» »

Delo za podjetje iz tujine

Delo za podjetje iz tujine

Nocloud ::

Živjo,

zadnjih 5 let sem sodeloval z podjetjem iz Anglije, ki se ukvarja z gorskim kolesarstvom v Sloveniji. Zaradi študija sem zapustil delovno mesto in sedaj iščem delo saj sem trenutno brezposeln. Ima kdo kakšen nasvet kako bi si lahko najlažje našel delo oziroma se povezal z podjetjem iz tujine. Imam odlično znanje angleščine in veliko željo sodelovati z podjetjem iz tujine. Po izobrazbi sem inženir telekomunikacij vendar bi rad poskusil kaj izven moje stroke.

Kakršen koli nasvet je dobrodošel. Lahko mi sporočite tudi v zasebno sporočilo.

Hvala in lep preostanek dneva.

mat xxl ::

In, kaj misliš, da bi delal za ta podjetja ?

Pa misliš, da bi taka podjetja, kar delala z enim neznancem ?

Torej piši temu podjetju s katerim si že delal in odpri biznis organizacije angleških turistov, ki pridejo kolesariti k nam.

Ne ve ali pa pojasni kaj si si sploh zamislil?

PromeuZ ::

Linkedin?
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Nocloud ::

mat xxl je izjavil:

In, kaj misliš, da bi delal za ta podjetja ?

Pa misliš, da bi taka podjetja, kar delala z enim neznancem ?

Torej piši temu podjetju s katerim si že delal in odpri biznis organizacije angleških turistov, ki pridejo kolesariti k nam.

Ne ve ali pa pojasni kaj si si sploh zamislil?


Podjetje za katerega sem delal trenutno nima takšnega obsega dela, da bi rabili še enega zaposliti. Iščem kaj bi bilo možno delati zato sem odprl temo, če ima kdo kakšno idejo oziroma, če kdo slučajno že dela za katero podjetje in bi lahko svetoval.

Okapi ::

5 let si sodeloval s podjetjem iz tujine in sedaj nas tule sprašuješ, kako sodelovati s podjetjem iz tujine?:D
Človek bi pričakoval ravno obratno, da boš ti kakšen uporaben nasvet dal.

Isotropic ::

najprej moraš najti kakšno podjetje iz tujine, ki bi sodelovalo iz tabo

mat xxl ::

Raje pozabi na vse skupaj !!!

Pa kaj si domišljaš, da ti bo eden tu napisal imam super biznis malo delaš skoraj nič, pa 1000 eur na teden zaslužiš, veš meni se več ne da, pa bi tebe vklopil, ali ?????

Evo ti dam dober realen nasvet, rad bi tujino.... torej nabavi pri kitajcih pameten teksti ali celo pri kitajcih v Sloveniji, pol pa hopla odpreš s.p. in gre š po tržnicah prodajati kitajsko robo. Marže so tam 50- 100 % .

Alien123 ::

Mat xxl.. brez skrbi, saj taki hitro padejo na realna tla :D

mat xxl ::

Alien, saj vem,samo začeti bi morali "drek kidati" in ob temu delu razmišljati naprej, kako, do kaj boljšega, potem se jim pa ne da, ata mama hotel .....

Sam sem tako začel, kot ta zadnji vajenec v eni fizični proizvodnji..... danes imam pa pod sabo kar nekaj ljudi in sem na svojem..... samo z neba ne pade nič, je treba najprej "kri scati" 14 ur na dan, da lahko potem kasneje po 45 morda delaš samo še po 6 ur na dan, ker je vse utečeno in začneš ceniti prosti čas in družino.

delo_holland ::

mat xxl je izjavil:

Raje pozabi na vse skupaj !!!

Pa kaj si domišljaš, da ti bo eden tu napisal imam super biznis malo delaš skoraj nič, pa 1000 eur na teden zaslužiš, veš meni se več ne da, pa bi tebe vklopil, ali ?????

Evo ti dam dober realen nasvet, rad bi tujino.... torej nabavi pri kitajcih pameten teksti ali celo pri kitajcih v Sloveniji, pol pa hopla odpreš s.p. in gre š po tržnicah prodajati kitajsko robo. Marže so tam 50- 100 % .


mal berem tule commente...pa si ne morem pomagat pa te uprasat...kdo se je tebi tako zameril v zivljenju da si tako nesramen? Si bil sam gdaj v tujini? Si si iskusil da je zivlenje v tujini dovolj lazje in da v tujini firme dejansko investirajo v delavce oz svoje zaposlene...tudi neznance ce se dobro prodas....tk da samo pocasi ;) pa lep dan se naprej!

mat xxl ::

Holand , ne bom komentiral, morda dovolj pove, da pod mojim vodstvom doma in v tujini skupaj dela cca 50 oseb .

Da sem nesramen, sploh ne, samo dal sem mu realen nasvet, ti mu pa po želji zavij vse skupaj v celofan in v rožice, da bo človek skočil na vlak, se zakreditiral in na koncu propadel ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lyoness (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6320437 (6676) pingvin116
»

SP račun podjetju iz ZDA

Oddelek: Loža
348628 (3949) Mike_Rotch

Nakazilo plače iz tujine

Oddelek: Loža
122069 (695) Mavrik
»

Brez podjetja te ne jemljejo resno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13823828 (20009) spajdrmen

Prodati v Nigerijo?

Oddelek: Loža
425006 (3501) Gandalfar

Več podobnih tem