» »

Nakup avtomobila do 5000EUR

Nakup avtomobila do 5000EUR

1
2
»

vofra ::

he,he, od praha se ni noben crknil, imam avto, da se z njim vozim, ne pa da letam s coto okrog njega,
podobno tudi doma, imamo kaj pametnejsega za pocet, ko pa pride obisk pa malo popucamo :-))

TOP ::

vofra je izjavil:

he,he, od praha se ni noben crknil, imam avto, da se z njim vozim, ne pa da letam s coto okrog njega,
podobno tudi doma, imamo kaj pametnejsega za pocet, ko pa pride obisk pa malo popucamo :-))

Res je še nobeden ni crknu,alergijo pa je staknu.Pa kaj je tako težko avto mal popucat prah ali kaj.

vofra ::

bom, obljubim ;-)

donvito ::

vofra je izjavil:

he,he, od praha se ni noben crknil, imam avto, da se z njim vozim, ne pa da letam s coto okrog njega,
podobno tudi doma, imamo kaj pametnejsega za pocet, ko pa pride obisk pa malo popucamo :-))


In če pride nenapovedano, ti imaš pa takle:
:))

bambam20 ::

donvito je izjavil:

vofra je izjavil:

he,he, od praha se ni noben crknil, imam avto, da se z njim vozim, ne pa da letam s coto okrog njega,
podobno tudi doma, imamo kaj pametnejsega za pocet, ko pa pride obisk pa malo popucamo :-))


In če pride nenapovedano, ti imaš pa takle:
:))



Ni daleč od resnice. Tisti, ki imajo notranjost avtomobilov zasvinjano, imajo tako tudi doma.

perci ::

Aha, seveda. Razkrinkani smo.

Utk ::

Pri normalnih je stanje podobno do obratno, pri ekstremih je pa enako, ampak ti bi oboji potrebovali strokovno pomoc.

tomaz- ::

Ne, ponavadi je tako, da so najbolj glasni teoretiki, ki V PRAKSI nikoli niso imeli svetle notranjosti, so pa nekje od nekoga slišal, kok se to paca in maže... Ja, če je tisti nekdo svinjakar, še ne pomeni, da se to potem vse preslika na vsakega.. Sam imam avto s svetlo notranjostjo in avto, ki je skor črn noter, pa bi ga takoj zamenjal za svetlo notranjost.. Prah se vsaj petkrat bolj pozna po robovih temnih sedežev in na armaturi, kot pri svetlem.. takoj zgleda vse prašno.

če nisi svinjakar in si vsaj malo redoljuben, se nimaš svetle notranjosti prav nič bati ali se jo ogibati

Invictus ::

bambam20 je izjavil:

Ni daleč od resnice. Tisti, ki imajo notranjost avtomobilov zasvinjano, imajo tako tudi doma.

Nekateri se raje ukvarjamo z babo/ami in otroci kot z avti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sandmat ::

tomaz- je izjavil:

Ne, ponavadi je tako, da so najbolj glasni teoretiki, ki V PRAKSI nikoli niso imeli svetle notranjosti, so pa nekje od nekoga slišal, kok se to paca in maže... Ja, če je tisti nekdo svinjakar, še ne pomeni, da se to potem vse preslika na vsakega.. Sam imam avto s svetlo notranjostjo in avto, ki je skor črn noter, pa bi ga takoj zamenjal za svetlo notranjost.. Prah se vsaj petkrat bolj pozna po robovih temnih sedežev in na armaturi, kot pri svetlem.. takoj zgleda vse prašno.

če nisi svinjakar in si vsaj malo redoljuben, se nimaš svetle notranjosti prav nič bati ali se jo ogibati

Again, imam 2 volvaka s svetlo notranjostjo. Na belem blagu se po 1 mesecu poznajo fleki črnih 501 kavbojk (dež, mokre kavbojke, puščanje barve). Poleti se prah lepo zažre v mikropore na plastikah na vratih in jih vsak mesec drgnem po par ur.

Imaš volvaka s svetlo notranjostjo? Ne? potem ne nakladaj kako je to fajn.

perci ::

tomaz- je izjavil:

Ne, ponavadi je tako, da so najbolj glasni teoretiki, ki V PRAKSI nikoli niso imeli svetle notranjosti, so pa nekje od nekoga slišal, kok se to paca in maže... Ja, če je tisti nekdo svinjakar, še ne pomeni, da se to potem vse preslika na vsakega.. Sam imam avto s svetlo notranjostjo in avto, ki je skor črn noter, pa bi ga takoj zamenjal za svetlo notranjost.. Prah se vsaj petkrat bolj pozna po robovih temnih sedežev in na armaturi, kot pri svetlem.. takoj zgleda vse prašno.

če nisi svinjakar in si vsaj malo redoljuben, se nimaš svetle notranjosti prav nič bati ali se jo ogibati

Ravno zato, ker sem imel tak avto, ga odsvetujem.

Beli usnjeni zici še ne rečem, bela (beš) alkantara pa....odvsetujem. Beli (beš) podni...odsvetujem. Zdej naj se pa vsak sam odloči.

