» »

Valentinovo

Valentinovo

Leya ::

Pozdravljeni,
Zanima me, kaj si moski zelite za valentinovo? Sprasujem zato, ker ima pomoje veliko zensk z izbiro darila velike tezave. :)
Pa se eno vprasanje o rozah. Kje kupiti suho, posajeno, ali rezano cvetje od planike? Lahko je tudi v okvirju kot herbarij (optimistka, ne?) :D
Lep vecer, L.

Invictus ::

Kaj pa tebi ni jasno?

Od kdaj pa punce fantom za Valentinovo kupujejo darila ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Anney ::

Glede darila ne gre posploševati, saj si moški nismo enaki. Torej moraš sama najbolje vediti kaj tvojemu ustreza, kakšne hobije ima, kaj ga veseli,...

Planika:
http://www.bolha.com/umetnine-starine/o...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Leya ::

Invictus, morda si zamesal dneva dan zena in valentinovo ;)
Drugace pa hvala za odgovo A.

TheKekec ::

Valentinovo je praznik ljubezni in ne žensk, zato si tudi moški zasluži darilo.
Jaz seveda lega kocke.

matobeli ::

Orodje je tudi kul :)

Ganon ::

Jaz osebno nič.

GupeM ::

What to Get My Geek for Valentine's Day? Prvi odgovor na slashdotu.

mailer ::

Moraš bit unikatna in prilagodit darilo partnerju. Sploh ni nujno, da je materialno, lahko je tudi samo povabilo na dober pohod v hribe.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Invictus ::

mailer je izjavil:

lahko je tudi samo povabilo na dober pohod v hribe.

A so hribi samo za valentinovo?

Preveč ste obremenjeni s tem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Glugy ::

Če je bl možat mu kupš uteži; če je vsestranski moški kakšno orodje oziroma kej v tem smislu. Če je bl preprost mu kupš vodico za po britju / parfum, če je bl inteligentne sorte mu kupš knjigo; če je še bl inteligentne sorte pa knjigo kakšnega filozofa z 2017 letnico. Če je bl računalniški tip mu kupš udoben stol za sedet; dobro miško; udobne slušalke, če veš kaj rad igra mu lahko kupš kakšno novo igro iste vrste igre (npr če igra strategije mu kupš kakšno strategijo). Če je računalniški tip ni pa igračkar mu kupiš npr šalco z motivom po tvojem izboru.
Če si ustvarjalna lahko tud kej narišeš pa daš spodi še eno čokoladco pa mogoče 10 evrov pa mu prebereš eno lepo posvetilo ( ne spet pretiravat ..razn če ga poznaš pa veš da bi mu to lepo se zdel )

Če je rad zunaj mu kupš nove čevlje al pa tople nogavice / rokavice / toplo jakno.

Če pa še vedno ne veš kaj bi...mu kupš toplo mehko odejo. S tem skor ne morš zgrešit.
Če rad vn hod ga pa enostavno povabš kam tja kamor veš da bi z veseljem šel. Recimo na pico al pa v kino..na partijo biljarda ipd. To še posebej velja če je spontane narave.

Če je športn tip mu kup recimo plastenko za vodo za na kolo če še nima. Al pa nogavice ki dihajo pa potem zdravn še kkšno sladkarijo priložiš. Al pa mu kupš recimo žogo za sedet.

Če ne prenaša zime mu kupš kopalke :) da te potem neki časa mal hecno gleda pol mu pa poveš da imaš dve karti za terme :)

kingsix ::

Kot je rekel Dave Chappelle... men only want 4 things: suck his d***, play with his balls, fix him a sandwich and don't talk so much. To je sicer univerzalen nasvet, ne le za valentinovo.

lp

krka321 ::

GupeM ::

@Glugy: Glede na tvoje ideje, lahko napišeš še, kaj kupiti punci za karkoli (b-day, valentinovo, novo leto, kar tako). Res imaš zanimive ideje, ki so hkrati zanimive in uporabne. Pohvalno.

shadeX ::

Leya je izjavil:

Pozdravljeni,
Zanima me, kaj si moski zelite za valentinovo? Sprasujem zato, ker ima pomoje veliko zensk z izbiro darila velike tezave. :)


Kakšno vprašanje je pa to?

