakšne nove trike v optimizaciji.

Grafika je že nekaj let ujeta na istem nivoju...to še zmeraj trdim že dolgo časa. Na fotorealistične texture in okolje kot iz prerendereniranih filmov iz filmskega sveta bomo verjetno morali čakati še naslednjih 10 let, dokler ne pride PS6 generacija.

Lahko si pogledaš tale video, ko dela primerjavo med PC in konzolami:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

springfield ::

Dejstvo je, da je neoptimizacija bolj zavira graficni napredek. Oz sili ljudi, da kupujejo boljsi HW prej. Sicer pa, ce pogledamo Cyberpunk, izgleda na PC-ju veliko boljse kot na konzolah. Tako da nic ne zavirajo razvoja graffike, ker komot dajo nek medium setting na konzole, na PC pa ultra. Tak da nehaj bluzit, kako konzole zavirajo razvoj.
Fotorealisticnih tekstur pa v igrah ne bos videl, to kar pozabi. Ne ker se ne bi dalo, ampak ce verjames al pa ne, bi ubilo immersion v igrah.

Magic1 ::

Svečka, ali si ti gledal sploh linkan video? PS5 je na nivoju gtx1060-70. Kakšen high end? Obe konzoli sta točno toliko vredne, kot staneta. Edino digital PS5 se mogoče prodaja pod ceno, kjer bodo na nuli pri prvi prodaji na storu.
Magic

The Wiber ::

Magic1 je izjavil:

Svečka, ali si ti gledal sploh linkan video? PS5 je na nivoju gtx1060-70. Kakšen high end? Obe konzoli sta točno toliko vredne, kot staneta. Edino digital PS5 se mogoče prodaja pod ceno, kjer bodo na nuli pri prvi prodaji na storu.

Če je to tako, potem jo skoraj vsako 500 € pc premaga.

vres.ales ::

PC za 500€ ga ne bo premagal, zato se tudi kupujejo konzole.
Kar se vse grafike tiče se strinjam s springfield

Najboljše pa je, ko pride kolega pa mi reče si videl kakšna grafika je pri tej igri na switchu :))

PC vs. konzole se grafično ne bojo mogle nikoli primerjati. Zato tudi PC master race. Tudi ni smisel konzol, da se grafično bojujejo z PC-ji, ker bi jim trg hitro odpadel

springfield ::

Vso sreco danes dobit solidno graficno za 400€ (kaj sele celoten racunalnik). Ravno danes sem gledal...3060 Ti je 600+, cist so ponoreli.

vres.ales ::

Jah bitcoin spet, ti kripto hudiči nam jo velikokrat zagodejo

chucki ::

gtx 1080.....400 eur...noro

540 sem dal za njo s postnino leta 2017 :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

kitl76 ::

pffff ::

No jaz bom poskrbel pa se za malo smeha :)), seveda ne za preprodajalce igric tule (ki bojo na moj post seveda zagnali cel halo, od tega, da se "ne spodobi", do tega, da so danes igrice tako poceni ;(()...

PS5 se obeta, da bo zelo kmalu jailbreakan :))

darkside revealed the PS5 Web Browser that Sony attempted to hide can not only Run WebMSX (Metal Gear) and RetroArch Web Player but is also capable of bypassing the PS5 Browser protection as JavaScript execution is allowed.


2021 izgleda da bo zanimivo leto, fw8.00 na ps4 je tudi padel :)) Pa Duplex divje backporta igre na starejse firmware tako, da, mogoce fw8.00 sploh ne bo potreben. Vcasih si lahko med jailbreakom za novi firmware preigral vse igre na starem, zadnje case pa padajo kot domine.

Zgodovina sprememb…

pffff ::

Mimogrede, da ne bo (spet) prepozno, tisti, ki PS5 ze imate, se malo zadrzite z updatanjem firmwara, saj ni tako tezko malo pocakat ;)

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

pozabljas da nismo vsi taki revezi kot ti da bi se morali s tem zafrkavat. Tako kot nam vecini ni treba vsake dva meseca naredit nov account na slo tech, ker nisi sposoben nic pametnega povedat.

pffff ::

UganiKdo je izjavil:

pozabljas da nismo vsi taki revezi kot ti da bi se morali s tem zafrkavat. Tako kot nam vecini ni treba vsake dva meseca naredit nov account na slo tech, ker nisi sposoben nic pametnega povedat.