Primer kolega:
Lancia Musa - beš notranjost, sedeži iz blaga. Avto na sigurno 3 krat na leto na globinskem čiščenju. Po enem mesecu po čiščenju, zici umazani. Lastnik - redoljuben italijan. Je pa res, da ima 3 letnega otroka, ampak otrok svinja samo na zadnjih zicih, umazani so pa tudi sprednji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kingsix ::

Sem imel avte z bež notranjostjo, prav tako imam doma usnjen bež kavč. Nikoli ni bilo težav z madeži etc. ampak moraš pač malo bolj pazit oz redno (pravilno) čistit.
Na svetlem usnju so kavbojke res težava, navadno, ko je veliko obiskov dam kakšno prevleko na sedeči del kavča.
Ko si sam kupim kavbojke se le te dajo ene 2-4x prat, da se malo barva spere in je potem kar ok. Čistim pa z nekim "specialnim" kitom za čiščenje usnja, kjer je not čistilo in nek conditioner...

Spxy ::

Obujam temo. http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=... Opis pravi da ima multifunkcijski volan, usnjen, tempomat. Na slikah pa tale volan izgleda precej nemultifunkcijski....

perci ::

Hud avto sicer. Cena pa v nebo.

jero_no1 ::

Zato pa je spodaj napisano tole, da se kdo ne obeša na napisano opremo: 'MOŽNOST NAPAK PRI VNOSU PODATKOV, ZA TOČNOST PREVERITE PRI PRODAJALCU.'

perci ::

Po tej logiki bi lahko tudi napisal, da ima avto radarski tempomat, lane assist in avtomatski menjalnik, pa se zgovarjal, da pri vnosu obstaja možnost napak.

Dve možnosti sta:
- ali je prodajalec namerno vpisal opremo, ki je vozilo nima
- ali pa je šalabajzer, ki se mu ne da lepo označit pravilne opreme.

V obeh primerih je slab prodajalec.

Miha 333 ::

Spxy je izjavil:

Obujam temo. http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=... Opis pravi da ima multifunkcijski volan, usnjen, tempomat. Na slikah pa tale volan izgleda precej nemultifunkcijski....

- Tudi oprema ni Momentum, to prepoznaš po črni spodnji obrobi. Je Kinetic ali pa celo Base. Pri tem letniku (po faceliftu) ima Momentum pragove v barvi vozila.
- Tempomata nima (moral bi imeti komande na levi strani volana).
- Alu oddatki v notranjosti so plastika.
- V notranjosti ni nobenega usnja.
- 1. lastnik kvečjemu v Sloveniji.

Moj nasvet, išči dalje :)

jero_no1 ::

Verjetno vse te avtohiše in švercarji nimajo nekoga zaposlenega, da se vsak dan sprehaja med 100 kos rabljenih avtov in preverja točnost objavljenih podatkov na avto.netu, ravno zato je spodaj napisano, da ne garantirajo tistega kar napišejo. (@perci: po moje gre bolj za šalabajzerstvo oz. nekaj vnest v sitem na hitro tolk da morebitni kupci dobijo okviren občutek, kaj dotični avto ponuja)

Ta da pišejo, da ima avto vsaj 1 nivo višjo osnovno opremo od dejanskega stanja, je ratalo pa že kar nekako standard. :)

Spxy ::

Miha 333 je izjavil:

Spxy je izjavil:

Obujam temo. http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=... Opis pravi da ima multifunkcijski volan, usnjen, tempomat. Na slikah pa tale volan izgleda precej nemultifunkcijski....

- Tudi oprema ni Momentum, to prepoznaš po črni spodnji obrobi. Je Kinetic ali pa celo Base. Pri tem letniku (po faceliftu) ima Momentum pragove v barvi vozila.
- Tempomata nima (moral bi imeti komande na levi strani volana).
- Alu oddatki v notranjosti so plastika.
- V notranjosti ni nobenega usnja.
- 1. lastnik kvečjemu v Sloveniji.

Moj nasvet, išči dalje :)



Hvala za koristne nasvete. Teh ostalih razlik med opremami ne poznam, tako da so tole super stvari za izpostavit. Sem ga pa mislil it že pogledat in povprašat kako pa kaj je z opremo. Hvala da si me rešil nepotrebnega izleta :)

Miha 333 ::

Drugače pa je nivo opreme napisan na tablici na stebričku, ta je vidna če odpreš zadnja vrata, samo sem pozabil na kateri strani. Vsaj argument za zbijanje cene je.

Spxy ::

Miha 333 je izjavil:

Drugače pa je nivo opreme napisan na tablici na stebričku, ta je vidna če odpreš zadnja vrata, samo sem pozabil na kateri strani. Vsaj argument za zbijanje cene je.


To si pa že rekel ja :)) Saj je zanimiv, ampak pogoj za nakup avtomobila mi je tudi tempomat, ki ga v trenutnem nimam. Ostalo me niti ne moti da je samo osnovna oprema.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup volvo s60/v70 - izkušnje, mnenja, nasveti?

Oddelek: Na cesti
1619673 (8793) scobidoo
»

Nakup Ford Focus 2013 karavan (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5210688 (9251) Flambeone
»

Predlogi za avto

Oddelek: Na cesti
484532 (3123) mailer
»

Nakup avtomobila/hatchback (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10718494 (14825) Utk

Več podobnih tem