A ne obstaja samo en logičen odgovor za večino moške populacije?

Pa se eno vprasanje o rozah.


Kaj so to rože? Kupi si tangice, par sveč, postavi jih v kopalnico in nato ko bo nabijal igre na PC-ju, ga pridi iskat gola zavita v brisačo in mu reči naj te umije.

Za vedno mu bo ta dan ostal v spominu :)) :))

Machete ::

shadeX je izjavil:


Kupi si tangice, par sveč, postavi jih v kopalnico in nato ko bo nabijal igre na PC-ju, ga pridi iskat gola zavita v brisačo in mu reči naj te umije.
Za vedno mu bo ta dan ostal v spominu :)) :))


Kaj je stabo? Gaming time je zlato. Jaz si ne želim, da me moti neumit osebek ženskega spola zavit v brisačo, ko koljem čarobna zlobna bitja. Kašni predlogi so to ffs!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KraitPay ::

Mene je na kuhinski mizi pričakala čokolada od Milke (tisti srčki) s posvetilom.
Jaz sem njej včeraj zvečer dal vrtnico + čokolado (danes se do večera ne vidiva).

Zapravljati za nevem kakšna darila, ki bodo potem stala je BV. Sama poznaš svojega fanta najbolj. Če nista še dolgo skupaj, res pladlagam, kakšno erotično perilo in ga preseneti. Ti iz osebnih izkušenj povem, da nebo pozabil :) Moški ne potrebujemo veliko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

Machete ::

KraitPay je izjavil:

Moški ne potrebujemo veliko :)

Res je. Za darilo pojdi ven s svojo kolegico, da bo imel mir.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

SimplyMiha ::

Jaz si želim samo mir.

nevone ::

Jaz si želim samo mir.


A drugače ga nimaš?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

SimplyMiha ::

Če bi ga imel, si ga ne bi želel.

RegulusDraco ::

Leya je izjavil:

Pozdravljeni,
Zanima me, kaj si moski zelite za valentinovo? Sprasujem zato, ker ima pomoje veliko zensk z izbiro darila velike tezave. :)
Pa se eno vprasanje o rozah. Kje kupiti suho, posajeno, ali rezano cvetje od planike? Lahko je tudi v okvirju kot herbarij (optimistka, ne?) :D
Lep vecer, L.


Z najdražjo rad nazdravim z rumom ali viskijem. Od rumov recimo Captain Morgan ali Stroh 80, od viskijev pa klasičen Jack Daniels ali pa kak Chivas.
Tako da plan za danes bo sprehod in kozarec žganega. Keep it simple.

SimplyMiha je izjavil:

Jaz si želim samo mir.


Če si želiš mira zagotovo niti nimaš ženske. V kolikor jo imaš in si želiš da ti da mir....
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Če bi ga imel, si ga ne bi želel.


Lahko bi si ga želel samo ohraniti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Tr0n ::

Vsako leto isti thread, vsako leto isti komentarji. A vam ni dolgcajt se v krogu vrtet? :)

Valentinovo
Valentinovo
Valentinovo
https://slo-tech.com/novice/t139267
etc.

nevone ::

Vsako leto isti thread, vsako leto isti komentarji.

A je tebi odveč vsak dan jesti kruh, no ali pa vsaj dokaj pogosto?

A vam ni dolgcajt se v krogu vrtet? :)

Jest ne razumem, kako si lahko tako na tekočem. Očitno tebe tudi zanima. :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

SimplyMiha ::

nevone je izjavil:

Če bi ga imel, si ga ne bi želel.


Lahko bi si ga želel samo ohraniti.

o+ nevone

Ne morem ohraniti česar nimam.

nevone ::

Ne morem ohraniti česar nimam.