Aha pa se je zacelo :)). A ni zanimivo, kako nekateri zivcno odreagirajo na eno majhno novico in iscejo izgovore zakaj pa to ni za uporabljat. Imajo denar (tehnicni analfabeti, ki uporabljajo spile na plosckih zato, ker je karkoli kot vtakniti ploscek in "da se samo zgodi" prezahtevno za njihov intelekt), igre sploh niso drage (preprodajalci iger, ki jim take novice odzirajo kruh), ipd. :))

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

zivcno? kje vidis kaj zivcnega?

a ni znimivo da vsakic ko se kdo ne strinja stabo pades na nivo tri letnega otroka in zacnes z brezveznimi zalitvami?

ki se potem koncajo z nazivom in moras revez naredit nov racun, ker tvoj ego tega ne prenese. pomilovanja vredno, ampak vazno da je tvoj intelekt sposoben namestit jailbreak. Zal pa nimas dometa da bi v zivljenju kaj naresil iz sebe in se posledicno s takimi malenkostmi ne bi rabil ukvarjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

pffff ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

showsover ::

Ja, mi smo tudi kupovali igre za vse konzole in pc/steam, še v celoti imamo licenčen software *blushing like a bride*. V entertainment je šlo ene 5kEUR do sedaj, denar pač mora krožit.

PS4 je, izgleda, bila zadnja konzola sploh, zdaj je samo še PC...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

pffff ::

springfield hotel cenzurirati ;)

UganiKdo je izjavil:

zivcno? kje vidis kaj zivcnega?

a ni znimivo da vsakic ko se kdo ne strinja stabo pades na nivo tri letnega otroka in zacnes z brezveznimi zalitvami?

ki se potem koncajo z nazivom in moras revez naredit nov racun, ker tvoj ego tega ne prenese. pomilovanja vredno, ampak vazno da je tvoj intelekt sposoben namestit jailbreak. Zal pa nimas dometa da bi v zivljenju kaj naresil iz sebe in se posledicno s takimi malenkostmi ne bi rabil ukvarjat.


Malo preganjavica? Sicer, samo mimogrede, si kdaj pomislil, da nekaterim je pa v uzitek nekaj "razsraufat" in so na tem podrocju naredili vec iz sebe kot bos sam kadarkoli. Da je za nekoga merilo "nekaj naredil iz sebe" denar kaze predvsem na plitvino duse ;)

showsover ::

pffff je izjavil:

Da je za nekoga merilo "nekaj naredil iz sebe" denar kaze predvsem na plitvino duse ;)

Moar, give me moar... :-)

pffff ::

showsover je izjavil:

denar pač mora krožit.


Se sploh ne gre za denar, pac filmoizdajalci in igroizdajalci (ter celoten nategunski trg zadaj) sluzijo na racun velikega kupa v k* filmov, v k* iger. In cudovito je, da igro pozenes, vidis, da te je nagnala v nekajurno grindanje in jo mirno zbrises (ali pa malo diffas ram in popravis kaksno specificno lokacijo) pa se toplo ti je pri srcu, da nisi dal nikomur v celotni verigi goljufov niti centa. No pa stefnati po rootu konzole je tudi kar zabavno, ali pa po ubuntuju na robosesalcu, da namesto polomljene anglescine raje streama muziko cez wifi. Zakaj? Ker lahko ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

springfield ::

Pravi hacker si...oh wait, step by step guidom na internetu sledis :))
Pridi nazaj, ko bos sam napisal kak exploit, do takrat pa idi raje mamico prosit, da ti kupi kako igro.

pffff ::

springfield je izjavil:

Pravi hacker si...oh wait, step by step guidom na internetu sledis :))
Pridi nazaj, ko bos sam napisal kak exploit, do takrat pa idi raje mamico prosit, da ti kupi kako igro.


Ha ha ha, na pravega si se spravil :)) Sem ze nazaj, ti pa su nazaj v vrtec, ko sem skakal na esp, ne samo da nisi niti se z dojke visel ampak verjetno se stars ni zacel semenceca proizvajat. ;)

Ampak imas prav, ljudje morajo zaceti slediti step by step "gajdom", cakaj, se bom potrudil in nasel kaksnega res preprostega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Evo, samo tebi na cast (se v winu dela):

Doldajckas tole:
https://github.com/Leeful/leeful.github...

Vse datoteke odpakiras v neko mapo. Pozenes datoteko Exploit-Host-Server_v1.3.exe (na windowsih dvokliknes, na linuxu namesti wine in `wine Exploit-Host-Server_v1.3.exe`). Firewall za port 1024 mora dovoliti prihajajoce konekcije, preveri za svoj operacijski na internetu kako odpreti port.

Ven dobis nekaj podobnega:

   /////////////////////////////////////////////////////////////////
  //            PS4 Exploit Host Server - v1.3 By Leeful         //
 /////////////////////////////////////////////////////////////////

 Open the Browser on your PS4 and enter the following address:

 http://10.1.0.99:1024/index.html

 Make sure to include the index.html part!!

 When the menu has finished installing on your PS4 you can close
 this server. From then on, whenever you turn on your PS4 the Host
 Menu will automatically load from your PS4's offline-cache.


