» »

Privat zobar vs. na koncesijo

Privat zobar vs. na koncesijo

1
2
»

Hudobec ::

Modrostni zobje so ali-ali. Ce gleda ven, ti zobar da inekcijo, prime klese in je zuni. To ne more bit drago. Jst sm mel vse urascene, eden je mel pa clo korenino prepleteno z zivcem. Tega mi ni hotu noben ven vzet. Bolelo pa, dasemje kr bliskal. Dr. Sotosek, k je verjetno najbolsi kirurg v Sloveniji je problem slikovito opisal: zdej te verjetn res mal boli, ce ti pa potegnem z zobom ta celjustni zivc ven, pa ne bos nic vec cutu. Na pol obraza. Ever. :)))

Vazelin ::

In kaj je blo na koncu z zobom in živcem?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Hudobec ::

V Modrem Zobu v Kranju so mi ga dali ven. Trajalo je kako uro. Zob je bil pod dlesnijo v kosti. Drugač pa prereže dlesen, povrta kost, potem pa zob zreže in razkosa ter ga počas po koščkih izbeza ven. Zašije ... in potem greš dam s krvjo risat smajlije po steni. :)

atubbuta ::

Ima kdo izkušnje z urgenco v Ljubljani?

Mene zadnji zob spodaj in čeljust imam razboleno in uneto. Termin pri svojem zobozdravniku pa šele čez 8 dni. Mislim, da tega ne morem čakati.

Zanima pa me, glede na to, da v Novem mestu ne dajejo na urgenci anestezije, ali je v Ljzbljani ista praksa?
:)

Gambino ::

atubbuta je izjavil:

Ima kdo izkušnje z urgenco v Ljubljani?

Mene zadnji zob spodaj in čeljust imam razboleno in uneto. Termin pri svojem zobozdravniku pa šele čez 8 dni. Mislim, da tega ne morem čakati.

Zanima pa me, glede na to, da v Novem mestu ne dajejo na urgenci anestezije, ali je v Ljzbljani ista praksa?


Pokliči pa vprašaj. Si cer pa samo puljenje, če se ne motim.

bluefish ::

Ko se ravno omenja zobozdravstvo Modri Zob. Izkušnje, predvsem v Ljubljani?

showsover ::

Imate tudi kakšne nasvet za tiste implantate, dva kompletna kočnika bi rabil, sploh se ne hecam, pač davek za nepremišljeno mladost. Če bi pa res hotel vse urediti vrunsko tipitopi, bi pa itak verjetno dobil občuten količinski popust :-) So me gdč. zobozdravnica obvestili, da je vse to moja izbira, sicer, da gre za občutne izdatke. Torej, koga priporočate vi in kakšen izdatek je pričakovan? Mislim, malo ničevosti že mora bit, pa tudi gdč. zobozdravnica mora biti vsaj malo presenečena nad kakovostjo.

LapD ::

En implantat te stane pri nas okrog 1500€, na hrvaškem (zagreb, rijeka) pa okrog 1000€ - kar je manj je verjetno čungalunga zadeva. Je pa treba najprej vse poslikat, da se vidi kakšno je stanje. Če gre za zgornje kočnike je velika verjetnost da bo treba dograditi še čeljust pod sinusi, kar zadevo močno podraži, pri spodnjih zobeh ponavadi ni komplikacij. Na količinske popuste pa ne računat, razen če si daš izpulit vse zobe pa narediš All On 6 protezo na implantatih :)
web&motion designer

showsover ::

Spodnje kočnike :-) Ja, ocena izdatkov je nekje pričakovana (ampak gre za celoten implantat, šravf in krono).
A ta zobozdravniški turizem v Zagrebu se izplača - so dovolj strokovni in kakovostni?
Jurja je jurja, morda še kak okrušen zob ali pa kakšna dekadenca :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

zmaugy ::

Kakšna je pa kaj možnost, da ti poškodujejo čeljustni živec pri vrtanju za implantat?
Kdo je najboljši v kokoški za tovrstne reči?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

fikus_ ::

"A ta zobozdravniški turizem v Zagrebu se izplača - so dovolj strokovni in kakovostni?"

Če nimaš težav z dlesnimi in si vzameš čas.

Jon ::

bluefish je izjavil:

Ko se ravno omenja zobozdravstvo Modri Zob. Izkušnje, predvsem v Ljubljani?


Dr. Janez Šekoranja zelo priporočam. Moj prvi zobozdravnik v življenju s katerim sem popolnoma zadovoljen.

showsover ::

fikus_ je izjavil:

Če nimaš težav z dlesnimi in si vzameš čas.

To je zdaj bolj splošno, iščem bolj konkreten odgovor. :-)
Ja menda nimam nekaj posebnih tezav z dlesnimi in ja, koliko časa potrebujem?

So kakšni implantatorji posebej priporočeni ali pa kateri posebej odsvetovani?
Kaj je dejansko tisto, kar razlikuje dobro od slabo kakovosti implantacije?

feryz ::

zmaugy je izjavil:

Kakšna je pa kaj možnost, da ti poškodujejo čeljustni živec pri vrtanju za implantat?
Kdo je najboljši v kokoški za tovrstne reči?
Spodaj ne tako zanemarljiva. Mislim celo, da ti dajo papir za podpisati. Da niso nič krivi, da boš sam drek požrl, bla, bla.

Gambino ::

bluefish je izjavil:

Ko se ravno omenja zobozdravstvo Modri Zob. Izkušnje, predvsem v Ljubljani?


Same pohvale, res.

w0mbat ::

zmaugy je izjavil:

Kakšna je pa kaj možnost, da ti poškodujejo čeljustni živec pri vrtanju za implantat?
Kdo je najboljši v kokoški za tovrstne reči?

implantati = no no no. Ne. Nestoj tega delat.

LeQuack ::

w0mbat je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kakšna je pa kaj možnost, da ti poškodujejo čeljustni živec pri vrtanju za implantat?
Kdo je najboljši v kokoški za tovrstne reči?

implantati = no no no. Ne. Nestoj tega delat.


In zakaj ne? A je bit boljše brez zoba al kaj?
Quack !

w0mbat ::

LeQuack je izjavil:

w0mbat je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kakšna je pa kaj možnost, da ti poškodujejo čeljustni živec pri vrtanju za implantat?
Kdo je najboljši v kokoški za tovrstne reči?

implantati = no no no. Ne. Nestoj tega delat.


In zakaj ne? A je bit boljše brez zoba al kaj?

ko te bo en random psihopat zašvasal na gobec, se vrni mi povedat kako je implantat prava stvar. Al pa prometna nesreča, al bilokera nezgoda. Hočeš da ti manjka pol čeljusti? Da ne govorimo o temu da FUL boli vsajanje implantata in pač ne, jaz sem proti. Raje probaj kak mostiček al kej podobnega skupaj z zdravnico se zment. Jaz imam slabe zobe, na implantat pa ne bom nikoli niti pomislu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10427185 (7695) mat xxl

mlada zobozdravnica , bi zaupali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816942 (13823) shadeX
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

Oddelek: Loža
258105 (6863) msjr
»

Puljenje zoba (štajerski konec)

Oddelek: Loža
204941 (4481) Volta
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810512 (7918) RejZoR

Več podobnih tem