Seveda, ampak tega jaz ne morem vedeti. Ti si rekel, da si lahko želiš mir samo, če ga nimaš. Jaz sem odgovorila, da si ga lahko želiš tudi ohraniti, in da ni nujno da si želiš nečesa, česar nimaš, ampak si lahko želiš ohraniti tisto, kar že imaš. Razumljivo?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Tr0n ::

nevone je izjavil:

A je tebi odveč vsak dan jesti kruh, no ali pa vsaj dokaj pogosto?

Pa taksne nerelevantne primerjave so tudi del ST vsakdanjika. Dajte bit malce bolj originalni vsaj. :|

koyotee ::

Js sm moji speku palačinke za zajtrk, toj to :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Baja ::

@hojnikb: quantum3d mercury brick, 2x voodoo2 na kartico x 4. 8 kompletnih voodoo2 čipov v sli-ju.

hojnikb ::

se mi je zdel, da more bit neki od 3dfx-a :)
Na prvi pogled je sicer zgledalo kot voodoo5 6000 :)
#brezpodpisa

issak ::

Leya je izjavil:

kaj si moski zelite za valentinovo?


Dobro kosilo, kakšen posladek in rožice, pa sem zadovoljen. Ali pa samo kakšna lepa beseda, mi je pravzaprav dosti vseeno. Glavno da smo vsi skupaj (z družino)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

ljubezen123 ::

Na živce mi gre, da so Slovenke nasploh Slovenci tako zaprt narod, zadnje čase mi gre kar na bruhanje, saj se z nikomer ne moreš pogovarjat. Potem pa še v tiste telefone bulijo, kot zombiji. Res komaj čakam da se preselim.

Vrtnica in je to, to nima veze kje je kupljena. Jaz najraje kupim eno, sem pa opazil, da punce NE ZNAJO ceniti več tega, kot včasih, so bile vesele. Tehnologija je vse nas pokvarila, žal.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

ljubezen123 je izjavil:

Na živce mi gre, da so Slovenke nasploh Slovenci tako zaprt narod, zadnje čase mi gre kar na bruhanje, saj se z nikomer ne moreš pogovarjat. Potem pa še v tiste telefone bulijo, kot zombiji. Res komaj čakam da se preselim.

Vrtnica in je to, to nima veze kje je kupljena. Jaz najraje kupim eno, sem pa opazil, da punce NE ZNAJO ceniti več tega, kot včasih, so bile vesele. Tehnologija je vse nas pokvarila, žal.


V tujini misliš, da je kaj bolje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Egidij88 ::

Pac vecina neznancev pocne svoje in ne utruja drugim...kaj 30 let nazaj je bilo to pa kaj drugace?

gruntfürmich ::

vsako darilo je v redu, če slučajno ni stvar ki je moški resnično noče imeti. meni recimo rože niso pametne.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nevone ::

Who was Saint Valentine?

The details when it comes to Saint Valentine are sketchy. Some say he was a priest from Rome who lived in the third century AD.

The story goes that Emperor Claudius II had banned marriages, believing married men made bad soldiers.

Saint Valentine is thought to have felt this was an unfair notion and arranged marriages in secret.

When Claudius found out, Valentine was thrown in jail and given a death sentence.

In prison, he fell in love with the jailer’s daughter and when he was taken to be killed on February 14 he sent her a love letter signed “from your Valentine”.



Torej Sveti Valentin je bil povsem običajen čuteči človek - sentient.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Colt1911 ::

Saj sem jaz tudi , pa ti vseeno ne proslavljaš moj god.:))
Čemu dvojna merila?

nevone ::

Saj sem jaz tudi , pa ti vseeno ne proslavljaš moj god.


Povej kdaj ga imaš in kaj naj takrat praznujem. :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

matobeli ::

Wikipedia pravi da je izgubil glavo ker je poiskusil Klavdija II (rimskega cesarja) spreobrnit v krščansko vero. :P

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Saint_V...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam pelat drago za Valentinovo?

Oddelek: Loža
2711506 (5833) #000000
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
131164 (972) iso2000
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
383163 (1489) D3m
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010676 (8322) Limit-sky

Več podobnih tem