» »

Zalman "Theatre 6M" Surround ZM RS-6F slušalke

Zalman "Theatre 6M" Surround ZM RS-6F slušalke

StricGeza ::

nameravam kupit Zalman Theatre 6M slušalke in me zanima če mate kake izkušnje z njimi :\ :\ :\ :\
kdo želi moj avtogram naj me pokliče

frudi ::

drek... ne kupuj pod nobenim pogojem!
neudobne, zanič zvok in neprepričljiv prostorski učinek, ki ga peljejo scat vsake spodobne stereo slušalke na spodobni zvočni kartici.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

StricGeza ::

kaj pa tele al pa te
kdo želi moj avtogram naj me pokliče

frudi ::

te Teac so prav isti krš ko Zalmanove; in isto velja za vse 'prostorske' slušalke za tako ceno.
o Logitechovih pa ne vem kaj dosti... po testih zgledajo kar ql. sam sicer ne maram tega 'zaglavnega' dizajna slušalk (kako hudiča naj gledam film, če ne morem nasloniti glave na naslonjalo stola/fotelja?), ampak to je stvar okusa...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

StricGeza ::

frupi kake so pa zate dobre (in cenovno ugodne) slušalke:\ :\ :\ :\ :\ :\
kdo želi moj avtogram naj me pokliče

SepoX ::

Lej, jst mam tele zalmanke in so čist v redu, prostorska definicija se najbolj opazi v igra, pri filmih malo manj, basi šopajo:D

StricGeza ::

kaj pa si mislite o teh zvočnikih:\ :\ :\
kdo želi moj avtogram naj me pokliče

Grey ::

Te slušalke so čisto v redu. Jih imam že odkar so izšle. Za igranje iger so super. Za filme tudi. Pri glasbi pa nekako ne opazim razlike med surround in navadnimi slušalkami. Manjkajo samo malo močnejši nizki toni. Drugače so pa čisto v redu, če te dizajn ne moti.

frudi ::

še enkrat glede teh Zalman in Teac slušalk...
zvok je zanič, plain and simple. če odmisliš 'prostorski' učinek ne zvenijo nič boljše od vsakih jajc za 2 jurja. in zaradi zanič zvoka je tudi 'prostorska' slika slaba; sploh pa za igre ne rabiš prostorskih slušalk, saj vsake spodobne stereo slušalke omogočajo zelo dobro pozicioniranje izvorov zvoka (ob neprimerno boljši kvaliteti zvoka!)

katere slušalke pa kupiti? ne vem kaj je za tebe cenovno ugodno...
najboljše, da greš v kak Bof, Big Bang ali kaj podobnega in jih par sprobaš. zagotovo se najdejo kaki dobri modeli za 10-15k sit.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376116 (2969) kratos
»

[BlueTooth] USB Adapter + Slusalka/Mikrofon

Oddelek: Kaj kupiti
95031 (4650) k4vz0024
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132335 (2029) Bobb
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
51373 (1316) Ted
»

katere zvočnike ?

Oddelek: Kaj kupiti
333280 (2547) amper

Več podobnih tem