» »

postevitev Eggdropa

postevitev Eggdropa

NeOman ::

hj,

k bi mi lohka nekdo prosm podrobno razložu postavitev eggdropa na shell (mal tut osnovnih settingov, da me auto-opa, pa ban pa deop protection). hvala.

add by moderator: tole definitivno ne spada v Pomoč in nasveti!!

go_kyu ::

www.google.com
search eggdrop+help:D
Life is life...

BigWhale ::

Banzai!

Take, ki sprasujejo taka vprasanja, bi bilo potrebno pretepst z Unix manualom... Do krvi... ;>

go_kyu ::

Hehe res je. Pa se to je ilegalno ce nimas lastnega boxa... :D
Life is life...

Rumko ::

Pa ne se tko grdo obnasat, pac ne zna pa je mislu najprej tuki pomoc poiskat.

Lepo se rece rtfm pa je konc debate >:D

NeOman ::

hvala za vaše prelestne odgovore, človk bi mislu, da je folk vsaj tolk prjazn da bi neki napisu, pa vidm da vas lohka vse nekam pošlem... :| . sm ni treba pomagat, sem že zrihtal, SAM. hvala za vso pomoč

Matek ::

V bistvu si sam sebe sedaj "izdal". Očitno sploh nisi rabil pomoči, ker si sam lahko s pomočjo dokumentacije rešil stvar. V tem je point. Forum je namenjen odkrivanju in debatiranju o novih stvareh. Ne smeš biti jezen, če ti ljudje pri stvareh, ki so obsežno prediskutirane in dokumentirane ne bodo pomagali drugače kot z RTFM.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Predator ::

pojdi na www.egghelp.org, tam majo po mojem mnenju enega najboljših "tutorialov" kaj se da z eggdropi naredit ( postavljanje, linkanje v botnet, pa večina je tako razloženega da dejansko lahko začetnik bp razume ), ogromno tcl script in dokaj učinkovit forum

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

NeOman ::

l0l'z :)) , sm mal jezn sm biu pa slab dan... glavno da dela

kihc ::

Mene pa nekaj zanima, eggdrop je samo za linux, kajneda? Če sem čisto faliv, pliz don't hurt me :8)

Tody ::

kihc če rabiš met bota na windowsih tud obstajajo ene lepe varjante, sam so bo za hec sicer če maš rač pržgan 24/7 bo naredu svoje sam stabilnost pa to (: Eggdrop za windows obstaja sam je zajban ga inštalirat ! Men ga ni uspel pa sem sledil navodilom pa naredu tko k je treba pa kr nč.

kihc ::

Aha, no sej to sm tud mislu. Že tko morm kompjuter karnaprej resetirat da je beda. Samo sem neki mislu probat za par ur pa breze veze truda. Bo treba nekje eno kištico dobit pa lepo linux gor dat in je:D

prix ::

elow!

Ne0man in vsi ostali ki se vam ne da brati manualov o botih itd., je tle en page v slovenscini ki ga je naredu en clovk.

Klik1

drug page pa je naredu se en ki je tud opisu use od psyBNCjev do EggDropov

Klik2

Seveda brat je treba. Tako je rekla ze moja PraBABICA :D
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prix ()

Tody ::

kihec ko pridem domov ti lahko dam en url za winbota k je čist simpl za install pa ma full velik zabavnih funkcij tko da mal moriš folku :D

largie ::

Tody, obstaja tudi eggdrop port za windowse, Windrop, in ga nič ni zajebano instalirat, še lažje kot eggdropa na linux shellu, editiraš .conf in zaženeš. če pa ti je žal časa da se malo poglobiš v nastavitve (par urc) ti priporočam da s tem niti ne začneš.
jaz laufam enega windropa na svoji kišti in ima tolko uptime kot kišta sama, v povprečju malo več kot 1 teden, celo malo manj pada dol iz irc serverja kot mirc.

Tody ::

largie sej sem dobil enega k je sam clikc na .exe vpišeš kater server in kater nick pa maš že bot na kanalu. Ne rabiš niti 5 minut ne. Koliko se sesuva nimam pojma k je bil gor največ 5-6 ur na dan ker nimam skoz kište pržgane ozirma ne vidm pointa zakaj bi imel mirc pržgan 24/7.

prix ::

Elow!

Vprasanje za Tody-a!

Zakaj pa potem rabis Bota ce nimas compa skos uzganega?
Tako samo za razmislek? A ni to potem zguba casa ipd.

Dob en shell al pa pa tam gor zalaufi bota tko kot priporocilo.>:D
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Tody ::

Zakaj rabim bota ? Znamialo me je kaj ta žvau zmore kaj dela kok je bit lastnik bota in tko naprej. Izguba časa ? Sigurno ne ! Ker kot pravim je bil postavljen v 10 minutah pol sem se pa igral z njim na omrežju par ur in to je to
Če bom kdaj rabu bota zdej znam :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

irc-bot

Oddelek: Omrežja in internet
141653 (1531) perci
»

mirc bot napaka

Oddelek: Omrežja in internet
91007 (869) Hypno
»

boti za irc

Oddelek: Programska oprema
5942 (883) Gandalfar
»

Shell

Oddelek: Omrežja in internet
5915 (787) Predator
»

kako narediti mIRC srver

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (1008) Administrator

Več podobnih tem