» »

Se da popravit GF 2MX 400?

Se da popravit GF 2MX 400?

The-B ::

No stvar je taka...bil sem mlad in neumen..:), je kompjuter začel že mal zabivat pr novejših igricah...in se sm pač odoloču de bom mal naviv de bo bolš delalo, in seveda najprej poskrbim za hladilna rebra, dam nasredino termalno pasto, na robe pa lepilo. Tko kot ste mi tuki rekl...počakam en čas de se posuši, pol pa veselo dam not grafično, en čas še dela, pol sm pa zavohal nek vonj..kot de bi se neki kurlo, pogledam h kišti pa dim ven iz nje, ajej..in zdej so rami tko na robih mal zatopljeni z lepilom, zdej nevem a je to razlog d grafa ne dela...druzga ne vem..sm sm brž izklukav k se je začelo žgat..tko d nevem..a bi se dalo kako pogledat če so rami še aktivni pa če bi se dalo to kak uštimat? ma kdo kako idejo?
Hvala :)

pingo76 ::

Očisti grafo vse tiste nesnage z denaturiranim alkoholom in vatirano paličko. Pa ne drgnit preveč, počasi in narahlo. No jo ponovno sprobaj. Geforce spet ni tako lahko uničit. Če so čipi poškodovani ali "stopljeni?!" ni več pomoči. Verjetno si naredil kak kratek stik z rebri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

The-B ::

Če je bil narejen kratek stik pol ne bo več delalo?...bom probav tisto z alkohol..sm probavav z acetonom dol spravljat pa ni šlo...bom probav z alkoholom...

kihc ::

@The-B: WTF rabis tistga gf?

hmmm, nekje sem slisal da aceton TUDI razzira cipe? Se morda motim?

budi ::

O ja geforci so trpežni na svoj ti4200 sem plunil(ko sem kašlal mi je letelo iz gobca),ko sem nasilo dajal dol hladilnik sem ga nekako odtrgal in naredil z robom hladilnika rajso čez grafično.potem mi je padla z rok iz enega metra.
potem se limal rebra gor so bili vijolčni piksli ko sem dav dol vse lepo.

The-B ::

kihc: sej viš kak je...brezveze se mi zdi vršt...pa ulet že pa tiste Win Xp že enkrat..:), ammm...ne ne razgraja jih...baje..boo..
Budi: zakon to..men je pa pač sm mal rame stopilo pa že ne dela..mislm ej...:)

pingo76 ::

Budi: Pa kaj si bi pjan ku metla, da ti je uspelo toliko nasilja nad geforcem naenkrat in to najbrž nehote?

budi ::

Pač sm štor.

pingo76 ::

Se zgodi... vec sreče prihodnjič.

pingo76 ::

Poskusi malo še (nežno) zvit vezje. Toliko da ne poči kaj. Potem noter vtakni in upaj na uspeh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11824757 (4517) Valvoline
»

maximus formula v rampage formula

Oddelek: Strojna oprema
381858 (1187) Fr33man
»

Kako odstraniti hladilna rebra?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281537 (1176) frenk
»

odstranitev sekundnega lepila z xp procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
155275 (4947) OZZY
»

Hladilna rebra za na grafično

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9981 (873) Jure2k

Več podobnih tem