Slikas s telefonom ekran, gres do svojega PS4 (na firmwaru 6.72), odpres browser in vtipkas tale del (10.1.0.99 bo nekaj drugega, pustimo zdaj zakaj):

http://10.1.0.99:1024/index.html


Dobis prijazen ekrancek (morda se bo nekaj casa nalagal, zadeva pokesira celotno stran v browser, tako da naslednjic ne rabis na racunalniku nicesar poganjat, samo naslov vpises oz. se bo ze avtomaticno odprla ob zagonu browserja) in na njem gumb: Exploit + HEN v2.1.3b. Potrebno ponoviti po vsakem ponovnem zagonu PS4, da pa si vse skupaj malo olajsas, das PS4 v pocivanje ("Enter Rest Mode", nekje pri shutdownu se valja).

Namescanje legalnega (homebrew) softwara, na usb klucek das datoteko *karkoli ze*.pkg, ga vtaknes v prvi USB PS4 in obisces na Settings meni, na dnu se je pojavil meni "Debug Settings", v njem najdes podmeni "Game" in v njem "Package Installer", ki ti bo pokazal vsebino USB kljucka (diska,... formatiran mora biti kot exfat, spet pobrskaj po netu kako se to naredi s tvojim operacijskim sistemom). Odkolovratis do njega in pritisnes "X". Pocakas, zacnes uporabljati "homebrew" software ali pa karkoli drugega si downloadal iz interneta, se razume, metoda deluje samo na legalnem softwaru.

Ce imas novejsi firmware, recimo 8.00, ga ne updataj, zagrizi v prst in pocakaj se kaksen mesec.

Update za doticen software dobite na https://github.com/Leeful/leeful.github...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Kayzon ::

@novichok,dobis moj plus+

pffff ::

Korekcija:

pffff je izjavil:

metoda deluje samo na legalnem softwaru.

Pravilno bi bilo:
metoda deluje samo na legalnem softwaru.;)


In tole:

pffff je izjavil:

in na njem gumb: Exploit + HEN v2.1.3b.

Upam, da je jasno, da so gumbi zato, da se pritisnejo. Notification vas bo obvestil, da je bil uspesno nalozen, redkokdaj se PS4 reboota (ali vas stran obvesti, da rebootajte PS4 - naredi reboot), nic se sekirat, pocakajte, da se PS4 dvigne in ponovi vajo v browserju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

springfield ::

Sem stopo na zulj? Guide si znam sam poiskat, hvala. Cakam na kak tvoj eksploit, ce ze imas tako kilometrino v tem.

pffff ::

springfield je izjavil:

Sem stopo na zulj? Guide si znam sam poiskat, hvala. Cakam na kak tvoj eksploit, ce ze imas tako kilometrino v tem.


Tole je za vse druge, samo tebi na cast, ker si poln dobrih idej.

Zanimivo, da se ti zdi, da si mi tak faktor, da se bom odpovedal anonimnosti, ker mi tvoje mnenje pomeni tako neskoncno veliko, da bi se ti rad dokazal. Se nisi kliknil izbris. Pa ne da bos presel na stranpota. (pika je, ne ?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

LeQuack ::

Če bi pustili na PS5 dati nek dekstop OS bi bil to najbolj price/performance računalnik.
Quack !

springfield ::

pffff je izjavil:

springfield je izjavil:

Sem stopo na zulj? Guide si znam sam poiskat, hvala. Cakam na kak tvoj eksploit, ce ze imas tako kilometrino v tem.


Tole je za vse druge, samo tebi na cast, ker si poln dobrih idej.

Zanimivo, da se ti zdi, da si mi tak faktor, da se bom odpovedal anonimnosti, ker mi tvoje mnenje pomeni tako neskoncno veliko, da bi se ti rad dokazal. Se nisi kliknil izbris. Pa ne da bos presel na stranpota. (pika je, ne ?)

Kake anonimonsti? Daj ne smesi se. Kolikor vem tukaj nimas objavljenega nobenega osebnega podatka.
Navadn mulc si, ki mu mami noce kupit igrac in pol pametujes okoli kaki "hacker" si.

UganiKdo ::

Seveda je hacker. A ne vidis da zna prepisat online tutorial?

To je pac domet kurji tatov.

showsover ::

Ne, po mojem je novichok (instanca) čisto ok, mogoče malo direkten v izražanju, med vrsticami pa da občasno kar kakovosten input.

pffff ::

UganiKdo je izjavil:

Seveda je hacker. A ne vidis da zna prepisat online tutorial?To je pac domet kurji tatov.

springfield je izjavil:

Navadn mulc si, ki mu mami noce kupit igrac in pol pametujes okoli kaki "hacker" si.


In clovecki spet projecirajo :)) :)) :)) Mimogrede, plitki po dusi, tistole sem za mimogrede spisal in tudi prvic sprobal, se mi ni dalo dovolj preprosto napisanih tutorialov iskat (takih, da ga tudi idioti zastopijo), da bi ti lahko tudi drugi hebali prenapihnjeno samopodobo.

springfield je izjavil:

Kolikor vem tukaj nimas objavljenega nobenega osebnega podatka.


In ga tudi ne nameravam objavljati, sploh pa ne zato, ker bi ti rad videl "3+p10i7" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|
««
36 / 132
»»